'Details over vertrek Hazard bekend, eerste aanbod is binnen'

door
'Details over vertrek Hazard bekend, eerste aanbod is binnen'

De voorbije maanden werd er met de regelmaat van de klok gespeculeerd dat Eden Hazard deze zomer Real Madrid zou kunnen verlaten, maar wellicht had niemand verwacht dat het op deze manier zou gebeuren. Zaterdagavond kwam Real plots met de mededeling dat Hazard per 30 juni de club al verlaat, ondanks dat hij nog over een contract voor een jaar beschikte.


Het contract van de 32-jarige aanvaller wordt echter in onderling overleg ontbonden. Over die deal raken nu ook de details bekend. Cadena COPE weet dat Hazard nog een gouden handdruk van 7 miljoen euro krijgt, waarmee de Koninklijke nog een flinke som uitspaart. Als onze landgenoot zijn contract uitgediend had, zou dat de club immers het dubbele gekost hebben.

De vraag is nu vooral wat de toekomst zal brengen voor Hazard, die zich voorlopig nog in stilzwijgen hult. The Athletic was eerder op de avond al met het nieuws gekomen dat hij serieus zou overwegen om meteen een punt achter zijn carrière te zetten, maar zeker is dat absoluut nog niet. Er doken de voorbije maanden al geruchten op over interesse vanuit Saudi-Arabië en de MLS.

LEES OOK: Erg verrassende Club-speler in CL-team van de week

Eerste gegadigde bekend

Nu duikt ook de eerste club op waar Hazard zou kunnen belanden. Volgens de Spaanse journaliste Arancha Rodriguez zou hij namelijk een aanbieding op zak hebben van Vancouver Whitecaps. De Canadese club staat na vijftien speeldagen op de zesde plaats in de Western Conference van de MLS. Bekende namen hebben zij niet in hun selectie en dus zou Hazard er de absolute sterspeler kunnen worden.


Zou de MLS een mooie stap zijn voor Hazard?

Meest recent

Vanhaezebrouck velt oordeel: “Anti-De-Mil-voetbal”

KAA Gent doet volop mee voor een plek in de top 6. Afgelopen speeldag boekten de Buffalo’s een ...

16
16
Max Dean gooit recht in de roos: Fans AA Gent smullen

Van twijfel naar doelpunten en van frustratie naar verlossing. Max Dean beleeft de laatste weken een ...

9
9
Erg verrassende Club-speler in CL-team van de week

Club Brugge deed Europa weer daveren op zijn grondvesten. Blauw-Zwart leek op weg naar een nederlaag ...

38
38
Club en Genk bezorgen België weer coëfficiëntopsteker

Het is weer een uitstekende Europese week gebleken voor de Belgische clubs. Woensdag pakte Club ...

101
101
"De Rode Duivels? Dat is geen droom voor mij"

In maart blazen de Rode Duivels opnieuw verzamelen. Dan bereiden ze zich voor op het WK door al eens ...

19
19
Nieuw JPL-format: BAS neemt cruciale beslissing

Volgend seizoen komt er in principe een nieuw format voor het Belgische profvoetbal, maar dat kwam ...

174
174
Wintermercato Anderlecht flopt: dramatische cijfers

Anderlecht zal hopen dat het zich dit weekend op Zulte Waregem kan herpakken. Evident zal dat echter ...

164
164
'Datum rentree Kevin De Bruyne is bekend'

Napoli beleeft geen makkelijk te seizoen en dat is onder meer te wijten aan zijn Rode Duivels. Naast ...

80
80
Kompany haalt uit naar Mourinho na racismerel

De racismerel die zich dinsdag afspeelde in de Champions League-wedstrijd tussen Benfica en Real ...

92
92
TRANSFERUURTJE: 'Club aast op ex-Duivel, Schreuder nog naar RSCA?'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

249
249
Ancelotti verbaast iedereen met groot transfernieuws

Carlo Ancelotti moet Brazilië weer naar hogere sferen zien te brengen. Nog voor het WK 2026 in ...

47
47
Max Dean slaat keihard terug: “Van waar komt dat?”

Max Dean is één van de meest uitgesproken figuren in de Belgische competitie. De ...

125
125
Cinel trekt aan alarmbel: code rood bij Cercle Brugge

Cercle Brugge vecht dit seizoen weer tegen de degradatie. Groen-Zwart staat op een voorlaatste ...

218
218
Oordeel na eerste 90 minuten Jashari: Italië gaat los

Ardon Jashari maakte de overstap van Club Brugge naar AC Milan, maar de 23-jarige middenvelder ...

345
345
‘Racismerel zindert na: ook Benfica dient klacht in’

De Champions League-clash tussen Benfica en Real Madrid blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de ...

133
133
KAA Gent-meevaller vlak voor Cercle: De Mil tempert

KAA Gent neemt het vanavond op tegen Cercle Brugge. Terwijl de Buffalo’s strijden voor een ...

76
76
Rode Duivel van 10 miljoen ligt onder vuur in Duitsland

Met het oog op het WK maakten heel wat potentiële Rode Duivels de voorbije maanden een ...

61
61
Smaakmaker bereidt vertrek bij Union nu al voor

Union hoopt de komende maanden opnieuw de titel te veroveren, staat ook in de bekerfinale en kan ...

66
66
Geen geheimen meer: Ruben Van Gucht pakt stevig uit

Ruzies, roddels en romantiek lijken al jaren als schaduwen rond Ruben Van Gucht te hangen. Wat ooit ...

165
165
'Barça wil profiteren: Rode Duivel aan spotprijsje'

Voor FC Barcelona belooft het alweer een drukke transferzomer te worden. De Catalanen moeten nog ...

153
153
'Anderlecht slikt nieuwe Schreuder-domper'

Het is bij Anderlecht nog altijd wachten op een nieuwe hoofdtrainer, drie weken na het ontslag van ...

395
395
Jan Boskamp ging door complete hel: "Rot op man!"

Er zijn weinig Nederlanders die in België zo geliefd zijn als de immer sympathieke 'brulboei' ...

84
84
Van MLS-finale naar Stayen: reden voor transfer bekend

STVV blijft verbazen en prijkt nog altijd op de tweede plaats in de Jupiler Pro League, maar dat ...

36
36
'Juventus heeft keiharde boodschap voor Openda'

Loïs Openda beleefde deze week een nieuw dieptepunt bij Juventus. De Rode Duivel kreeg met zijn ...

148
148
Boersma geeft dé reden aan waarom hij KV Mechelen verkoos

KV Mechelen lijkt in januari een fraaie slag geslagen te hebben. Het zag met Lion Lauberbach wel een ...

180
180

Meer sportnieuws