'Details over vertrek Hazard bekend, eerste aanbod is binnen'

door
'Details over vertrek Hazard bekend, eerste aanbod is binnen'

De voorbije maanden werd er met de regelmaat van de klok gespeculeerd dat Eden Hazard deze zomer Real Madrid zou kunnen verlaten, maar wellicht had niemand verwacht dat het op deze manier zou gebeuren. Zaterdagavond kwam Real plots met de mededeling dat Hazard per 30 juni de club al verlaat, ondanks dat hij nog over een contract voor een jaar beschikte.


Het contract van de 32-jarige aanvaller wordt echter in onderling overleg ontbonden. Over die deal raken nu ook de details bekend. Cadena COPE weet dat Hazard nog een gouden handdruk van 7 miljoen euro krijgt, waarmee de Koninklijke nog een flinke som uitspaart. Als onze landgenoot zijn contract uitgediend had, zou dat de club immers het dubbele gekost hebben.

De vraag is nu vooral wat de toekomst zal brengen voor Hazard, die zich voorlopig nog in stilzwijgen hult. The Athletic was eerder op de avond al met het nieuws gekomen dat hij serieus zou overwegen om meteen een punt achter zijn carrière te zetten, maar zeker is dat absoluut nog niet. Er doken de voorbije maanden al geruchten op over interesse vanuit Saudi-Arabië en de MLS.

LEES OOK: Courtois vult voorpagina’s: Spanje in de ban van Duivel

Eerste gegadigde bekend

Nu duikt ook de eerste club op waar Hazard zou kunnen belanden. Volgens de Spaanse journaliste Arancha Rodriguez zou hij namelijk een aanbieding op zak hebben van Vancouver Whitecaps. De Canadese club staat na vijftien speeldagen op de zesde plaats in de Western Conference van de MLS. Bekende namen hebben zij niet in hun selectie en dus zou Hazard er de absolute sterspeler kunnen worden.


Zou de MLS een mooie stap zijn voor Hazard?

Meest recent

Under Review: meevallers voor AA Gent & Anderlecht?

Ook na de laatste speeldag van het kalenderjaar blikt Jonathan Lardot namens het Referee Department ...

67
67
Bondsparket stelt voorbeeld: monstersancties in JPL

Ook tijdens de feestdagen blijft voetbal een klein beetje oorlog. Een boodschap die Timothé ...

125
125
'Code rood voor Overmars: sterkhouder verlaat Antwerp'

Een efficiënt Antwerp boekte zaterdag een gevleide zege tegen Zulte Waregem, waardoor Joseph ...

353
353
'Voorwaarden bekend: Goto tóch terug naar Anderlecht?'

Behalve een centrale verdediger staat een spits straks met stip bovenaan de verlanglijst bij RSC ...

498
498
Liefdesbom rond Sydney Sweeney: topvoetballer haalt uit

Hollywood en topvoetbal lijken opnieuw gevaarlijk dicht bij elkaar te komen. Volgens Italiaanse ...

325
325
Africa Cup: Belgische bondscoaches vieren, Marokko imponeert

Op de Africa Cup werd maandag de laatste speeldag van de groepsfase op gang getrapt. Die leverde ...

95
95
Onverwachte kampioen? Vanhaezebrouck voorspelt titelstrijd

De jaargang in de Jupiler Pro League is exact halfweg. Na de winterstop resteren nog tien speeldagen ...

301
301
Twijfels rond Coosemans: analist haalt uit vlak voor neus Proto

Colin Coosemans geldt straks als één van de absolute topfavorieten voor de trofee van ...

255
255
'Duranville op zijspoor: Dortmund grijpt keihard in'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels zullen zich in het nieuwe kalenderjaar moeten herpakken. Daarbij ...

224
224
Dikke steek aan Genk: dé reden voor viering Tzolis en Vermant

Club Brugge heeft zijn kalenderjaar 2025 op een fraaie manier kunnen afsluiten. De vicekampioen won ...

569
569
Genk in de nesten: "Prioriteit van Hayen is duidelijk"

KRC Genk heeft een tegenvallende eerste seizoenshelft achter de rug. Nieuwe coach Nicky Hayen zal ...

329
329
Anderlecht verrast iedereen: stuntdeal aan soldenprijs?

Het gonst in Brussel: dit soort speler zie je normaal niet in de Jupiler Pro League belanden. ...

646
646
Rigaux speelt open kaart over transferplannen Club Brugge

Na de beruchte trainerswissel kondigde het bestuur van Club Brugge in één adem een ...

649
649
Gouden Schoen 2025: verrassing van formaat in de maak?

Met het nieuwe jaar in zicht is het ook al reikhalzend uitkijken naar het Gala van de Gouden Schoen. ...

752
752
Alderweireld beweegt tot tranen toe met emotionele beelden

Eind vorig seizoen nam Toby Alderweireld een definitief afscheid van het profvoetbal bij Antwerp. Na ...

147
147
Visser vergalt debuut Hayen: Lardot ontleedt Genk-Club

De topper tussen KRC Genk en Club Brugge leverde op tweede kerstdag een heus spektakelstuk op, ...

578
578
Rigaux dropt bom: titelheld Union naar Club Brugge?

Na een beklijvende titelrace wist Union vorig seizoen eindelijk aan het langste eind te trekken ...

1362
1362
Gert Verheyen verrast iedereen met straffe nieuwe uitdaging

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen verrassen. Terwijl velen hem vooral kennen als vaste ...

772
772
'Jupiler Pro League-clubs lonken naar Neerpede-product'

De wintermercato loert om de hoek. De Belgische ploegen gaan op zoek naar opportuniteiten. ...

243
243
'Anderlecht rekent zich rijk en hoopt op 25 miljoen euro'

Bij RSC Anderlecht verkochten ze afgelopen zomer Kasper Dolberg en Jan-Carlo Simic voor grof geld. ...

475
475
STVV op zucht van topdeal: "Binnenkort een overeenkomst"

Bij STVV doen ze al vele jaren financieel en sportief geweldige zaken in Japan. Maar ondertussen ...

385
385
Vanhaezebrouck dropt 'bommetje': weldra terug T1?

Hein Vanhaezebrouck heeft al anderhalf jaar geen club meer. Hij is analist, maar zijn naam werd de ...

655
655
Van der Elst voorspelt "duurste transfer ooit" bij Club

Club Brugge kende een wisselvallig 2025. In 2026 willen ze weer écht domineren in ...

1043
1043
Vanhaezebrouck ziet grote transferblunder van Anderlecht

Olivier Renard heeft héél veel werk in januari. Hij moet proberen een zestal spelers ...

363
363
Bezorgt Leko Club Brugge een absolute toptransfer?

Bij Club Brugge zijn ze op zoek naar een winger. De Bruggelingen werden al met heel wat spelers in ...

886
886

Meer sportnieuws