Odjidja: "Dit was mijn afscheid van AA Gent"

door
Odjidja:

AA Gent sloot zijn seizoen zaterdag in schoonheid af, want het klopte in zijn slotmatch Standard met 3-1. Topschutter Hugo Cuypers stal de show door met een hattrick zijn seizoenstotaal nog aan te dikken tot 27 doelpunten, maar vele ogen waren ook gericht op Vadis Odjidja. De aanvoerder verscheen nog eens aan de aftrap in zijn laatste wedstrijd in de Ghelamco Arena.


Tot dusver hadden AA Gent en Odjidja nog niet gecommuniceerd over de toekomst van de 34-jarige middenvelder, wiens (zware) contract afloopt. De verwachting was wel al geruime tijd dat de samenwerking niet verlengd zou worden en dat heeft Odjidja na de wedstrijd ook bevestigd. "Ik denk dat het vanavond een afscheid is, ik ben mij daarvan bewust. Ik heb geen contract meer voor volgend jaar. Het is een mooie periode geweest met ups en downs, maar aan alle mooie liedjes komt een einde", tekende Sporza immers op.

Odjidja was vijf jaar aan de slag bij AA Gent, waar hij al zijn eerste voetbalpasjes als jeugdspeler gezet had en in 2018 terugkeerde. Gent betaalde destijds 2,2 miljoen euro om hem bij Olympiakos weg te halen en dat bleek een goede zet. Odjidja groeide uit tot een belangrijke pion, maar blessures en de jaren begonnen de laatste seizoenen alsmaar duidelijker op hem te wegen. Uiteindelijk trok hij 204 keer het Gentse shirt aan, waarbij hij 20 keer scoorde en 37 assists uitdeelde.

LEES OOK: De Mil verrast: "Wilde hem meenemen naar AA Gent"

Toekomst nog onduidelijk

Wat nu de volgende stap is voor Odjidja, kon de speler nog niet zeggen. "Ik weet nog niet waar mijn toekomst ligt", was hij eerlijk. "Vandaag is hier het afscheid en daarna zien we wel. Ik voel me nog zeer goed, ik heb vandaag ook laten zien dat ik zeker nog van waarde ben. Ik denk dat ik nog een paar jaar zal blijven voetballen."

Is zijn vertrek een verlies voor AA Gent?

Meest recent

‘Jackpot voor Anderlecht: miljoenen als enorme meevaller’

RSC Anderlecht mag Jesper Fredberg mogelijk nog een bedankbriefje sturen. De kans bestaat dat ...

158
158
D-day voor Hoefkens: ontslag loert om de hoek

Carl Hoefkens staat voor een cruciale periode bij NAC Breda. De Belgische trainer moet vrezen voor ...

14
14
KRC Genk blijft scherp: "Dat moet nog beter"

KRC Genk overtuigde zeker niet altijd, maar wist wel met 2-3 te winnen op het veld van KV Mechelen. ...

37
37
Kwakkelend Tottenham verbaast met nieuwe hoofdcoach

Tottenham Hotspur is andermaal bezig aan een bedroevend seizoen in de Premier League. Deze week werd ...

14
14
'Anderlecht-bestuur geeft Schreuder glasheldere opdracht'

Het blijft voorlopig wachten op een definitieve bevestiging. Maar momenteel heeft het er alle schijn ...

280
280
Ploegmaat doet Vanaken-boekje open: "In de kleedkamer ..."

Hans Vanaken is ook dit seizoen weer één van de sleutelfiguren bij Club Brugge KV. ...

283
283
Courtois onomwonden: "De favoriete match uit mijn carrière?"

Thibaut Courtois is wederom bezig aan een sterk seizoen als sluitstuk van Real Madrid en wil straks ...

134
134
Genk helemaal terug: Hayen geeft oorzaak ommekeer

Na de pijnlijke 1 op 6 tegen Zulte Waregem en Cercle Brugge, leek KRC Genk definitief uitgeteld voor ...

261
261
TRANSFERUURTJE: 'Bliksem-exit bij Club, recorddeal Anderlecht'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

278
278
‘Rigaux voorspelt Club-leegloop: monsterbod onthuld’

Club Brugge maakt dit seizoen weer indruk in de Champions League. Verschillende smaakmakers staan ...

183
183
Opvallend voorstel na trainerscarrousel: "Aparte periode"

De Jupiler Pro League kende dit seizoen een opvallende trainerscarrousel met onder meer Rik De Mil ...

65
65
Ongezien: Club Brugge liet 102 miljoen euro liggen

Club Brugge staat financieel zeer sterk. De afgelopen seizoenen pakte Blauw-Zwart verschillende ...

213
213
Anderlecht stelt Jacobs teleur: “Had ik nooit verwacht”

RSC Anderlecht pakte een ferme opsteker door zich te plaatsen voor de finale van de Croky Cup. Royal ...

221
221
Vanderbiest briest na KRC Genk: “Niet de eerste keer”

KV Mechelen ging in eigen huis met 2-3 onderuit tegen KRC Genk, een rechtstreekse concurrent voor ...

408
408
‘Club Brugge schuift toptarget naar voren: zomerse knaller'

Club Brugge bleef afgelopen wintermercato relatief rustig. De grote opdracht van Devy Rigaux en ...

456
456
Hatenboer komt met bizarre openbaring over Hasi

RSC Anderlecht haalde ruim een jaar geleden Cédric Hatenboer naar het Lotto Park. Hij mocht ...

388
388
Rigaux deelt straffe financiële cijfers Furo-deal mee

Bij Club Brugge baalden ze enorm toen bleek dat Kaye Furo zijn contract niet wenste open te breken. ...

195
195
'Anderlecht verrast met 'nieuwe speler' in de A-kern'

RSC Anderlecht bakte er maandenlang niets van onder Besnik Hasi. De Brusselaars leken op weg naar ...

464
464
'Anderlecht duizelt: krankzinnige transfersom De Cat'

"Buitenaards". "Grootste talent op de Belgische velden". "Vijf sterren-prestatie". De superlatieven ...

1090
1090
'Bom barst bij Barça: Flick volledig door het lint'

FC Barcelona slikte donderdagavond een optater van formaat. In de heenmatch van de halve finales in ...

142
142
‘Schreuder schokt Anderlecht: hallucinant miljoenenloon’

Anderlecht staat met de rug tegen de muur in zijn trainerszoektocht. Nu de shortlist slinkt, duikt ...

859
859
Rigaux onthult: superaanwinst op agenda Club Brugge

Club Brugge maakt zich stilaan op voor de hervatting van de Champions League en mikt in eigen land ...

651
651
'Anderlecht hakt knoop door: nieuwe trainer voor de deur'

RSC Anderlecht plaatste zich donderdagavond tot ieders verbazing voor de finale van die Croky Cup. ...

742
742
Van Persie verklaart dé stunttransfer van het jaar in NL

Feyenoord kent een zeer moeizaam seizoen en zet alles op alles op de tweede plaats. Dat geeft recht ...

83
83
Cinel pakt uit met zeer gewaagde uitspraken

Cercle Brugge draait al een stuk beter dan enkele weken geleden, maar de situatie is nog altijd ...

227
227

Meer sportnieuws