Drie vertrekkers bij KVC Westerlo: sterkhouder trekt naar 1B

408 stemmen
Drie vertrekkers bij KVC Westerlo: sterkhouder trekt naar 1B

Alle focus ligt bij de meesten op de ontknoping in de titelstrijd, maar ook in de Europe play-offs wordt er dit weekend nog gespeeld. Vanavond maakt Westerlo de verplaatsing naar Cercle Brugge. Voor drie spelers is dat de laatste wedstrijd voor de Kemphanen. Hun contract wordt niet verlengd.


Het gaat dan om Kouya Mabea, Igor Vetokele en Tuur Dierckx. Het vertrek van Mabea valt niet als verrassing te beschouwen, sinds de promotie heeft de verdediger geen enkele wedstrijd voor Westerlo gespeeld. De twee andere namen zijn dan iets verrassender. Dierckx speelde tussen 2007 en 2009 voor de jeugd van Westerlo en keerde in 2020 terug naar de Parel der Kempen.

Igor Vetokele kan stilaan als monument beschouwd worden bij Westerlo. De 31-jarige aanvaller speelde vier seizoenen voor geel-blauw. In 92 wedstrijden maakte hij 19 doelpunten en 3 assists. Voor hem ligt de toekomst al zo goed als vast. Volgens Gazet van Antwerpen heeft hij besloten om naar tweedeklasser Lommel SK te trekken, nadat hij verschillende aanbiedingen uit binnen- en buitenland gekregen had. De transfer zou na het weekend officieel worden afgerond.

Actief op transfermarkt

Lommel staat niet stil na de transfer van Vetokele. De Limburgse ploeg zou ook werk maken van de transfer van Dries Wouters. De middenvelder ligt nog één seizoen onder contract bij Bundesliga-degradant Schalke 04, maar zou er mogen vertrekken. Het voorbije anderhalf jaar werd Wouters al verhuurd aan KV Mechelen, die hem ook langer aan boord zou willen houden.

Zware verliezen voor Westerlo?

Meest recent

Leko ontkracht kritiek op Verhaeghe: "Klopt niet"

Club Brugge staat op het punt om Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord, met als gevolg de ...

61
61
'Code rood bij Antwerp: exit Jaecques & Haroun?'

Na een alweer teleurstellend seizoen is Antwerp aan bezinning toe. Komende zomer is er dan ook nog ...

70
70
'Witte rook bij Essevee: overeenkomst met nieuwe T1'

Ontsnappen aan de Relegation Play-Offs lukte niet, maar daarin bleek Zulte Waregem wel veruit de ...

83
83
'Kogel door de kerk: Anderlecht verkoopt De Cat'

Na de verloren bekerfinale was het andermaal een seizoen om snel te vergeten voor RSC Anderlecht. ...

480
480
Leko haalt gram: ultieme vernedering voor AA Gent?

Dankzij een spectaculaire 5-0 zege tegen Union diepte Club Brugge het gat met de eerste achtervolger ...

259
259
"Als je hem ziet spelen ..." - Vanaken vaste basisspeler op WK?

Met een vijf sterren-prestatie in de titelclash tegen Union SG, toonde Hans Vanaken zondag nog eens ...

130
130
'Bom in Manchester: Guardiola na slotspeeldag weg bij City'

De ontknoping van de Engelse titelstrijd draait op volle toeren. Maar maandagavond werd de Premier ...

129
129
'STVV op zucht van nieuwe spits, Cercle pakt miljoenen'

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Heel wat ploegen zijn dan ook al ...

71
71
Gouden Schoen: winnaar eerste stemronde nú al bekend?

Het seizoen in het clubvoetbal zit er bijna op, tijd dus om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

188
188
'Mourinho dropt enorme transferbom bij Real-comeback'

Een officiële aankondiging ontbreekt nog, maar alle signalen wijzen erop dat José ...

173
173
Coucke met grond gelijk gemaakt: "Net een oude ABBA-zanger"

Bijna negen jaar geleden verraste Marc Coucke de Belgische voetbalwereld door recordkampioen RSC ...

498
498
'Gheysens droomt van stunt met topcoach'

Antwerp zit opnieuw zonder trainer en op de Bosuil gonst het meteen van de geruchten. Paul Gheysens ...

590
590
Lardot velt verdict: Sykes ontsnapt, penalty voor RSCA?

Na de 5-0 zege van Club Brugge tegen Union lijkt de titelstrijd beslist. Op het optreden van Lothar ...

305
305
Haroun hakt knopen door: 4 slachtoffers bij Antwerp

Na nog geen halfjaar werd Joseph Oosting alweer bedankt voor bewezen diensten door Antwerp, dat de ...

560
560
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

459
459
'RSCA kan cashen: 30 miljoen voor voltreffers Renard'

De vierde plaats werd voorlopig veiliggesteld, maar tot zover het goede nieuws bij RSC Anderlecht. ...

637
637
Titelkoorts bij Club Brugge: feestplannen al onthuld

Zelf houden Ivan Leko en co hun voetjes nog op de grond, maar na de forfaitzege tegen Union lijkt ...

282
282
Van Gucht en Charlotte shockeren: “Namen beslissing samen”

Alsof alle ogen al niet genoeg op hen gericht waren, zorgen Ruben Van Gucht en Charlotte Van Looy ...

90
90
Vanderbiest met verrassend oordeel over punt in Anderlecht

KV Mechelen gaf in de slotfase alsnog een zege weg tegen RSC Anderlecht. Al verdienden de ...

274
274
Vandenbempt trekt héél pijnlijke conclusie over Anderlecht

RSC Anderlecht moet nog knokken om een Europees ticket te behalen. Dat is heel erg nodig voor de ...

316
316
KV Mechelen wacht af: ervaren pion mysterieus over vertrek

Bij KV Mechelen hopen ze nog een Europees ticket te behalen, wat voor de club fantastisch zou zijn. ...

174
174
Club Brugge reageert fors na nazigroet

Er was een groot feest na Club Brugge - Union SG, maar één fan zorgde ervoor dat hij ...

411
411
Club Brugge heeft beet en shopt in de Bundesliga

Club Brugge is volop bezig met het scouten van buitenlandse talenten, maar ze wisten ook al een ...

171
171
Hayen baalt: vier pionnen out voor Antwerp

KRC Genk moet aan de bak tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers beseffen dat het van moeten is, want ...

263
263
Sibierski aan zet: blijft 'miscast' dan toch bij Anderlecht?

Bij RSC Anderlecht gaat er heel wat volk de club verlaten komende zomer. Over één ...

696
696

Meer sportnieuws