Hein trekt aan de bel bij Club Brugge: "Neem je dat risico?"

1798 stemmen
Hein trekt aan de bel bij Club Brugge:

Zondag weten we wie de nieuwe Belgische landskampioen wordt. Club Brugge kan nog een belangrijke scherprechter spelen in de titelrace want het resultaat van de wedstrijd tegen Union SG kan bepalend zijn voor de eindklassering.


Casper Nielsen zal het zijn ex-club Union SG ongetwijfeld gunnen om de titel te pakken, maar anderzijds moet hij zondag ook gewoon zijn job doen: en da’s winnen met zijn huidige werkgever Club Brugge. Hier en daar wordt al in vraag gesteld dat Club Brugge niet voluit zal gaan tegen de Brusselaars omdat ze liever zouden willen dat Union (of Genk) kampioen wordt in plaats van Antwerp FC.

LEES OOK: 'Pocognoli stuit meteen op eerste hindernis bij Anderlecht'

Nielsen op de bank?

Die insinuaties verwees Rik De Mil alvast naar de vuilbak, maar Hein Vanhaezebrouck merkt op in Het Laatste Nieuws dat het misschien beter is om Nielsen niet te laten spelen tegen Union zondag. "Nielsen zou het liefst hebben dat Union kampioen wordt. Hij heeft dat zelfs al openlijk gezegd. Neem je alleen al het risico om de speler in de problemen te brengen? Want als Nielsen een non-match speelt, zal iedereen zeggen: 'Hij heeft Union laten winnen."

“Wij gaan 90 minuten alles geven op Union”, veklaarde De Mil op zijn persconferentie vrijdag. “Zoals het hoort. We hebben ons in élke match al correct opgesteld, ook tegen Genk. Toen kwamen we snel op achterstand en lukten we de gelijkmaker. In andere wedstrijden waren we vaak de evenknie of zelfs beter dan de tegenstander, maar ontbrak het ons dan weer aan efficiëntie.”

Moet Nielsen starten tegen Union?

Meest recent

AA Gent verrast met komst gewezen JPL-coach

AA Gent eindigde zijn seizoen op de valreep met een Europees ticket, nadat het in de barrage na ...

11
11
Club Brugge pakt uit: groot talent tekent bij

Club Brugge groeide de voorbije jaren uit tot een talentenfabriek, wat dit seizoen nog eens ...

54
54
STVV pakt uit met opvolger voor Wouter Vrancken

STVV verbaasde dit seizoen de Belgische voetbalwereld met een derde plaats in de Jupiler Pro League, ...

86
86
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

86
86
Red Flames met enorme kater ondanks dertien goals

De Red Flames wonnen de afgelopen met 6-0 en 0-7 van Luxemburg. Toch was er héél grote ...

22
22
'Manchester United zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United wil volgend seizoen weer een gooi doen richting landstitel. Daarvoor is uiteraard ...

71
71
Penders volgend jaar bij Chelsea? Dit zegt de doelman

Mike Penders vertoeft momenteel met België op het WK. De doelman heeft dat te danken aan een ...

89
89
'Beerschot vindt versterking bij KRC Genk'

Beerschot wil volgend seizoen promoveren naar de Jupiler Pro League. Het is duidelijk dat er nog ...

82
82
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

111
111
Van der Vaart maakt Rigaux met de grond gelijk

Dévy Rigaux versierde onlangs een opmerkelijke overgang. De Director of Football van Club ...

187
187
Keita spreekt duidelijke taal over transfergeruchten

Hij werd uiteindelijk niet door Rudi Garcia opgenomen in de selectie voor het WK, maar Mandela Keita ...

35
35
"Het is zuur dat ik weg moet bij Beerschot"

Beerschot greep uiteindelijk op het nippertje naast een terugkeer naar de Jupiler Pro League. Ze ...

139
139
Club Brugge en Union kennen hun straffen

Het seizoen in de Jupiler Pro League zit er intussen al enkele weken op, maar enkele clubs moesten ...

299
299
'Iran dreigt: match tegen Rode Duivels stilgelegd?'

Er zullen straks op het WK heel wat ogen gericht zijn op groep G en dat zal niet noodzakelijk zo ...

354
354
'Club wrijft zich in handen: tweede grootmacht wil Ordoñez'

Bij Club Brugge lijken ze deze zomer het vertrek van heel wat smaakmakers te moeten vrezen. Na ...

338
338
KV Kortrijk zwaait clubicoon na decennia uit

KV Kortrijk keert straks na een jaartje afwezigheid weer terug in de Jupiler Pro League, nadat het ...

63
63
'Westerlo krijgt eerste miljoenenbid binnen'

Westerlo wist de voorbije jaren al de nodige zeer winstgevende transfers te doen. De Kemphanen ...

62
62
Boeckx slachtoffert Theate tegen Egypte: opvallende reden

Donderdag is het zover: dan gaat het WK 2026 eindelijk van start. De Rode Duivels moeten wel nog wat ...

314
314
TRANSFERUURTJE: 'Strijd om Khalaili en Tzolis barst los'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

195
195
'Khalaili geeft jawoord: Union neemt standpunt in'

Union staat alweer voor een drukke transferzomer. Na opnieuw een sterk seizoen met bekerwinst, een ...

112
112
'Opmerkelijke naam sluit aan bij Rode Duivels'

De Rode Duivels zijn intussen goed aangekomen in de Verenigde Staten en zijn er volop begonnen aan ...

125
125
'Keita met toptransfer ploegmaat van Rode Duivel'

Rudi Garcia mocht slechts 26 Rode Duivels meenemen naar het WK en dus moest hij heel wat spelers ...

90
90
Maccabi Tel Aviv verrast met Belgische TD

Toch wel opvallend Belgische transfernieuws. Maccabi Tel Aviv uit Israël heeft een Belgische ...

53
53
Conceição onthult: “Ik kreeg aanbieding uit België”

Sergio Conceição is momenteel een clubloze trainer. De Portugees hoopt weldra ergens ...

195
195
'Niet Genk, maar Union strikt ervaren international'

Union SG is momenteel de meest actieve Belgische club op de transfermarkt. Ze gaan de komende ...

308
308

Meer sportnieuws