Van Bommel gooit olie op titelvuur: "Daar hou ik van"

185 stemmen
Van Bommel gooit olie op titelvuur:

Iedereen in België kijkt uit naar zondag. Dan staat de razend spannende ontknoping in de Jupiler Pro League op het programma. Royal Antwerp FC speelt gastheer voor KRC Genk, terwijl Union SG de poorten van het Dudenpak opent voor Club Brugge. Het aftellen kan beginnen.


Ook Mark van Bommel telt af. De coach van Antwerp en zijn spelers konden het vorige week afmaken, maar lieten dat na. Thuis tegen Union SG werd het 1-1. De Great Old kwam op voorsprong via Janssen, maar Union maakte met een gelukje - het moet gezegd - gelijk. Nu zondag krijgt stamnummer één een nieuwe kans. De opdracht oogt echter een pak moeilijker: een duel op het veld van Genk.

Van Bommel sprak vrijdag de pers toe. De Nederlander blikte nog even terug op de wedstrijd tegen Union. "Twijfel is niet het juiste woord voor vorig weekend. Teleurstelling, dat wel. Dat is normaal in vol stadion, waarin iedereen ernaar hunkert", tekende Het Laatste Nieuws op. Van Bommel ziet bovendien dat iedereen het liever de twee andere clubs gunt. "Iedereen is tegen Antwerp. Dat maakt het des te mooier. Ik hou ervan dat het Antwerp tegen de rest is", gooide hij er nog achteraan.

LEES OOK: TU: 'Club vindt opvolger Mignolet, transferknaller Trossard'

Op koers om geschiedenis te schrijven

Met een titel met Antwerp zou Van Bommel clubgeschiedenis schrijven. De Great Old wacht al sinds 1957 op een titel in onze hoogste voetbalklasse. De hele stad Antwerpen hunkert naar een nieuwe vaderlandse triomf, die er zondag mogelijk zit aan te komen. Of gooit Genk nog roet in het eten van Van Bommel en co?

Pakt Antwerp de titel?

Meest recent

'Club houdt groot talent uit buitenlandse klauwen'

Het is voor Club Brugge een bewogen seizoen geweest, dat het na een razend spannende strijd als ...

11
11
Kortrijk haalt nieuwe spits, Patro gaat weer Duitse toer op

Het Belgische voetbalseizoen zit er nog maar net op, maar voor veel clubs nadert de start van de ...

12
12
Ruben Van Gucht breekt los als DJ: "Het is een leugen!"

Hij is overal tegelijk. Op televisie, in de sportwereld en tegenwoordig ook achter de draaitafels. ...

10
10
AA Gent verrast met komst gewezen JPL-coach

AA Gent eindigde zijn seizoen op de valreep met een Europees ticket, nadat het in de barrage na ...

73
73
Club Brugge pakt uit: groot talent tekent bij

Club Brugge groeide de voorbije jaren uit tot een talentenfabriek, wat dit seizoen nog eens ...

110
110
STVV pakt uit met opvolger voor Wouter Vrancken

STVV verbaasde dit seizoen de Belgische voetbalwereld met een derde plaats in de Jupiler Pro League, ...

133
133
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

89
89
Red Flames met enorme kater ondanks dertien goals

De Red Flames wonnen de afgelopen met 6-0 en 0-7 van Luxemburg. Toch was er héél grote ...

26
26
'Manchester United zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United wil volgend seizoen weer een gooi doen richting landstitel. Daarvoor is uiteraard ...

89
89
Penders volgend jaar bij Chelsea? Dit zegt de doelman

Mike Penders vertoeft momenteel met België op het WK. De doelman heeft dat te danken aan een ...

96
96
'Beerschot vindt versterking bij KRC Genk'

Beerschot wil volgend seizoen promoveren naar de Jupiler Pro League. Het is duidelijk dat er nog ...

91
91
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

114
114
Van der Vaart maakt Rigaux met de grond gelijk

Dévy Rigaux versierde onlangs een opmerkelijke overgang. De Director of Football van Club ...

204
204
Keita spreekt duidelijke taal over transfergeruchten

Hij werd uiteindelijk niet door Rudi Garcia opgenomen in de selectie voor het WK, maar Mandela Keita ...

39
39
"Het is zuur dat ik weg moet bij Beerschot"

Beerschot greep uiteindelijk op het nippertje naast een terugkeer naar de Jupiler Pro League. Ze ...

148
148
Club Brugge en Union kennen hun straffen

Het seizoen in de Jupiler Pro League zit er intussen al enkele weken op, maar enkele clubs moesten ...

325
325
'Iran dreigt: match tegen Rode Duivels stilgelegd?'

Er zullen straks op het WK heel wat ogen gericht zijn op groep G en dat zal niet noodzakelijk zo ...

377
377
'Club wrijft zich in handen: tweede grootmacht wil Ordoñez'

Bij Club Brugge lijken ze deze zomer het vertrek van heel wat smaakmakers te moeten vrezen. Na ...

352
352
KV Kortrijk zwaait clubicoon na decennia uit

KV Kortrijk keert straks na een jaartje afwezigheid weer terug in de Jupiler Pro League, nadat het ...

66
66
'Westerlo krijgt eerste miljoenenbid binnen'

Westerlo wist de voorbije jaren al de nodige zeer winstgevende transfers te doen. De Kemphanen ...

65
65
Boeckx slachtoffert Theate tegen Egypte: opvallende reden

Donderdag is het zover: dan gaat het WK 2026 eindelijk van start. De Rode Duivels moeten wel nog wat ...

346
346
TRANSFERUURTJE: 'Strijd om Khalaili en Tzolis barst los'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

196
196
'Khalaili geeft jawoord: Union neemt standpunt in'

Union staat alweer voor een drukke transferzomer. Na opnieuw een sterk seizoen met bekerwinst, een ...

113
113
'Opmerkelijke naam sluit aan bij Rode Duivels'

De Rode Duivels zijn intussen goed aangekomen in de Verenigde Staten en zijn er volop begonnen aan ...

129
129
'Keita met toptransfer ploegmaat van Rode Duivel'

Rudi Garcia mocht slechts 26 Rode Duivels meenemen naar het WK en dus moest hij heel wat spelers ...

90
90

Meer sportnieuws