Geraerts meldt enorme domper voor titelmatch Union

door
Geraerts meldt enorme domper voor titelmatch Union

De zenuwen staan strak gespannen bij de drie titelkandidaten voor de ontknoping van zondag. Antwerp, Union en Genk leven de komende dagen allemaal tussen hoop en vrees, want de titelstrijd kan op de slotspeeldag werkelijk alle kanten uit. Vele waarnemers riepen de voorbije dagen wel Union tot lichte favoriet uit.


Velen geloven immers niet dat Antwerp zomaar zal winnen in Genk en in dat geval volstaat het voor Union om Club Brugge te kloppen. Het vermoeden heerst dat de uittredende kampioen er niet meer volledig met de gedachten bij zal zijn omdat er voor hen niets meer op het spel staat, maar Union zal echter ook allerminst op zijn allersterkst zijn.

Het moest sowieso al de geschorste Senne Lynen missen en Karel Geraerts meldde vrijdag op zijn persconferentie nog meer onheil. "Siebe Van der Heyden heeft een kleine operatie ondergaan aan zijn schouder. Hij is al bezig met de voorbereiding op het volgende seizoen", tekende Het Laatste Nieuws immers op. "Teuma hoopt klaar te raken, maar we moeten de laatste training van morgen afwachten. Voor Boniface geldt hetzelfde - het is nog niet wat het moet zijn. Het zijn voor mij ook nog vraagtekens."

LEES OOK: Bom onder JPL: vier topclubs slaan handen in mekaar

Lastige puzzel voor Geraerts

De kans bestaat dus dat Union het tegen Club zonder maar liefst vier sterkhouders zal moeten stellen en dat zou toch een bijzonder lastige puzzel worden voor Geraerts. Achterin lijkt Machida of Sykes de aangewezen vervanger voor Van der Heyden, terwijl El Azzouzi door de schorsing van Lynen zeker lijkt te blijven staan. Wie dan naast hem zou moeten spelen als Teuma niet fit raakt, is echter een groot vraagteken. 

Kan Union zonder Teuma en Boniface nog kampioen worden?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Duel Genk vs. Gent, transferklapper Angulo'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

18
18
Grote impact DAZN bekend: Belgische clubs moeten verkopen

DAZN heeft besloten om het TV-contract met de Pro League op te zeggen. Daarbovenop zal het ...

71
71
Jonge Duivel snoeihard voor Anderlecht: “Dat stoorde mij”

RSC Anderlecht staat bekend om hun sterke jeugdopleiding en elk seizoen breken er nieuwe talenten ...

44
44
Sepp Blatter maakt FIFA én Trump met de grond gelijk

De loting in Washington voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada houdt de ...

54
54
Oosting glundert met nieuw goudhaantje bij Antwerp

Royal Antwerp FC is onder Joseph Oosting een nieuwe weg ingeslagen. De Nederlander moet The Great ...

95
95
Degryse roept ferme WK-waarschuwing naar Garcia

De loting voor het WK 2026 werd gisteren in Washington afgerond. De Rode Duivels zitten in een ...

47
47
Parys op dreef: Pro League slaat keihard terug op DAZN

De perikelen rond DAZN en de Pro League blijft groot nieuws in de Belgische voetbalwereld. Het ...

153
153
Rode Duivels met konijnenpoot: "Drie oefenmatchen op WK"

Rudi Garcia heeft het getroffen met de loting op het WK 2026. De weg naar de kwartfinales ligt ...

66
66
'Club Brugge duizelt: hallucinante Benteke-eis slaat alles'

In Brugge durven ze het bijna niet hardop zeggen, maar de cijfers die rondgaan over Christian ...

558
558
Garcia geeft belangrijke update over Lukaku en De Bruyne

De WK-loting ligt achter de rug. Er zijn een aantal leuke groepen komende zomer, maar niet voor de ...

54
54
Leko viert 'Grote Terugkeer': "Dacht aan hem als titularis"

AA Gent doet het onder Ivan Leko niet beter dan vorig seizoen, toen de Buffalo's ongeveer dezelfde ...

69
69
JPL-mirakel in de maak: "Wij zijn springlevend"

Enkele weken geleden gaf niemand nog een stuiver voor de kansen van FCV Dender om de laatste plaats ...

65
65
STVV-Club: 'Hayen speelt met surprise in basisploeg'

In de Champions League staat Club Brugge volgende week voor een zware uitdaging tegen Arsenal FC. ...

340
340
'JPL davert: Anderlecht plant spectaculaire transfer'

In Neerpede wordt al weken druk gediscussieerd over een nieuwe doelman die de JPL dit seizoen op ...

244
244
"Walgelijk theater" - Voetbalwereld kotst 'lijpzak' Infantino uit

Vrijdagavond werd in Washington geloot voor het wereldkampioenschap van komende zomer. Maar de show ...

354
354
Toptransfer bij Club Brugge? "Hij is de ideale targetspits"

Met een ticket voor de kwartfinales van de Croky Cup, heeft Club Brugge zich herpakt na twee ...

576
576
DAZN-saga zindert voor: Pro League zorgt voor nieuwe wending

Op 22 december verschijnt de zaak tussen de Pro League en DAZN voor de Brusselse arbitragerechtbank ...

258
258
'Afgrijzen bij Club: ster dringt aan op transfer Onyedika'

In zowat elke mercato wordt er druk gespeculeerd over een mogelijke transfer van Raphael Onyedika. ...

334
334
Vermeeren verliest van Duivels, weer uppercut Pocognoli

In de Franse Ligue 1 werd vrijdagavond de vijftiende speeldag op gang getrapt met een grote ...

233
233
Mannaert spreekt duidelijke taal over toekomst Garcia

De Rode Duivels ontdekten vrijdagavond hun tegenstanders op het komende WK, waarin ze belandden in ...

96
96
Dender pakt tweede zege en gooit degradatiestrijd open

De degradatiestrijd in de Jupiler Pro League lijkt weer helemaal open te liggen. Dender was lange ...

150
150
Droomloting voor Broos: "Wat maak ik allemaal mee..."

Naast de delegatie van de Rode Duivels was er nog een Belg aanwezig bij de loting voor het WK op ...

178
178
Garcia spreekt na loting duidelijke WK-ambitie uit

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het komende WK. Ze openen hun toernooi op 15 juni ...

147
147
Patro ontgoochelt, Eupen dringt top zes binnen

Vrijdagavond werden de eerste wedstrijden van de zestiende speeldag in de Challenger Pro League ...

35
35
1B-sensatie reageert op interesse van STVV en Gent

Er vallen in de Challenger Pro League regelmatig interessante zaakjes te doen. Ook dit seizoen ...

184
184

Meer sportnieuws