Geraerts meldt enorme domper voor titelmatch Union

door
Geraerts meldt enorme domper voor titelmatch Union

De zenuwen staan strak gespannen bij de drie titelkandidaten voor de ontknoping van zondag. Antwerp, Union en Genk leven de komende dagen allemaal tussen hoop en vrees, want de titelstrijd kan op de slotspeeldag werkelijk alle kanten uit. Vele waarnemers riepen de voorbije dagen wel Union tot lichte favoriet uit.


Velen geloven immers niet dat Antwerp zomaar zal winnen in Genk en in dat geval volstaat het voor Union om Club Brugge te kloppen. Het vermoeden heerst dat de uittredende kampioen er niet meer volledig met de gedachten bij zal zijn omdat er voor hen niets meer op het spel staat, maar Union zal echter ook allerminst op zijn allersterkst zijn.

Het moest sowieso al de geschorste Senne Lynen missen en Karel Geraerts meldde vrijdag op zijn persconferentie nog meer onheil. "Siebe Van der Heyden heeft een kleine operatie ondergaan aan zijn schouder. Hij is al bezig met de voorbereiding op het volgende seizoen", tekende Het Laatste Nieuws immers op. "Teuma hoopt klaar te raken, maar we moeten de laatste training van morgen afwachten. Voor Boniface geldt hetzelfde - het is nog niet wat het moet zijn. Het zijn voor mij ook nog vraagtekens."

LEES OOK: Union incasseert uppercut: einde seizoen voor sterkhouder?

Lastige puzzel voor Geraerts

De kans bestaat dus dat Union het tegen Club zonder maar liefst vier sterkhouders zal moeten stellen en dat zou toch een bijzonder lastige puzzel worden voor Geraerts. Achterin lijkt Machida of Sykes de aangewezen vervanger voor Van der Heyden, terwijl El Azzouzi door de schorsing van Lynen zeker lijkt te blijven staan. Wie dan naast hem zou moeten spelen als Teuma niet fit raakt, is echter een groot vraagteken. 

Kan Union zonder Teuma en Boniface nog kampioen worden?

Meest recent

Antwerp in dubio: aanvaller gratis naar uitgang?

Antwerp FC wil dit seizoen alsnog een Europees ticket veroveren, via eender welke play-off. ...

18
18
Snoeiharde woorden: Brusselmans breekt imago Van Gucht

Herman Brusselmans werd gisteren nogmaals vrijgesproken vanwege een 'aangebrande' column. Dat ...

15
15
Spaanse pers fileert Club: spectaculaire woorden voor één speler

Club Brugge hield één helft lang de schijn hoog, maar moest dinsdagavond uiteindelijk ...

212
212
‘Anderlecht gaat upgraden: prijzenpakker op de A-lijst’

Anderlecht wil upgraden en kijkt verder dan snelle noodoplossingen als hoofdcoach. Plan A blijft ...

137
137
Duizelingwekkend! Club verdient dít bedrag aan UCL-campagne

Het is Club Brugge dan toch niet gelukt om voor het tweede jaar op rij door te stoten naar de 1/8ste ...

346
346
Kranten zien zondebok: toekomst bij Club Brugge in gevaar?

Het Champions League-verhaal van Club Brugge is geschreven voor dit seizoen. In de terugmatch tegen ...

262
262
'Anderlecht vloekt: volgend trainersplan valt in water'

Er zijn ondertussen al een drietal weken verstreken na het ontslag van Besnik Hasi en RSC Anderlecht ...

238
238
'Zeer verrassende WK-ganger voor Club Brugge'

Club Brugge zag dit seizoen weer de nodige spelers doorbreken op het internationale toneel. Sinds de ...

119
119
'KV Mechelen twijfelt nog over verlenging sterkhouder'

KV Mechelen ligt met nog vier wedstrijden te spelen in de reguliere competitie nog altijd op koers ...

84
84
Trotse Leko: "We hebben voor paniek gezorgd"

Voor Club Brugge is er dinsdagavond een einde gekomen aan het avontuur in de Champions League. Op ...

94
94
Bodø/Glimt stunt weer, ook Leverkusen en Newcastle door

Dinsdagavond hebben nog drie teams hun ticket voor de achtste finales van de Champions League ...

84
84
'Marokko vier maanden voor WK op zoek naar bondscoach'

De start van het WK nadert met rasse schreden en de meeste deelnemers leggen de laatste hand aan hun ...

64
64
Mignolet reageert goudeerlijk na stevige blunder

Club Brugge heeft zich dinsdag niet opnieuw kunnen plaatsen voor de achtste finales van de Champions ...

139
139
'Wilmots zorgt voor opmerkelijke wending bij Standard'

Op vier speeldagen van het einde van de reguliere competitie strijdt Standard nog altijd mee voor de ...

151
151
Twee sterkhouders gebuisd bij Club: "Je ziet het zelden"

Voor Club Brugge zit het avontuur in de Champions League erop. Het slaagde er niet in om te stunten ...

354
354
Zure avond voor Club: "Cijfers zijn te zwaar"

Club Brugge is er dit seizoen niet in geslaagd om de achtste finale van de Champions League te ...

116
116
Mannaert héél duidelijk over transfer naar Anderlecht

Vincent Mannaert heeft een aflopend contract bij de KBVB. De toekomst van de voormalige sportieve ...

324
324
Exit Club Brugge: ex-Buffalo kegelt Blauw-Zwart uit CL

Om 18u45 ging Club Brugge op bezoek naar Atlético Madrid. Heel Brugge geloofde in een stunt ...

122
122
'Griezmann op weg naar bijzonder straffe transfer'

Antoine Griezmann hoopt vanavond met Atlético Madrid Club Brugge uit te schakelen. De Franse ...

45
45
‘Casteels-stunt: één detail zet Club Brugge op z’n kop’

Club Brugge kijkt al vooruit naar het leven na Simon Mignolet, want zijn contractdossier blijft ...

429
429
Sensatie in Atlético-Club Brugge: "50 miljoen euro!"

Club Brugge begon om 18u45 aan zijn match tegen Atlético Madrid. De Bruggelingen speelden 3-3 ...

200
200
'Standard wil cashen: smaakmaker ontploft'

Bij Standard kennen ze al jarenlang heel veel miserie, op en naast het veld. Sportief en financieel ...

136
136
Verhuurde JPL-spelers: verrassende smaakmaker in Eredivisie

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

28
28
Club-coach Leko legt keuzes Vetlesen en Diakhon uit

Club Brugge neemt het in de terugwedstrijd van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

48
48
Lukebakio in de clinch met Prestianni: racismerel escaleert

De racismerel tussen Vinicius Junior van Real Madrid en Benfica-speler Gianluca Prestianni blijft ...

96
96

Meer sportnieuws