Geraerts meldt enorme domper voor titelmatch Union

1751 stemmen
Geraerts meldt enorme domper voor titelmatch Union

De zenuwen staan strak gespannen bij de drie titelkandidaten voor de ontknoping van zondag. Antwerp, Union en Genk leven de komende dagen allemaal tussen hoop en vrees, want de titelstrijd kan op de slotspeeldag werkelijk alle kanten uit. Vele waarnemers riepen de voorbije dagen wel Union tot lichte favoriet uit.


Velen geloven immers niet dat Antwerp zomaar zal winnen in Genk en in dat geval volstaat het voor Union om Club Brugge te kloppen. Het vermoeden heerst dat de uittredende kampioen er niet meer volledig met de gedachten bij zal zijn omdat er voor hen niets meer op het spel staat, maar Union zal echter ook allerminst op zijn allersterkst zijn.

Het moest sowieso al de geschorste Senne Lynen missen en Karel Geraerts meldde vrijdag op zijn persconferentie nog meer onheil. "Siebe Van der Heyden heeft een kleine operatie ondergaan aan zijn schouder. Hij is al bezig met de voorbereiding op het volgende seizoen", tekende Het Laatste Nieuws immers op. "Teuma hoopt klaar te raken, maar we moeten de laatste training van morgen afwachten. Voor Boniface geldt hetzelfde - het is nog niet wat het moet zijn. Het zijn voor mij ook nog vraagtekens."

LEES OOK: Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Lastige puzzel voor Geraerts

De kans bestaat dus dat Union het tegen Club zonder maar liefst vier sterkhouders zal moeten stellen en dat zou toch een bijzonder lastige puzzel worden voor Geraerts. Achterin lijkt Machida of Sykes de aangewezen vervanger voor Van der Heyden, terwijl El Azzouzi door de schorsing van Lynen zeker lijkt te blijven staan. Wie dan naast hem zou moeten spelen als Teuma niet fit raakt, is echter een groot vraagteken. 

Kan Union zonder Teuma en Boniface nog kampioen worden?

Meest recent

Buitenlandse media verschroeiend voor 'tandeloos' België

Ook tegen Iran wou het weer niet lukken voor de Rode Duivels. Net als tegen Egypte bleven ze weer ...

0
0
Punten van VN: zondebok krijgt woede van ploegmaats op de hals

De Rode Duivels hebben ook in hun tweede wedstrijd op het WK 2026 geen goede beurt gemaakt. In Los ...

280
280
Lukaku legt de vinger op de wonde bij Rode Duivels

De Rode Duivels hebben zondagavond ook hun tweede wedstrijd op het WK niet kunnen winnen. Na het ...

43
43
Wat een ontgoocheling: Duivels raken ook niet voorbij Iran

Het WK van de Rode Duivels dreigt een grote ontgoocheling te worden. De verwachting was dat ze ...

121
121
'STVV grijpt naast nieuwe Yamamoto'

STVV blikt terug op een geweldig seizoen, maar betaalt daar deze zomer ook de prijs voor. ...

27
27
Duivels lichtpunt: "Wie dat jaar geleden voorspeld had..."

Na het gelijkspel in de openingsmatch tegen Egypte moeten de Rode Duivels eigenlijk winnen tegen ...

47
47
Opvallende gast tijdens België-Iran: voor KDB en Lukaku?

De Rode Duivels proberen momenteel om af te rekenen met Iran. Makkelijk blijkt dat niet, want ...

24
24
Lukaku zorgt meteen voor discussie: rood of penalty?

De Rode Duivels hebben een bewogen eerste kwart van de wedstrijd beleefd tegen Iran. Twee keer ...

132
132
'Stevige hint over toekomst Benitez bij Antwerp'

Antwerp staat voor een zeer belangrijke zomer, waarin heel wat knopen doorgehakt moeten worden. Er ...

137
137
Nederland plots in de ban van ‘hun Romelu Lukaku’

In Nederland spreken ze weer van de wereldtitel, al zien we dat niet gebeuren. Oranje gaf ...

21
21
Degryse en Alderweireld zien twee vreemde keuzes bij Garcia

Rudi Garcia voert vier wissels door bij de Rode Duivels. Marc Degryse en Toby Alderweireld stellen ...

132
132
Spanje recht de rug met zeer riante overwinning

Spanje speelde om 18u een zeer belangrijk duel op het WK. Na de blamage tegen Kaapverdië (0-0) ...

24
24
Opstelling Duivels: fans hebben het allemaal over één man

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. Bondscoach Rudi Garcia voerde vier wissels door. Hans ...

278
278
Garcia verrast compleet met basisplaats Lukaku

De Rode Duivels spelen om 21u tegen Iran. De Belgen hebben geen enkele andere optie dan te winnen, ...

246
246
'Anderlecht haakt af na horen perperdure vraagprijs'

Er ligt bij Anderlecht heel wat transferhuiswerk op de plank. De club wil onder meer twee wingers ...

364
364
'Mourinho gaat los in Madrid: nieuwe transferknaller Real'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

178
178
'Transfersoap Olise: Bayern grijpt daadkrachtig in'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

106
106
'Duel met Egypte maakt groot slachtoffer in basiself Duivels'

Het aftellen tot de tweede WK-wedstrijd van de Rode Duivels is begonnen. Maar wie zal bondscoach ...

159
159
Trainerstwist Anderlecht? Contract per direct beëindigd

Hoewel de trainingen maandag alweer hervatten, heeft RSC Anderlecht nog steeds geen nieuwe ...

815
815
'Miljoenen voor Tzolis: Club spreekt met grootmacht'

Club Brugge gaat ook deze zomermercato ongetwijfeld weer een pak miljoenen opstrijken met de verkoop ...

486
486
Verbazende vervanger voor Doku? "Absoluut een goede optie"

Daags voor de belangrijke WK-wedstrijd tegen Iran, lekte slecht nieuws naar buiten uit het Belgische ...

364
364
Spanje onder grote druk: De la Fuente grijpt fors in

Spanje staat zondagavond onder grote druk op het wereldkampioenschap. Tegen Saudi-Arabië ...

39
39
Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

264
264
'WK-sensatie ontketent titanenstrijd: pokerspel van 120 mil'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

48
48
Geweldig beeld: Nederlands koningspaar uit de bol in kleedkamer

Dit weekend waren opnieuw heel wat bekende gezichten te zien op de tribunes tijdens het WK. Zaterdag ...

36
36

Meer sportnieuws