Geraerts meldt enorme domper voor titelmatch Union

1751
Geraerts meldt enorme domper voor titelmatch Union

De zenuwen staan strak gespannen bij de drie titelkandidaten voor de ontknoping van zondag. Antwerp, Union en Genk leven de komende dagen allemaal tussen hoop en vrees, want de titelstrijd kan op de slotspeeldag werkelijk alle kanten uit. Vele waarnemers riepen de voorbije dagen wel Union tot lichte favoriet uit.


Velen geloven immers niet dat Antwerp zomaar zal winnen in Genk en in dat geval volstaat het voor Union om Club Brugge te kloppen. Het vermoeden heerst dat de uittredende kampioen er niet meer volledig met de gedachten bij zal zijn omdat er voor hen niets meer op het spel staat, maar Union zal echter ook allerminst op zijn allersterkst zijn.

Het moest sowieso al de geschorste Senne Lynen missen en Karel Geraerts meldde vrijdag op zijn persconferentie nog meer onheil. "Siebe Van der Heyden heeft een kleine operatie ondergaan aan zijn schouder. Hij is al bezig met de voorbereiding op het volgende seizoen", tekende Het Laatste Nieuws immers op. "Teuma hoopt klaar te raken, maar we moeten de laatste training van morgen afwachten. Voor Boniface geldt hetzelfde - het is nog niet wat het moet zijn. Het zijn voor mij ook nog vraagtekens."

LEES OOK: Sonck snapt niets van trainersontslag: “Het beste voorbeeld”

Lastige puzzel voor Geraerts

De kans bestaat dus dat Union het tegen Club zonder maar liefst vier sterkhouders zal moeten stellen en dat zou toch een bijzonder lastige puzzel worden voor Geraerts. Achterin lijkt Machida of Sykes de aangewezen vervanger voor Van der Heyden, terwijl El Azzouzi door de schorsing van Lynen zeker lijkt te blijven staan. Wie dan naast hem zou moeten spelen als Teuma niet fit raakt, is echter een groot vraagteken. 

Kan Union zonder Teuma en Boniface nog kampioen worden?

Meest recent

'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

13
13
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

57
57
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

49
49
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

64
64
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

22
22
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

132
132
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

123
123
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

109
109
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

48
48
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

152
152
Vanaken laat fans perplex staan na stunt: emoties laaien op

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

192
192
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

78
78
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

44
44
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

200
200
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

100
100
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

176
176
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

193
193
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

47
47
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

78
78
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

423
423
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

277
277
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

245
245
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

1028
1028
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

422
422
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

171
171

Meer sportnieuws