'Anderlecht gaat voor aanwinst die openlijk flirt met Club'

1069
'Anderlecht gaat voor aanwinst die openlijk flirt met Club'

De zoektocht naar versterking is bij Anderlecht volop aan de gang. Jesper Fredberg zal de komende weken en maanden nog een zevental nieuwe spelers moeten vinden om verschillende posities in te vullen. Onder meer op het middenveld wil Anderlecht zich nog versterken en daarvoor duikt nu een zeer opvallende naam op.


De voorbije weken werden al verschillende namen naar voor geschoven, zoals onder meer die van Rassoul Ndiaye (FC Sochaux) en Etienne Camara (Huddersfield). Maar vanuit Frankrijk duiken nu ook geruchten op dat Anderlecht zowaar zou denken aan Brecht Dejaegere. Volgens Les Violets is de 32-jarige middenvelder in beeld bij Paars-Wit.

De voorbije seizoenen bloeide Dejaegere na een moeilijke periode bij AA Gent weer helemaal open bij Toulouse. Hij groeide er uit tot aanvoerder en won dit seizoen met de club zelfs de Coupe de France. In de Ligue 1 was hij goed voor vier goals en één assist in 30 wedstrijden. Samen met de Nederlanders Spierings en Van den Boomen speelde hij een cruciale rol op het middenveld, maar desondanks vertrekt hij in de zomer. Dejaegere is einde contract en weigerde een voorstel om voor één jaar bij te tekenen.

LEES OOK: Extra CL-ticket voor België? Straffe week verandert veel

Brecht Dejaegere terug naar België

Girondins Bordeaux zou Dejaegere een mooi voorstel gedaan hebben, maar die piste zou inmiddels bekoeld zijn. Daardoor lijkt een terugkeer naar België momenteel het meest waarschijnlijk, maar Anderlecht zou toch een zeer verrassende keuze zijn. Enkele weken geleden solliciteerde Dejaegere immers nog bij... Club Brugge. "Eerlijk, moest Club me vragen, doe ik het direct", vertelde hij in Het Laatste Nieuws. "Het ligt natuurlijk gevoelig door de rivaliteit met Gent, maar je mag niet vergeten dat ik opgroeide in een familie vol Club-supporters en er lang speelde bij de jeugd."

Zou Dejaegere een aanwinst zijn voor Anderlecht?

Meest recent

Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

15
15
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

44
44
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

98
98
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

275
275
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

140
140
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

126
126
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

261
261
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

48
48
Leko met handen in het haar: Club vreest rampscenario

Club Brugge krijgt weinig tijd om na te genieten van de Champions League-zege tegen PSV, want zondag ...

308
308
‘Do or die’ voor Compper? Antwerp-coach slaat terug

Marvin Compper wordt al een tijdje genoemd bij een ontslag bij Royal Antwerp FC. De resultaten op de ...

42
42
Sam Kerkhofs en Stijn Stijnen lijnrecht tegenover elkaar

Komende speeldag staat een interessante affiche op het programma in de Challenger Pro League. ...

57
57
De Winter-situatie escaleert: Van Bommel verliest pedalen

De situatie van Koni De Winter bij de Rode Duivels staat plots op ontploffen. Mark van Bommel dropte ...

107
107
Van Bommel onthult: Genk en Club-talenten nét niet

Mark van Bommel heeft de selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt voor komende interlandperiode. ...

260
260
Uitblinker Koffi legt opvallende actie na Celta-Union uit

Union SG stuntte door met 1-2 te winnen op het veld van Celta de Vigo. De Brusselaars zagen op ...

28
28
Van Gucht oog in oog met vijand: "Moet fouten erkennen"

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

28
28
Kongolo deelt opmerkelijk verhaal over eerste selectie

Mark van Bommel heeft vrijdag toch voor een grote verrassing gezorgd bij het bekendmaken van zijn ...

79
79
Bondscoach Portugal spreekt na afscheid Ronaldo, Forbs juicht

Portugal verzekerde zich in oktober al van kwalificatie voor de kwartfinales van de Nations League, ...

140
140
Assistent komt met hoopgevende update over Kompany

De voorbije weken moest Bayern München het zien te stellen zonder Vincent Kompany. Onze ...

20
20
Jonge Duivels met Fofana, Vermeeren verrassende afwezige

Naast de Rode Duivels komen in de nakende interlandbreak ook de Jonge Duivels in actie. Zij wisten ...

61
61
Van Bommel sluit deur helemaal voor Duivel: "Zijn beslissing"

Mark van Bommel heeft vrijdag zijn selectie vrijgegeven voor het tweeluik tegen Turkije en ...

375
375
Van Bommel verrast: debuut voor Genkie én Cuypers

Vrijdagmiddag heeft Mark van Bommel in het nationaal trainingscentrum in Tubeke zijn selectie ...

222
222
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht geweigerd, Club vindt diamant'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

199
199
Zaak Eddy Snelders: beslissing rechtbank slaat in als bom

Na ruim zeven maanden achter de tralies staat Eddy Snelders (67) opnieuw voor een ingrijpende ...

211
211
De Roeck legt keuze uit: meteen straffe taal bij STVV

Jonas De Roeck is de nieuwe hoofdtrainer van STVV. De T1 gaat opnieuw aan de slag bij de Kanaries en ...

103
103
Update over Kompany: wanneer terugkeer bij Bayern?

Vincent Kompany is momenteel herstellende van een hersenvliesontsteking. De Belgische oefenmeester ...

54
54

Meer sportnieuws