'Anderlecht gaat voor aanwinst die openlijk flirt met Club'

1069
'Anderlecht gaat voor aanwinst die openlijk flirt met Club'

De zoektocht naar versterking is bij Anderlecht volop aan de gang. Jesper Fredberg zal de komende weken en maanden nog een zevental nieuwe spelers moeten vinden om verschillende posities in te vullen. Onder meer op het middenveld wil Anderlecht zich nog versterken en daarvoor duikt nu een zeer opvallende naam op.


De voorbije weken werden al verschillende namen naar voor geschoven, zoals onder meer die van Rassoul Ndiaye (FC Sochaux) en Etienne Camara (Huddersfield). Maar vanuit Frankrijk duiken nu ook geruchten op dat Anderlecht zowaar zou denken aan Brecht Dejaegere. Volgens Les Violets is de 32-jarige middenvelder in beeld bij Paars-Wit.

De voorbije seizoenen bloeide Dejaegere na een moeilijke periode bij AA Gent weer helemaal open bij Toulouse. Hij groeide er uit tot aanvoerder en won dit seizoen met de club zelfs de Coupe de France. In de Ligue 1 was hij goed voor vier goals en één assist in 30 wedstrijden. Samen met de Nederlanders Spierings en Van den Boomen speelde hij een cruciale rol op het middenveld, maar desondanks vertrekt hij in de zomer. Dejaegere is einde contract en weigerde een voorstel om voor één jaar bij te tekenen.

LEES OOK: Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Brecht Dejaegere terug naar België

Girondins Bordeaux zou Dejaegere een mooi voorstel gedaan hebben, maar die piste zou inmiddels bekoeld zijn. Daardoor lijkt een terugkeer naar België momenteel het meest waarschijnlijk, maar Anderlecht zou toch een zeer verrassende keuze zijn. Enkele weken geleden solliciteerde Dejaegere immers nog bij... Club Brugge. "Eerlijk, moest Club me vragen, doe ik het direct", vertelde hij in Het Laatste Nieuws. "Het ligt natuurlijk gevoelig door de rivaliteit met Gent, maar je mag niet vergeten dat ik opgroeide in een familie vol Club-supporters en er lang speelde bij de jeugd."

Zou Dejaegere een aanwinst zijn voor Anderlecht?

Meest recent

Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

43
43
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

69
69
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

11
11
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

39
39
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

24
24
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

91
91
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

52
52
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

21
21
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

13
13
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

15
15
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

27
27
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

380
380
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

79
79
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

17
17
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

88
88
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

60
60
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

155
155
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

291
291
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

14
14
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

99
99
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

33
33
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

331
331
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

155
155
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

55
55
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

41
41

Meer sportnieuws