'Anderlecht gaat voor aanwinst die openlijk flirt met Club'

1069
'Anderlecht gaat voor aanwinst die openlijk flirt met Club'

De zoektocht naar versterking is bij Anderlecht volop aan de gang. Jesper Fredberg zal de komende weken en maanden nog een zevental nieuwe spelers moeten vinden om verschillende posities in te vullen. Onder meer op het middenveld wil Anderlecht zich nog versterken en daarvoor duikt nu een zeer opvallende naam op.


De voorbije weken werden al verschillende namen naar voor geschoven, zoals onder meer die van Rassoul Ndiaye (FC Sochaux) en Etienne Camara (Huddersfield). Maar vanuit Frankrijk duiken nu ook geruchten op dat Anderlecht zowaar zou denken aan Brecht Dejaegere. Volgens Les Violets is de 32-jarige middenvelder in beeld bij Paars-Wit.

De voorbije seizoenen bloeide Dejaegere na een moeilijke periode bij AA Gent weer helemaal open bij Toulouse. Hij groeide er uit tot aanvoerder en won dit seizoen met de club zelfs de Coupe de France. In de Ligue 1 was hij goed voor vier goals en één assist in 30 wedstrijden. Samen met de Nederlanders Spierings en Van den Boomen speelde hij een cruciale rol op het middenveld, maar desondanks vertrekt hij in de zomer. Dejaegere is einde contract en weigerde een voorstel om voor één jaar bij te tekenen.

LEES OOK: Extra CL-ticket voor België? Straffe week verandert veel

Brecht Dejaegere terug naar België

Girondins Bordeaux zou Dejaegere een mooi voorstel gedaan hebben, maar die piste zou inmiddels bekoeld zijn. Daardoor lijkt een terugkeer naar België momenteel het meest waarschijnlijk, maar Anderlecht zou toch een zeer verrassende keuze zijn. Enkele weken geleden solliciteerde Dejaegere immers nog bij... Club Brugge. "Eerlijk, moest Club me vragen, doe ik het direct", vertelde hij in Het Laatste Nieuws. "Het ligt natuurlijk gevoelig door de rivaliteit met Gent, maar je mag niet vergeten dat ik opgroeide in een familie vol Club-supporters en er lang speelde bij de jeugd."

Zou Dejaegere een aanwinst zijn voor Anderlecht?

Meest recent

Van Gucht oog in oog met vijand: "Moet fouten erkennen"

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

0
0
Van Bommel sluit deur helemaal voor Duivel: "Zijn beslissing"

Mark van Bommel heeft vrijdag zijn selectie vrijgegeven voor het tweeluik tegen Turkije en ...

25
25
Van Bommel verrast: debuut voor Genkie én Cuypers

Vrijdagmiddag heeft Mark van Bommel in het nationaal trainingscentrum in Tubeke zijn selectie ...

81
81
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht geweigerd, Club vindt diamant'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

69
69
Zaak Eddy Snelders: beslissing rechtbank slaat in als bom

Na ruim zeven maanden achter de tralies staat Eddy Snelders (67) opnieuw voor een ingrijpende ...

88
88
De Roeck legt keuze uit: meteen straffe taal bij STVV

Jonas De Roeck is de nieuwe hoofdtrainer van STVV. De T1 gaat opnieuw aan de slag bij de Kanaries en ...

36
36
Update over Kompany: wanneer terugkeer bij Bayern?

Vincent Kompany is momenteel herstellende van een hersenvliesontsteking. De Belgische oefenmeester ...

38
38
Vlak voor selectie Van Bommel: Rode Duivel afgemaakt

Vanmiddag om 12u zal bondscoach Mark van Bommel de selectie van de Rode Duivels bekendmaken. De ...

83
83
Groot KAA Gent-probleem blootgelegd op KuPS

KAA Gent was uitstekend aan het seizoen begonnen, maar afgelopen speeldag ging het voor een eerste ...

61
61
STVV pakt uit met nieuwe hoofdtrainer

Sint-Truiden VV was vorig seizoen de revelatie in de Jupiler Pro League, maar het loopt dit seizoen ...

50
50
'Napoli neemt beslissing na aanvaring De Bruyne'

Het blijft maar rommelen bij Napoli. De resultaten vallen dit seizoen tegen en deze week liep het in ...

102
102
Extra CL-ticket voor België? Straffe week verandert veel

Het is een uitstekende week geworden voor de Belgische clubs in Europa. De vijf teams die ons land ...

242
242
'Van Bommel schrikt: spoeling plots heel dun'

Om 12u maakt Mark van Bommel zijn tweede selectie bekend als bondscoach van de Rode Duivels. Die ...

60
60
Sikan velt oordeel over pijnpunt bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een mooie Europese avond afgewerkt. De Brusselaars waren heer en meester tegen ...

155
155
Union SG raast door: "Lukte geen enkele Belgische club"

Union SG bezorgde België weer gouden punten in Europa. De Brusselaars wonnen zeer knap met 1-2 ...

115
115
Bruno ziet één gigantisch gevaar bij Club Brugge

Vitor Bruno haalde opgelucht adem. RSC Anderlecht won overtuigend met 2-0 van RB Salzburg. Zondag ...

411
411
'STVV heeft oude bekende beet als nieuwe hoofdcoach'

STVV heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet, dat meldt Het Belang van Limburg. De nieuwe coach zag ...

154
154
Van Bommel zet deur open voor pijnlijke ingreep bij KDB

Kevin De Bruyne speelt bij Napoli verder van doel dan hij zelf wil. Ook Mark van Bommel houdt die ...

262
262
De Mil ziet reden voor pover gelijkspel van AA Gent

AA Gent zit duidelijk in een stevige vormdip. De Buffalo's speelden 0-0 tegen het nietige KuPS, wat ...

111
111
'Grote verrassing Van Bommel bij Rode Duivels'

We zitten nog maar begin november, maar de tweede interlandperiode van de zwaar gecontesteerde en ...

429
429
Anderlecht tankt vertrouwen: "We waren beesten"

Marten Winkler is een goede aanwinst van Antoine Sibierski. De Duitser heeft alles om een smaakmaker ...

165
165
Concurrentie beeft: Club Brugge wint weer de jackpot

De sterke Europese campagne van Club Brugge levert niet alleen sportief succes op, maar ook ...

354
354
Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

245
245
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

203
203
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

167
167

Meer sportnieuws