'Anderlecht gaat voor aanwinst die openlijk flirt met Club'

door
'Anderlecht gaat voor aanwinst die openlijk flirt met Club'

De zoektocht naar versterking is bij Anderlecht volop aan de gang. Jesper Fredberg zal de komende weken en maanden nog een zevental nieuwe spelers moeten vinden om verschillende posities in te vullen. Onder meer op het middenveld wil Anderlecht zich nog versterken en daarvoor duikt nu een zeer opvallende naam op.


De voorbije weken werden al verschillende namen naar voor geschoven, zoals onder meer die van Rassoul Ndiaye (FC Sochaux) en Etienne Camara (Huddersfield). Maar vanuit Frankrijk duiken nu ook geruchten op dat Anderlecht zowaar zou denken aan Brecht Dejaegere. Volgens Les Violets is de 32-jarige middenvelder in beeld bij Paars-Wit.

De voorbije seizoenen bloeide Dejaegere na een moeilijke periode bij AA Gent weer helemaal open bij Toulouse. Hij groeide er uit tot aanvoerder en won dit seizoen met de club zelfs de Coupe de France. In de Ligue 1 was hij goed voor vier goals en één assist in 30 wedstrijden. Samen met de Nederlanders Spierings en Van den Boomen speelde hij een cruciale rol op het middenveld, maar desondanks vertrekt hij in de zomer. Dejaegere is einde contract en weigerde een voorstel om voor één jaar bij te tekenen.

LEES OOK: Sven Kums verrast fans met bizarre carrièreswitch

Brecht Dejaegere terug naar België

Girondins Bordeaux zou Dejaegere een mooi voorstel gedaan hebben, maar die piste zou inmiddels bekoeld zijn. Daardoor lijkt een terugkeer naar België momenteel het meest waarschijnlijk, maar Anderlecht zou toch een zeer verrassende keuze zijn. Enkele weken geleden solliciteerde Dejaegere immers nog bij... Club Brugge. "Eerlijk, moest Club me vragen, doe ik het direct", vertelde hij in Het Laatste Nieuws. "Het ligt natuurlijk gevoelig door de rivaliteit met Gent, maar je mag niet vergeten dat ik opgroeide in een familie vol Club-supporters en er lang speelde bij de jeugd."

Zou Dejaegere een aanwinst zijn voor Anderlecht?

Meest recent

Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

Vanaf komend weekend gaat het om de knikkers in de Jupiler Pro League. Intussen maakte de ...

0
0
'Club Brugge brengt bod uit op peperdure linksback'

Club Brugge moet komende zomer terug naar de tekentafel, want tal van smaakmakers zetten dan allicht ...

43
43
Mannaert onthult: Genk-revelatie op radar Rode Duivels

Wie niet van de partij was tijdens het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde Staten, mag ...

110
110
'Bliksemtransfer Hazard: concurrentie op de loer'

Wie dacht dat Thorgan Hazard en RSC Anderlecht er wel zouden uitgeraken zonder zaakwaarnemer en ...

138
138
Degryse keihard voor Duivel: “Hij is zwakste van allemaal”

De Rode Duivels hadden een goed gevoel na de klinkende 2-5-zege tegen de Verenigde Staten, maar dat ...

143
143
'Real lacht in vuistje: miljoenenkorting op deal'

Real Madrid voerde de voorbije jaren al een stevige verjonging van zijn elftal door en de ...

45
45
'Bikkelharde strijd: 7 Duivels voor één WK-ticket'

De Rode Duivels speelden woensdag in de vroege ochtend 1-1 gelijk tegen Mexico en rondden daarmee ...

130
130
Straffe wending rond Lukaku? "Marc Coucke, bel nu!"

De komende dagen lijken bepalend te gaan worden voor de toekomst van Romelu Lukaku, zowel op korte ...

204
204
'Inter in actie: Chivu vraagt persoonlijk om Rode Duivel'

Zes Belgen droegen ooit het shirt van Inter, met Romelu Lukaku als laatste in het seizoen 2022/23. ...

48
48
Wereldtopper voor Duivels: "Hij wordt één van de besten"

De Rode Duivels sloten dinsdagnacht hun stage in de Verenigde Staten af met een gelijkspel tegen ...

103
103
Nieuw probleem voor competitieformat duikt op

De voorbije dagen barstte de discussie omtrent het competitieformat van de Jupiler Pro League en ...

164
164
'Beerschot bibbert: sterkhouder vertrekt alsnog'

Na een moeilijke periode lijkt de toekomst Beerschot weer toe te lachen. Na de overname door een ...

138
138
De Bruyne spreekt voor het eerst over Lukaku-rel

De Rode Duivels speelden in de nacht van dinsdag op woensdag 1-1 gelijk tegen Mexico en zetten ...

61
61
TRANSFERUURTJE: 'Union grijpt naast droom, Hazard out bij Anderlecht'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

248
248
Racismeschandaal in Spanje ontploft: Yamal in shock

Spanje nam het in een oefenwedstrijd op tegen Egypte in een oefenwedstrijd. Op het veld bleef het ...

119
119
Hubert en Pocognoli plots op bezoek bij… Kompany

Het is interlandperiode dus dan is er ook voor de coaches tijd om zaken op orde te stellen. Zo zijn ...

39
39
Duivelse zorgen voor WK: “Wisten daar geen raad mee”

De Rode Duivels hebben de oefenstage in de Verenigde Staten afgesloten met een 1-1 gelijkspel tegen ...

75
75
Emoties Messi gaan wereld rond, Thiago scoort bij Brazilië

Titelverdediger Argentinië heeft richting het WK een nieuw statement gemaakt met een erg ruime ...

76
76
Thorgan Hazard tast markt af: schoktransfer in JPL?

Hoewel hij ook dit seizoen van groot belang is, blijft een groot vraagteken staan achter de toekomst ...

282
282
Ruben Van Gucht zorgt voor ophef met nieuwe show

Ruben Van Gucht liet zijn volgers even geloven dat hij binnenkort de Vlaamse theaters zou veroveren. ...

31
31
Openbaring bij Belgen: afwezige Duivel plots in nesten

De oefenwedstrijd tegen Mexico (1-1) was niet bepaald hoogstaand, de eerste helft was zelfs van een ...

163
163
Nieuw goudklompje voor Club: Stankovic laaiend enthousiast

De U19 van Club Brugge maakte dit seizoen heel wat indruk in de Youth League, de jongeren-versie van ...

561
561
Achilleshiel Duivels blootgelegd: "Het blijft maar duren"

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

135
135
Tranen na Italiaans drama: "Overschatte, arrogante spelers"

Het wereldkampioenschap van komende zomer zal afgewerkt worden zonder een viervoudige winnaar. ...

226
226
Toby Alderweireld in zorgnood: stap roept veel vragen op

Er zijn voetballers die na hun actieve carrière in een zwart gat vallen, anderen lijken het ...

130
130

Meer sportnieuws