Burgemeester onthult kandidaat-overnemer Club Brugge

door
Burgemeester onthult kandidaat-overnemer Club Brugge

Club Brugge staat in de etalage, en dus wordt druk gespeculeerd over de potentiële overnemers die Blauw-Zwart in handen zullen krijgen. Tijdens de Brugse gemeenteraad lichtte burgemeester Dirk De fauw, die weliswaar benadrukte dat de verkoop nog niet eerstdaags zal worden beklonken, misschien wel een tipje van de sluier.


"Ik heb contact opgenomen met Club Brugge. De kans bestaat dat de Amerikaanse investeringsmaatschappij, die vandaag reeds voor 23 procent eigenaar is, de nieuwe meerderheidsaandeelhouder wordt", wordt hij geciteerd door Krant van West-Vlaanderen. Al blijft volgens De fauw ook een andere, kapitaalkrachtige, buitenlandse vennootschap een optie.

Twee jaar geleden verkochten Bart Verhaeghe en co al een deel van hun aandelen aan Orkila Capital, dat nu haar invloed mogelijk verder wil uitbreiden. Hoewel er zich voorts nog geen concrete gegadigden aanbieden staat het dus alleszins vast dat de uittredend landskampioen haar Vlaamse verankering binnenkort meer dan waarschijnlijk zal verliezen.

LEES OOK: KRC Genk krijgt klappen: “Ergste nachtmerrie fans”

STADIONPLANNEN ONVERANDERD

Daarom hoeven de fans nog volgens De fauw niet te wanhopen. Zo vermoedt de burgemeester dat investeerders alleen bereid zijn om hun geld in Club te pompen indien ze zekerheid krijgen over een nieuwe voetbaltempel. De recente wending wijzigt in zijn ogen dus niks aan de plannen om het huidige Jan Breydel te vervangen door een moderner stadion.

Verkopen aan Orkila Capital is volgens mij ...

Meest recent

KRC Genk krijgt klappen: “Ergste nachtmerrie fans”

KRC Genk verloor roemloos van Union SG en de Limburgers staan niet meer in de top 6. In de Europa ...

34
34
Beloning Taravel na Club-Anderlecht? “Beste prestatie”

RSC Anderlecht speelde 2-2 gelijk op het veld van Club Brugge. Jeremy Taravel is de hoofdtrainer ...

99
99
Hommeles bij Zulte: Vandenbroeck reageert op ontslag

Het is hommeles bij Zulte Waregem. Na desastreuze resultaten en de penibele situatie met Jelle ...

164
164
'Anderlecht zoekt voor De Cat: constructie in de maak'

Ivan Leko was niet helemaal onder de indruk van de prestatie van Nathan De Cat tegen Club Brugge, ...

176
176
Zulte Waregem ontslaat Vandenbroeck, opvolger bekend

Zulte Waregem verloor voor de derde match op rij onverdiend. Essevee staat nog boven de ...

474
474
Euvrard droomt hardop: "Leeft nog steeds!"

Standard boekte een héél belangrijke zege op het veld van Zulte Waregem. Dankzij een ...

58
58
Vandenbempt: Club in de problemen, RSCA lacht

RSC Anderlecht pakte een punt bij Club Brugge, wat inzake kansen een verdiende uitslag was. ...

229
229
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

43
43
STVV ontdekt nieuwe parel: "Zo zijn er weinig in België"

STVV won met 2-1 van Cercle Brugge. De Kanaries staan zo gedeeld tweede samen met Club Brugge. ...

89
89
Skoras verklaart hoe AA Gent top zes kan halen

AA Gent won met 3-1 van KV Mechelen en staat terug zesde in de Jupiler Pro League. Als de Buffalo's ...

121
121
Alarmbellen bij Club Brugge: Leko geeft probleem toe

Club Brugge heeft zondag opnieuw twee punten moeten toegeven op leider Union SG en bleef op eigen ...

171
171
'Anderlecht-transfer vlak na knalprestatie in Brugge'

Na twee opeenvolgende zeges tegen op papier kleinere ploegen, heeft RSC Anderlecht zijn voet gezet ...

542
542
Oud-ref messcherp na Burgess-fase: "Een schoolvoorbeeld"

Union SG wist zijn leidersplaats afgelopen weekend met succes te verdedigen. De leider boekte op ...

316
316
Italië smult van Duivel: "Aan perfectie grenzende prestatie"

In de Italiaanse Serie A heeft AC Milan de titelstrijd ietwat levend kunnen houden. De Rossoneri ...

208
208
Sneijder wild van Club-smaakmaker: "Heb je hem zien spelen?"

Club Brugge wil zich in de komende weken en maanden verzekeren van de 20ste landstitel uit zijn ...

420
420
Leko krijgt ijskoude douche: Taravel raakt gevoelige snaar

De 2-2 tegen Anderlecht kwam hard aan bij Ivan Leko. Niet alleen door het resultaat, maar vooral ...

278
278
Genk in vieze papieren: groot pijnpunt blootgelegd

KRC Genk heeft zaterdagavond een slechte zaak gedaan in de strijd om de resterende tickets voor de ...

270
270
Hyperspannende strijd: 'Déze ploegen halen Play-Off I'

Nog twee speeldagen te gaan en de reguliere competitie van de Jupiler Pro League. En nog steeds ...

271
271
8.5 op 10 - Kranten kiezen dé uitblinker na Club-Anderlecht

De klassieker tussen Club Brugge en RSC Anderlecht heeft zondagmiddag geen winnaar opgeleverd. Een ...

640
640
Droom KV Mechelen in gevaar? "Dat moet iedereen beseffen"

KV Mechelen had zondag zekerheid kunnen verkrijgen over deelname aan de Champions' Play-Off, maar is ...

194
194
Pikante onthulling: "Hij stopte terugkeer Messi naar Barça"

Het WK van komende zomer wordt wellicht het laatste grote internationale toernooi van Lionel Messi. ...

134
134
Cercle baalt alweer: "Zoals vaker dit seizoen"

Cercle Brugge had zondag naar een veilige plaats kunnen springen, maar dat is niet gelukt. De ...

68
68
AC Milan blaast titelstrijd nieuw leven in met zege in derby

De titelstrijd in de Serie A ligt weer een beetje meer open. Inter leek onbedreigd op weg naar het ...

57
57
Vrancken haalt opgelucht adem na nipte zege tegen Cercle

STVV blijft ook op twee speeldagen van het einde van de reguliere competitie netjes in het spoor van ...

38
38
Wéér niks voor Essevee: "Het wordt moeilijker en moeilijker"

Zulte Waregem moet in de laatste weken van het reguliere seizoen nog bibberen om de Relegation ...

168
168

Meer sportnieuws