Anderlecht verschaft update in dossier Kindermans

952
Anderlecht verschaft update in dossier Kindermans

Anderlecht rekent niet alleen op de transfers van Jesper Fredberg om uit het dal te klauteren, ook de eigen jeugd blijft een essentiële rol vertolken in het herstelplan van Paars-Wit. Alleen hangen er donkere wolken boven Neerpede, waar de laatste tijd alsmaar meer talenten hun geluk liever elders gaan beproeven. De onzekerheid omtrent Jean Kindermans lijkt daarbij een van de oorzaken.


Het hoofd van de opleiding levert al jaren uitstekend werk in Neerpede, maar rond nieuwjaar ontplofte er een bom toen bekend geraakte dat hij bezig was aan de vooropzeg van zijn huidige contract. Dat was volgens het Brusselse bestuur tenslotte niet langer marktconform, al hoefden de wegen daarom nog niet per se te scheiden. Bij voorkeur werd er een nieuwe overeenkomst gevonden.

Dat werd later meermaals bevestigd door Fredberg, alleen viel er tot op heden nog steeds geen oplossing uit de bus. Integendeel: intussen werd Kindermans reeds gelinkt aan overstap richting Ajax of zelfs Antwerp, dat zou willen profiteren van de situatie om de jeugddirecteur de eigen academie te laten runnen. Tijdens een overlegmoment met de fans verschafte Fredberg nu een update.

LEES OOK: STVV pakt uit met nieuwe hoofdtrainer

ANTWERP VANGT BOT

"We hebben een goede dialoog en hopen snel duidelijkheid te kunnen brengen. De laatste maanden was er veel werk aan de winkel met de jeugd en hun contracten", verklaart de CEO Sports waarom die onderhandelingen tot dusver weinig opbrachten. Als we hem mogen geloven lijkt er dus evenwel geen vuiltje aan de lucht en dreigt Antwerp bot te vangen in het spraakmakende dossier. 

Denkt u dat Kindermans gewoon bij RSCA blijft?

Meest recent

STVV pakt uit met nieuwe hoofdtrainer

Sint-Truiden VV was vorig seizoen de revelatie in de Jupiler Pro League, maar het loopt dit seizoen ...

15
15
'Napoli neemt beslissing na aanvaring De Bruyne'

Het blijft maar rommelen bij Napoli. De resultaten vallen dit seizoen tegen en deze week liep het in ...

26
26
Extra CL-ticket voor België? Straffe week verandert veel

Het is een uitstekende week geworden voor de Belgische clubs in Europa. De vijf teams die ons land ...

138
138
'Van Bommel schrikt: spoeling plots heel dun'

Om 12u maakt Mark van Bommel zijn tweede selectie bekend als bondscoach van de Rode Duivels. Die ...

32
32
Sikan velt oordeel over pijnpunt bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een mooie Europese avond afgewerkt. De Brusselaars waren heer en meester tegen ...

88
88
Union SG raast door: "Lukte geen enkele Belgische club"

Union SG bezorgde België weer gouden punten in Europa. De Brusselaars wonnen zeer knap met 1-2 ...

84
84
Bruno ziet één gigantisch gevaar bij Club Brugge

Vitor Bruno haalde opgelucht adem. RSC Anderlecht won overtuigend met 2-0 van RB Salzburg. Zondag ...

318
318
'STVV heeft oude bekende beet als nieuwe hoofdcoach'

STVV heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet, dat meldt Het Belang van Limburg. De nieuwe coach zag ...

146
146
Van Bommel zet deur open voor pijnlijke ingreep bij KDB

Kevin De Bruyne speelt bij Napoli verder van doel dan hij zelf wil. Ook Mark van Bommel houdt die ...

163
163
De Mil ziet reden voor pover gelijkspel van AA Gent

AA Gent zit duidelijk in een stevige vormdip. De Buffalo's speelden 0-0 tegen het nietige KuPS, wat ...

91
91
'Grote verrassing Van Bommel bij Rode Duivels'

We zitten nog maar begin november, maar de tweede interlandperiode van de zwaar gecontesteerde en ...

346
346
Anderlecht tankt vertrouwen: "We waren beesten"

Marten Winkler is een goede aanwinst van Antoine Sibierski. De Duitser heeft alles om een smaakmaker ...

151
151
Concurrentie beeft: Club Brugge wint weer de jackpot

De sterke Europese campagne van Club Brugge levert niet alleen sportief succes op, maar ook ...

304
304
Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

217
217
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

183
183
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

158
158
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

128
128
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

222
222
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

305
305
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

101
101
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

137
137
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

117
117
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

133
133
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

21
21
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

30
30

Meer sportnieuws