'Club Brugge wil Juventus aftroeven voor Pools toptalent'

door
'Club Brugge wil Juventus aftroeven voor Pools toptalent'

Terwijl de op til staande overname momenteel het leeuwendeel van de aandacht wegkaapt blijft Club Brugge ook op de transfermarkt druk in de weer. Zo moet Hugo Vetlesen na Michal Skoras, Victor Barbera en Igor Thiago straks al de vierde zomeraanwinst worden. Daarmee blijkt de honger van Blauw-Zwart evenwel nog niet gestild.


Indien de uittredend landskampioen een akkoord bereikt met Vetlesen, die tevens concrete interesse van Feyenoord geniet, moet hij net als Skoras en Thiago een versterking op korte termijn vormen. Terwijl denkt Club echter ook al aan de toekomst, zo getuige de komst van Barbera. In dat opzicht staat nu alweer een tiener op de radar in Jan Breydel.

Poolse media melden namelijk dat Club Brugge een van de ploegen is die een oogje heeft laten vallen op Jakub Krzyżanowski, een polyvalente linksachter die momenteel in zijn thuisland bij Wisla Krakow aan de slag is. Daar kwam hij nog niet in actie voor het eerste elftal, al maakte het 17-jarig toptalent wel al geregeld deel uit van de wedstrijdkern.

LEES OOK: Nieuwe trainer Anderlecht: twee frappante namen genoemd

CONCURRENTIE JUVENTUS

Blauw-Zwart is alvast niet de enige die snel wil toeslaan, want volgens dezelfde bronnen hebben onder meer Juventus en tal van andere gegadigden hun pijlen eveneens op Krzyżanowski gericht. Wellicht beschouwt Club, dat met Bjorn Meijer en Maxim De Cuyper al over twee prima linksbacks beschikt, in eerste instantie als een aanwinst voor Club NXT.

Club moet terug vaker op dit soort talenten mikken

Meest recent

'Allianz Arena davert: vertrek Vincent Kompany plots reëel'

Vincent Kompany is bezig aan een geweldig tweede seizoen als hoofdtrainer van Bayern München. ...

18
18
Nieuwe trainer Anderlecht: twee frappante namen genoemd

Afgaande op de woorden van CEO Kenneth Bornauw, wil RSC Anderlecht eind deze week zijn nieuwe ...

126
126
'Miljoenen voor Genk: Milan klopt aan voor toptransfer'

Konstaninos Karetsas werd maandagavond nog eens in de bloemetjes gezet. Het goudhaantje van KRC Genk ...

116
116
Opvolger Renard: Vincent Mannaert écht naar Anderlecht?

De top van RSC Anderlecht heeft opnieuw plaats moeten nemen aan de tekentafel. Paars-Wit was al op ...

332
332
Bliksemvertrek bij Club: Stankovic senior doet boekje open

Club Brugge werd vorige zomer gedwongen om al na één seizoen afscheid te nemen ...

266
266
'Anderlecht in extase: topcoach met Guardiola-stempel'

Een bekerwinnaar met een Guardiola-stempel: Anderlecht voelt dat dit een kans kan zijn. In Nederland ...

226
226
Vandevoordt zorgt plots voor grote transferverrassing

Nadat hij al op jonge leeftijd doorbrak bij KRC Genk, leek een grootste carrière in de maak ...

116
116
Club kruist vingers: uitsluitsel over Vermant en Tzolis

Club Brugge won zondagavond met overmacht van een weerloos Standard en haalde het met ...

383
383
'Anderlecht in actie: spectaculaire terugkeer in de maak'

Het overgebleven bestuur van RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer. Men wil zo snel mogelijk ...

513
513
Aanduidingen refs Croky Cup en speeldag 25 bekend

Het belooft weer een drukke week te worden op de Belgische velden. Eerst staan de terugmatchen in de ...

102
102
Anderlecht zoekt T1: vier topkandidaten in de race

Door het ontslag van Olivier Renard zoekt RSC Anderlecht een nieuwe sportief directeur, al is dat ...

417
417
'Leegloop bij Antwerp: Overmars geeft goudhaantje op'

Antwerp leek even weer naar boven te mogen kijken, maar voorlopig blijkt het stamnummer ...

331
331
Coucke trapt na: zondebok Anderlecht krijgt volle laag

Het is meer dan ooit crisis bij RSC Anderlecht, en dus ziet het bestuur van de Brusselaars zich ...

520
520
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

202
202
Garcia trekt bleek weg: volgende Duivel valt geblesseerd uit

Nog zo'n 122 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Als ...

133
133
Crisis Anderlecht: Coucke doorbreekt stilte op nationale tv

Nu RSC Anderlecht andermaal een dieptepunt heeft bereikt, kan de clubleiding zich niet langer hullen ...

515
515
'Kompany verwend: eerste zomeraankoop nu al bepaald'

Vincent Kompany gaat deze week met Bayern München op zoek naar een plek in de halve finales van ...

94
94
Hayen wijst spelers terecht: "Overvloedig op getraind"

KRC Genk lijkt eindelijk de rug te rechten in de Jupiler Pro League. Na de overwinning van vorige ...

279
279
Anderlecht op apegapen: Coucke spijkerhard aangepakt

RSC Anderlecht is opnieuw verwikkeld in een bijzonder diepe crisis. De resultaten zijn de laatste ...

573
573
‘Club Brugge versteld: Stankovic-stunt verrast iedereen’

Iedereen lijkt het al zeker te weten: Aleksandar Stankovic gaat straks gewoon terug naar ...

873
873
Bom op de Bosuil: 'Gheysens zet Antwerp te koop'

Door de nederlaag tegen KV Mechelen lijkt de top zes plots opnieuw ver weg voor Antwerp. Achter de ...

1066
1066
Bornauw klapt uit de biecht: shortlist Anderlecht bekend

Het gaat van kwaad naar erger met RSC Anderlecht, waar het nog maar eens rommelt in de ...

373
373
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

50
50
Lardot fileert speeldag 24: Anderlecht bestolen in Genk?

Ook zonder Besnik Hasi geraakt de trein maar niet op de rails bij RSC Anderlecht, dat zondag tegen ...

339
339
Bondsparket bezorgt Anderlecht mokerslag van formaat

Bovenop het ontslag van Olivier Renard koos T1 ad interim Edward Still het ruime sop, en dus moet ...

770
770

Meer sportnieuws