"Terugkeren naar Club Brugge? Dat is niet de bedoeling"

door

Bij Club Brugge zijn ze al begonnen met het voorbereiden van het volgende seizoen. Met Ronny Deila hebben ze hun nieuwe trainer al gevonden en de eerste aanwinsten liggen al vast. De transfer van Michal Skoras (Lech Poznan) werd al een hele tijd geleden aangekondigd en ook de komst van Victor Barbera, die transfervrij overkomt van FC Barcelona, zou al in kannen en kruiken zijn. Er liggen echter nog heel wat dossiers op tafel.


Zo zullen er bijvoorbeeld knopen doorgehakt moeten worden over de spelers die dit seizoen verhuurd werden. Maxim De Cuyper krijgt na een sterk seizoen bij Westerlo een nieuwe kans, maar het is minder duidelijk hoe het verder moet met Cyle Larin (Real Valladolid), Eder Balanta (Schalke 04), Youssouph Badji (Charleroi), Thomas Van den Keybus (Westerlo) en Faitout Maouassa (Montpellier). Die laatste heeft alvast een duidelijke voorkeur.

"Ik sluit de deur voor geen enkele optie", vertelt de linksachter aan RTL. "Het enige wat zeker is, is dat ik een transfer moet maken. Terugkeren naar Club Brugge is niet de bedoeling en daar zijn zij ook van op de hoogte. Daarover zijn we akkoord. Met mijn entourage zal ik nu bekijken wat de beste opties voor volgend seizoen zijn."

LEES OOK: Controverse bij Club Brugge: Leko op vingers getikt

Miljoenen recupereren

Met Meijer en De Cuyper zit Club al gebeiteld op de linkerflank voor volgend seizoen en dus hebben ze aan Maouassa geen nood meer. De Fransman draaide nochtans een goed seizoen bij Montpellier, waar hij in de Ligue 1 vijf goals en vijf assists liet optekenen. Daardoor kan Club reële hoop koesteren dat zijn investering zal kunnen terugverdienen. Het betaalde in de zomer van 2021 4 miljoen euro om Maouassa weg te plukken bij Rennes, maar hij flopte in ons land volledig. Door zijn uitleenbeurt is zijn waarde volgens Transfermarkt het voorbije jaar wel opnieuw gestegen van 3 naar 5 miljoen euro.

Zal Club Brugge erin slagen zijn 4 miljoen te recupereren?

Meest recent

Crisis wenkt in Anderlecht: stoel Taravel wankelt al

Van een valse start gesproken. RSC Anderlecht herpakte zich wel in de tweede helft tegen Club ...

34
34
Controverse bij Club Brugge: Leko op vingers getikt

Club Brugge won maandag in eigen huis met 4-2 van aartsrivaal RSC Anderlecht. Toch kon Ivan Leko ...

78
78
Lichtpunt bij Anderlecht: keert Taravel zijn kar?

RSC Anderlecht ging maandag met 4-2 onderuit op het veld van Club Brugge. Naar eigen zeggen zag ...

60
60
Trio titularissen valt door de mand bij Club Brugge

Na de pauze was het nog even bibberen geblazen, maar halfweg had Club Brugge eigenlijk reeds komaf ...

167
167
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

216
216
Lukaku-affaire blijft escaleren: dreigende taal bij Napoli

Het zit momenteel serieus scheef tussen Romelu Lukaku en zijn werkgever SSC Napoli. De Rode Duivel ...

63
63
De Cat verbaast Vanhaezebrouck: "Zag het al in opwarming"

Met een betere tweede periode werd de schade nog ietwat beperkt. Maar RSC Anderlecht werd ...

323
323
Standen PO's: Anderlecht in penarie, afscheiding in Europe Play-Offs

De eerste speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League zit erop. In de Champions' Play-Offs ...

119
119
Pijnlijk beeld: Tzolis vernedert Sardella tot op het bot

Club Brugge is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van RSC ...

773
773
Enorme kater AA Gent: KVM pakt gouden punt in 95ste minuut

KV Mechelen heeft het andermaal geflikt in de slotfase. Malinwa leek nochtans met een nederlaag op ...

163
163
Fiasco dreigt voor Club: stadiondrama loert om de hoek

Club Brugge leek eindelijk uitzicht te krijgen op zijn nieuwe stadion, maar ook nu kan het weer ...

683
683
Ferrera slaat op tafel bij Dender na zege van de hoop

Dender won met 0-1 van La Louvière en de rode lantaarn kan zich zo vasthouden aan een vleugje ...

71
71
Van de hel naar de hemel: Pocognoli op handen gedragen

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en kreeg in Frankrijk de ene na de andere klap. ...

186
186
Taravel haalt verwoestend uit: groot probleem bloot

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft kletsen van Club Brugge. Blauw-Zwart stond na 45 minuten al ...

232
232
El Hadj spreekt kritiek STVV tegen: “Absoluut niét”

Union SG won met het kleinste verschil van Sint-Truiden VV. De Brusselse club blijft zo leider in de ...

89
89
Llansana neemt geen blad voor de mond: “Vernedering”

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft een pak voor de broek van Club Brugge, maar in de tweede ...

182
182
Hans Vanaken verrast met uitspraken na Anderlecht

Club Brugge won met 4-2 van RSC Anderlecht. De eerste helft van Blauw-Zwart was wervelend, maar ...

591
591
Dender grijpt laatste strohalm in strijd om behoud

Dender staat voor een loodzware opdracht om in de Relegation Play-Off nog het behoud te verzekeren. ...

70
70
De Mil moet één keer wijzigen, 2 nieuwkomers bij KVM

De eerste speeldag in de Champions' Play-Off wordt maandagavond afgesloten met een partij tussen AA ...

34
34
Atalanta dankt 'assist king' Charles voor ruime zege

Atalanta heeft maandag in de Serie A een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Champions ...

33
33
Leko noemt verrassende oorzaak voor instorting Club

Club Brugge heeft zijn play-offs geopend met een overwinning tegen Anderlecht, maar helemaal ...

270
270
Kranten streng: 3 drietjes bij dramatisch Anderlecht

Anderlecht dreigt in de Champions' Play-Off stilaan een figurant te worden. Paars-Wit zakte al weg ...

571
571
Onvrede ondanks zege bij Club: "Dat mag echt niet"

Club Brugge heeft zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het blijft in het spoor van ...

212
212
Ontgoocheling bij Anderlecht: "Eerste helft was héél slecht"

Anderlecht is er niet in geslaagd om een goede start te nemen in de Champions' Play-Off. Het leed al ...

177
177
Eén helft wervelen volstaat: Club telt Anderlecht uit

Club Brugge heeft ervoor gezorgd dat het in het spoor blijft van Union in de titelstrijd. In de ...

151
151

Meer sportnieuws