"Terugkeren naar Club Brugge? Dat is niet de bedoeling"

door

Bij Club Brugge zijn ze al begonnen met het voorbereiden van het volgende seizoen. Met Ronny Deila hebben ze hun nieuwe trainer al gevonden en de eerste aanwinsten liggen al vast. De transfer van Michal Skoras (Lech Poznan) werd al een hele tijd geleden aangekondigd en ook de komst van Victor Barbera, die transfervrij overkomt van FC Barcelona, zou al in kannen en kruiken zijn. Er liggen echter nog heel wat dossiers op tafel.


Zo zullen er bijvoorbeeld knopen doorgehakt moeten worden over de spelers die dit seizoen verhuurd werden. Maxim De Cuyper krijgt na een sterk seizoen bij Westerlo een nieuwe kans, maar het is minder duidelijk hoe het verder moet met Cyle Larin (Real Valladolid), Eder Balanta (Schalke 04), Youssouph Badji (Charleroi), Thomas Van den Keybus (Westerlo) en Faitout Maouassa (Montpellier). Die laatste heeft alvast een duidelijke voorkeur.

"Ik sluit de deur voor geen enkele optie", vertelt de linksachter aan RTL. "Het enige wat zeker is, is dat ik een transfer moet maken. Terugkeren naar Club Brugge is niet de bedoeling en daar zijn zij ook van op de hoogte. Daarover zijn we akkoord. Met mijn entourage zal ik nu bekijken wat de beste opties voor volgend seizoen zijn."

LEES OOK: 'Transferwending Club Brugge: nationaal record aan flarden'

Miljoenen recupereren

Met Meijer en De Cuyper zit Club al gebeiteld op de linkerflank voor volgend seizoen en dus hebben ze aan Maouassa geen nood meer. De Fransman draaide nochtans een goed seizoen bij Montpellier, waar hij in de Ligue 1 vijf goals en vijf assists liet optekenen. Daardoor kan Club reële hoop koesteren dat zijn investering zal kunnen terugverdienen. Het betaalde in de zomer van 2021 4 miljoen euro om Maouassa weg te plukken bij Rennes, maar hij flopte in ons land volledig. Door zijn uitleenbeurt is zijn waarde volgens Transfermarkt het voorbije jaar wel opnieuw gestegen van 3 naar 5 miljoen euro.

Zal Club Brugge erin slagen zijn 4 miljoen te recupereren?

Meest recent

Kompany creëert machine: Bayern-vertrekker doet boekje open

In de Champions League staat dinsdag de heenwedstrijd tussen Paris Saint-Germain en Bayern ...

1
1
'Transferwending Club Brugge: nationaal record aan flarden'

Club Brugge maakt zich op voor een hete transferzomer waarin het verschillende sterkhouders dreigt ...

94
94
Anderlecht bestolen? Lardot reageert op rode kaart Sardella

Union SG verdedigde zondagavond zijn leidersplaats in de Champions' Play-Offs met succes en won met ...

103
103
Onthuld! Dít zei Wayne Rooney 'off camera' tegen Doku

Jérémy Doku toonde zich afgelopen weekend andermaal van goudwaarde voor Manchester ...

66
66
Drama Anderlecht: toptransfer krijgt vreselijke wending

Anderlecht wordt verrast door een plotse wending in een transferdossier dat al maanden aansleept. ...

198
198
Luis Enrique roept oorlogstaal richting Kompany

Het Bayern München van Vincent Kompany kijkt Europese grootmacht PSG in de ogen in de halve ...

34
34
STVV bestolen van titelkans? “Refs beter hun werk deden…”

Sint-Truiden VV swingde de afgelopen weken door de Champions Play-Offs. Ook afgelopen speeldag was ...

105
105
Rik Verheye spreekt duidelijke taal over licentie Hasselt

Sporting Hasselt is kampioen in Eerste Amateur. Een hoogtepunt voor eigenaars Sam Kerkhof en Rik ...

87
87
Vanderbiest vloekt erop los na KV Mechelen-pandoering

KV Mechelen kreeg afgelopen speeldag in eigen huis een ferme pandoering. Achter de Kazerne verloor ...

65
65
Er viel Vandenbempt iets op tijdens Anderlecht-Union

RSC Anderlecht verloor in eigen huis met 1-3 van Union SG. De Brusselse rivaal is titelkandidaat ...

216
216
‘Club Brugge duidt transferprioriteit zomermercato aan’

Club Brugge strijdt nog volop om de titel, maar achter de schermen is Blauw-Zwart al bezig met de ...

220
220
Bom in het voetbal: DPG Media & co zijn tv-rechten kwijt

Hert is duidelijk dat er héél veel beweegt in het voetbal. En dan vooral inzake de ...

374
374
'Westerlo wil uitpakken met ingaande toptransfer'

KVC Westerlo gaat een héél drukke zomermercato tegemoet. Er gaan heel wat spelers ...

54
54
'Vermeeren in de problemen: twee clubs willen helpen'

De carrière van Arthur Vermeeren zit in een stevige dip. De Belgische middenvelder zal in de ...

172
172
Luis Enrique onder de indruk: woorden over Kompany

Dinsdagavond staat in Parijs dé topmatch tussen PSG en Bayern München op het programma. ...

87
87
Taravel tevreden na Union SG: waarom RSCA wél hoop koestert

Union SG won met 1-3 van RSC Anderlecht. Maar net als in de heenmatch in het Lotto Park, had Union ...

84
84
'Union SG neemt afscheid: Mac Allister vult de kassa'

Union SG gaat in de zomer weer een resem sterkhouders verliezen. Dat staat nu al vast. Eén ...

284
284
Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren

Beerschot strijdt nog volop voor promotie en neemt het vanavond op tegen Patro Eisden. De Kielse ...

137
137
Club Brugge heeft plots enorme Ruud Vormer-vibes

Club Brugge is met een 12 op 15 zeer goed bezig in de Play-Offs, al doet Union SG nog altijd beter. ...

488
488
Nood breekt wet: Taravel pakt uit met zeer goede zet

Thorgan Hazard en Anderlecht. Het is een aflopend verhaal. De voormalige Rode Duivel hoopt alsnog in ...

190
190
Blessure Karetsas: KRC Genk komt met officieel verdict

KRC Genk had altijd moeten winnen van Standard. Het werd 1-1, maar de Limburgers misten tal van ...

96
96
'Sardella krijgt stevige schorsing na rode kaart'

De Brusselse derby tussen Anderlecht en Union leverde zondagavond heel wat voer voor discussie op. ...

446
446
'Charleroi mag dromen van Engelse miljoenen'

Charleroi pakte vorig weekend in Leuven nog eens een overwinning. Daarmee gaven ze toch een beetje ...

20
20
De Busser reageert op interesse van Club Brugge

Het belooft een zeer drukke transferzomer te worden bij Club Brugge, waarin heel wat sterkhouders ...

187
187
'Persoonlijk akkoord: Club vangt 40 miljoen euro'

De komende weken gaat bij Club Brugge alle aandacht nog naar de titelstrijd, maar daarna zal er ...

757
757

Meer sportnieuws