"Terugkeren naar Club Brugge? Dat is niet de bedoeling"

977 stemmen

Bij Club Brugge zijn ze al begonnen met het voorbereiden van het volgende seizoen. Met Ronny Deila hebben ze hun nieuwe trainer al gevonden en de eerste aanwinsten liggen al vast. De transfer van Michal Skoras (Lech Poznan) werd al een hele tijd geleden aangekondigd en ook de komst van Victor Barbera, die transfervrij overkomt van FC Barcelona, zou al in kannen en kruiken zijn. Er liggen echter nog heel wat dossiers op tafel.


Zo zullen er bijvoorbeeld knopen doorgehakt moeten worden over de spelers die dit seizoen verhuurd werden. Maxim De Cuyper krijgt na een sterk seizoen bij Westerlo een nieuwe kans, maar het is minder duidelijk hoe het verder moet met Cyle Larin (Real Valladolid), Eder Balanta (Schalke 04), Youssouph Badji (Charleroi), Thomas Van den Keybus (Westerlo) en Faitout Maouassa (Montpellier). Die laatste heeft alvast een duidelijke voorkeur.

"Ik sluit de deur voor geen enkele optie", vertelt de linksachter aan RTL. "Het enige wat zeker is, is dat ik een transfer moet maken. Terugkeren naar Club Brugge is niet de bedoeling en daar zijn zij ook van op de hoogte. Daarover zijn we akkoord. Met mijn entourage zal ik nu bekijken wat de beste opties voor volgend seizoen zijn."

LEES OOK: Nilsson lucht hart: "Coach mocht mij niet opstellen"

Miljoenen recupereren

Met Meijer en De Cuyper zit Club al gebeiteld op de linkerflank voor volgend seizoen en dus hebben ze aan Maouassa geen nood meer. De Fransman draaide nochtans een goed seizoen bij Montpellier, waar hij in de Ligue 1 vijf goals en vijf assists liet optekenen. Daardoor kan Club reële hoop koesteren dat zijn investering zal kunnen terugverdienen. Het betaalde in de zomer van 2021 4 miljoen euro om Maouassa weg te plukken bij Rennes, maar hij flopte in ons land volledig. Door zijn uitleenbeurt is zijn waarde volgens Transfermarkt het voorbije jaar wel opnieuw gestegen van 3 naar 5 miljoen euro.

Zal Club Brugge erin slagen zijn 4 miljoen te recupereren?

Meest recent

Toekomst Garcia in dubio: nieuwe bondscoach na WK?

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

22
22
'Club trekt grote ogen: transferschok Ardon Jashari'

Een jaartje geleden vertrok Ardon Jashari van Club Brugge naar AC Milan voor een flink aantal ...

111
111
WK-alarm rond De Bruyne: dit wil niemand horen

Kevin De Bruyne wil nog één keer schitteren op een WK, maar er hangt een vraagteken ...

51
51
Code Oranje: paniek neemt toe na rampzalige dag Nederland

Terwijl de Rode Duivels na een quasi vlekkeloze voorbereiding naar het WK zijn kunnen afreizen, ...

60
60
'Anderlecht laat Huerta gaan: prijskaartje bekend'

Naar eigen zeggen heeft RSC Anderlecht geen geduld tot het WK voorbij is om toe te slaan op de ...

310
310
'Witte rook in Genk: eerste zomeraanwinst een feit'

Dimitri de Condé verbond vorige week zijn toekomst nog eens tien jaar langer aan KRC Genk. ...

160
160
'Sibierski schiet in actie: Anderlecht mikt op stunt'

RSC Anderlecht gaat een al even drukke als onzekere zomer tegemoet. Terwijl het wemelt van de ...

258
258
Nilsson lucht hart: "Coach mocht mij niet opstellen"

Om de vele vertrekkers hun schoenen te vullen, rekent Club Brugge straks ongetwijfeld deels op ...

285
285
Ruben Van Gucht woedend: Hevig conflict achter de schermen

Ruben Van Gucht kwaad krijgen is blijkbaar niet zo moeilijk als sommigen denken. Achter zijn ...

247
247
'Uittocht Anderlecht: Huerta op zucht van straffe transfer'

RSC Anderlecht speurt momenteel volop naar een nieuwe hoofdtrainer. Ondertussen is sportief ...

388
388
'Post-Guardiola tijdperk: City vuurt transferraket af'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

96
96
'Club richting recordtransfer: United onderneemt actie'

Club Brugge zag Aleksandar Stankovic vorige week voor een vaste som van 23 miljoen euro terugkeren ...

730
730
'Nieuwe trainer Anderlecht: buitenlandse naam op tafel'

Op maandag 22 juni staat bij RSC Anderlecht de eerste training van de voorbereiding gepland. ...

765
765
Daags voor openingsmatch: FIFA voert drastische WK-verandering door

Aanstaande donderdag is het eindelijk zover: dan wordt het wereldkampioenschap 2026 op gang getrapt. ...

400
400
Anderlecht aast op bekerheld: 'Vragen om problemen'

Anderlecht speurt opnieuw naar snelheid op de flank en komt uit bij een jonge bekerheld. Hij past in ...

480
480
Eriksen komt zelf met update: wat met toekomst?

Christian Eriksen maakte in 2020 al een hartstilstand mee tijdens het EK en sindsdien speelt de ...

78
78
‘Alarm vlak voor WK: openingsmatch plots op losse schroeven’

Het WK gaat donderdagavond van start, maar de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika zorgt plots ...

233
233
Tielemans maakt fans warm voor WK met erg straffe taal

Youri Tielemans is onder bondscoach Rudi Garcia de aanvoerder van de Rode Duivels én de ...

81
81
KAA Gent slaat toe: jonge aanvaller uit Engeland binnen

KAA Gent heeft op de zomermercato een nieuw talent binnengehaald. Op de officiële kanalen laten ...

133
133
‘KRC Genk grijpt genadeloos in: duo op transferlijst’

Het seizoen is nog maar net gedaan of KRC Genk grijpt al genadeloos in. De Limburgers zullen komend ...

588
588
‘Pocognoli naar Anderlecht? Belangrijke hint bekend’

RSC Anderlecht is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Paars-Wit wil niet verder door met Jeremy ...

749
749
Origi stopt met voetballen: "Zeer jammer, hij had echt alles"

Divock Origi liet vandaag weten dat hij op amper 31-jarige leeftijd stopt met voetballen. De ...

242
242
Vandenbempt ziet één groot verschil bij de Rode Duivels

De Rode Duivels zijn onderweg naar Seattle in de Verenigde Staten. De Belgen trekken met vertrouwen ...

184
184
Origi hangt op 31-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Divock Origi hangt op 31-jarige leeftijd de schoenen aan de haak. Dat heeft hij zopas meegedeeld via ...

194
194
Anderlecht heeft één groot probleem volgens Nilis

RSC Anderlecht kende alweer geen goed seizoen. Paars-Wit eindigde vierde en dat voor het tweede jaar ...

450
450

Meer sportnieuws