"Terugkeren naar Club Brugge? Dat is niet de bedoeling"

door

Bij Club Brugge zijn ze al begonnen met het voorbereiden van het volgende seizoen. Met Ronny Deila hebben ze hun nieuwe trainer al gevonden en de eerste aanwinsten liggen al vast. De transfer van Michal Skoras (Lech Poznan) werd al een hele tijd geleden aangekondigd en ook de komst van Victor Barbera, die transfervrij overkomt van FC Barcelona, zou al in kannen en kruiken zijn. Er liggen echter nog heel wat dossiers op tafel.


Zo zullen er bijvoorbeeld knopen doorgehakt moeten worden over de spelers die dit seizoen verhuurd werden. Maxim De Cuyper krijgt na een sterk seizoen bij Westerlo een nieuwe kans, maar het is minder duidelijk hoe het verder moet met Cyle Larin (Real Valladolid), Eder Balanta (Schalke 04), Youssouph Badji (Charleroi), Thomas Van den Keybus (Westerlo) en Faitout Maouassa (Montpellier). Die laatste heeft alvast een duidelijke voorkeur.

"Ik sluit de deur voor geen enkele optie", vertelt de linksachter aan RTL. "Het enige wat zeker is, is dat ik een transfer moet maken. Terugkeren naar Club Brugge is niet de bedoeling en daar zijn zij ook van op de hoogte. Daarover zijn we akkoord. Met mijn entourage zal ik nu bekijken wat de beste opties voor volgend seizoen zijn."

LEES OOK: Joos tipt opvallende versterking voor Club en RSCA

Miljoenen recupereren

Met Meijer en De Cuyper zit Club al gebeiteld op de linkerflank voor volgend seizoen en dus hebben ze aan Maouassa geen nood meer. De Fransman draaide nochtans een goed seizoen bij Montpellier, waar hij in de Ligue 1 vijf goals en vijf assists liet optekenen. Daardoor kan Club reële hoop koesteren dat zijn investering zal kunnen terugverdienen. Het betaalde in de zomer van 2021 4 miljoen euro om Maouassa weg te plukken bij Rennes, maar hij flopte in ons land volledig. Door zijn uitleenbeurt is zijn waarde volgens Transfermarkt het voorbije jaar wel opnieuw gestegen van 3 naar 5 miljoen euro.

Zal Club Brugge erin slagen zijn 4 miljoen te recupereren?

Meest recent

Sensatie in Bergamo! Atalanta wipt Dortmund met penalty in 98ste

Atalanta BC heeft zich woensdagavond geplaatst voor de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

35
35
Lukaku-twist: schokkende transfer voor Anderlecht-comeback?

De terugkeer van Romelu Lukaku blijft met horten en stoten verloren. Voorlopig moet de Rode Duivel ...

190
190
Het rommelt bij Antwerp: speelt Gheysens macht kwijt?

Antwerp praat met externe investeerders: het staat nu zwart op wit in de jongste financiële ...

156
156
Prestianni gooit na racismerel nog extra olie op het vuur

Om 21u staan Real Madrid en Benfica tegenover elkaar in hun terugwedstrijd in de tussenronde van de ...

82
82
Joos tipt opvallende versterking voor Club en RSCA

De wintermercato zit er nog niet zo lang op, maar toch zullen vele clubs nu al bezig zijn met het ...

163
163
‘Dreun bij Club: ijskoude douche voor miljoenenman’

Club Brugge kijkt opnieuw rond voor een extra centrale verdediger — en dat zegt veel over de ...

356
356
Bloedvorm op komst? Lukaku brengt grote opsteker

Het is voorlopig nog niet het seizoen geweest van Romelu Lukaku. De Rode Duivel viel in augustus uit ...

49
49
'Dender handelt snel en haalt bekende nieuwe coach'

De trainerscarousel draait dit seizoen op volle toeren in de Jupiler Pro League. Woensdag zette ook ...

97
97
Eindigt straffe comeback bij Standard op WK?

Met nog vier speeldagen te gaan ligt de strijd om de top zes nog helemaal open. Ook Standard heeft ...

47
47
Club NXT verbaast weer en staat in kwartfinale Youth League

Club Brugge mag dan wel uitgeschakeld zijn in de Champions League, hun jonkies blijven wel actief in ...

215
215
Buffalo-flops schitteren in CL: Louwagie reageert

Dinsdagavond viel er het nodige spektakel te beleven in de Champions League. Opvallend daarbij was ...

158
158
WK-selectie Openda in gevaar? Joos velt keihard oordeel

Bondscoach Rudi Garcia heeft nog een drietal maanden om knopen door te hakken over de WK-selectie ...

56
56
Messi heeft één grote spijt: "Wat een idoot ben ik"

Lionel Messi is ondertussen 38 jaar en kende al een prachtige carrière. De Argentijn kwam in ...

55
55
'KV Mechelen vreest: Serie A-club meldt zich'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en maakt een zeer grote kans op de top zes. Dat zorgt er ...

88
88
Club Brugge baalt: "Eentje die pijn doet"

Club Brugge verloor met 4-1 van Atlético Madrid. Het was een terechte nederlaag van de ...

186
186
El Ouahdi verrast: "Hen misschien onderschat"

KRC Genk is bezig aan een uitstekend seizoen in Europa. Het beste in vele jaren. De Limburgers staan ...

125
125
D-day voor Standard: Euvrard waarschuwt de Rouches

Standard won verrassend met 0-3 op het veld van KRC Genk. Een zeer straffe prestatie van de Rouches. ...

113
113
'Brentford klopt wéér aan bij Club Brugge voor derde deal'

Bij Club Brugge gaan ze na het seizoen een halve basisploeg verliezen, dat staat vast. Ook de ...

385
385
Hayen waarschuwt Genk: "Kijk naar Bodø/Glimt en Club"

Na de uitschakeling van Club Brugge in de Champions League is KRC Genk de laatste overgebleven ...

93
93
AA Gent krijgt flinke opsteker voor topper tegen Genk

De strijd om de laatste tickets voor de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Dat komt onder ...

100
100
'Atletico berooft Club na eliminatie ook van smaakmaker'

Voor Club Brugge is het avontuur in de Champions League dit seizoen uiteindelijk in de tussenronde ...

750
750
Preud'homme geeft verklaring voor vreemd seizoen Club NXT

Club Brugge sneuvelde dinsdagavond in de Champions League tegen Atletico Madrid, maar helemaal van ...

238
238
Anderlecht krijgt stevige waarschuwing over Sibierski

Het zijn drukke tijden voor Anderlecht, want na het ontslag van Olivier Renard en Besnik Hasi moeten ...

283
283
Toch verrassend: Dender zet Milkon op straat

De trainerswals van dit seizoen in de Jupiler Pro League gaat deze week verder. Het zesde ontslag ...

168
168
Wat speelt er écht tussen Céline Dept en Lionel Messi?

De ene week duikt ze op bij de Rode Duivels, de andere staat ze oog in oog met de grootste sterren ...

77
77

Meer sportnieuws