"Terugkeren naar Club Brugge? Dat is niet de bedoeling"

977

Bij Club Brugge zijn ze al begonnen met het voorbereiden van het volgende seizoen. Met Ronny Deila hebben ze hun nieuwe trainer al gevonden en de eerste aanwinsten liggen al vast. De transfer van Michal Skoras (Lech Poznan) werd al een hele tijd geleden aangekondigd en ook de komst van Victor Barbera, die transfervrij overkomt van FC Barcelona, zou al in kannen en kruiken zijn. Er liggen echter nog heel wat dossiers op tafel.


Zo zullen er bijvoorbeeld knopen doorgehakt moeten worden over de spelers die dit seizoen verhuurd werden. Maxim De Cuyper krijgt na een sterk seizoen bij Westerlo een nieuwe kans, maar het is minder duidelijk hoe het verder moet met Cyle Larin (Real Valladolid), Eder Balanta (Schalke 04), Youssouph Badji (Charleroi), Thomas Van den Keybus (Westerlo) en Faitout Maouassa (Montpellier). Die laatste heeft alvast een duidelijke voorkeur.

"Ik sluit de deur voor geen enkele optie", vertelt de linksachter aan RTL. "Het enige wat zeker is, is dat ik een transfer moet maken. Terugkeren naar Club Brugge is niet de bedoeling en daar zijn zij ook van op de hoogte. Daarover zijn we akkoord. Met mijn entourage zal ik nu bekijken wat de beste opties voor volgend seizoen zijn."

LEES OOK: "Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Miljoenen recupereren

Met Meijer en De Cuyper zit Club al gebeiteld op de linkerflank voor volgend seizoen en dus hebben ze aan Maouassa geen nood meer. De Fransman draaide nochtans een goed seizoen bij Montpellier, waar hij in de Ligue 1 vijf goals en vijf assists liet optekenen. Daardoor kan Club reële hoop koesteren dat zijn investering zal kunnen terugverdienen. Het betaalde in de zomer van 2021 4 miljoen euro om Maouassa weg te plukken bij Rennes, maar hij flopte in ons land volledig. Door zijn uitleenbeurt is zijn waarde volgens Transfermarkt het voorbije jaar wel opnieuw gestegen van 3 naar 5 miljoen euro.

Zal Club Brugge erin slagen zijn 4 miljoen te recupereren?

Meest recent

Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

39
39
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

83
83
KV Kortijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

20
20
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

146
146
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

62
62
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

20
20
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

23
23
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

17
17
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

25
25
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

45
45
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

87
87
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

70
70
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

51
51
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

24
24
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

23
23
Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

30
30
Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

116
116
Ronaldo deelt hartverscheurend bericht na tragedie in Spanje

Cristiano Ronaldo speelde een groot stuk van zijn carrière in Spanje, uiteraard bij Real ...

39
39
Leko gelooft het zelf niet: Verhaeghe ruikt ongeziene stunt

Ivan Leko trapt bij Club Brugge bewust op de rem. Na de 3-4 tegen Inter gooit iedereen met ...

236
236
Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Club Brugge gaat om 21u op zoek naar zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League. ...

106
106
Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

208
208
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

78
78
Relatie Van Gucht en Charlotte Van Looy onder druk?

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

69
69
'Mislukte' transfers bij Club: Preud'homme weerlegt kritiek

Bij Club Brugge zijn ze alweer uitstekend aan het seizoen begonnen, met een 27 op 30 in de Jupiler ...

243
243
'Union haalt opgelucht adem: Bondsparket heeft genade'

Het blijven zeer drukke weken voor Union. Donderdag moet het in de Europa League op bezoek bij Celta ...

60
60

Meer sportnieuws