'Man City haalt vervanger Gündogan op bij Chelsea'

door
'Man City haalt vervanger Gündogan op bij Chelsea'

Manchester City kan in de komende tien dagen geschiedenis schrijven. Het veroverde al de titel in de Premier League en kan daar een historische treble van maken als het ook nog de finales van de FA Cup en de Champions League wint. Hoe dan ook zal het in de zomer echter een domper op de transfermarkt moeten slikken, want Pep Guardiola zal volgend seizoen zonder zijn aanvoerder verder moeten.


De kans is stilaan onbestaande dat Ilkay Gündogan zijn aflopende contract nog zal verlengen en dus neemt de 32-jarige Duitser normaliter na zeven jaar afscheid van City. Hij werd de voorbije maanden al nadrukkelijk gelinkt aan FC Barcelona, al zou ook Arsenal zich de laatste weken in de strijd gemengd hebben. Een overstap naar een rivaal zou pijnlijk zijn, al lijkt het erop dat zijn vervanger van een andere rivaal zal komen.

Volgens Fabrizio Romano heeft City immers de onderhandelingen geopend over de komst van Mateo Kovacic. De 29-jarige Kroaat is intussen al vier jaar aan de slag bij Chelsea, dat hem in 2019 voor 45 miljoen euro wegplukte bij Real Madrid. De Blues zullen in de zomer echter veel spelers moeten verkopen en zitten met overschot op het middenveld, waardoor ze wel bereid zouden zijn om Kovacic van de hand te doen.

LEES OOK: 'Bayern perplex: sensationeel vertrek Kompany wordt reëel'

Persoonlijk akkoord in de maak

De voorbije dagen zou City al gesproken hebben met de entourage van de speler en de onderhandelingen zouden de goede richting uitgaan. De verwachting is dat de gesprekken snel verdergezet zullen worden. Al zullen ze bij City misschien eerst wel focussen op het binnenhalen van de FA Cup en vooral de Champions League, waar ze al zo lang op azen.


Zou hij een goede vervanger zijn voor Gündogan?

Meest recent

Herman Brusselmans shockeert iedereen: "Ik stop ermee"

Herman Brusselmans zorgde zopas voor een héél grote verrassing door op Radio 2 te ...

10
10
Leekens: "Hij is de ideale coach voor Racing Genk"

Georges Leekens is al jaren op pensioen, maar de voormalige Belgische trainer volgt het voetbal nog ...

51
51
TRANSFERUURTJE: Drukte bij Club, RSCA maakt lijstje bekend

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

57
57
‘Anderlecht incasseert transferklap: PSV stuurt scouts’

RSC Anderlecht is altijd op zoek naar nieuwe spelers, zeker met de wintermercato voor de deur. ...

51
51
‘Club Brugge strijdt met Europese top om supertalent’

Club Brugge is al volop bezig met de wintermercato. Blauw-Zwart kijkt daarbij niet enkel naar ...

76
76
Janssen in de maag met Wils: “Verantwoordelijk voor vertrek”

Royal Antwerp FC heeft een tijdje geleden afscheid genomen van Stef Wils na rampzalige resultaten in ...

80
80
'Verweesde' Louwagie maakt Leko met de grond gelijk

Het vertrek van Ivan Leko van KAA Gent naar Club Brugge wordt nog steeds fel besproken. Deze keer ...

183
183
El Ouahdi spreekt duidelijke taal over ontslag Fink

KRC Genk heeft Thorsten Fink ontslagen na een desastreuze reeks. De Limburgers zijn nog op zoek naar ...

194
194
Fans jubelen: Coosemans roept straffe taal bij Anderlecht

RSC Anderlecht zit al acht jaar zonder prijs en de supporters snakken naar nieuw succes. Dat is ...

167
167
De Mil wil nog versterking: "Misschien voor de winterstop"

Bij AA Gent wordt Mogi Bayat weer meer en meer ingeschakeld. Het is geen geheim dat hij de deal van ...

136
136
'Coosemans gedumpt? Anderlecht gaat voor nieuwe nummer één'

Bij Colin Coosemans groeit de onrust. Hij wacht al maanden op duidelijkheid over zijn nieuwe ...

317
317
Hasi ziet grote verandering sinds trainerswissel bij Antwerp

RSC Anderlecht sleept zich naar de winterstop. De Brusselaars missen een pak spelers tegen Royal ...

126
126
Heynen ziet nu al een verandering na tijdperk van Fink

KRC Genk speelde 2-2 op het veld van Sporting Charleroi. Alweer geen zege voor de Limburgers. Bryan ...

124
124
Vertrekken of verlengen op Bosuil: Janssen doet boekje open

Nu de rust binnen de club is teruggekeerd, kan de sportieve leiding van Antwerp FC zich weer ...

192
192
Nieuwe details op tafel: Garcia slachtoffer 'blauw-zwarte' bond?

Rudi Garcia werd donderdag op de vingers getikt door de KBVB. Na zijn kritische uitspraken over het ...

632
632
'Bayern perplex: sensationeel vertrek Kompany wordt reëel'

Bayern München wil zondag nog FC Heidenheim over de knie leggen, vervolgens kan de Duitse ...

878
878
'Genk in shock: pikante kleedkamer-bom duikt op bij Hoefkens'

Carl Hoefkens is géén kandidaat meer bij Genk. Hij zet zelf de deur dicht en kiest ...

232
232
Ophefmakende exit bij Anderlecht? Coosemans voert druk op

RSC Anderlecht is bezig aan een degelijk seizoen tot dusver en mag daar verschillende spelers voor ...

347
347
Hoogspanning Club-Gent: Louwagie duidt schuldige aan in Leko-soap

In de Jupiler Pro League is het reikhalzend uitkijken naar de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen ...

646
646
Cornelis spreekt zich uit over toekomst bij Charleroi

Charleroi werd vorige week met verstomming geslagen door het plotse vertrek van Rik De Mil. De ...

64
64
Genk slikt nieuwe domper: "Maar ploeg is niet dood"

KRC Genk zette deze week Thorsten Fink op straat, maar de trainerswissel heeft het tij nog niet ...

260
260
Dortmund zet Bayern onder druk, geen prijs voor Inter

Vrijdagavond werd er ook in het buitenland nog het nodige voetbal afgewerkt. In de Bundesliga heeft ...

55
55
Geen kerstcadeau voor Hayen: Racing Genk kraakt in slot

Met Nicky Hayen mogelijk in aantocht, leek Racing Genk vanavond lange tijd op weg naar drie ...

313
313
Hoefkens legt in detail uit waarom hij Genk afwijst

KRC Genk begon de voorbije dagen aan de zoektocht naar een nieuwe trainer na het ontslag van ...

360
360
'AA Gent kruist vingers voor extra miljoenen'

Het zijn woelige tijden geweest bij AA Gent met het plotse vertrek van Ivan Leko naar Club Brugge. ...

220
220

Meer sportnieuws