'Man City haalt vervanger Gündogan op bij Chelsea'

206 stemmen
'Man City haalt vervanger Gündogan op bij Chelsea'

Manchester City kan in de komende tien dagen geschiedenis schrijven. Het veroverde al de titel in de Premier League en kan daar een historische treble van maken als het ook nog de finales van de FA Cup en de Champions League wint. Hoe dan ook zal het in de zomer echter een domper op de transfermarkt moeten slikken, want Pep Guardiola zal volgend seizoen zonder zijn aanvoerder verder moeten.


De kans is stilaan onbestaande dat Ilkay Gündogan zijn aflopende contract nog zal verlengen en dus neemt de 32-jarige Duitser normaliter na zeven jaar afscheid van City. Hij werd de voorbije maanden al nadrukkelijk gelinkt aan FC Barcelona, al zou ook Arsenal zich de laatste weken in de strijd gemengd hebben. Een overstap naar een rivaal zou pijnlijk zijn, al lijkt het erop dat zijn vervanger van een andere rivaal zal komen.

Volgens Fabrizio Romano heeft City immers de onderhandelingen geopend over de komst van Mateo Kovacic. De 29-jarige Kroaat is intussen al vier jaar aan de slag bij Chelsea, dat hem in 2019 voor 45 miljoen euro wegplukte bij Real Madrid. De Blues zullen in de zomer echter veel spelers moeten verkopen en zitten met overschot op het middenveld, waardoor ze wel bereid zouden zijn om Kovacic van de hand te doen.

LEES OOK: 'Man City haalt keihard uit met deal van 135 miljoen'

Persoonlijk akkoord in de maak

De voorbije dagen zou City al gesproken hebben met de entourage van de speler en de onderhandelingen zouden de goede richting uitgaan. De verwachting is dat de gesprekken snel verdergezet zullen worden. Al zullen ze bij City misschien eerst wel focussen op het binnenhalen van de FA Cup en vooral de Champions League, waar ze al zo lang op azen.


🚀 Manchester City FC-fans lezen nu:

'Man City haalt keihard uit met deal van 135 miljoen'
'Man City haalt keihard uit met deal van 135 miljoen'
60

Zou hij een goede vervanger zijn voor Gündogan?

Meest recent

Boskamp begrijpt kritiek op Rode Duivel niet: "Zonnesteek?"

D-day voor de Rode Duivels. Dat is het voor België tegen Nieuw-Zeeland. Tijd voor de grote ...

6
6
Rode Duivels zoeken identiteit: ‘afscheid’ is nodig

De Rode Duivels spelen om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Het is van moeten. Goed voetbal telt niet. Winnen. ...

29
29
Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Antoine Sibierski sprak voor het eerst echt met de Belgische pers bij de voorstelling van Vitor ...

168
168
Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Standard heeft een uitgaande transfer afgerond en toch wel een verrassende. De Luikenaars hebben ...

42
42
Marc Coucke heeft het gehad: "Geen zin om te lachen!"

Marc Coucke ligt al maanden onder vuur bij een deel van de de Anderlecht-aanhang. Supporters trokken ...

86
86
'Sibierski hakt knoop door en zorgt meteen voor ontslag'

Antoine Sibierski begint stilaan zijn stempel te drukken bij Anderlecht. Hij haalde Vitor Bruno als ...

198
198
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

61
61
'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Een transferbom in de Jupiler Pro League. Club Brugge heeft volgens Het Laatste Nieuws achter de rug ...

667
667
'Basisteam uitgelekt: nieuws over Doku en Vanaken'

De Rode Duivels spelen komende ochtend om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Een partij die ze moeten winnen. ...

367
367
Patro Eisden strikt al zijn vijfde én zesde aanwinst

Patro Eisden laat er geen gras over groeien. De Limburgse tweedeklasser heeft vanavond zijn volgende ...

25
25
Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Sporting Charleroi zet een tandje bij op de transfermarkt. De Carolo’s hebben een volgende ...

11
11
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

181
181
Relletje rond stadiondossier: Club Brugge reageert

Bart Verhaeghe kijkt vast met enige jaloezie naar het WK, waar de ene na de andere voetbaltempel de ...

700
700
Anderlecht troeft topploegen af: contract tot 2029

Onder leiding van Antoine Sibierski en Vitor Bruno hoopt RSC Anderlecht een nieuwe koers te varen. ...

134
134
Rode Duivel gooit eigen ruiten in: Garcia grijpt hard in

Indien ze nog langer op het WK willen blijven zit er voor de Rode Duivels wellicht niks anders op ...

383
383
'Sommer naar Club Brugge: laatste struikelblok bekend'

Door het afscheid van Simon Mignolet moet Club Brugge op zoek naar een nieuwe nummer ...

714
714
'Anderlecht baalt: De Cat geeft groen licht voor transfer'

Zijn kersverse coach Vitor Bruno wil hem overtuigen om op post te blijven, terwijl een verlengd ...

522
522
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

336
336
'Grootmacht duwt door: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Hoewel het transfergeweld wellicht pas na het WK helemaal zal losbarsten, draait de geruchtenmolen ...

537
537
Zoals tegen Kroatië: masterplan van Garcia onthuld?

Win or go home. Dat is het devies voor de Rode Duivels in hun laatste poulematch tegen ...

146
146
Kiki Vanrafelghem doet fans smullen met bloedheet spektakel

Hij werkte intussen zijn eerste volledige seizoen af bij KV Mechelen en liet meermaals zien waarom ...

162
162
Standard komt met transfernieuws op de proppen

Standard Luik is bezig om de selectie voor volgend seizoen te vormen. Marc Wilmots is de ...

104
104
‘Leegloop Westerlo: wéér toptransfer op het Kuipje'

Westerlo staat voor een drukke transferzomer. Arthur Piedfort en Nacho Ferri staan op een zucht van ...

108
108
Vandenbempt vreest enorm rampscenario Rode Duivels

De Rode Duivels staan voor een belangrijk moment op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada, ...

205
205
Duivels Vanaken-plan compleet afgeschoten “Heel jammer…”

De Belgische supporters willen graag Hans Vanaken in de basis zien verschijnen tegen Nieuw-Zeeland, ...

341
341

Meer sportnieuws