'Man City haalt vervanger Gündogan op bij Chelsea'

door
'Man City haalt vervanger Gündogan op bij Chelsea'

Manchester City kan in de komende tien dagen geschiedenis schrijven. Het veroverde al de titel in de Premier League en kan daar een historische treble van maken als het ook nog de finales van de FA Cup en de Champions League wint. Hoe dan ook zal het in de zomer echter een domper op de transfermarkt moeten slikken, want Pep Guardiola zal volgend seizoen zonder zijn aanvoerder verder moeten.


De kans is stilaan onbestaande dat Ilkay Gündogan zijn aflopende contract nog zal verlengen en dus neemt de 32-jarige Duitser normaliter na zeven jaar afscheid van City. Hij werd de voorbije maanden al nadrukkelijk gelinkt aan FC Barcelona, al zou ook Arsenal zich de laatste weken in de strijd gemengd hebben. Een overstap naar een rivaal zou pijnlijk zijn, al lijkt het erop dat zijn vervanger van een andere rivaal zal komen.

Volgens Fabrizio Romano heeft City immers de onderhandelingen geopend over de komst van Mateo Kovacic. De 29-jarige Kroaat is intussen al vier jaar aan de slag bij Chelsea, dat hem in 2019 voor 45 miljoen euro wegplukte bij Real Madrid. De Blues zullen in de zomer echter veel spelers moeten verkopen en zitten met overschot op het middenveld, waardoor ze wel bereid zouden zijn om Kovacic van de hand te doen.

LEES OOK: ‘Monstertransfer: entourage Haaland onthult grote droom’

Persoonlijk akkoord in de maak

De voorbije dagen zou City al gesproken hebben met de entourage van de speler en de onderhandelingen zouden de goede richting uitgaan. De verwachting is dat de gesprekken snel verdergezet zullen worden. Al zullen ze bij City misschien eerst wel focussen op het binnenhalen van de FA Cup en vooral de Champions League, waar ze al zo lang op azen.


Zou hij een goede vervanger zijn voor Gündogan?

Meest recent

'Club en Anderlecht mengen zich in strijd om JPL-sensatie'

Anderlecht was deze winter al behoorlijk actief op de transfermarkt en haalde al drie nieuwe spelers ...

75
75
'Knoop doorgehakt over transfers Deman en Engels'

De wintermercato krijgt een extra cachet door het WK van volgende zomer. Vele spelers zullen ...

26
26
'Garcia gruwelt na nieuwe wending rond Bounida'

Dit seizoen beleeft Rayane Bounida eindelijk zijn langverwachte grote doorbraak. Het 19-jarige ...

58
58
'Westerlo haalt weer Turk, Kortrijk grijpt naast oude bekende'

Volgende week sluit de wintermercato alweer zijn deuren en dus zijn vele clubs nog snel op zoek naar ...

18
18
'Witte rook bij KVM: Lauberbach out, vervanger bekend'

KV Mechelen kreeg vorig weekend een tik in de strijd om de Champions' Play-Off, want het moest tegen ...

83
83
'Anderlecht-speler gespot op luchthaven: transfer nabij'

Anderlecht stelde dinsdag zijn derde aanwinst van deze winter voor. Na Justin Heekeren en Danylo ...

168
168
Patro sluit aan bij top, enorme stunt Club NXT

Er staat deze week een midweekspeeldag op het programma in de Challenger Pro League. Dinsdagavond ...

150
150
Atalanta-coach: "Dat mist De Ketelaere nog"

Voor Union wordt kwalificatie voor de play-offs van de Champions League schier onmogelijk. De ...

57
57
De Zerbi geeft glasheldere reden voor passeren Vermeeren

Woensdagavond staat de slotspeeldag van de league phase van de Champions League op het programma. ...

129
129
Hubert ziet enorm nadeel voor Union in Champions League

Union SG speelt morgenavond in de Champions League in Brussel tegen Atalanta. Een match die ze ...

59
59
Lierse SK strikt ex-speler Anderlecht en Antwerp

Lierse SK is een club die vooral op de Belgische markt kijkt voor versterking. Ze hebben vandaag een ...

49
49
'Standard drukt door voor aanwinst nummer vier'

Standard gaat mogelijk nog versterking halen de komende dagen. Volgens buitenlandse bronnen hebben ...

103
103
‘Bayern ontploft: Kompany dropt krankzinnige transferbom’

Bayern zet de transfermarkt in brand. Kompany wil tot €100 miljoen gooien op een ster die ...

286
286
Romano: "Club Brugge doet bod op hem"

Club Brugge is heel erg bezig om zich nog te versterken. Ook voor Club NXT. De Bruggelingen hebben ...

251
251
Cercle Brugge pakt uit met miljoenentransfer

Cercle Brugge heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Bruggelingen hebben een verdediger ...

36
36
Verhuurde JPL-spelers: lachende gezichten bij RSCA en Gent

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

142
142
'Done deal: AA Gent zet grootverdiener bij grof huisvuil'

Na een fraaie zes op zes tegen Anderlecht en Standard staat AA Gent opnieuw in de top zes. Om die ...

494
494
Smaakmaker spreekt klare taal over exit bij Club Brugge

Om een plekje te bemachtigen in de knock-outfase van de Champions League rekent Club Brugge woensdag ...

378
378
Bom barst op de Bosuil: 'Gheysens plukt Antwerp kaal'

Voor nieuwjaar leek de lucht op te klaren bij Antwerp, maar intussen gaan alle alarmbellen weer af ...

1301
1301
Hasi maakt gehakt van Anderlecht-flop: "Een kutspeler"

Nu het inkomend huiswerk afgerond lijkt ligt de focus bij RSC Anderlecht in de rest van de ...

693
693
Leko op hete kolen: CL-selectie Club Brugge bekend

Hoogspanning in Jan Breydel, waar Club Brugge woensdag tegen Olympique Marseille een ticket voor de ...

252
252
Brusselmans breekt na zitting: "Het moet stoppen!"

Voor Herman Brusselmans zijn het al moeilijke tijden geweest. De schrijver/columnist stond plots in ...

181
181
'Anderlecht vindt akkoord: Renard rondt huiswerk af'

Plots gaat het snel bij RSC Anderlecht, dat met Moussa Diarra zopas al een derde winteraanwinst ...

389
389
D-Day in Brugge: Leko zaait mist over Tzolis en Mignolet

Woensdag is het money time voor Club Brugge, dat in eigen huis wellicht nood heeft aan zege tegen ...

176
176
Achter gesloten deuren: Marc Coucke emotioneel geraakt

Bij RSC Anderlecht stond de sfeer de voorbije dagen onder hoogspanning. Het puntenverlies tegen ...

346
346

Meer sportnieuws