'Man City haalt vervanger Gündogan op bij Chelsea'

206 stemmen
'Man City haalt vervanger Gündogan op bij Chelsea'

Manchester City kan in de komende tien dagen geschiedenis schrijven. Het veroverde al de titel in de Premier League en kan daar een historische treble van maken als het ook nog de finales van de FA Cup en de Champions League wint. Hoe dan ook zal het in de zomer echter een domper op de transfermarkt moeten slikken, want Pep Guardiola zal volgend seizoen zonder zijn aanvoerder verder moeten.


De kans is stilaan onbestaande dat Ilkay Gündogan zijn aflopende contract nog zal verlengen en dus neemt de 32-jarige Duitser normaliter na zeven jaar afscheid van City. Hij werd de voorbije maanden al nadrukkelijk gelinkt aan FC Barcelona, al zou ook Arsenal zich de laatste weken in de strijd gemengd hebben. Een overstap naar een rivaal zou pijnlijk zijn, al lijkt het erop dat zijn vervanger van een andere rivaal zal komen.

Volgens Fabrizio Romano heeft City immers de onderhandelingen geopend over de komst van Mateo Kovacic. De 29-jarige Kroaat is intussen al vier jaar aan de slag bij Chelsea, dat hem in 2019 voor 45 miljoen euro wegplukte bij Real Madrid. De Blues zullen in de zomer echter veel spelers moeten verkopen en zitten met overschot op het middenveld, waardoor ze wel bereid zouden zijn om Kovacic van de hand te doen.

LEES OOK: 'Man City haalt keihard uit met deal van 135 miljoen'

Persoonlijk akkoord in de maak

De voorbije dagen zou City al gesproken hebben met de entourage van de speler en de onderhandelingen zouden de goede richting uitgaan. De verwachting is dat de gesprekken snel verdergezet zullen worden. Al zullen ze bij City misschien eerst wel focussen op het binnenhalen van de FA Cup en vooral de Champions League, waar ze al zo lang op azen.


🚀

Zou hij een goede vervanger zijn voor Gündogan?

Meest recent

'Anderlecht zet zijn zinnen op ex-speler van Chelsea'

Anderlecht is zijn voorbereiding begonnen met enkele tegenvallers, want meteen liepen Ilay Camara, ...

88
88
'Plots grote vraagtekens rond toekomst Cuypers'

Uteindelijk koos Rudi Garcia op het WK voor Romelu Lukaku, Charles De Ketelaere en Matias ...

36
36
Geen stunt voor Broos: Canada velt Zuid-Afrika op de valreep

Voor Hugo Broos zit het WK en wellicht ook zijn trainerscarrière erop. Zijn Zuid-Afrika is er ...

30
30
Union-target dringt aan: "ik wil de stap graag zetten"

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het verwacht weer de nodige smaakmakers te ...

25
25
"We waren nooit van plan hem naar Club te laten gaan"

Bij Club Brugge staan ze nog voor een drukke transferzomer. Op heel wat posities zal versterking ...

318
318
'PSG wint titanenstrijd en versterkt aanval nog meer'

Paris Saint-Germain sleepte dit seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht. ...

52
52
'Anderlecht slikt alweer blessuredomper in voorbereiding'

Anderlecht heeft maar een maand om zich klaar te stomen, want het moet op 23 juli al een eerste keer ...

188
188
'Lewandowski geeft jawoord voor opmerkelijke transfer'

Bij FC Barcelona namen ze na vier seizoenen afscheid van Robert Lewandowski. De 37-jarige spits was ...

37
37
Eén grote afwezige op training Rode Duivels

De Rode Duivels dwongen zaterdagochtend met een ruime zege tegen Nieuw-Zeeland groepswinst en ...

225
225
Degryse ziet Senegal als 'boost' voor de Rode Duivels

België neemt het woensdag op tegen Senegal. Dat is een pittige tegenstander voor de Rode ...

159
159
'Standard: sterkhouder out, oude bekende in?'

Standard was al actief op de transfermarkt, maar de Rouches zijn nog niet klaar met hun huiswerk. ...

105
105
Ryan terug naar Club Brugge? Niemand zag deze klap komen

De mogelijke rentree van Mathew Ryan naar Club Brugge maakt iets los. Veel fans zullen bij zijn naam ...

667
667
Debast terug fit? Verdediger geeft update over blessure

Waar blijft Zeno Debast? Dat is een vraag die de afgelopen dagen toch wel de ronde deed op sociale ...

65
65
Vandenbempt ziet groot gevaar voor de Rode Duivels

België treft Senegal in de zestiende finales. Dat is een heel pittige tegenstander voor de Rode ...

166
166
Hugo Broos bewijst het Belgische voetbal énorme dienst

Anno 2026 wordt voetbal regelmatig benaderd alsof het een exacte wetenschap is. Data, data en nog ...

165
165
'Soap Adedji-Sternberg: Club en Genk zorgen voor nieuwe wending'

Club Brugge en KRC Genk staan momenteel op gespannen voet van mekaar. Dat heeft alles te maken met ...

1047
1047
Klasse! Bondscoach doet bijzondere Messi-onthulling

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

67
67
Nieuw-Zeelanders trekken grote ogen na 'zeldzame' actie Mechele

Brandon Mechele is bezig aan een uiterst sterk WK 2026. De verdediger was in de groepsfase zelfs ...

672
672
'Drietal niet op eerste training Genk: transfer in de maak'

Terwijl het wereldkampioenschap de knock out-fase heeft bereikt, staan de clubs uit de Jupiler Pro ...

444
444
Ryan, Sels of Sommer? 'Club Brugge hakt keepersknoop door'

Ook bij Club Brugge staat de start van de voorbereiding stilaan voor de deur. Maar de Belgische ...

838
838
België tegen VS in 1/8ste finales? Amerikanen kleineren Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het WK 2026. In de 1/16de finales wacht een lastig ...

830
830
'Transferstruikelblok voor Raskin: prijskaartje onthuld'

Nicolas Raskin is momenteel volop gefocust op het WK met de Rode Duivels. Maar de middenvelder kijkt ...

136
136
'Warboel bij Antwerp: miljoenentransfer aan zijden draadje'

Maandag gaat bij Antwerp FC de voorbereiding op het nieuwe seizoen van start. Maar door de ...

490
490
'Inter mikt op nieuwe transferdeal met Club Brugge'

Een jaartje geleden vonden Club Brugge en Internazionale een transferakkoord over Aleksandar ...

803
803
België vs. Senegal: statistieken duiden favoriet al aan

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

395
395

Meer sportnieuws