'Man City haalt vervanger Gündogan op bij Chelsea'

206 stemmen
'Man City haalt vervanger Gündogan op bij Chelsea'

Manchester City kan in de komende tien dagen geschiedenis schrijven. Het veroverde al de titel in de Premier League en kan daar een historische treble van maken als het ook nog de finales van de FA Cup en de Champions League wint. Hoe dan ook zal het in de zomer echter een domper op de transfermarkt moeten slikken, want Pep Guardiola zal volgend seizoen zonder zijn aanvoerder verder moeten.


De kans is stilaan onbestaande dat Ilkay Gündogan zijn aflopende contract nog zal verlengen en dus neemt de 32-jarige Duitser normaliter na zeven jaar afscheid van City. Hij werd de voorbije maanden al nadrukkelijk gelinkt aan FC Barcelona, al zou ook Arsenal zich de laatste weken in de strijd gemengd hebben. Een overstap naar een rivaal zou pijnlijk zijn, al lijkt het erop dat zijn vervanger van een andere rivaal zal komen.

Volgens Fabrizio Romano heeft City immers de onderhandelingen geopend over de komst van Mateo Kovacic. De 29-jarige Kroaat is intussen al vier jaar aan de slag bij Chelsea, dat hem in 2019 voor 45 miljoen euro wegplukte bij Real Madrid. De Blues zullen in de zomer echter veel spelers moeten verkopen en zitten met overschot op het middenveld, waardoor ze wel bereid zouden zijn om Kovacic van de hand te doen.

LEES OOK: Manchester City maakt eindelijk opvolger Guardiola bekend

Persoonlijk akkoord in de maak

De voorbije dagen zou City al gesproken hebben met de entourage van de speler en de onderhandelingen zouden de goede richting uitgaan. De verwachting is dat de gesprekken snel verdergezet zullen worden. Al zullen ze bij City misschien eerst wel focussen op het binnenhalen van de FA Cup en vooral de Champions League, waar ze al zo lang op azen.


Zou hij een goede vervanger zijn voor Gündogan?

Meest recent

Nederland onder druk: pijnlijke statistiek baart zorgen

Nederland wereldkampioen! Je hoort het bij elk WK waar ze aanwezig zijn, maar het lukte hen nog ...

13
13
Genoemd bij Club Brugge en Anderlecht, nu ontslagen bij Ajax

Bij Ajax blijf het woelig werken. De Amsterdammers willen heel wat spelers van de hand doen, maar ...

20
20
Manchester City maakt eindelijk opvolger Guardiola bekend

Na vele maanden van geruchten heeft Manchester City eindelijk de opvolger van succescoach Pep ...

33
33
"Ik wil dolgraag de overstap maken naar Union SG"

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

78
78
'AA Gent legt pittig prijskaartje vast: 8 miljoen euro'

AA Gent zal deze zomer snel klaar moeten zijn met zijn transferhuiswerkt, want de eerste opdracht in ...

170
170
'Meunier heeft nieuwe club zo goed als beet'

Voor Thomas Meunier is de wereldbeker nog geen echt succes geworden. De rechtsachter begon het ...

51
51
Waarom Sporza-commentatoren plots zwaar onder vuur liggen

Het WK in de Verenigde Staten (en Mexico en Canada) blijkt niet alleen een beproeving voor de ...

121
121
Na WK sensationele transfer voor Harry Kane?

Engeland overleefde vlotjes de groepsfase op het WK, want met een zeven op negen tegen Kroatië, ...

103
103
'Standard zet volgende oude bekende op wenslijst'

Standard is deze zomer al behoorlijk druk in de weer op de transfermarkt. Daarbij vist het tot ...

61
61
'Club Brugge en Anderlecht azen op WK-revelatie'

We zijn zowat halfweg het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico, want de groepsfase zit erop ...

385
385
Vanaken of Onana? Boeckx voorspelt keuze van Garcia

De Rode Duivels moeten woensdag aan de bak in de zestiende finales van het WK, waarin ze met Senegal ...

338
338
'OH Leuven pakt stevig uit met komst jeugdinternational'

OH Leuven blikt terug op alweer een grijs seizoen. Het kon pas op de valreep de Relegation Play-Off ...

102
102
Pion alweer weg bij Anderlecht: "Sibierski was correct"

Bij Anderlecht is er in de voorbije maanden alweer heel wat veranderd. Nadat vorig seizoen de ...

327
327
Onana zorgt voor onrust: Vandenbempt sust controverse

De knock-outfase van het WK werd zondagavond afgetrapt met de zestiende finale tussen Canada en ...

103
103
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil middenvelder, Club kiest keeper'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

266
266
Blessuregolf in Anderlecht: exact verdict bekend

De voorbije jaren werd RSC Anderlecht geregeld geteisterd door blessureleed. Nog voor het seizoen ...

257
257
'Club Brugge akkoord: transfer in kannen en kruiken'

Club Brugge vatte maandag de voorbereiding op volgend seizoen. Uiteraard ontbraken er wel nog heel ...

481
481
Ruben Van Gucht haalt snoeihard uit: "Losers eerste klas!"

Hij is gewend dat er over hem geschreven wordt. Dat er over hem gepraat wordt, nog meer. Maar deze ...

183
183
Standard pakt uit met komst ex-Rode Duivel

Standard heeft zijn technische staf vandaag weten te versterken. De Rouches maakten de komst van een ...

94
94
Club Brugge slaat toe met contract tot medio 2029

Bij Club Brugge hopen ze de komende jaren nog wat jonge binnen- en buitenlandse talenten te laten ...

235
235
STVV heeft beet en stelt tweede zomeraanwinst voor

STVV heeft zopas zijn tweede zomeraanwinst voorgesteld. Nadat het Joedrick Pupe definitief overnam, ...

76
76
'Ajax verbaast iedereen met stunttransfer bij FC Barcelona'

Ajax heeft duidelijk versterking nodig en de club mikt op ervaren namen. Technisch directeur Jotdi ...

152
152
Kevin De Bruyne schiet twee keer raak: "Geen woorden voor"

Op het veld oogt hij vaak koel, berekend en bijna onbewogen. Maar achter de wereldster die al ...

72
72
Absolute kraker op WK: Marokko waarschuwt Nederland

Komende nacht staat er om 3u een waanzinnige topper op het programma. Marokko en Nederland nemen het ...

164
164
Anderlecht en Feyenoord? Vrancken doet boekje open

Hearts stelde onlangs Wouter Vrancken voor als zijn nieuwe coach. De Belgische trainer werd aan veel ...

286
286

Meer sportnieuws