'Opmerkelijke rentree Vanderhaeghe komt weer dichter'

door
'Opmerkelijke rentree Vanderhaeghe komt weer dichter'

Voor Zulte Waregem en KV Oostende kwam een einde aan een lange periode op het hoogste niveau, maar ook na de degradatie moeten ze verder. Bij Essevee hakten ze de knoop al door en maakten ze deze week bekend dat het duo Frederik D'Hollander en Davy De fauw ook volgend seizoen trainer zal blijven, terwijl in Oostende een nieuwe coach op komst lijkt.


De aanstelling van Dominik Thalhammer eind oktober werd een complete flop. Het pressingvoetbal van de Oostenrijker sloeg nooit aan en KVO bleef het hele seizoen in de degradatiezone hangen, waaruit ze zich ook op het einde niet konden redden. Een zeer opmerkelijke wending lijkt nu in de maak, want een terugkeer van Yves Vanderhaeghe komt alsmaar dichterbij.

De 53-jarige coach moest in oktober nog plaatsmaken voor Thalhammer, maar nu sluit Oostende hem dus mogelijk weer in de armen. Het Nieuwsblad weet dat Vanderhaeghe woensdag alvast aan de kust opdook voor een verkennend gesprek. Een akkoord is echter nog niet voor meteen, want er moet nog teveel uitgeklaard worden op bestuursniveau.

Geen overname

De voorbije maanden zocht KVO immers een overnemer, maar dat plan lijkt nu toch afgeblazen te worden. CEO Gauthier Ganaye vertrekt wel zeker en er moet nog bepaald worden wie zijn verantwoordelijkheden zal overnemen. Pas wanneer dat alles duidelijk is en er ook meer zicht is op de werkingsmiddelen voor volgend seizoen, kan Vanderhaeghe bepalen of hij een terugkeer ziet zitten.

Moet Vanderhaeghe terugkeren bij KVO?

Meest recent

Rik De Mil duidt groot struikelblok KAA Gent aan

KAA Gent doet nog volop mee voor een plek in de top 6, maar komende speeldag wacht landskampioen en ...

14
14
Leko verrast over titelkansen Anderlecht: lof voor Taravel

Komende speeldag staat de topper tussen Club Brugge en RSC Anderlecht op het programma, een duel dat ...

68
68
Loïs Openda breekt het internet met erg bizarre foto

Loïs Openda speelt dit seizoen op huurbasis bij Juventus, maar de Rode Duivel kan vooralsnog ...

10
10
Nazigroet bij Real Madrid: UEFA grijpt drastisch in

Real Madrid was onlangs nog in een racismerel verwikkeld met Benfica en nieuwe controverse duikt ...

39
39
Alderweireld doet iedereen schrikken: "Ben er klaar mee"

Toby Alderweireld heeft op sociale media even voor verwarring gezorgd met een speciale foto. De ...

60
60
Gillet velt oordeel: mag Taravel blijven bij Anderlecht?

Jeremy Taravel werd aangesteld als interim-trainer na de exodus bij RSC Anderlecht. Besnik Hasi werd ...

88
88
Cornelis geeft uileg voor hetze na Charleroi-Club

Er was vorig weekend heel wat commotie na de partij tussen Charleroi en Club Brugge. Bij de Carolo's ...

126
126
Pocognoli lanceert nieuwe Belg: "Dit is slechts het begin"

AS Monaco is dezer dagen een zeer interessante club om in de gaten te houden voor de Belgische ...

36
36
'Cercle krijgt slecht nieuws over miljoenentransfer'

Cercle Brugge moet dit seizoen opnieuw knokken om het behoud te verzekeren in de Jupiler Pro League. ...

66
66
Knaltransfer Khalaili: makelaar reageert op geruchten

Union gaat zonder twijfel weer een hete transferzomer tegemoet. De landskampioen ziet elk jaar weer ...

38
38
Chaos bij Sonck: Timtation belt hem live op radio

Wesley Sonck is wel het één en ander gewoon. De voormalig profvoetballer is al geruime ...

32
32
Italianen doen boekje open over 'financieel zinkgat' Openda

Juventus krijgt zaterdag in de Serie A het bezoek van staartploeg Pisa en zal hopen dat het na een ...

90
90
Vermant voorspelt: raast Club door rest van competitie?

De titelstrijd in de Jupiler Pro League werd vorig weekend weer een beetje spannender. Leider Union ...

307
307
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer voor Club, Barça kiest nieuwe spits'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

240
240
KV Mechelen klaar voor oorlog: ambitieuze woorden

KV Mechelen staat met één been in Play-Off 1. Malinwa staat er plots zeer goed voor om ...

191
191
‘Marokko pakt uit met Spaanse legende vlak voor WK’

De Marokkaanse nationale ploeg verloor in de Afrika Cup in de finale van Senegal. Succescoach Walid ...

41
41
Oosting roept felle waarschuwing naar Antwerp

Royal Antwerp FC kent een wisselvallig seizoen. The Great Old keek even tegen degradatie aan, maar ...

183
183
Lavia krijgt gouden transferraad: zomers vertrek?

Romeo Lavia speelt al een tijdje bij Chelsea, maar zijn monstertransfer is nog geen succes gebleken. ...

94
94
Standard-icoon Mpoku stopt: meteen nieuwe uitdaging

Paul-José Mpoku kende hoogdagen bij Standard Luik, maar de afgelopen jaren is de middenvelder ...

70
70
Ordonez doet opvallende onthulling bij Club Brugge

Joel Ordonez werd al verschillende mercato’s in verband gebracht met een knaltransfer. Telkens ...

375
375
'Real grijpt naast droomtarget: alternatief van 120 miljoen'

Real Madrid beleeft voorlopig een tegenvallend seizoen. Het werd in de beker al uitgeschakeld en ...

68
68
Jonge Duivels komende zomer Europees kampioen?

België bracht in de voorbije decennia heel wat talent voort, maar kon dat nooit vertalen in ...

123
123
'Barça zet alles op oude JPL-parel'

De media hadden de voorbije jaren telkens een vette kluif aan de transferzomer van FC Barcelona en ...

53
53
Napoli overweegt het ondenkbare met De Bruyne

Kevin De Bruyne staat dicht bij zijn comeback, maar in Napoli draait het intussen om meer dan alleen ...

157
157
Antwerp rekent op 'nieuwe Janssen'

Antwerp deed vorige week een geweldige zaak door STVV te kloppen. Vrijdagavond hoopt het weer wat ...

147
147

Meer sportnieuws