Bom barst helemaal bij RWDM: fans komen met zwaar dreigement

door
Bom barst helemaal bij RWDM: fans komen met zwaar dreigement

RWDM maakt volgend seizoen zijn comeback in de Jupiler Pro League, maar enthousiasme heerst daarover in Molenbeek momenteel niet. Integendeel zelfs, want de club staat nog voor de start van de voorbereiding in rep en roer. Aanleiding voor de spanningen is het nieuws dat eigenaar John Textor woensdag voorzitter Thierry Dailly op straat gezet zou hebben.


Het was al lange tijd duidelijk dat er spanningen waren tussen de twee sterke mannen, al probeerden zij dat zelf altijd te minimaliseren. Nu is de bom dus gebarsten, met de exit van Dailly als resultaat. Dat is echter lang niet naar de zin van de fans, die zonder aarzelen de kant kiezen van de man die de club na het faillissement reanimeerde en één van hen was.

"John Textor moet Thierry Dailly als voorzitter aanhouden", maakt MCF, de harde kern van RWDM, duidelijk aan La Dernière Heure. "Hij heeft gezegd dat de harde kern van Lyon uit zijn hand eet en dat het in Molenbeek hetzelfde zou zijn, maar dar zal hier niet pakken. Hij heeft maar op één iets recht: Thierry Dailly respecteren. Als John Textor een andere voorzitter wil aanstellen, dan zullen er stevige acties van onze kant komen."

LEES OOK: Slotspeeldag Challenger Pro League: dit staat op het spel

Geen voetbal in Molenbeek

Dat lijken geen loze woorden te zijn. "Het is simpel: er zal volgend seizoen niet gevoetbald worden in Molenbeek", dreigen de fans immers. "We zullen ervoor zorgen dat elke match gestaakt wordt tot Dailly als voorzitter terugkeert. Volgend seizoen zal geen enkele match langer dan 15 minuten duren. We willen aan Textor duidelijk maken dat hij bij RWDM niet zomaar kan doen wat hij wil."

Geloof je dat de fans hun dreigement zullen doorzetten?

Meest recent

Domper dreigt voor Club: leegloop bij NXT?

De voorbije jaren kwam de jeugdopleiding van Club Brugge al in de kijker te staan met de doorbraak ...

19
19
Europa League: Anderlecht en STVV supporteren voor deze club

Donderdagavond werden in de Europa League de terugwedstrijden van de kwartfinales afgewerkt en die ...

23
23
'Farce dreigt in degradatiestrijd in 1B'

Vrijdagavond kent de reguliere competitie in de Challenger Pro League zijn apotheose. Hoewel de ...

46
46
'Club krijgt stevige concurrentie voor nieuwe Mignolet'

Bij Club Brugge wordt één van de prioriteiten voor komende zomer het vinden van een ...

89
89
Topaankoop ontploft eindelijk bij Standard

De strijd om de eindzege in de Europe Play-Off belooft nog bijzonder spannend te gaan worden. Na ...

66
66
Rode Duivels moeten niet hopen op nieuw goudhaantje Club

Er was de voorbije jaren al heel wat te doen over de vele jonge talenten die er uiteindelijk voor ...

91
91
Volgende vertrekker bij Union: "Zou me niet verbazen"

Union kan dit seizoen zijn prijzenkast opnieuw vullen, nadat het in de voorbije twee seizoenen al ...

36
36
'Stunt in de maak: Club aast op 'nieuwe Iniesta' van 20M'

Club Brugge heeft een opvallend offensief dossier op tafel gelegd. Blauw-Zwart volgt een spelmaker ...

359
359
'Club Brugge siddert: Barça blijft aandringen'

Club Brugge wordt alsmaar meer in de gaten gehouden door de allergrootsten ter aarde. Dat komt ...

151
151
De Bruyne doet boekje open over transfer naar Napoli

De voorbije weken is er al heel wat inkt gevloeid over de verzuurde relatie tussen Napoli en Romelu ...

100
100
'Tweede knaltransfer Club: 40 miljoen euro'

Het belooft een zeer hete transferzomer te gaan worden bij Club Brugge. Blauw-Zwart zal immers ...

234
234
'Anderlecht slaat zeer pikante slag bij Antwerp'

Bij Anderlecht lijken er heel wat grote veranderingen op til te staan. Er moet nog een nieuwe ...

322
322
Intern gevecht Anderlecht: Deschacht voorspelt vuurwerk

RSC Anderlecht speelde afgelopen weekend een zwakke wedstrijd, maar won uiteindelijk wel met 3-1 van ...

281
281
Halve finales UEL/UECL bekend: ontdek de grote favorieten

Ook in de Europa en Conference League zijn de kaarten geschud. Donderdagavond werden in de twee ...

99
99
Club houdt 'grote joker' klaar in titelgevecht met Union

Zondagavond is het zover, dan kruisen de twee grote titelkandidaten de degens met mekaar in de ...

481
481
UEL/UECL: mooie avond voor Belgen, één grote verrassing

In de Europa en Conference League zijn de tickets voor de halve finales uitgedeeld. Met Youri ...

98
98
Ideale WK-basiself Duivels: Albert dumpt dríé grote namen

Nog minder dan twee maanden te gaan en het WK van de Rode Duivels gaat van start. Op maandag 15 juni ...

293
293
Club Brugge wrijft zich in handen met 'nieuwe Karetsas'

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge spelers richting de Europese topcompetities te ...

256
256
Slotspeeldag Challenger Pro League: dit staat op het spel

Vrijdagavond wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League ...

96
96
Afkeer voor Anderlecht? Vanderbiest spreekt eerlijke taal

In de Champions' Play-Offs staat zaterdagavond een interessante duel op het programma. Zo strijden ...

237
237
Titelgevecht barst los: hét verschil tussen Union en Club

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

524
524
Furieus Barça legt wéér klacht neer na UCL-uitschakeling

FC Barcelona sneuvelde dinsdagavond uit de Champions League ondanks een 1-2-zege op het veld van ...

131
131
UEL/UECL: Nederlands verhaal over, Genk-killer stuift door

De eerste halve finalisten in de Europa en Conference League zijn bekend. Zo wist SC Freiburg na KRC ...

68
68
Antwerp op kruispunt: drastische beslissing in PO's?

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

612
612
Lukaku verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Romelu Lukaku dreigt in Italië opnieuw het middelpunt te worden van een transferstorm. Door de ...

435
435

Meer sportnieuws