'Kane zet Tottenham voor het blok: gratis vertrek dreigt'

door
'Kane zet Tottenham voor het blok: gratis vertrek dreigt'

Het wordt opnieuw een bewogen transferzomer in de Premier League. Zo lijkt er bijvoorbeeld een nieuwe transfersoap in de maak rond Harry Kane, die in de zomer van 2021 al eens langdurig flirtte met Manchester City. Toen ging een transfer niet door, maar twee jaar later zou de Engelse topspits weleens echt kunnen gaan vertrekken bij Tottenham.


Destijds wou Kane vertrekken omdat hij prijzen wou winnen en daar lijkt hij bij Tottenham intussen nog minder zicht op te hebben. Spurs beleefde een moeilijk seizoen, dat het als achtste afsloot. Dat betekent dat ze volgend seizoen geen Europees spelen en bovendien oogt de toekomst zeer onzeker, want momenteel is er geen trainer of technisch directeur.

Volgens The Sun acht Kane het moment dan ook gekomen om een transfer te forceren. De aanvoerder van de Engelse nationale ploeg zou zijn club voor het blok gezet hebben: ofwel werkt Tottenham deze zomer mee aan een transfer, ofwel verlaat hij binnen een jaar gratis de club. Kane gaat immers zijn laatste contractjaar in en is niet meer van plan om nog bij te tekenen.

Slechts één bestemming mogelijk

Bayern München toonde al interesse en die optie is Tottenham, dat 115 miljoen euro hoopt te vangen, wel genegen. Zij zien hun sterspeler uiteraard liever naar het buitenland dan naar een concurrent vertrekken. Alleen heeft Kane daar zelf geen oren naar. Hij heeft immers zijn zinnen gezet op het record van Alan Shearer, die met 260 goals topschutter aller tijden in de Premier League is. Daar zit Kane 48 doelpunten van verwijderd en dus wil hij in Engeland blijven.

Daarom zou Kane absoluut naar Manchester United willen. Dat is op zoek naar een spits en is voor Kane de enige mogelijkheid in zijn thuisland. Arsenal en Chelsea zijn door hun rivaliteit met Tottenham geen optie, terwijl Manchester City en Liverpool niet in de markt zijn voor een spits. Voor Newcastle United is Kane dan weer te duur.

Zal Kane bij Man Utd belanden?

Meest recent

Bayern is om deze reden dé thuisbasis van Kompany

Vincent Kompany is 40 jaar geworden. Vince the Prince doet het uitstekend als trainer bij Bayern ...

0
0
Leko hakt knopen door: vier wissels bij Club Brugge

Club Brugge gaat zaterdag op bezoek bij STVV, waar het de kloof met de nummer drie in de stand kan ...

29
29
Taravel spuwt gal over Tzolis-relletje: "Onacceptabel"

Op de eerste speeldag van de play-offs won Club Brugge met 4-2 de topper tegen RSC Anderlecht. ...

61
61
Leko spreekt klare taal over vervanger Mignolet

Club Brugge moet het in de play-offs alweer een tijdje zonder Simon Mignolet stellen. Dat was ook al ...

89
89
'Anderlecht all-in voor winger: prijskaartje bekend'

In de play-offs is het zondag al van moeten voor RSC Anderlecht, dat thuis tegen AA Gent wil zien ...

80
80
Leko doet boekje open over zware mokerslag Mignolet

Voor het derde seizoen op een rij mist Simon Mignolet minstens een deel van de play-offs. Exact een ...

118
118
Taravel kondigt wissels aan: comeback bij Anderlecht

Nadat het de reguliere competitie al had afgesloten met een nul op zes, ging RSC Anderlecht op de ...

177
177
Ruben Van Gucht komt uit de kast… of toch bijna?

Wat begon als een onschuldige mediastunt, groeide uit tot een opvallende en licht absurde ...

23
23
Rik De Mil roept ferme waarschuwing naar Anderlecht

KAA Gent neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht namens de Play-Offs. De Buffalo’s ...

132
132
Lewandowski in diepe rouw na onverwacht overlijden

De Poolse voetbalwereld is in diepe rouw. De voetbalbond meldde het plotse overlijden van ...

0
0
Union incasseert: Hubert vreest voor KV Mechelen

Union SG staat momenteel aan de leiding in de Jupiler Pro League Champions Play-Offs, maar Club ...

289
289
Leko reageert na straffe uitspraken over voetbalbond

Ivan Leko was na afgelopen speeldag niet mals voor de nationale ploeg en de interlandperiode. ...

153
153
Domper op verjaardag Kompany: Bayern meldt mokerslag

Vincent Kompany blaast vandaag 40 kaarsjes uit. De Belgische oefenmeester is dit seizoen ...

79
79
Karl Vannieuwkerke open en bloot over verborgen strijd

Voor Karl Vannieuwkerke leek het lange tijd een droom die simpelweg onbereikbaar was. De wereld van ...

39
39
Promotie bijna binnen: Kortrijk geeft transferplannen prijs

Dit weekend kan de strijd om de rechtstreekse promotietickets in de Challenger Pro League helemaal ...

313
313
Nieuwe domper RWDM: degradatie dreigt

Het gaat al een hele tijd slecht met RWDM Brussels. Eigenaar John Textor veranderde in de zomer wel ...

75
75
'Van den Brom wil Anderlecht serieuze transferhak zetten'

Het worden nog zeer drukke maanden voor Anderlecht. Niet alleen is er de strijd om een Europees ...

191
191
'Bayern zet Anderlecht-blunder met Kompany extra in de verf'

Voor Vincent Kompany is het vrijdag feest, want onze landgenoot viert zijn 40ste verjaardag. Al zal ...

325
325
Spits zaait twijfel over toekomst bij Cercle

Dit weekend kunnen twee teams zich op de tweede speeldag al van het behoud verzekeren in de ...

105
105
'Belgische clubs willen mooie slag slaan bij PSV'

Er zullen komende zomer weer enkele interessante opportuniteiten op te pikken zijn op de ...

81
81
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht hakt knopen door, JPL-transfer Jackers'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

190
190
‘Anderlecht wil Union aftroeven met prestigetransfer’

RSC Anderlecht is al volop bezig met volgend seizoen. Paars-Wit wil weer meedoen met de titel. Dit ...

155
155
Saudi-Arabië in rep en roer: matchfixing door Ronaldo?

Cristiano Ronaldo heeft het voetbal in Saudi-Arabië groot gemaakt. Verschillende supersterren ...

76
76
Spits liep knaltransfer Anderlecht mis: “Door slakken en Bacardi”

Wie herinnert zich Archie Thompson nog? De aanvaller speelde even bij Lierse SK, maar het had toen ...

115
115
‘Vier clubs klagen: format dit seizoen nog op de schop’

Het nieuwe format van de Belgische competitie doet heel wat stof opwaaien. Zo gaat KAA Gent vol in ...

218
218

Meer sportnieuws