'Kane zet Tottenham voor het blok: gratis vertrek dreigt'

door
'Kane zet Tottenham voor het blok: gratis vertrek dreigt'

Het wordt opnieuw een bewogen transferzomer in de Premier League. Zo lijkt er bijvoorbeeld een nieuwe transfersoap in de maak rond Harry Kane, die in de zomer van 2021 al eens langdurig flirtte met Manchester City. Toen ging een transfer niet door, maar twee jaar later zou de Engelse topspits weleens echt kunnen gaan vertrekken bij Tottenham.


Destijds wou Kane vertrekken omdat hij prijzen wou winnen en daar lijkt hij bij Tottenham intussen nog minder zicht op te hebben. Spurs beleefde een moeilijk seizoen, dat het als achtste afsloot. Dat betekent dat ze volgend seizoen geen Europees spelen en bovendien oogt de toekomst zeer onzeker, want momenteel is er geen trainer of technisch directeur.

Volgens The Sun acht Kane het moment dan ook gekomen om een transfer te forceren. De aanvoerder van de Engelse nationale ploeg zou zijn club voor het blok gezet hebben: ofwel werkt Tottenham deze zomer mee aan een transfer, ofwel verlaat hij binnen een jaar gratis de club. Kane gaat immers zijn laatste contractjaar in en is niet meer van plan om nog bij te tekenen.

LEES OOK: ‘Transferstrijd Vermeeren barst los: 30 miljoen euro’

Slechts één bestemming mogelijk

Bayern München toonde al interesse en die optie is Tottenham, dat 115 miljoen euro hoopt te vangen, wel genegen. Zij zien hun sterspeler uiteraard liever naar het buitenland dan naar een concurrent vertrekken. Alleen heeft Kane daar zelf geen oren naar. Hij heeft immers zijn zinnen gezet op het record van Alan Shearer, die met 260 goals topschutter aller tijden in de Premier League is. Daar zit Kane 48 doelpunten van verwijderd en dus wil hij in Engeland blijven.

Daarom zou Kane absoluut naar Manchester United willen. Dat is op zoek naar een spits en is voor Kane de enige mogelijkheid in zijn thuisland. Arsenal en Chelsea zijn door hun rivaliteit met Tottenham geen optie, terwijl Manchester City en Liverpool niet in de markt zijn voor een spits. Voor Newcastle United is Kane dan weer te duur.

Zal Kane bij Man Utd belanden?

Meest recent

'Anderlecht slaat toe: miljoenendeal voor nieuwe Goleador'

Anderlecht zoekt opnieuw naar een spits en is daarbij uitgekomen bij een naam die in Zuid-Amerika al ...

87
87
Terechte penalty Club Brugge? Lardot spreekt duidelijke taal

Club Brugge speelde zaterdagavond geen al te beste wedstrijd op het veld van STVV maar won ...

136
136
Hoop voor AA Gent: groot verschil met horror-Play-Offs

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

234
234
'Napoli maakt transferprijs Romelu Lukaku bekend'

Romelu Lukaku lijkt dit seizoen niet meer echt aan de bak te gaan komen bij Napoli. Hij zal deze ...

235
235
Zulte Waregem opgelucht: Colpaert kondigt wijzigingen aan

Zulte Waregem verzekerde zich van het behoud na een 1-2-zege op het veld van FCV Dender. Trainer ...

99
99
Vanhaezebrouck looft JPL-topclub: "Kan zelfs Bayern niet"

De titelstrijd gaat tussen Club Brugge en Union SG. Wie van de twee het zal halen, dat is uiteraard ...

107
107
Vandenbempt looft JPL-club: "Zoals FC Barcelona en Man City"

Het voetbal wat we dit seizoen te krijgen in de Jupiler Pro League is niet bepaald hoogstaand. ...

85
85
Oorzaak verlies AA Gent gevonden: "Heel pijnlijk"

AA Gent is bijna vervloekt in het Lotto Park. De afgelopen jaren wisten ze er amper punten te ...

117
117
Gelijk van Kompany: ex-talent RSCA droomt plots van WK

Bij RSC Anderlecht braken de afgelopen jaren veel jonge spelers door. Maar niet elk talent kon ...

66
66
Dit zijn de vijf kandidaten voor de Ebbenhouten Schoen

De organisatie van de Ebbenhouten Schoen heeft zijn vijf genomineerden voor de trofee van dit jaar ...

216
216
Ferrera pleit schuldig: "Was niet goed van mij"

FCV Dender verloor afgelopen weekend met 1-2 van Zulte Waregem. De ploeg mag zich daardoor al ...

27
27
Van Bommel héél duidelijk over aanbiedingen van Anderlecht

Bij Royal Antwerp FC gaat het van kwaad naar erger. Als er komende zomer niet flink wordt ...

490
490
'Ajax beslist over transfers Godts en Dolberg'

Ajax is al jaren op de dool en moet dit seizoen nog keihard knokken voor een Europees ticket. De ...

62
62
‘Standard wacht bang af: twee sterkhouders twijfelen’

Standard hoopt volgend seizoen beter te doen dan dit jaar. De Rouches blijven moeite hebben om weer ...

100
100
Blessure De Cat zorgt voor immens probleem bij Anderlecht

Nathan De Cat is vier tot zes weken buiten strijd bij RSC Anderlecht. Daardoor mist Paars-Wit hem ...

184
184
Van der Elst maakt Leko af na Diakhon-farce

Club Brugge won afgelopen weekend op Stayen, maar dat ging niet van een leien dakje. Het kwam ...

322
322
'Lukaku neemt beslissing over terugkeer naar Napoli'

De voorbije weken zat het er bovenarms op tussen Napoli en Romelu Lukaku. De Italiaanse kampioen was ...

95
95
Liefdesbom rond Mulder slaat keihard in bij Vandaag Inside

De familie Mulder is al jarenlang een vaste waarde op de Belgische televisie. Zowel Jan als zoon ...

103
103
'Club Brugge baalt: megabod afgewezen'

Voorlopig is het op transfervlak nog stil gebleven bij Club Brugge, maar achter de schermen werkt ...

290
290
Verdict De Cat bekend: Anderlecht krijgt mokerslag

Anderlecht wipte zondagavond naar de vierde plaats in het klassement dankzij een late zege tegen AA ...

524
524
Mentaal probleem Anderlecht: Kana suggereert oplossing

Anderlecht heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. ...

169
169
Bizarre keuze Oosting: "Ik begrijp hem echt niet"

Voor Antwerp dreigen de play-offs een grote ontgoocheling te worden. De Great Old ging vrijdag ...

123
123
Union-Club: Albert doet stevige voorspelling

Ook na twee speeldagen in de Champions' Play-Off blijft het status quo in de titelstrijd behouden. ...

579
579
'Openda heeft transfer helemaal beet'

Het is intussen al meer dan een maand geleden dat Loïs Openda nog eens op het veld verschenen ...

149
149
TRANSFERUURTJE: 'Duivel voor Inter, topaankoop Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

155
155

Meer sportnieuws