'Pochettino wijst steraanvaller meteen de deur bij Chelsea'

door
'Pochettino wijst steraanvaller meteen de deur bij Chelsea'

De kogel is door de kerk: Mauricio Pochettino is de nieuwe coach van Chelsea. De Argentijn werd dinsdag officieel voorgesteld en moet volgend seizoen orde op zaken stellen op Stamford Bridge. En hij laat er geen gras over groeien.


Zo weet transfergoeroe Fabrizio Romano dat Pochettino Joao Felix (23) al meteen de deur wijst. De jonge Portugees werd in januari op huurbasis overgenomen van Atlético Madrid, maar mag een definitieve overgang dus op zijn buik schrijven. In 20 duels voor The Blues was Felix goed voor vier goals. Aan het einde van het seizoen keert hij in principe dus terug naar Madrid.

Romano baseert zich daarvoor op de woorden van Atlético-voorzitter Enrique Cerezo. "We hebben vernomen dat Poch (Pochettino, nvdr.) niet rekent op João Félix bij Chelsea. Hij zal terugkeren, we zullen zien... we hebben niets gepland", aldus Cerezo. Felix zelf zal ongetwijfeld niet blij zijn dat hij geen definitieve transfer naar Chelsea kon afdwingen. De speler kan het naar verluidt niet zo goed vinden met Atlético-coach Diego Simeone en haalde zelden zijn beste niveau in de Spaanse hoofdstad.

LEES OOK: 'Club Brugge slikt: in extremis transferbom bij Atlético'

127 miljoen

Atlético betaalde in de zomer van juli 2019 maar liefst 127 miljoen euro om Felix los te weken bij Benfica. De aanvaller werd met grote trom voorgesteld, maar stelde teleur. In 131 wedstrijden voor Los Rojiblancos scoorde hij 31 keer en gaf hij 18 assists. Onvoldoende voor een speler met zijn prijskaartje. De komende zomer zullen beide partijen ongetwijfeld op zoek gaan naar een oplossing, waarbij er alvast genoeg boter bij de vis zal moeten komen voor Atlético.

Goede beslissing van Pochettino?

Meest recent

Vrancken is scherp na vreemde rode kaart voor STVV

STVV is bezig aan een sensationeel seizoen, maar werd zaterdagavond weer een beetje met de voetjes ...

90
90
'Club Brugge legt prijskaartje Onyedika vast'

Bij Club Brugge beloven de laatste dagen van de wintermercato nog zeer bewogen te worden. De ...

310
310
Vlotte zeges Liverpool en Barça, ademruimte voor Pocognoli

Er kwamen zaterdagavond nog enkele Europese grootmachten in actie. Liverpool en FC Barcelona hebben ...

17
17
Charleroi zet straffe reeks voort en stuit opmars STVV

Charleroi blijft zijn straffe reeks van de laatste weken verderzetten. Ze pakken nu ook de scalp van ...

50
50
'Genk laat toptalent vertrekken: oorzaak bekend'

KRC Genk beleeft een zeer opmerkelijke mercato. Het versterkt zich voorlopig niet, maar laat wel ...

143
143
Woeste Kompany haalt uit naar refs na nieuw puntenverlies

Maandenlang was Bayern München onaantastbaar in de Bundesliga, maar plots lijkt het team van ...

128
128
Nainggolan weer beslissend, RWDM wint opnieuw

In de slotwedstrijden van zaterdagavond in de Challenger Pro League heeft Radja Nainggolan zich ...

83
83
PSG stuurt speler naar België, verrassende transfer Yaremchuk

De wintermercato is in zijn laatste dagen aanbeland. Ongetwijfeld zullen we daarin nog enkele ...

144
144
'Cercle pakt nog uit met Duitse jeugdinternational'

Cercle Brugge was de voorbije weken goed op dreef, maar kreeg zaterdag een pijnlijke 0-4 om de oren ...

62
62
'Club Brugge in shock: alsnog vertrek Onyedika?'

Voor Club Brugge belooft het slot van de wintermercato nog zeer druk te worden. Niet alleen hopen ze ...

405
405
Chelsea wint op de valreep, Bayern verliest weer punten

Bayern München en Vincent Kompany lijken plots in een dipje te zitten. Ze blijven achter met ...

21
21
Slotoffensief komt te laat: Essevee onderuit tegen Westerlo

Zulte Waregem heeft zaterdag een zeer slechte zaak gedaan. Het moet weer bang achterom kijken nadat ...

30
30
‘Real verraadt eigen coach: droomtrainer staat al klaar’

Real Madrid heeft z’n nieuwe T1 nog maar net aangesteld, maar het Bernabéu gelooft er ...

133
133
Vrancken geeft het 'geheim' van STVV-succes prijs

STVV is bijzonder sterk bezig en staat knap tweede in de Jupiler Pro League. Vanavond nemen ze het ...

30
30
'AA Gent deelt KRC Genk twee transfertikken uit'

In België is er al jaren een strijd om de beste talenten. AA Gent probeert ook steeds meer in ...

211
211
'Club Brugge baalt: parel trekt naar Europese top'

Club Brugge leeft momenteel op een wolk na de kwalificatie in de Champions League, maar ze gaan toch ...

773
773
Druk op Renard neemt toe: "Er werd toch flink gespendeerd"

Besnik Hasi krijgt voorlopig de volle laag, maar daarachter zal Olivier Renard toch stilaan ...

367
367
Vannieuwkerke verrast vriend en vijand met opvallende zet

Karl Vannieuwkerke is dit weekend te horen en te zien op het WK Veldrijden in het Nederlandse Hulst. ...

117
117
KRC Genk maakt transferdeal met FC Barcelona bekend

Een zeer opvallende transfer bij Racing Genk. Daar hebben ze vandaag een deal gesloten met FC ...

187
187
Clement komt met bijzonder straffe Premier League-uitspraak

Philippe Clement kende wisselend succes bij AS Monaco en Rangers FC. Hij trok nadien naar Norwich ...

97
97
Arsenal recht de rug, Leipzig haakt helemaal af

In de Bundesliga en Premier League stonden er namiddag een aantal matche op het programma. Kregen we ...

22
22
Antwerp houdt gezondheidswandeling bij Cercle Brugge

Royal Antwerp FC stond om 16u voor een aantal moeilijke verplaatsing naar Cercle Brugge. Al werd het ...

79
79
Kompany looft oude JPL-bekende: "Groot talent"

Bayern München hoopt vandaag weer de zege te pakken tegen Hamburger SV. Vincent Kompany kreeg ...

43
43
Vanhaezebrouck scherp voor De Mil: "Stel je je vragen bij"

Rik De Mil trok enkele weken geleden van Sporting Charleroi naar AA Gent. Bij de Carolo's doet Hans ...

257
257
Hasi trekt van leer: "Dàt vroeg de club aan mij"

Bij RSC Anderlecht staat er na de 5 op 18 veel druk op de ketel. Winnen bij Standard is nodig voor ...

258
258

Meer sportnieuws