'Pochettino wijst steraanvaller meteen de deur bij Chelsea'

320 stemmen
'Pochettino wijst steraanvaller meteen de deur bij Chelsea'

De kogel is door de kerk: Mauricio Pochettino is de nieuwe coach van Chelsea. De Argentijn werd dinsdag officieel voorgesteld en moet volgend seizoen orde op zaken stellen op Stamford Bridge. En hij laat er geen gras over groeien.


Zo weet transfergoeroe Fabrizio Romano dat Pochettino Joao Felix (23) al meteen de deur wijst. De jonge Portugees werd in januari op huurbasis overgenomen van Atlético Madrid, maar mag een definitieve overgang dus op zijn buik schrijven. In 20 duels voor The Blues was Felix goed voor vier goals. Aan het einde van het seizoen keert hij in principe dus terug naar Madrid.

Romano baseert zich daarvoor op de woorden van Atlético-voorzitter Enrique Cerezo. "We hebben vernomen dat Poch (Pochettino, nvdr.) niet rekent op João Félix bij Chelsea. Hij zal terugkeren, we zullen zien... we hebben niets gepland", aldus Cerezo. Felix zelf zal ongetwijfeld niet blij zijn dat hij geen definitieve transfer naar Chelsea kon afdwingen. De speler kan het naar verluidt niet zo goed vinden met Atlético-coach Diego Simeone en haalde zelden zijn beste niveau in de Spaanse hoofdstad.

LEES OOK: 'Silva verrast aan gaat aan de slag bij Europese grootmacht'

127 miljoen

Atlético betaalde in de zomer van juli 2019 maar liefst 127 miljoen euro om Felix los te weken bij Benfica. De aanvaller werd met grote trom voorgesteld, maar stelde teleur. In 131 wedstrijden voor Los Rojiblancos scoorde hij 31 keer en gaf hij 18 assists. Onvoldoende voor een speler met zijn prijskaartje. De komende zomer zullen beide partijen ongetwijfeld op zoek gaan naar een oplossing, waarbij er alvast genoeg boter bij de vis zal moeten komen voor Atlético.

Goede beslissing van Pochettino?

Meest recent

Genk benadeeld? Ex-ref velt zijn oordeel

Geen Europees voetbal voor KRC Genk volgend seizoen, want in de barragematch gingen de gehavende ...

146
146
'PSG blijft gaan: straffe dubbeltransfer op komst'

Paris Saint-Germain bevestigde zaterdag nog maar eens dat het momenteel het beste team in Europa is. ...

41
41
Duitsland tankt vertrouwen voor WK: ex-JPL-held blinkt uit

Dit weekend zijn de meeste WK-deelnemers helemaal aan hun voorbereidingscampagne begonnen. Ook ...

16
16
Knap gebaar: Gent-held Roef neemt het op voor Genkse pineut

Hoogstaand is de afsluiter van het Belgische voetbalseizoen niet geworden, maar AA Gent en KRC Genk ...

119
119
Geen Europees voor Genk: Hayen viseert ref

KRC Genk zal het volgend seizoen zonder Europees voetbal moeten stellen. De Limburgers wonnen na het ...

165
165
Zo ziet het Europese programma van de Belgische clubs eruit

Zondagavond is het doek gevallen over het Belgische voetbalseizoen en werd ook het laatste Europese ...

155
155
'Dit is de reden voor breuk tussen Burgess en Union'

Union kwam zondag met een stevig transferbommetje. Het kondigde immers aan dat Christian Burgess na ...

393
393
Jonge Duivels mogen naar halve finale EK U17

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op het WK, staat een jeugdploeg nu al op een groot ...

121
121
AA Gent laat KRC Genk verweesd achter en gaat Europa in

In de Planet Group Arena stond vanavond het zeer belangrijke duel tussen AA Gent en KRC Genk op het ...

168
168
De Bruyne krijgt stevige sneer terug uit kamp-Conte

Kevin De Bruyne heeft zaterdag voor de nodige verbazing gezorgd in Italië met zijn uitspraken. ...

166
166
Klopt PSV weldra weer aan bij Anderlecht?

PSV is een club die al jaren naar België kijkt inzake versterkingen. Zo haalden ze onder meer ...

227
227
'Club Brugge grijpt naast transfer na monsterbod'

Club Brugge gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen moet onder meer een vervanger ...

320
320
Marc Coucke laat miljoenen liggen: “Niet gepast”

Het gebeurt zelden dat iemand vrijwillig afstand doet van iets waar hij volledig recht op heeft. ...

185
185
“Dit kan Antwerp vernietigen”: grote onrust groeit

Bij Antwerp groeit de onrust over wat er achter de schermen gebeurt. De club staat te koop, er ...

440
440
Hasi messcherp voor beleid van Anderlecht

RSC Anderlecht kende een rotseizoen. De Brusselaars deden het minder goed dan vorig jaar. Het gevolg ...

183
183
AA Gent met parel: "Ooit de wereldtop"

Bij AA Gent haalden ze de afgelopen jaren (te) veel buitenlandse talenten naar Jong AA Gent, maar er ...

117
117
'Offensieve versterking: Club vindt nieuw goudklompje'

De vernieuwde sportieve leiding van Club Brugge zal zijn handen de komende weken meer dan vol ...

549
549
'Mourinho gaat los bij Real: zés grote zomeraanwinsten'

Voorlopig blijft het nog even wachten op de officiële bevestiging. Maar heel vooraanstaande ...

253
253
Optimale sfeer bij Duivels; De Bruyne doet Lukaku schrikken

Binnen een tweetal weken beginnen de Rode Duivels aan hun campagne op het WK in Canada, de VS en ...

104
104
Emotionele Van Gucht haalt snoeihard uit: "Pure onwil!"

Ruben Van Gucht is het spuugzat en dat mag u best letterlijk nemen. De VRT-man ligt de laatste jaren ...

74
74
De Mil wisselt drie keer, Genk met onuitgegeven elftal

Nog één wedstrijd te gaan en het seizoen in de Jupiler Pro League zit er volledig op. ...

51
51
'Vertrek Onyedika krijgt vorm: kampioen onderneemt actie'

Club Brugge gaat tijdens de zomerse transferperiode afscheid nemen van verschillende belangrijke ...

355
355
Genk onder grote druk: Heymans trekt harde conclusie

KRC Genk staat zondag voor een belangrijke laatste match van het seizoen. De Limburgers gaan op het ...

169
169
'Conte snel van straat: duizelingwekkend salaris gevraagd'

Antonio Conte vertrok vlak na de laatste speeldag van de Serie A bij SSC Napoli. Maar mogelijk volgt ...

151
151
Rellen Waalse derby: bondsparket eist loodzware sancties

De slotspeeldag van de Europe Play-Offs werden overschaduwd door de wantoestanden na ...

247
247

Meer sportnieuws