'Pochettino wijst steraanvaller meteen de deur bij Chelsea'

door
'Pochettino wijst steraanvaller meteen de deur bij Chelsea'

De kogel is door de kerk: Mauricio Pochettino is de nieuwe coach van Chelsea. De Argentijn werd dinsdag officieel voorgesteld en moet volgend seizoen orde op zaken stellen op Stamford Bridge. En hij laat er geen gras over groeien.


Zo weet transfergoeroe Fabrizio Romano dat Pochettino Joao Felix (23) al meteen de deur wijst. De jonge Portugees werd in januari op huurbasis overgenomen van Atlético Madrid, maar mag een definitieve overgang dus op zijn buik schrijven. In 20 duels voor The Blues was Felix goed voor vier goals. Aan het einde van het seizoen keert hij in principe dus terug naar Madrid.

Romano baseert zich daarvoor op de woorden van Atlético-voorzitter Enrique Cerezo. "We hebben vernomen dat Poch (Pochettino, nvdr.) niet rekent op João Félix bij Chelsea. Hij zal terugkeren, we zullen zien... we hebben niets gepland", aldus Cerezo. Felix zelf zal ongetwijfeld niet blij zijn dat hij geen definitieve transfer naar Chelsea kon afdwingen. De speler kan het naar verluidt niet zo goed vinden met Atlético-coach Diego Simeone en haalde zelden zijn beste niveau in de Spaanse hoofdstad.

LEES OOK: Geen prijs voor Atletico: Sociedad gaat met Copa lopen

127 miljoen

Atlético betaalde in de zomer van juli 2019 maar liefst 127 miljoen euro om Felix los te weken bij Benfica. De aanvaller werd met grote trom voorgesteld, maar stelde teleur. In 131 wedstrijden voor Los Rojiblancos scoorde hij 31 keer en gaf hij 18 assists. Onvoldoende voor een speler met zijn prijskaartje. De komende zomer zullen beide partijen ongetwijfeld op zoek gaan naar een oplossing, waarbij er alvast genoeg boter bij de vis zal moeten komen voor Atlético.

Goede beslissing van Pochettino?

Meest recent

Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

52
52
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

17
17
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

31
31
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

140
140
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

198
198
Mooie woorden: Courtois zwaait met lof naar Club Brugge

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de prestigieuze Youth League te winnen. In ...

169
169
Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

263
263
Onheilspellend nieuws: Boskamp geeft gezondheidsupdate

Als speler, trainer en zelfs televisie-analist heeft Jan Boskamp een serieuze stempel gedrukt op het ...

78
78
Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

172
172
Vanhaezebrouck breekt lans: daverende verrassing in WK-selectie

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

175
175
Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

951
951
Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

80
80
Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

115
115
Ementa spreekt over transfer: Zulte vreest vertrek

Zulte Waregem is zeker van het behoud, maar toch wil Essevee al een goede basis leggen voor volgend ...

338
338
Grote fout bij Club Brugge: "Geen schande, maar ..."

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Champions Play-Offs een gigantische mokerslag. Op het ...

143
143
Ambras bij KV Mechelen? “Hij zal niet meer spelen”

KV Mechelen zit in de hoek waar de klappen vallen. Malinwa was al in de wolken dat het mocht meedoen ...

483
483
BV's smullen: Amateurvoetbal ontploft op laatste speeldag

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

48
48
Vermant voert de druk stevig op bij Club Brugge

Club Brugge verloor met 2-1 van Union SG, waardoor Blauw-Zwart op zeven speeldagen van het einde ...

201
201
Buitenkans voor Standard: "Zou geen 'neen' zeggen"

Standard is achter de schermen uiteraard bezig met het scouten van spelers. De Luikenaars hebben wel ...

173
173
Anderlecht krijgt waarschuwing: "Belangrijkste match van seizoen"

STVV pakte zijn eerst punt in deze Play-Offs. Het werd 0-0 tegen AA Gent. De Truienaars maken zich ...

239
239
Zaakwaarnemer verklapt: "Sprak met Anderlecht"

RSC Anderlecht is achter de schermen al druk spelers in kaart aan het brengen voor de komende ...

271
271
Leko ziet énorm pijnpunt: "Gebeurt te makkelijk"

Club Brugge zit in de penarie. Blauw-Zwart kan voorlopig niet overtuigen in de Play-Offs en verloor ...

172
172
Zorgen voor Taravel: Anderlecht met gigantisch probleem

RSC Anderlecht pakte een 6 op 9 in de Play-Offs en doet weer volop mee voor de derde plaats. Dat is ...

208
208
Hoeneß looft Kompany: "Gebeurde nog nooit bij Bayern"

Vincent Kompany krijgt enorm veel lof na zijn volgende prijs bij Bayern München. Binnen Bayern ...

429
429
KRC Genk kan RWDM financiële hulplijn bieden

KRC Genk gaat in de zomer uiteraard weer de nodige spelers verkopen. Dat is het lot van elke ...

711
711

Meer sportnieuws