'Anderlecht brengt bod van 2 miljoen uit op aanvaller'

567 stemmen
'Anderlecht brengt bod van 2 miljoen uit op aanvaller'

RSC Anderlecht wil er volgend seizoen opnieuw staan. Europees legde Paars-Wit een knap parcours af, maar in de vaderlandse competitie bleef de recordkampioen zwaar onder de verwachtingen. De komende transferperiode kondigt zich dan ook aan als een belangrijke.


Anderlecht wil zich op meerdere posities versterken. Zo willen Jesper Fredberg en co er onder meer graag een nieuwe spits bij. In die zoektocht zou RSCA nu in de Zweedse competitie beland zijn. Volgens Het Laatste Nieuws richten de Brusselaars hun pijlen op Bénie Traoré (20), een Ivoriaanse aanvaller van Häcken die in het verleden ook al aan Anderlecht gelinkt werd. In Zweden klinkt het dat beide clubs druk aan het onderhandelen zijn.

Meer nog: Anderlecht zou zelfs al een bod van 2 miljoen euro gedaan hebben op de international, die dit seizoen al goed bij schot was in Zweden. Traoré schoot dit seizoen in totaal al 13 keer raak en deelde ook nog eens 4 assists uit. Fraaie statistieken in 16 duels. Ook KRC Genk werd niet zo lang geleden gelinkt aan Traoré. Volgens het Zweedse Expressen hadden de Limburgers toen de beste papieren om de spits naar België te halen, maar de kaarten lijken nu anders te liggen.

LEES OOK: 'Transfer krijgt vorm: De Cat krijgt interessant voorstel'

Nodige aanvallende versterking

Met Traoré zou Anderlecht de nodige versterking vinden. In de kern van de Brusselaars liggen de aanvallers namelijk niet dik gezaaid. Paars-Wit wil langer door met Islam Slimani, maar tot een akkoord over een contractverlenging kwam het nog niet met de Algerijn. Met Traoré anticipeert Paars-Wit op een slechte afloop in het dossier, al lijkt een verlengd verblijf van Slimani gezien de al succesvolle samenwerking de meest aannemelijke afloop.

Moet Anderlecht doorduwen voor Traoré?

Meest recent

'Done deal: Rigaux haalt eerste Belg naar Feyenoord'

Na het einde van het seizoen trok Dévy Rigaux na maar liefst zeventien jaar de deur bij Club ...

16
16
Spaans bondscoach brengt Yamal-update voor openingsmatch

Niet alleen voor de Rode Duivels, maar ook voor Spanje begint maandag het WK. La Roja geldt als de ...

5
5
'Kompany krijgt zijn zin: Bayern akkoord voor topaanwinst'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, met ...

30
30
Doku: "Alleen op dat vlak is Yamal beter dan ik"

De Rode Duivels beginnen straks na een goede voorbereiding met zeer veel vertrouwen aan het WK. Als ...

45
45
'Club Brugge vindt oplossing voor banneling'

Bij Club Brugge staan er de komende weken en maanden nog heel wat transfers op til, zowel aan ...

176
176
Rode Duivel leeft plots helemaal weer op in Bundesliga

Na het mislukte WK 2022 drong zich een generatiewissel op bij de Rode Duivels, maar die liep niet ...

39
39
Duitsland schrikt even, maar boekt alsnog monsterscore

Duitsland opende zijn WK met een match tegen Curaçao. Kregen we een zeer vlotte overwinning ...

25
25
Oranje-fans zorgen voor dolle taferelen in Dallas

Nederland speelt vanavond om 22u tegen Japan. De match gaat door in het Amerikaanse Dallas en de ...

44
44
Nachtmerrie voor Duivels: Doku dreigt cruciaal duel te missen

Jérémy Doku is de beste veldspeler van de Rode Duivels. De flankaanvaller zit echter ...

333
333
'Nederlandse topclub legt bod neer voor De Busser'

Jari De Busser kende topjaren bij Go Ahead Eagles. De Belgische doelman wil komende zomer graag een ...

34
34
Sporting Hasselt verrast met transfer bij KRC Genk

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgse club was al heel ...

152
152
'Dure verdediger op radar Belgische clubs'

De Belgische ploegen in de Jupiler en Challenger Pro League speuren rond naar versterking. Onze ...

109
109
'Club Brugge in heftig transfergevecht: bod van 7 miljoen'

Club Brugge zag inmiddels al verschillende spelers vertrekken en er zitten nog meer uitgaande deals ...

583
583
'Immense transferbom Mourinho: Real heeft verbaal akkoord'

José Mourinho werd afgelopen donderdag officieel gepresenteerd als hoofdcoach van Real ...

127
127
Vorstelijke videocall: Lukaku slaat koning Filip met verstomming

De Rode Duivels beginnen maandagavond aan hun campagne op het WK 2026 met een groepsmatch tegen ...

109
109
België - Egypte: dit resultaat voorspellen de statistieken

Maandagavond trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang. In Seattle vormt Egypte dan de ...

387
387
Emotionele WK-viering van Schot verovert alle harten

John McGinn bezorgde Schotland op het WK een historische overwinning, maar het was niet zijn ...

25
25
'Transfer krijgt vorm: De Cat krijgt interessant voorstel'

Een plek in de WK-selectie bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch staat Nathan De Cat voor een ...

633
633
'Club Brugge nadert akkoord: knappe dubbelslag op mercato'

De sportieve leiding van Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking voor de eerste ploeg. ...

468
468
Klaar voor Egypte: De Ketelaere maakt indruk op training

De Rode Duivels kruisen maandag de degens met Egypte tijdens hun eerste WK-match. In afwachting van ...

70
70
Hans Vanaken tóch in WK-basisploeg? "Tegen Egypte ..."

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

407
407
Opvolger Courtois bij Duivels: "Hij heeft beste papieren"

"Op een bepaald moment moet je de fakkel doorgeven" en "kans is groter dat ik niet doorga dan wel". ...

484
484
"Een dictatuur" - 'VAR-schandaal' zorgt voor commotie op WK

Op het wereldkampioenschap heeft Qatar zaterdagnacht een grote stunt geboekt. De Qatari's wisten op ...

218
218
Mysterieuze boodschap voor Coucke doet emoties oplaaien

Marc Coucke staat wel vaker in het middelpunt van de belangstelling, maar deze keer is het niet een ...

250
250
Miljoenentransfer Tzolis: Romano geeft belangrijke update

Dat Christos Tzolis tijdens de zomermercato een nieuwe stap zal zetten, is inmiddels zo goed als ...

439
439

Meer sportnieuws