'Anderlecht brengt bod van 2 miljoen uit op aanvaller'

567 stemmen
'Anderlecht brengt bod van 2 miljoen uit op aanvaller'

RSC Anderlecht wil er volgend seizoen opnieuw staan. Europees legde Paars-Wit een knap parcours af, maar in de vaderlandse competitie bleef de recordkampioen zwaar onder de verwachtingen. De komende transferperiode kondigt zich dan ook aan als een belangrijke.


Anderlecht wil zich op meerdere posities versterken. Zo willen Jesper Fredberg en co er onder meer graag een nieuwe spits bij. In die zoektocht zou RSCA nu in de Zweedse competitie beland zijn. Volgens Het Laatste Nieuws richten de Brusselaars hun pijlen op Bénie Traoré (20), een Ivoriaanse aanvaller van Häcken die in het verleden ook al aan Anderlecht gelinkt werd. In Zweden klinkt het dat beide clubs druk aan het onderhandelen zijn.

Meer nog: Anderlecht zou zelfs al een bod van 2 miljoen euro gedaan hebben op de international, die dit seizoen al goed bij schot was in Zweden. Traoré schoot dit seizoen in totaal al 13 keer raak en deelde ook nog eens 4 assists uit. Fraaie statistieken in 16 duels. Ook KRC Genk werd niet zo lang geleden gelinkt aan Traoré. Volgens het Zweedse Expressen hadden de Limburgers toen de beste papieren om de spits naar België te halen, maar de kaarten lijken nu anders te liggen.

LEES OOK: ‘Anderlecht gaat strijd aan: gewilde verdediger in vizier’

Nodige aanvallende versterking

Met Traoré zou Anderlecht de nodige versterking vinden. In de kern van de Brusselaars liggen de aanvallers namelijk niet dik gezaaid. Paars-Wit wil langer door met Islam Slimani, maar tot een akkoord over een contractverlenging kwam het nog niet met de Algerijn. Met Traoré anticipeert Paars-Wit op een slechte afloop in het dossier, al lijkt een verlengd verblijf van Slimani gezien de al succesvolle samenwerking de meest aannemelijke afloop.

Moet Anderlecht doorduwen voor Traoré?

Meest recent

Filip Joos maakt Nederland compleet af: “Karma!”

Nederland is uitgeschakeld op het WK. In de 1/16e finales ging Oranje na penalty’s kopje onder ...

23
23
Straffe comeback Jordan Lukaku in de maak?

Jordan Lukaku (31) staat nu vooral bekend als het ‘broertje van Romelu’, maar de ...

64
64
Cercle Brugge rondt absolute knaltransfer af

Cercle Brugge kende een minder seizoen, maar Groen-Zwart is ook volgend seizoen nog in de Jupiler ...

22
22
Plan van Senegal bloot: gouden raad voor Garcia

Tom Saintfiet heeft heel wat ervaring met het Afrikaanse voetbal. De Belgische coach stond in de ...

84
84
Lukaku maakt korte metten met criticasters op WK

De groepsfase zit erop en de Rode Duivels kregen al heel wat kritiek. Na het gelijkspel tegen Egypte ...

50
50
TRANSFERUURTJE: ‘Club en Anderlecht botsen, Union pakt uit’

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

284
284
Sporza-man de grond ingeboord: "Tenenkrullend schouwspel"

Hij moest voor wat luchtigheid zorgen tijdens de lange WK-avonden, maar intussen lijkt hij zelf het ...

120
120
Woedende Nagelsmann slaat keihard terug na uitschakeling

Duitsland ligt uit het WK. Na penalty’s ging het mis tegen Paraguay en uiteraard is er in de ...

130
130
Union stelt nieuw thuisshirt voor: unieke samenwerking

Union SG is de afgelopen jaren uitgegroeid tot een Belgische topclub. Na de promotie schoot de ...

55
55
‘KV Mechelen duwt Lierse in de put: buitenland afgetroefd’

KV Mechelen is druk in de weer op de zomermercato. Malinwa kijkt daarvoor vooral rond op de ...

188
188
‘Anderlecht gaat strijd aan: gewilde verdediger in vizier’

RSC Anderlecht is de transfermarkt aan het afspeuren. Antoine Sibierski en consorten willen ook de ...

263
263
Westerlo bevestigt miljoenentransfer: kassa ontploft

Westerlo is de afgelopen jaren aan een ferme opmars bezig. De Kemphanen wisten al enkele straffe ...

84
84
Nederland in diepe rouw: zondebok keihard neergesabeld

Het wereldkampioenschap is nog maar twee rondes ver, of het toernooi zit er alweer op voor ...

317
317
Harde keuze Garcia: ijskoude douche Vanaken op komst

Woensdagavond is het zover, dan kruisen de Rode Duivels de degens met Senegal in de 1/16de finales ...

831
831
'Anderlecht verbaast: miljoenenbod op 21-jarige aanvaller'

Nu hij een nieuwe trainer heeft gevonden, kan Antoine Sibierski zich volledig toeleggen op het ...

471
471
Transferplannen KRC Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

Ook bij KRC Genk is de kop eraf. De Limburgers begonnen maandag met trainen ter voorbereiding op het ...

357
357
Voorbereiding Club: afgeschreven tweetal krijgt unieke kans

Een dikke maand na het behalen van de landstitel, zijn de trainingen ook bij Club Brugge weer ...

562
562
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

167
167
Marokkaanse WK-viering loopt fout: waterkanon ingezet

Marokko heeft op het WK 2026 voor een erg knap resultaat gezorgd. Zo schakelde het Nederland uit in ...

174
174
Ngoy of Theate in basis? "Laat Brandon Mechele beslissen"

De Rode Duivels strijden woensdagavond voor een plekje in de 1/8ste finales van het WK. Het belooft ...

223
223
‘De Ketelaere versiert toptransfer na WK-masterclass’

Charles De Ketelaere heeft zijn WK plots een andere wending gegeven. Tegen Nieuw-Zeeland scoorde hij ...

481
481
Cijfers spreken: zóveel kans maakt België tegen Senegal

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

567
567
"Rampzalig" - Duitse pers verwoestend na WK-nachtmerrie

Voor aanvang van het WK werd Duitsland nog bij de schaduwfavorieten voor de eindzege gerekend. Na ...

219
219
België-Senegal: Rode Duivels zorgen voor WK-première

Woensdagavond is het zover, dan staan de Rode Duivels voor hun 1/16de finale op het WK 2026. Het ...

406
406
Sensatie op WK! Marokko wipt Nederland, ook Duitsland sneuvelt

De tweede dag van de knock out-fase op het WK 2026 heeft de kop gekost van twee grote Europese ...

320
320

Meer sportnieuws