'Anderlecht brengt bod van 2 miljoen uit op aanvaller'

door
'Anderlecht brengt bod van 2 miljoen uit op aanvaller'

RSC Anderlecht wil er volgend seizoen opnieuw staan. Europees legde Paars-Wit een knap parcours af, maar in de vaderlandse competitie bleef de recordkampioen zwaar onder de verwachtingen. De komende transferperiode kondigt zich dan ook aan als een belangrijke.


Anderlecht wil zich op meerdere posities versterken. Zo willen Jesper Fredberg en co er onder meer graag een nieuwe spits bij. In die zoektocht zou RSCA nu in de Zweedse competitie beland zijn. Volgens Het Laatste Nieuws richten de Brusselaars hun pijlen op Bénie Traoré (20), een Ivoriaanse aanvaller van Häcken die in het verleden ook al aan Anderlecht gelinkt werd. In Zweden klinkt het dat beide clubs druk aan het onderhandelen zijn.

Meer nog: Anderlecht zou zelfs al een bod van 2 miljoen euro gedaan hebben op de international, die dit seizoen al goed bij schot was in Zweden. Traoré schoot dit seizoen in totaal al 13 keer raak en deelde ook nog eens 4 assists uit. Fraaie statistieken in 16 duels. Ook KRC Genk werd niet zo lang geleden gelinkt aan Traoré. Volgens het Zweedse Expressen hadden de Limburgers toen de beste papieren om de spits naar België te halen, maar de kaarten lijken nu anders te liggen.

LEES OOK: 'Anderlecht raast door: tweede winteraanwinst tekent tot 2030'

Nodige aanvallende versterking

Met Traoré zou Anderlecht de nodige versterking vinden. In de kern van de Brusselaars liggen de aanvallers namelijk niet dik gezaaid. Paars-Wit wil langer door met Islam Slimani, maar tot een akkoord over een contractverlenging kwam het nog niet met de Algerijn. Met Traoré anticipeert Paars-Wit op een slechte afloop in het dossier, al lijkt een verlengd verblijf van Slimani gezien de al succesvolle samenwerking de meest aannemelijke afloop.

Moet Anderlecht doorduwen voor Traoré?

Meest recent

Pfaff snoeihard voor Anderlecht: “Kent niets van voetbal”

Bayern München neemt het vanavond op tegen Union SG. Jean-Marie Pfaff is nog steeds een legende ...

13
13
Euforie Club meteen getemperd: Leko krijgt gouden raad

Club Brugge won met 1-4 op het veld van Kairat Almaty. Blauw-Zwart zat in een desastreuze vorm en ...

70
70
Union gaat voor stunt en roept straffe taal richting Kompany

Union SG is de leider in de Jupiler Pro League, maar in de Champions League wacht een aartsmoeilijke ...

36
36
KV Mechelen neemt afscheid: talent versiert toptransfer

KV Mechelen doet dit seizoen volop mee voor een plek in de top 6. Malinwa staat op een vijfde plek ...

37
37
Analyse escaleert: Alderweireld schrikt van officiële brief

Toby Alderweireld heeft in het Belgische voetbal al lang niets meer te bewijzen. Van de Antwerpse ...

63
63
Vanaken slaat en zalft na broodnodige overwinning

Het is Club Brugge dan toch gelukt om een totale crisis te vermijden. Na de pijnlijke ...

77
77
'Anderlecht raast door: tweede winteraanwinst tekent tot 2030'

RSC Anderlecht is helemaal onder stoom aan het geraken op de transfermarkt. Dinsdag werd het vertrek ...

361
361
Hayen weet genoeg: KRC Genk grijpt in met goudklompje

Nicky Hayen moet KRC Genk zo snel mogelijk weer aan het winnen zien te krijgen. Maar ondertussen ...

129
129
Ontdekking bij Club: "Leko is intensief met hem bezig"

Na de slippers tegen Charleroi en La Louvière was de druk bijzonder groot, maar Club Brugge ...

202
202
Na statement in UCL: grote verrassing in Belgische WK-selectie?

In de Champions League maakte Club Brugge KV dinsdagavond indruk door met 1-4 te winnen van ...

88
88
'Anderlecht op z'n kop: ongeziene transfer op komst'

Anderlecht is achter de schermen bezig met een transfer die niemand zag aankomen. Het gaat om een ...

539
539
Kazachse terugreis draait uit op nachtmerrie voor Club

Club Brugge heeft in de Champions League gedaan wat moest en won dinsdagavond met 1-4 op het ...

501
501
8 op 10 - Kranten verrassen met 'beste speler' bij Club

Met nog één speeldag te gaan, behoudt Club Brugge dan toch een kans om door te ...

265
265
Grote uitblinker, Nederland vreest: Europese pers fileert Club

Club Brugge heeft zich in de Champions League herpakt na een gitzwarte week. De Belgische ...

591
591
Godts schittert weer bij Ajax: toptransfer op komst?

Het werd al bij al een goede avond voor de Belgen in de Champions League. Na de zege van Club Brugge ...

82
82
Stankovic treedt in voetsporen vader met wereldgoal

Club Brugge heeft dinsdagavond in Kazachstan de rug gerecht. Na de pijnlijke nederlagen in eigen ...

70
70
FC Barcelona kondigt verrassende transfer Ter Stegen aan

FC Barcelona moet pas woensdagavond aan de bak in de Champions League, want dan wacht hen een ...

70
70
Pocognoli vernederd door Real, Trossard bepalend bij Arsenal

Dinsdagavond in de Champions League viel er opnieuw het nodige spektakel te beleven. Real Madrid ...

44
44
'Anderlecht nog niet af van Ashimeru: probleem duikt op'

Bij Anderlecht is de wintermercato de voorbije dagen helemaal op gang gekomen. Met Cedric Hatenboer ...

244
244
Kompany doet zeer verrassende uitspraak over band met Union

Union mag nog steeds dromen van de play-offs in de Champions League, maar zal daarvoor in zijn ...

76
76
'De Cat kampt met Jashari en Rode Duivel voor toptransfer'

Voor Nathan De Cat was 2025 het jaar van de grote doorbraak. In 2026 moet het 17-jarige supertalent ...

158
158
Leko doet zomeraankoop Club eindelijk ontbolsteren

Er stond dinsdagavond heel wat druk op Club Brugge, maar het heeft zijn opdracht volbracht. Het ...

223
223
'Anderlecht verrast en wil transferslag slaan in Bundesliga'

Anderlecht heeft dinsdag alvast een eerste transferslag van de winter afgerond. Het haalde met ...

442
442
Crisis bij Man City na zeperd in de Champions League

Manchester City is al een tijdje niet meer die wervelende ploeg van weleer. De Engelsen zijn niet ...

135
135
Leko ziet ander Club Brugge: "Dat was nu wél aanwezig"

Ivan Leko haalde na de match opgelucht adem. Club Brugge won overtuigend met 1-4 tegen Kairat Almaty ...

189
189

Meer sportnieuws