'Anderlecht brengt bod van 2 miljoen uit op aanvaller'

567 stemmen
'Anderlecht brengt bod van 2 miljoen uit op aanvaller'

RSC Anderlecht wil er volgend seizoen opnieuw staan. Europees legde Paars-Wit een knap parcours af, maar in de vaderlandse competitie bleef de recordkampioen zwaar onder de verwachtingen. De komende transferperiode kondigt zich dan ook aan als een belangrijke.


Anderlecht wil zich op meerdere posities versterken. Zo willen Jesper Fredberg en co er onder meer graag een nieuwe spits bij. In die zoektocht zou RSCA nu in de Zweedse competitie beland zijn. Volgens Het Laatste Nieuws richten de Brusselaars hun pijlen op Bénie Traoré (20), een Ivoriaanse aanvaller van Häcken die in het verleden ook al aan Anderlecht gelinkt werd. In Zweden klinkt het dat beide clubs druk aan het onderhandelen zijn.

Meer nog: Anderlecht zou zelfs al een bod van 2 miljoen euro gedaan hebben op de international, die dit seizoen al goed bij schot was in Zweden. Traoré schoot dit seizoen in totaal al 13 keer raak en deelde ook nog eens 4 assists uit. Fraaie statistieken in 16 duels. Ook KRC Genk werd niet zo lang geleden gelinkt aan Traoré. Volgens het Zweedse Expressen hadden de Limburgers toen de beste papieren om de spits naar België te halen, maar de kaarten lijken nu anders te liggen.

LEES OOK: WK '26: Extra WK-ganger Anderlecht, grote schok bij Union

Nodige aanvallende versterking

Met Traoré zou Anderlecht de nodige versterking vinden. In de kern van de Brusselaars liggen de aanvallers namelijk niet dik gezaaid. Paars-Wit wil langer door met Islam Slimani, maar tot een akkoord over een contractverlenging kwam het nog niet met de Algerijn. Met Traoré anticipeert Paars-Wit op een slechte afloop in het dossier, al lijkt een verlengd verblijf van Slimani gezien de al succesvolle samenwerking de meest aannemelijke afloop.

Moet Anderlecht doorduwen voor Traoré?

Meest recent

Jacky Mathijssen stapt op: Belgische comeback lonkt

Jacky Mathijssen is op zoek naar een nieuwe uitdaging in het voetbal. Hij was de afgelopen jaren aan ...

11
11
'Charleroi ruikt de jackpot: 11 miljoen euro in de kassa'

Sporting Charleroi gaat ook deze zomer sterkhouders verliezen. Er begint achter de schermen al het ...

15
15
AA Gent feest: één grote uitblinker bij de Buffalo's

AA Gent gaat alsnog Europa in. De club maakt sinds het vertrek van Hein Vanhaezebrouck progressie ...

55
55
Heymans ondanks blamage: "Hij is een supertalent"

KRC Genk blijft het moeilijk hebben om na een sterk seizoen te bevestigen. Ze eindigden 7de in de ...

74
74
WK '26: Extra WK-ganger Anderlecht, grote schok bij Union

Nog een tiental dagen tot de openingswedstrijd van het WK 2026. Momenteel worden dan ook de laatste ...

70
70
Rigaux verklapt: zo reageerde Hayen op titel Club Brugge

Club Brugge heeft het seizoen afgesloten als fiere kampioen. Nochtans kwam het behalen van de 20ste ...

591
591
'Genk grijpt in na nieuwe klap: halve ploeg naar uitgang'

KRC Genk is er dan toch niet in geslaagd om een Europees ticket uit de brand te slepen. In de ...

302
302
'Barça lang niet voldaan: twéé nieuwe supersterren'

FC Barcelona heeft voor de eerste grote transfer van de zomermercato gezorgd. De Spaanse kampioen ...

94
94
Club Brugge houdt adem in: explosieve comeback dreigt

Club Brugge leek een complex dossier stilaan kwijt te zijn, maar plots ligt alles weer open. Een ...

796
796
VRT pakt stevig uit: grote WK-plannen onthuld

Binnen minder dan twee weken gaat het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico ...

352
352
De Bilde velt verdict: Genk dubbel bestolen op Gent?

AA Gent is met het laatste Europese ticket aan de haal gegaan. In de barragewedstrijd haalden de ...

423
423
'Vertrek na vier seizoenen: Club-transfer in stroomversnelling'

Club Brugge gaat tijdens de zomerse transferperiode afscheid nemen van verschillende belangrijke ...

442
442
WK '26: Brazilië haalt sloophamer boven, VS maken statement

De start van het WK nadert met rasse schreden, de 48 deelnemende landen zijn dan ook volop bezig met ...

133
133
Genk benadeeld? Ex-ref velt zijn oordeel

Geen Europees voetbal voor KRC Genk volgend seizoen, want in de barragematch gingen de gehavende ...

489
489
'PSG blijft gaan: straffe dubbeltransfer op komst'

Paris Saint-Germain bevestigde zaterdag nog maar eens dat het momenteel het beste team in Europa is. ...

114
114
Duitsland tankt vertrouwen voor WK: ex-JPL-held blinkt uit

Dit weekend zijn de meeste WK-deelnemers helemaal aan hun voorbereidingscampagne begonnen. Ook ...

37
37
Knap gebaar: Gent-held Roef neemt het op voor Genkse pineut

Hoogstaand is de afsluiter van het Belgische voetbalseizoen niet geworden, maar AA Gent en KRC Genk ...

266
266
Geen Europees voor Genk: Hayen viseert ref

KRC Genk zal het volgend seizoen zonder Europees voetbal moeten stellen. De Limburgers wonnen na het ...

263
263
Zo ziet het Europese programma van de Belgische clubs eruit

Zondagavond is het doek gevallen over het Belgische voetbalseizoen en werd ook het laatste Europese ...

253
253
'Dit is de reden voor breuk tussen Burgess en Union'

Union kwam zondag met een stevig transferbommetje. Het kondigde immers aan dat Christian Burgess na ...

658
658
Jonge Duivels mogen naar halve finale EK U17

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op het WK, staat een jeugdploeg nu al op een groot ...

175
175
AA Gent laat KRC Genk verweesd achter en gaat Europa in

In de Planet Group Arena stond vanavond het zeer belangrijke duel tussen AA Gent en KRC Genk op het ...

192
192
De Bruyne krijgt stevige sneer terug uit kamp-Conte

Kevin De Bruyne heeft zaterdag voor de nodige verbazing gezorgd in Italië met zijn uitspraken. ...

223
223
Klopt PSV weldra weer aan bij Anderlecht?

PSV is een club die al jaren naar België kijkt inzake versterkingen. Zo haalden ze onder meer ...

303
303
'Club Brugge grijpt naast transfer na monsterbod'

Club Brugge gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen moet onder meer een vervanger ...

402
402

Meer sportnieuws