'Anderlecht brengt bod van 2 miljoen uit op aanvaller'

567
'Anderlecht brengt bod van 2 miljoen uit op aanvaller'

RSC Anderlecht wil er volgend seizoen opnieuw staan. Europees legde Paars-Wit een knap parcours af, maar in de vaderlandse competitie bleef de recordkampioen zwaar onder de verwachtingen. De komende transferperiode kondigt zich dan ook aan als een belangrijke.


Anderlecht wil zich op meerdere posities versterken. Zo willen Jesper Fredberg en co er onder meer graag een nieuwe spits bij. In die zoektocht zou RSCA nu in de Zweedse competitie beland zijn. Volgens Het Laatste Nieuws richten de Brusselaars hun pijlen op Bénie Traoré (20), een Ivoriaanse aanvaller van Häcken die in het verleden ook al aan Anderlecht gelinkt werd. In Zweden klinkt het dat beide clubs druk aan het onderhandelen zijn.

Meer nog: Anderlecht zou zelfs al een bod van 2 miljoen euro gedaan hebben op de international, die dit seizoen al goed bij schot was in Zweden. Traoré schoot dit seizoen in totaal al 13 keer raak en deelde ook nog eens 4 assists uit. Fraaie statistieken in 16 duels. Ook KRC Genk werd niet zo lang geleden gelinkt aan Traoré. Volgens het Zweedse Expressen hadden de Limburgers toen de beste papieren om de spits naar België te halen, maar de kaarten lijken nu anders te liggen.

LEES OOK: Leko komt met héél opvallende woorden over Bruno

Nodige aanvallende versterking

Met Traoré zou Anderlecht de nodige versterking vinden. In de kern van de Brusselaars liggen de aanvallers namelijk niet dik gezaaid. Paars-Wit wil langer door met Islam Slimani, maar tot een akkoord over een contractverlenging kwam het nog niet met de Algerijn. Met Traoré anticipeert Paars-Wit op een slechte afloop in het dossier, al lijkt een verlengd verblijf van Slimani gezien de al succesvolle samenwerking de meest aannemelijke afloop.

Moet Anderlecht doorduwen voor Traoré?

Meest recent

De Roeck ziet nog groot werkpunt ondanks ruime zege STVV

Jonas De Roeck heeft zijn intrede niet gemist bij zijn tweede passage op Stayen. In zijn eerste ...

1
1
Union komt aan leiding: Hubert relativeert koppositie

We duiken de interlandbreak in met een nieuwe leider in de Jupiler Pro League. Na het gelijkspel van ...

4
4
AA Gent bidt na nieuws over Vergara: "Niet ideaal"

AA Gent kan met een goed gevoel de interlandbreak in, want het heeft in zijn laatste wedstrijd weer ...

69
69
Beerschot lacht wéér in vuistje: Dender struikelt opnieuw

In de Challenger Pro League lijkt Beerschot alsmaar meer vrije baan te hebben richting de titel en ...

20
20
Droomdebuut voor De Roeck: STVV deelt Essevee uppercup uit

Jonas De Roeck heeft zondagavond een droomdebuut gemaakt als trainer van STVV. Hij zag de Kanaries ...

47
47
AA Gent overtuigt weer niet: De Mil ziet oorzaak

AA Gent zit duidelijk niet in een goede vorm. Ze mogen Davy Roef bedanken dat hij in de slotfase ...

53
53
Union bekroont droomweek met felbegeerde leidersplaats

Wat een fantastische week werd het wederom voor Union. Het team van Hubert had het vanavond knap ...

55
55
Harde val voor De Cat: Duitsland sloopt wonderkind

In augustus noemde Duitsland Nathan De Cat nog de ‘Star-Neuzugang’ van Hoffenheim. Begin ...

225
225
Bruno doodeerlijk over verschil tussen RSCA en Club Brugge

Vitor Bruno heeft zijn criticasters de mond gesnoerd na een zeer goede week voor RSC Anderlecht. De ...

362
362
Goal Tielemans, fouten Lammens én comeback voor Man Utd

Manchester United begon als laatste in de Premier League aan zijn duel tegen Aston Villa. Ongezien. ...

109
109
Leko komt met héél opvallende woorden over Bruno

RSC Anderlecht pakte puur op karakter een punt op het veld van Club Brugge, dat de betere ploeg was. ...

262
262
Biancone slikt woorden in: "Zij hebben me de mond gesnoerd"

Enkele weken geleden was het nog crisis bij Anderlecht, maar dezer dagen staat Paars-Wit er al een ...

135
135
'Napoli neemt drastische beslissing over De Bruyne'

Napoli is er dit weekend alweer niet in geslaagd om te winnen, want het bleef tegen Lazio steken op ...

108
108
Fout Cvetkovic of Mechele? Fans gaan zwaar in de clinch

De kraker tussen Club Brugge en Anderlecht heeft zondag geen winnaar gekregen, want de twee rivalen ...

470
470
Tienkoppig Eupen zadelt Lierse met gigantische crisis op

Het wordt steeds heter onder de voeten van Lierse-coach Arno Van den Abbeel. De voormalige T1 van de ...

37
37
Cvetkovic over de 1-1: "Het was misschien een fout, maar..."

Anderlecht is erin geslaagd om het vertrouwen te behouden na een uitstekende week. Na de zeges tegen ...

564
564
Buffalo's gaan voorbij kranig KVK: De Mil wipt naar leiding

AA Gent heeft deze namiddag optimaal geprofiteerd van de 'uitschuiver' van Club Brugge. De Buffalo's ...

65
65
"Kwam om show te verkopen": Club Brugge woedend op ref

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is zondagnamiddag op 1-1 geëindigd en dat was ...

777
777
Brighton blijft verbazen, Sunderland stunt weg van laatste plaats

In de Premier League is er zondagnamiddag één en ander verschoven in het klassement. ...

76
76
Ajax grijpt in slotseconden naast koppositie in Eredivisie

Ajax heeft zondagnamiddag een uitgelezen kans laten liggen om minstens voorlopig aan de leiding te ...

25
25
Bom barst bij Club Brugge: Diakhon stormt woedend weg

Club Brugge zal ongetwijfeld meer verwacht hebben van de klassieker tegen Anderlecht, waarin het ...

650
650
Coosemans niet euforisch: "Dat is de volgende stap"

RSC Anderlecht kende een zeer goede week. Na zeges tegen KVC Westerlo en RB Salzburg pakten ze ook ...

226
226
Vanaken woedend na Club-RSCA: "Schaf die VAR af"

Club Brugge en RSC Anderlecht deelden de punten in het Jan Breydelstadion. Het werd 1-1 na een al ...

1136
1136
Club Brugge en Anderlecht delen de punten na matige topper

Club Brugge werkte namiddag de topper tegen RSC Anderlecht af. Het werd zeker niet de meest ...

167
167
Weer geen zege voor Napoli: exit Allegri?

Napoli speelde namiddag de topper in eigen huis tegen Lazio. Een match die ze maar beter konden ...

30
30

Meer sportnieuws