'Ancelotti dient Hazard pijnlijk genadeschot toe'

door
'Ancelotti dient Hazard pijnlijk genadeschot toe'

Eden Hazard staat nog altijd op de loonlijst van Real Madrid, maar onze landgenoot komt niet voor in de plannen van Carlo Ancelotti. Ook tegen Sevilla bleef Hazard aan de bank gekluisterd.


De situatie van Hazard in de Spaanse hoofdstad lijkt er zo steeds uitzichtlozer uit te zien. De voormalige Rode Duivel mocht niet invallen, hoewel Real het zonder vier aanvallers - waaronder Benzema en Vinicius - moest stellen. Dat zag ook de gerenommeerde Spaanse sportkrant AS, die schrijft dat Hazard gewoon niet bestaat voor Ancelotti.

Het Spaanse medium haalt daarna de rekenmachine boven en berekende hoeveel Hazard Real dit seizoen al kostte per gespeelde minuut. Het brutojaarloon van de dribbelaar bedraagt zo'n 28 miljoen euro en hij speelde tot nu slechts 392 minuten. Dat komt neer op een goede 70.000 euro per minuut die Hazard dit seizoen in actie kwam. Een duizelingwekkend bedrag, waar Hazard volgend seizoen maar wat graag verandering in wil brengen.

LEES OOK: Ancelotti verbaast iedereen met groot transfernieuws

Blijven of niet?

De vraag is of Hazard bij Real zal blijven of niet. Zelf lijkt hij naar verluidt nergens heen te willen gaan en nog te willen tonen waarom de Koninklijke in de zomer van 2019 meer dan 100 miljoen euro betaalde aan Chelsea, waar hij op dat moment dé grote ster was. Aan interesse alvast geen gebrek. Hazard werd al in verband gebracht met een transfer naar het Midden-Oosten, de MLS en de Premier League. Real wil meewerken aan een transfer, maar met een contract tot 2024 staat Hazard in een sterke onderhandelingspositie. Wordt ongetwijfeld vervolgd in de meer dan nabije toekomst.

Verdient Hazard meer kansen van Ancelotti?

Meest recent

Atletico kent goede generale repetitie, Godts weer bepalend

Atletico Madrid heeft zaterdag een goede generale repetitie gekend voor de terugmatch tegen Club ...

7
7
Onrust over David: Hubert brengt eerste update

Union heeft zondag zijn koppositie in de Jupiler Pro League kunnen behouden. Tegen Antwerp moest het ...

7
7
'Man Utd zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United lijkt de laatste weken weer stappen gezet te hebben. Sinds de aanstelling van ...

27
27
Dubbele emoties bij Union: Zorgen om David, euforie in slot

Voor Union werd het een avond met héél veel emoties. De landskampioen zag ...

73
73
Lemaréchal velt oordeel na basisdebuut bij Club

Club Brugge heeft zaterdagavond zijn opdracht in de Jupiler Pro League tot een goed einde gebracht. ...

150
150
Lammens uit straffe ambitie: "Hopelijk kom ik op dat punt"

Velen in Engeland fronsten de wenkbrauwen toen Manchester United in de zomer meer dan 20 miljoen ...

52
52
Vuur en vuurwerk: Hete avond in Challenger Pro League

Het werd een 'aparte' dag in de Challenger Pro League vandaag. Deze namiddag gooide een opvallend ...

68
68
OHL baalt: "Spijtig dat we geen punt pakken"

OH Leuven had zaterdagavond een geweldige zaak kunnen doen in de strijd om het behoud. Het liet ...

41
41
Leko komt met verrassende reactie na moeizame zege

Club Brugge heeft na het knappe gelijkspel in de Champions League tegen Atletico Madrid in de ...

179
179
Thomas Meunier haalt zeer belangrijke slag bij de FIFA

Thomas Meunier is dezer dagen gelukkig bij Lille, maar daarvoor beleefde de Rode Duivel een woelige ...

42
42
Courtois en co beleven bijzonder pijnlijke avond

Na alle ophef rond de wedstrijd op Benfica in de Champions League heeft Real Madrid zaterdag een ...

35
35
Mokio onder vuur na bizarre keuze: "Hij is te jong"

Bij Ajax zijn het dezer dagen de jonge Belgen die fuore maken. Mika Godts is dit seizoen uitgegroeid ...

61
61
Van Atlético naar OHL: Club serveert nieuw spektakel

De vele fans op Jan Breydel zijn de laatste dagen verwend geweest met heel wat spektakel. Na het ...

100
100
Saudi’s verstommen: Anderlecht plant brutale Schreuder-coup

Drie weken na het ontslag van Besnik Hasi zit RSC Anderlecht nog altijd zonder nieuwe hoofdtrainer. ...

286
286
Degradatie lonkt in JPL: "We willen dit nog omkeren"

FCV Dender verloor al bij al kansloos met 1-4 van STVV, ook al kwamen ze heel snel 1-0 voor. Bij ...

127
127
Boskamp met hoop voor RSCA: "Dan komt het in orde"

Eigenaar Marc Coucke weet dat het van moeten is. De nieuwe paleisrevolutie is de laatste kans, ...

174
174
STVV is 'onstopbaar': Kanaries maken nieuwe ambities bekend

STVV blijft vriend en vijand verbazen. De Truienaars wonnen zeer knap met 1-4 op het veld van FCV ...

135
135
'Plots heel verrassende transferwending rondom Raskin'

Nicolas Raskin leek enkele maanden geleden nog op weg naar een vertrek bij Rangers FC. Maar na een ...

101
101
Donkere wolken pakken zich samen boven Gert Verheyen

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen zichzelf heruitvinden. Waar hij voor het grote publiek ...

462
462
Euvrard voert druk stevig op: "Anders is het gedaan"

Standard mikte in de zomer en in januari op ervaren spelers om Operatie PO I tot een goed einde te ...

91
91
Aston Villa en Chelsea incasseren duur puntenverlies

In de Premier League kwamen er om 16u zes ploegen in actie. Onder meer Aston Villa en Chelsea gingen ...

17
17
STVV overleeft horrorstart en zet droomseizoen verder

Meer dan ooit lijkt STVV echt een te duchten titelkandidaat. Op bezoek bij hekkensluiter Dender ...

48
48
Nonchalant Bayern zwetend de winnaar, Juventus onderuit

In de Bundesliga en Serie A kwamen namiddag Bayern München en Juventus in actie. Beiden gingen ...

19
19
Leko voert vier wissels door bij Club Brugge

Club Brugge toonde zich midweeks weer aan Europa met een 3-3-gelijkspel tegen Atlético ...

162
162
Deschacht over smaakmaker Union: "Zou niet slagen bij RSCA"

Bij RSC Anderlecht willen ze terug een visie ontwikkelen die past bij de club. Niet meer proberen te ...

164
164

Meer sportnieuws