'Ancelotti dient Hazard pijnlijk genadeschot toe'

door
'Ancelotti dient Hazard pijnlijk genadeschot toe'

Eden Hazard staat nog altijd op de loonlijst van Real Madrid, maar onze landgenoot komt niet voor in de plannen van Carlo Ancelotti. Ook tegen Sevilla bleef Hazard aan de bank gekluisterd.


De situatie van Hazard in de Spaanse hoofdstad lijkt er zo steeds uitzichtlozer uit te zien. De voormalige Rode Duivel mocht niet invallen, hoewel Real het zonder vier aanvallers - waaronder Benzema en Vinicius - moest stellen. Dat zag ook de gerenommeerde Spaanse sportkrant AS, die schrijft dat Hazard gewoon niet bestaat voor Ancelotti.

Het Spaanse medium haalt daarna de rekenmachine boven en berekende hoeveel Hazard Real dit seizoen al kostte per gespeelde minuut. Het brutojaarloon van de dribbelaar bedraagt zo'n 28 miljoen euro en hij speelde tot nu slechts 392 minuten. Dat komt neer op een goede 70.000 euro per minuut die Hazard dit seizoen in actie kwam. Een duizelingwekkend bedrag, waar Hazard volgend seizoen maar wat graag verandering in wil brengen.

LEES OOK: Eden Hazard duwt topcoach naar Chelsea: "Mijn droom"

Blijven of niet?

De vraag is of Hazard bij Real zal blijven of niet. Zelf lijkt hij naar verluidt nergens heen te willen gaan en nog te willen tonen waarom de Koninklijke in de zomer van 2019 meer dan 100 miljoen euro betaalde aan Chelsea, waar hij op dat moment dé grote ster was. Aan interesse alvast geen gebrek. Hazard werd al in verband gebracht met een transfer naar het Midden-Oosten, de MLS en de Premier League. Real wil meewerken aan een transfer, maar met een contract tot 2024 staat Hazard in een sterke onderhandelingspositie. Wordt ongetwijfeld vervolgd in de meer dan nabije toekomst.

Verdient Hazard meer kansen van Ancelotti?

Meest recent

Lardot fileert speeldag 24: Anderlecht bestolen in Genk?

Ook zonder Besnik Hasi geraakt de trein maar niet op de rails bij RSC Anderlecht, dat zondag tegen ...

0
0
Bondsparket bezorgt Anderlecht mokerslag van formaat

Bovenop het ontslag van Olivier Renard koos T1 ad interim Edward Still het ruime sop, en dus moet ...

96
96
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

28
28
Coach Hoffenheim komt met prachtig Kompany-verhaal

Wat zal Marc Coucke 's nachts nog vaak wakker worden en zich voor het hoofd slaan dat hij Wouter ...

150
150
Edward Still heeft 'droomtransfer' helemaal beet

Edward Still was zondag nog trainer van RSC Anderlecht op het veld van KRC Genk, vandaag tekende hij ...

117
117
Club Brugge vindt nieuw elan: "Pakte goed uit"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 3-0 van Standard. Uiteraard waren ze bijzonder tevreden bij ...

157
157
Rapport Renard: hallucinante balans bij Anderlecht

RSC Anderlecht zette Olivier Renard zoals verwacht op straat. Het transferrapport van Renard kleurt ...

237
237
Strijd top zes barst los: RSCA juicht, Genk baalt toch

Club Brugge, Union SG en STVV gaan zeker de top zes halen. Daaronder strijden héél wat ...

524
524
Anderlecht met 5 op 24: enkel deze remedie kan hen redden

RSC Anderlecht verloor kansloos met 2-0 van KRC Genk. De Brusselaars boekten een 5 op 24. Hoe kan ...

171
171
Karetsas doet boekje open over Hayen én Fink

KRC Genk won verdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers kunnen zo de top zes weer ruiken. ...

260
260
Anderlecht zoekt sportief directeur: zes mogelijke kandidaten

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Olivier Renard. De Brusselaars lieten weten dat de zoektocht ...

1566
1566
Club Brugge haalt slag thuis met contract tot 2029

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van hun jonge talenten ...

215
215
Bornauw spreekt: update over nieuwe coach én TD

RSC Anderlecht moet op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer en sportief directeur. CEO Kenneth Bornauw ...

342
342
'Anderlecht zoekt coach: 2 topkandidaten, één alternatief'

Het is een chaotische maandag geweest bij Anderlecht met het plotse vertrek van Edward Still en ...

558
558
Nations League: mogelijke tegenstanders Rode Duivels bekend

De komende maanden zal alles bij de Rode Duivels in het teken staan van het WK van volgende zomer. ...

160
160
'Anderlecht neemt beslissing in zoektocht naar coach'

Quo vadis, Anderlecht? Het is dé vraag van de komende dagen, welke richting Paars-Wit uitgaat ...

296
296
Vergissing Anderlecht? "Het zal nu niet beter gaan"

Het was maandag nog maar eens bijltjesdag bij Anderlecht. Hoofdcoach ad interim Edward Still gaf er ...

364
364
'Voormalig toptalent Man Utd naar Belgische (sub)top'

De wintermercato is nog maar net gesloten, maar vele clubs zullen toch nog de nodige ...

79
79
'Anderlecht zet zeer verrassende Belgische coach op lijst'

Bij Anderlecht vond in de laatste week een ongeziene leegloop plaats. Na het ontslag van Besnik Hasi ...

613
613
Razend spannend om PO1: Vandenbempt geeft 3 favorieten

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft opnieuw voor de nodige verschuivingen in het ...

528
528
'Club Brugge greep naast Italiaanse sensatie'

Club Brugge blikt terug op een uiteindelijk vrij rustige wintermercato. Zaid Romero en Kaye Furo ...

223
223
Crisis bij Anderlecht: Proto en Albert wijzen de vinger

Anderlecht is zondag en maandag in een ongeziene crisis beland. Eerst leed het in Genk een zoveelste ...

521
521
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe topkandidaat én leegloop bij Anderlecht'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

512
512
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

101
101
Boost bij Club Brugge:”Goednieuwsshow in Jan Breydel”

Club Brugge had geen moeite met Standard Luik afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League. ...

437
437

Meer sportnieuws