'Ancelotti dient Hazard pijnlijk genadeschot toe'

door
'Ancelotti dient Hazard pijnlijk genadeschot toe'

Eden Hazard staat nog altijd op de loonlijst van Real Madrid, maar onze landgenoot komt niet voor in de plannen van Carlo Ancelotti. Ook tegen Sevilla bleef Hazard aan de bank gekluisterd.


De situatie van Hazard in de Spaanse hoofdstad lijkt er zo steeds uitzichtlozer uit te zien. De voormalige Rode Duivel mocht niet invallen, hoewel Real het zonder vier aanvallers - waaronder Benzema en Vinicius - moest stellen. Dat zag ook de gerenommeerde Spaanse sportkrant AS, die schrijft dat Hazard gewoon niet bestaat voor Ancelotti.

Het Spaanse medium haalt daarna de rekenmachine boven en berekende hoeveel Hazard Real dit seizoen al kostte per gespeelde minuut. Het brutojaarloon van de dribbelaar bedraagt zo'n 28 miljoen euro en hij speelde tot nu slechts 392 minuten. Dat komt neer op een goede 70.000 euro per minuut die Hazard dit seizoen in actie kwam. Een duizelingwekkend bedrag, waar Hazard volgend seizoen maar wat graag verandering in wil brengen.

LEES OOK: 'Explosie bij Real Madrid: Alonso botst met clubleiding'

Blijven of niet?

De vraag is of Hazard bij Real zal blijven of niet. Zelf lijkt hij naar verluidt nergens heen te willen gaan en nog te willen tonen waarom de Koninklijke in de zomer van 2019 meer dan 100 miljoen euro betaalde aan Chelsea, waar hij op dat moment dé grote ster was. Aan interesse alvast geen gebrek. Hazard werd al in verband gebracht met een transfer naar het Midden-Oosten, de MLS en de Premier League. Real wil meewerken aan een transfer, maar met een contract tot 2024 staat Hazard in een sterke onderhandelingspositie. Wordt ongetwijfeld vervolgd in de meer dan nabije toekomst.

🔥 Populair bij onze lezers

'Bliksemtransfer Xavi Simons naar absolute grootmacht'
'Bliksemtransfer Xavi Simons naar absolute grootmacht'

Verdient Hazard meer kansen van Ancelotti?

Meest recent

'Club Brugge krijgt cruciaal nieuws over vertrek Rigaux'

De goede prestaties van Club Brugge in binnen- en buitenland, hebben niet alleen de spelers in ...

155
155
'Monden bij City vallen open: ridicuul bod op Ederson'

Manchester City FC haalde deze zomer heel wat verse krachten in huis, maar liet daartegenover ook ...

83
83
Na onverwacht Antwerp-vertrek: nieuwe JPL-club Odoi?

De transfercarrousel draait op volle toeren, maar momenteel zijn ook heel wat transfervrije spelers ...

252
252
'Transferakkoord gevonden: bod van 9 miljoen voor Genk'

In navolging van Christopher Bonsu Baah, die voor de nodige miljoenen naar Saudi-Arabië trok, ...

278
278
'Respectloze' Jashari krijgt serieuze veeg om de oren

De vete tussen Ardon Jashari en Club Brugge KV blijft maar verder escaleren. De middenvelder wil ...

702
702
'Kompany drukt zelf op knop voor monstertransfer Bayern'

Vincent Kompany heeft een meer dan behoorlijk eerste seizoen als hoofdcoach van Bayern München ...

126
126
Anderlecht krijgt flinke opsteker voor eerste Europese clash

Het aftellen bij RSC Anderlecht is nu ook echt begonnen. Aanstaande donderdag beginnen de ...

514
514
Essevee strikt middenvelder, ook versterking Lommel en Lokeren

Zondag start het nieuwe Belgische voetbalseizoen met de supercup en ook de competities zitten ...

87
87
Nottingham Forest pakt groots uit met Matz Sels-nieuws

Binnen een kleine maand trekt de nieuwe jaargang in de Premier League zich op gang, de Engelse clubs ...

60
60
'Genk gaat vol voor tweede Jupiler Pro League-aanwinst'

Op Christopher Bonsu Baah en Mike Penders na, slaagde KRC Genk er tot dusver in zijn selectie intact ...

274
274
Jashari-ellende breidt uit: Club Brugge zwaar geraakt

Ardon Jashari zet zijn transfer naar AC Milan met alle middelen onder druk, maar Club Brugge houdt ...

1723
1723
Vlietinck tekent tot 2028, opvallende rentree Antwerp

Nog een dikke week voor de start van de competitie, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League nog druk ...

139
139
Charleroi klaar voor Europa, vijfde zomeraanwinst Cercle

Nog exact één week en het seizoen 2025-2026 gaat van start in de Jupiler Pro League. ...

96
96
‘De Bruyne zet Serie A op stelten: dit is ongezien’

Het grote avontuur van Kevin De Bruyne bij SSC Napoli is sinds deze week officieel van start gegaan. ...

229
229
'Club Brugge loopt blauwtje bij peperdure flankaanvaller'

Club Brugge heeft met Carlos Forbs al een opvolger voor Chemsdine Talbi te pakken, maar naar ...

521
521
'Anderlecht all-in: Renard stunt met oude bekende'

Besnik Hasi mocht al zes nieuwkomers verwelkomen, maar daarmee is de honger van RSC Anderlecht nog ...

1185
1185
'Overmars op dreef: goalgetter geeft jawoord aan Antwerp'

Antwerp schakelt plots een stevige versnelling hoger op de transfermarkt, waar de teller op inkomend ...

776
776
Hasi incasseert al volgende mokerslag uit ziekenboeg RSCA

Om beter te doen dan vorig seizoen rekent RSC Anderlecht dit keer ook op minder tegenslag uit de ...

294
294
'Plottwist bij Club Brugge: transfer opnieuw op tafel'

Club Brugge neemt het zondag in de Supercup op tegen Union, maar in de laatste rechte lijn richting ...

1189
1189
Courtois verkoopt villa van 4,5 miljoen: hij wil nóg zottere luxe

Thibaut Courtois zette op het voorbije WK voor clubs weer een paar prima prestaties neer. De Rode ...

449
449
'De Condé draait overuren: Genk op zucht van toptransfer'

Dimitri de Condé windt er geen doekjes om dat KRC Genk met Zakaria El Ouahdi en Tolu ...

460
460
'Alarm in Anderlecht: Renard opnieuw transfermarkt op?'

Nadat het al zes nieuwkomers in huis haalde leken louter nog een winger en vooral een of meerdere ...

521
521
Kat Kerkhofs ontredderd: "Herstel hier nooit meer van"

Kat Kerkhofs is al lang niet meer 'alleen' de vriendin/vrouw van Dries Mertens. De blondine bouwde ...

129
129
KBVB zet ontslagronde verder: twee pionnen bij grof huisvuil

De Koninklijke Belgische Voetbalbond is een nieuwe weg ingeslagen. Een weg onder Vincent Mannaert en ...

165
165
Juventus slaat grote slag met Belgisch supertalent

Juventus en Belgische talenten, het blijft een vreemde combinatie. De afgelopen jaren haalde de Oude ...

116
116

Meer sportnieuws