'Union met handen in het haar in dossier Lynen'

door
'Union met handen in het haar in dossier Lynen'

Union SG mag zondag om de titel spelen tegen Club Brugge. De Brusselaars hebben hun lot wel niet meer in eigen handen en zijn afhankelijk van het resultaat in Genk-Antwerp. Mentaal lijken ze in onze hoofdstad wel een streepje voor te hebben, al kan dat ook snel veranderen.


Union knokte zich vanuit een verloren positie terug naar een 1-1-gelijkspel in de Bosuil en kreeg zo het hele stadion stil. De enige domper voor de bezoekers was de rode kaart voor Senne Lynen. De middenvelder werd van het veld gestuurd na een zware ingreep op Antwerp-middenvelder Jurgen Ekkelenkamp en moet dus vrezen voor een schorsing in de titelmatch van zondag.

Het Bondsparket van de KBVB kwam ondertussen met een minnelijke schikking op de proppen. Het stelt twee wedstrijden schorsing en een boete van 2.000 euro (effectief) voor. Union kan wel nog in beroep gaan tegen het voorstel. Als het dat doet, dan komt het dossier dinsdag via een spoedprocedure nog voor het Disciplinair Comité voor het Profvoetbal. Bang afwachten dus voor de Brusselaars en Lynen, die er ongetwijfeld absoluut bij wil zijn zondag.

LEES OOK: VAR-fiasco Union zindert na: "Beslissing van 40, 50 miljoen"

Sterkhouder

Lynen is dit seizoen een sterkhouder in het elftal van Karel Geraerts. De middenvelder staat bijna zo goed als altijd in de basis en is een van de aanjagers bij Union. Ook zijn statistieken (2 goals, 7 assists) zijn zeker niet onaardig. Union heeft bovendien nog meer kopzorgen. Naast Lynen dreigt het namelijk nog drie pionnen te missen zondag. Of hoe de alarmbellen stevig afgaan in het Dudenpark.

Zal Lynen erbij zijn tegen Club Brugge?

Meest recent

Mechele legt ziel bloot: Pijn achter succes raakt iedereen

De carrière van Brandon Mechele verloopt sprookjesachtig, al was dat zeker niet altijd zo. De ...

12
12
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht slaat al toe, KV Mechelen jubelt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

108
108
BAS hakt knoop door: forfaitzege in Challenger Pro League

KV Kortrijk kreeg eerder een forfaitzege tegen RFC Seraing nadat die wedstrijd werd afgelast. ...

83
83
Leko verklaart oorlog aan Garcia en Mannaert: "Géén vrienden"

Ivan Leko deed na de winst tegen RSC Anderlecht enkele opvallende uitspraken. De Kroaat zag een ...

70
70
Anderlecht heeft goud in handen: nieuw toptalent verbaast

RSC Anderlecht legt veel vertrouwen in de jeugdopleiding en elk jaar komen er weer nieuwe talenten ...

133
133
Hans Vanaken zorgt voor diep vertederende beelden na topper

De topper tussen Club Brugge en Anderlecht kende gisteren een bijzonder verloop. Blauw Zwart walste ...

41
41
Napoli-ploegmakkers vellen oordeel over Lukaku

De situatie van Romelu Lukaku is penibel aan het worden bij Napoli. De aanvaller ligt in de clinch ...

130
130
Ivan Leko met de handen in het haar: “Een raadsel”

Club Brugge won afgelopen speeldag met 4-2 van RSC Anderlecht. Blauw-Zwart speelde een ...

111
111
De Cat uitgefloten op Jan Breydel: pittige discussie barst los

RSC Anderlecht incasseerde maandagmiddag een pijnlijke 4-2-nederlaag op het veld van Club Brugge en ...

604
604
'Dortmund wil Rode Duivel: transfer van 30 à 40 miljoen'

Komende zomer komen weer verschillende (kandidaat-)Rode Duivels in aanmerking voor een mooie ...

78
78
'Leko haalt verschroeiend uit: drie spelers geviseerd'

Club Brugge heeft zijn campagne in de Champions' Play-Offs op gang getrapt met een 4-2-zege tegen ...

192
192
Gentse uitblinker baalt als stekker: "Zéér pijnlijk"

AA Gent heeft het nagelaten om een gouden zaak te doen tijdens de openingsspeeldag van de Champions' ...

74
74
Real vs. Bayern: Kompany doet straffe Courtois-uitspraak

Dinsdagavond is het zover, dan trekken de kwartfinales van de Champions League zich op gang. Met ...

113
113
'Brugse afgang maakt eerste slachtoffer bij Anderlecht'

Na een betere tweede helft werd de schade nog ietwat beperkt. Maar de dramatische prestatie in de ...

694
694
Europe Play-Offs: droomscenario KRC Genk ligt klaar

Ook in de Europe Play-Offs zit de eerste speeldag er alweer op. De eerste drie matchen deelden het ...

163
163
'Club slaat de bal mis: opschudding om Mignolet-opvolger'

Club Brugge moet deze zomer niet zomaar een doelman vervangen. Het moet vooral de leegte opvangen ...

270
270
Consequenties voor Lukaku: Napoli drijft conflict op de spits

Het zit momenteel serieus scheef tussen Romelu Lukaku en zijn werkgever SSC Napoli. De Rode Duivel ...

125
125
VAR-fiasco Union zindert na: "Beslissing van 40, 50 miljoen"

De eerste speeldag van de Play-Offs zit erop en heeft meteen al voor de nodige commotie gezorgd. ...

724
724
"Zoutpilaar", "Miniem" - Catastrofe in basiself Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een tegenvallende start van de Champions' Play-Offs genomen. Het verloor ...

267
267
Napoli klopt Milan: actie De Bruyne bij Modric gaat viraal

In de Italiaanse Serie A heeft titelverdediger SSC Napoli op paasmaandag een gouden zaak gedaan. Het ...

173
173
Crisis wenkt in Anderlecht: stoel Taravel wankelt al

Van een valse start gesproken. RSC Anderlecht herpakte zich wel in de tweede helft tegen Club ...

207
207
Controverse bij Club Brugge: Leko op vingers getikt

Club Brugge won maandag in eigen huis met 4-2 van aartsrivaal RSC Anderlecht. Toch kon Ivan Leko ...

305
305
Lichtpunt bij Anderlecht: keert Taravel zijn kar?

RSC Anderlecht ging maandag met 4-2 onderuit op het veld van Club Brugge. Naar eigen zeggen zag ...

241
241
Trio titularissen valt door de mand bij Club Brugge

Na de pauze was het nog even bibberen geblazen, maar halfweg had Club Brugge eigenlijk reeds komaf ...

408
408
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

273
273

Meer sportnieuws