'Club Brugge richt vizier op drie pistes voor nieuwe spelmaker'

door
'Club Brugge richt vizier op drie pistes voor nieuwe spelmaker'

Het seizoen van Club Brugge zit er bijna op. Blauw-Zwart beleefde een woelig seizoen, dat enigszins gekleurd werd door een bijzonder knappe prestatie in de Champions League, maar anderzijds ook teniet werd gedaan door zwakke prestaties in de eigen competitie.


Nu het vizier op volgend seizoen gericht kan worden, is het voor Blauw-Zwart tijd om in te zetten op enkele nieuwe krachten. Met Michal Skoras en Victor Barbera haalden de Bruggelingen alvast twee stevige versterkingen richting het Jan Breydelstadion. Ook de overgang van Igor Thiago zit nog in de pijplijn. De Braziliaanse spits verklapte enige dagen geleden nog zijn nakende overgang richting Club Brugge op zijn sociale mediakanaal.

Toch wil Blauw-Zwart ook speuren richting een nieuwe spelmaker. Op termijn moet Hans Vanaken vervangen worden bij de Bruggelingen, en op dit moment zit er ook geen doublure van de Rode Duivel in de Brugse spelerskern. Om die reden wordt Club Brugge al enige tijd in verband gebracht met Abdelkahar Kadri van KV Kortrijk. De Algerijnse spelmaker is echter niet de enige piste van Club Brugge.

LEES OOK: KV Kortrijk doet goede zaak, RSCA Futures geeft zege weg

Gigovic en Vetlesen

Naast de interesse in Kadri heeft Club Brugge ook zijn vizier gericht op de diensten van Armin Gigovic. Dat nieuws kon u vanavond al lezen bij ons. Los van de interesse in Gigovic lijkt Blauw-Zwart ook nog steeds te lonken naar Hugo Vetlesen. De Noorse smaakmaker van Bodo Glimt heeft een gelijkaardig profiel als Gigovic en Kadri, en is misschien wel het meest doelgericht van alle kandidaten. De 23-jarige Vetlesen was in de voorbije seizoenen namelijk al goed voor 31 doelpunten en 34 assists bij de Noorse topclub. Kadri, Gigovic of Vetlesen? Binnenkort wordt ongetwijfeld duidelijk voor wie Club Brugge een stevige inspanning zal gaan wagen.

Voor wie moet Club Brugge gaan?

Meest recent

'Eindelijk witte rook: Antwerp heeft nieuwe coach beet'

Vorig weekend noteerden we het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League. ...

39
39
'Nieuwe domper Belgische fans: traditie eindigt na 50 jaar'

Het is voorlopig nog geen al te fijn seizoen voor de Belgische voetbalsupporter. Die kon de Jupiler ...

29
29
TRANSFERUURTJE: 'West Ham berooft JPL, cruciaal nieuws Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

115
115
'Rentree in zicht: Lukaku maakt comeback in topper'

Napoli pakte deze week een cruciale zege in de Champions League tegen Qarabag, waarmee het opnieuw ...

37
37
'Financiële mokerslag: dit zal nieuw tv-contract nog opleveren'

Het Belgische voetbal verkeert momenteel in grote onzekerheid. DAZN besloot deze week dat ze het ...

207
207
Paniekmodus bij Club: cruciale beslissing hangt

Club Brugge kende woensdag een off-day in de Champions League. Het botste in Lissabon op zijn ...

219
219
'AA Gent wil cashen op verrassende naam'

AA Gent hoopte dit seizoen na een tegenvallend jaar weer stappen vooruit te zetten. Dat gaat ...

116
116
Club Brugge bevestigt keihard verdict voor Jackers

Voor Club Brugge is de trip naar Lissabon uiteindelijk toch een ramp geworden. De afreis werd ...

423
423
Bounida schittert bij Ajax: wat met Rode Duivels?

De crisis bij Ajax blijft verdergaan, met deze week een nieuwe nederlaag in de Champions League. Ze ...

132
132
'Union greep naast pikante transfer bij Anderlecht'

Er staan dit weekend enkele interessante affiches op het programma in de Jupiler Pro League. Zondag ...

161
161
Ruben Van Gucht slaat VRT met absolute verstomming

Ruben Van Gucht nam gisteren afscheid van De Slimste Mens tijdens zijn vijfde passage in het ...

123
123
Hayen helemaal de mist in: Boeckx en Degryse zijn keihard

Club Brugge heeft woensdagavond een mokerslag gekregen in de Champions League. Het droomde van ...

207
207
'DAZN vs Pro League: minister eist meteen antwoord'

Het blijft hoogst onduidelijk hoe het nu verder moet met het Belgische voetbal, nadat DAZN dinsdag ...

243
243
KRC Genk mag hopen: van de top naar de krochten van Europa

KRC Genk ontvangt FC Basel in de Cegeka Arena. De Zwitsers waren in het verleden nog ...

111
111
'Masterplan Anderlecht met De Cat: dit ligt op tafel'

Er doen heel veel geruchten de ronde over Nathan De Cat. De 17-jarige middenvelder is dé ...

399
399
Kane verklapt: Bayern München of FC Barcelona?

De afgelopen weken was er heel veel te doen over de toekomst van Harry Kane. De Britse aanvaller ...

96
96
Seys scherp voor zichzelf en team: "Dramatisch!"

Net als heel Club Brugge speelde ook Joaquin Seys geen goede partij. De blonde linksachter was na de ...

91
91
'DAZN-crash: legt Club Brugge een bom onder de JPL?'

De DAZN-crash heeft het Belgische voetbal volledig in de war gestuurd: het tv-contract ligt aan ...

713
713
Ferdinand lyrisch over Rode Duivel: "Belachelijk goed"

Er spelen heel veel Rode Duivels in topcompetities. Eén van hen is Leandro Trossard. Die kent ...

138
138
Vanaken geeft dé reden voor mindere Champions League-reeks

Club Brugge bakte er niets van tegen Sporting CP. Een terechte 3-0 was een feit. Bij Blauw-Zwart ...

258
258
Club Brugge met de grond gelijk gemaakt: "Zoals in jaren '80"

Club Brugge speelde een povere partij op het veld van Sporting CP. Het ging terecht met 3-0 onderuit ...

307
307
‘Slimste clubs in Europa’: één JPL-topclub in top tien

Union SG is een waanzinnig goed geleide club. De Brusselaars verdienen niets dan lof voor hun ...

173
173
Hayen geeft update over blessure van Jackers

Club Brugge verloor kansloos met 3-0 van Sporting CP. Een verdiende nederlaag voor een matig ...

459
459
Club-ster valt zwáár door de mand: kranten geven 3 op 10

Na de vorige speeldag in de League Phase van de Champions League vertoefde Club Brugge nog in de ...

368
368
Extra drama voor Club: titularis afgevoerd op brancard

In de Champions League heeft Club Brugge woensdagavond een flinke opdoffer geslikt. Na een pover ...

318
318

Meer sportnieuws