'Club Brugge richt vizier op drie pistes voor nieuwe spelmaker'

1019 stemmen
'Club Brugge richt vizier op drie pistes voor nieuwe spelmaker'

Het seizoen van Club Brugge zit er bijna op. Blauw-Zwart beleefde een woelig seizoen, dat enigszins gekleurd werd door een bijzonder knappe prestatie in de Champions League, maar anderzijds ook teniet werd gedaan door zwakke prestaties in de eigen competitie.


Nu het vizier op volgend seizoen gericht kan worden, is het voor Blauw-Zwart tijd om in te zetten op enkele nieuwe krachten. Met Michal Skoras en Victor Barbera haalden de Bruggelingen alvast twee stevige versterkingen richting het Jan Breydelstadion. Ook de overgang van Igor Thiago zit nog in de pijplijn. De Braziliaanse spits verklapte enige dagen geleden nog zijn nakende overgang richting Club Brugge op zijn sociale mediakanaal.

Toch wil Blauw-Zwart ook speuren richting een nieuwe spelmaker. Op termijn moet Hans Vanaken vervangen worden bij de Bruggelingen, en op dit moment zit er ook geen doublure van de Rode Duivel in de Brugse spelerskern. Om die reden wordt Club Brugge al enige tijd in verband gebracht met Abdelkahar Kadri van KV Kortrijk. De Algerijnse spelmaker is echter niet de enige piste van Club Brugge.

LEES OOK: 'KV Kortrijk aast op straffe deal bij Juventus'

Gigovic en Vetlesen

Naast de interesse in Kadri heeft Club Brugge ook zijn vizier gericht op de diensten van Armin Gigovic. Dat nieuws kon u vanavond al lezen bij ons. Los van de interesse in Gigovic lijkt Blauw-Zwart ook nog steeds te lonken naar Hugo Vetlesen. De Noorse smaakmaker van Bodo Glimt heeft een gelijkaardig profiel als Gigovic en Kadri, en is misschien wel het meest doelgericht van alle kandidaten. De 23-jarige Vetlesen was in de voorbije seizoenen namelijk al goed voor 31 doelpunten en 34 assists bij de Noorse topclub. Kadri, Gigovic of Vetlesen? Binnenkort wordt ongetwijfeld duidelijk voor wie Club Brugge een stevige inspanning zal gaan wagen.

Voor wie moet Club Brugge gaan?

Meest recent

Broos de Belgische Advocaat? Plotse twist is mogelijk

Hugo Broos wist met Zuid-Afrika zich te plaatsen voor de volgende ronde. Daarin treffen ze vanavond ...

1
1
Eerste barst bij Rode Duivels: ploegmaats pikken dit niet

De Rode Duivels hebben hun WK weer nieuw leven ingeblazen, maar de rust is nog niet helemaal terug. ...

84
84
Bruno ziet deze rol voor Bertaccini én looft 'nieuwe' spits

Vitor Bruno sprak voor het eerst de pers toe. De Portugese trainer zei daarbij twee opvallende ...

79
79
België treft Senegal: volgende tegenstanders ook bekend

België mag bewijzen dat het tegen Nieuw-Zeeland zijn WK écht is gestart. In de zestiende ...

63
63
Zware loting Rode Duivels, Messi slaat wéér toe

De groepsfase van het WK ligt achter de rug. De laatste matchen werden afgelopen nacht afgewerkt. ...

138
138
Drukte bij La Louvière: 3 nieuwkomers, sterkhouder vertrekt

La Louvière wist afgelopen seizoen als promovendus het behoud te verzekeren, maar bevestigen ...

39
39
Bekritiseerde Duivel haalt gram: "Zijn beste match ooit"

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend komaf gemaakt met alle twijfels. Ze boekten in hun laatste ...

63
63
Perisic schaart zich in zéér straf rijtje met jubileum

Om 23u wordt in groep L de slotspeeldag op gang getrapt. Kroatië moet daarin nog vol aan de bak ...

21
21
'Standard heeft volgende aanwinst in het vizier'

Standard is deze zomer al snel in actie geschoten op de transfermarkt. De Rouches haalden de ...

54
54
'Westerlo vangt deze miljoenensom voor Ferri'

Westerlo ontwikkelde zich de voorbije jaren tot een club die zeer goed spelers kan verkopen. Dat zal ...

115
115
Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

KRC Genk kijkt met heel wat interesse naar wat zich op het WK afspeelt. Heel wat (ex-)spelers van de ...

339
339
AA Gent boekt meteen ruime zege in eerste oefenmatch

Heel wat Belgische eersteklassers zijn stilaan aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. ...

133
133
Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran stonden de Rode Duivels onder grote druk tegen Nieuw-Zeeland, ...

342
342
'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club Brugge staat voor een zeer drukke transferzomer. Het zag al Aleksandar Stankovic naar Inter ...

450
450
Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

36
36
Club Brugge en Sommer: pijnlijke waarheid duikt op

Yann Sommer naar Club Brugge klinkt als een stunt. Maar er duikt meteen een pijnlijke waarheid op. ...

1147
1147
'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

42
42
PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Cristiano Ronaldo is een van de beste aanvallers ooit, dat weet ondertussen iedereen wel. CR7 brak ...

49
49
Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

125
125
Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

RSC Anderlecht stelde Vitor Bruno voor als nieuwe hoofdtrainer. De Portugees won dus het pleit. De ...

448
448
Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

162
162
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

182
182
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

90
90
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

123
123
'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

70
70

Meer sportnieuws