'Club Brugge richt vizier op drie pistes voor nieuwe spelmaker'

door
'Club Brugge richt vizier op drie pistes voor nieuwe spelmaker'

Het seizoen van Club Brugge zit er bijna op. Blauw-Zwart beleefde een woelig seizoen, dat enigszins gekleurd werd door een bijzonder knappe prestatie in de Champions League, maar anderzijds ook teniet werd gedaan door zwakke prestaties in de eigen competitie.


Nu het vizier op volgend seizoen gericht kan worden, is het voor Blauw-Zwart tijd om in te zetten op enkele nieuwe krachten. Met Michal Skoras en Victor Barbera haalden de Bruggelingen alvast twee stevige versterkingen richting het Jan Breydelstadion. Ook de overgang van Igor Thiago zit nog in de pijplijn. De Braziliaanse spits verklapte enige dagen geleden nog zijn nakende overgang richting Club Brugge op zijn sociale mediakanaal.

Toch wil Blauw-Zwart ook speuren richting een nieuwe spelmaker. Op termijn moet Hans Vanaken vervangen worden bij de Bruggelingen, en op dit moment zit er ook geen doublure van de Rode Duivel in de Brugse spelerskern. Om die reden wordt Club Brugge al enige tijd in verband gebracht met Abdelkahar Kadri van KV Kortrijk. De Algerijnse spelmaker is echter niet de enige piste van Club Brugge.

LEES OOK: Crisis bij Man City na zeperd in de Champions League

Gigovic en Vetlesen

Naast de interesse in Kadri heeft Club Brugge ook zijn vizier gericht op de diensten van Armin Gigovic. Dat nieuws kon u vanavond al lezen bij ons. Los van de interesse in Gigovic lijkt Blauw-Zwart ook nog steeds te lonken naar Hugo Vetlesen. De Noorse smaakmaker van Bodo Glimt heeft een gelijkaardig profiel als Gigovic en Kadri, en is misschien wel het meest doelgericht van alle kandidaten. De 23-jarige Vetlesen was in de voorbije seizoenen namelijk al goed voor 31 doelpunten en 34 assists bij de Noorse topclub. Kadri, Gigovic of Vetlesen? Binnenkort wordt ongetwijfeld duidelijk voor wie Club Brugge een stevige inspanning zal gaan wagen.

Voor wie moet Club Brugge gaan?

Meest recent

Uitslagen UCL: Grootmachten doen wat moet, opsteker voor Club

De voorlaatste speeldag van de League Phase in de Champions League. Woensdagavond deden de meeste ...

0
0
Union droomt één helft, Kane zorgt nadien voor mokerslag

Union keert vanuit München ongetwijfeld terug met een dubbel gevoel. In de Allianz Arena ...

17
17
'Anderlecht draaft verder: volgende verlenging in zicht'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

73
73
'Transferalarm in Brugge: Club weigert miljoenenbod'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Rpahael ...

180
180
Sterk Union houdt stand: Bayern-fans vervloeken één man

In de Champions League stond Union SG voor zijn op papier moeilijkste wedstrijd tot dusver. De ...

68
68
'Transferbommetje bij KVM: steunpilaar hamert op vertrek'

KV Mechelen staat na 21 speeldagen nog steeds op de vijfde plaats en behoudt dus een goede kans op ...

110
110
'Bondscoach pusht Club Brugge naar absolute topaanwinst'

Met de ruime zege op Kairat Almaty heeft Club Brugge de rust voorlopig doen terugkeren, maar extra ...

394
394
UCL: Atlético geplaatst, Club vloekt na goal in 94ste minuut

In de Champions League worden woensdag de resterende wedstrijden van de voorlaatste speeldag van de ...

107
107
Bayern - Union: Kompany toont geen greintje genade

In de Champions League staat landskampioen Union SG woensdag voor een loodzware opdracht. Zo wacht ...

74
74
Mechele toont grote liefde, warm gebaar raakt iedereen

Brandon Mechele blijft zijn status bij Club Brugge maar versterken. In de verre en ijskoude ...

179
179
Anderlecht beeft: clash met topspeler dreigt elk moment

Anderlecht dacht dat één dossier stilaan gesloten was, maar plots hangt er weer ...

371
371
Hayen stuurt Genk-spelers boodschap na nieuwe zeperd

Club Brugge deed dinsdagavond al een uitstekende zaak voor de Belgische coëfficiënt met ...

168
168
'De Busser versiert transfer naar Nederlandse grootmacht'

Tot enkele maanden geleden was Jari De Busser nog onbekend en onbemind, maar tegenwoordig is de ...

59
59
Romano bevestigt: Anderlecht ziet toptalent vertrekken

Anderlecht deed de voorbije dagen uitstekende zaken. Het liet met Mads Kikkenborg en Luis Vazquez ...

248
248
Westerlo heeft opvolger voor Rommens beet

Westerlo kent een bewogen wintermercato, want het zag de voorbije weken al de nodige smaakmakers ...

28
28
Stijn Stijnen doet het weer: zitting van 3 uur(!)

De voorbije jaren stond Stijn Stijnen meer dan eens in het oog van de storm. De knappe resultaten ...

239
239
Anderlecht pakt wéér uit: sterkhouder tekent bij

Het is de voorbije twee weken relatief stil gebleven bij Anderlecht, maar nu is het helemaal onder ...

211
211
'Deal beklonken: Duranville heeft nieuwe club beet'

De voorbije weken was duidelijk geworden dat Julien Duranville zou vertrekken bij Borussia Dortmund. ...

72
72
'Nieuwe Japanse sensatie en oude bekende terug naar JPL'

De winterse transferperiode loopt nog een tiental dagen en daarin zullen ongetwijfeld nog heel wat ...

169
169
'RSCA en AA Gent vallen van hun stoel na horen prijskaartje'

Anderlecht en AA Gent hebben zich deze winter al geroerd op de transfermarkt, zij het bij de ...

501
501
Zulte Waregem en La Louvière kondigen vertrekkers aan

Zulte Waregem en La Louvière zijn achter de schermen bezig met een aantal transfersdeals. ...

80
80
'Anderlecht en Antwerp lonken naar nieuwe parel'

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC worden aan heel veel spelers gelinkt. Dat is logisch in een ...

150
150
'Engels op weg naar absolute stunttransfer'

Arne Engels kreeg geen kansen bij Club Brugge, maar nadien ging het zeer snel voor de middenvelder. ...

103
103
Hoe 'Kompany Ball' heel Europa laat verstommen

Vincent Kompany neemt het met Bayern München vanavond op tegen Union SG. De trainer is bezig ...

124
124
Renard 'on fire': vijfde winterdeal officieel afgerond

Olivier Renard kent een zeer drukke mercato bij RSC Anderlecht. De Brusselaars hebben vandaag ook de ...

386
386

Meer sportnieuws