'Real Madrid haalt uit en legt Spaans international vast'

254 stemmen
'Real Madrid haalt uit en legt Spaans international vast'

Bij Real Madrid bereidt men zich stilaan voor op een ware make-over. De Madrileense topclub moest dit seizoen Barcelona voor zich dulden in de eigen competitie, en strandde in de halve finale van de Champions League. Redenen genoeg voor Florentino Pérez om tijdens de volgende transfermercato stevig uit te halen.


Een eerste grote vis lijkt Real Madrid beet te hebben met de komst van Jude Bellingham. Naar verluidt is de deal zo goed als rond, en zal de Engelsman tijdens één van de komende weken zijn handtekening onder een meerjarig contract zetten bij de Koninklijke. Bellingham is echter niet de enige speler die de Madrileense topclub binnenkort zal vervoegen.

Volgens Relevo zal Real Madrid eerstdaags de komst van Joselu afronden. De 33-jarige Spanjaard is al enkele jaren een sensatie in de Spaanse eerste klasse, en speelt momenteel voor degradant Espanyol. Via een clausule in zijn contract kan Joselu de degradant uit Catalonië verlaten op huurbasis, zolang Real Madrid zijn volledige salaris op zich neemt. Een buitenkans, waar Real Madrid maar al te graag gebruik van maakt.

LEES OOK: Kane breekt record bij Engeland: “Beste aller tijden”

Vervanger van Mariano Diaz

Joselu kan gerust een laatbloeier genoemd worden. De aanvaller maakte in maart zijn debuut als aanvaller bij de Spaanse nationale ploeg. Daar was hij meteen van goudwaarde, en wist hij zelfs twee keer te scoren bij zijn interlanddebuut. Dit seizoen was de Espanyol-aanvaller overigens goed voor 16 doelpunten in 33 competitiewedstrijden. De 33-jarige Joselu moet bij Real Madrid de vertrekkende Mariano Diaz vervangen. De aanvaller uit de Domenicaanse Republiek vertrekt namelijk transfervrij bij de Koninklijke.

🚀

Knappe transfer van Real Madrid?

Meest recent

Rode Duivels met voetjes op de grond: “Slechter kon niet”

Ondanks de kwalificatie voor de 1/8e finales blijft het bang afwachten hoe de wedstrijd tegen de ...

13
13
‘Westerlo start transferoorlog met Dender: juridische stappen'

Westerlo is druk in de weer om de zomermercato af te speuren. De Kemphanen willen ferm toeslaan deze ...

20
20
Dropt Garcia bom? ‘Mechele ineens geen zekerheid meer’

Brandon Mechele is één van de grote revelaties van de Rode Duivels, zoniet van het WK. ...

199
199
Anderlecht verbaast met opmerkelijke zomerplannen

Terwijl het WK volop aan de gang is, zijn de Belgische clubs zich al aan het voorbereiden op het ...

258
258
‘KAA Gent lonkt naar ambitieuze knaltransfer’

KAA Gent is naarstig op zoek naar opportuniteiten op de zomertransfermarkt. De Buffalo’s ...

95
95
Doku én De Bruyne op de bank tegen de VS?

De Belgische supporters zijn nog aan het bekomen van het mirakel in Seattle. De Rode Duivels zetten ...

168
168
Lierse blijft gaan: volgende toptransfer al binnen

Daags na het transfernieuws van Marko Mitrovic komt Lierse weer met een versterking opdraven. De ...

57
57
Kompany speelt grote rol in monstertransfer Bayern

Vincent Kompany hoopt ook volgend seizoen weer hoge ogen te gooien. Afgelopen seizoen werd Bayern ...

48
48
Anderlecht ziet jeugdinternational naar Nederland verkassen

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding, maar de afgelopen jaren trokken enkele talenten al ...

54
54
Amerikanen voeren druk op: "België kandidaat-wereldkampioen"

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels om hun plek in de kwartfinales van het WK ...

257
257
'Sibierski helemaal los: Anderlecht meldt zich bij WK-ganger'

RSC Anderlecht werkt zaterdag zijn eerste oefenmatch van de voorbereiding af. Ondertussen is ...

585
585
Relletje na kwalificatie Portugal: analisten spreken schande

Portugal heeft zich donderdagnacht geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK 2026. Maar tegen ...

148
148
L'Equipe maakt gehakt van Rode Duivel: dramatische 2 op 10

Na een historische comeback tegen Senegal mogen de Rode Duivels straks aantreden in de 1/8ste ...

462
462
Leider staat op bij Duivels: "Hij was eerst zichzelf niet"

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

235
235
TRANSFERUURTJE: 'De Cat vindt akkoord, toptransfer Duranville'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

331
331
Vandenbempt ‘ziek’ van WK-beslissing: “Schandalig!”

Er was niet enkel controverse bij België – Senegal, maar ook tijdens Portugal – ...

225
225
Antwerp komt met transfernieuws in volle onzekerheid

Royal Antwerp FC bevindt zich in een penibele situatie. Paul Gheysens is op zoek naar een overnemer ...

170
170
De Bruyne en Lukaku krijgen groot nieuws bij Napoli

Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku zijn momenteel nog actief op het WK in de Verenigde Staten, Mexico ...

109
109
Club Brugge en De Roeck uit elkaar: straffe opvolger binnen

Club Brugge heeft op de officiële kanalen bekendgemaakt dat Jonas De Roeck de club zal ...

270
270
Brusselmans zorgt voor WK-schokgolf op Nederlandse televisie

Jarenlang was Brusselmans een vast gezicht bij tal van Vlaamse televisieprogramma's. De ...

451
451
‘Opvallende wending bij Antwerp: toekomst Jaecques bekend’

Achter de schermen is Antwerp druk bezig met een overname. Maar de situatie rond Paul Gheysens is ...

747
747
België bevoordeeld op WK? Gary Neville haalt hard uit

België heeft zijn plek in de 1/8ste finales van het WK 2026 veroverd na een historische ...

526
526
Anderlecht verrast met 'type zoals Burgess'

RSC Anderlecht strikte met Léo Pétrot een nieuwe verdediger. Antoine Sibierski komt ...

449
449
Cristiano Ronaldo beleeft hartverscheurend moment op WK

Cristiano Ronaldo kreeg al bakken kritiek op dit WK, toch veert de Portugese ster steeds weer recht. ...

111
111
Burgemeester brengt cruciaal nieuws in stadionplannen Club

Club Brugge stapelde de voorbije jaren de sportieve en financiële successen op. Maar het ...

987
987

Meer sportnieuws