'Real Madrid haalt uit en legt Spaans international vast'

254 stemmen
'Real Madrid haalt uit en legt Spaans international vast'

Bij Real Madrid bereidt men zich stilaan voor op een ware make-over. De Madrileense topclub moest dit seizoen Barcelona voor zich dulden in de eigen competitie, en strandde in de halve finale van de Champions League. Redenen genoeg voor Florentino Pérez om tijdens de volgende transfermercato stevig uit te halen.


Een eerste grote vis lijkt Real Madrid beet te hebben met de komst van Jude Bellingham. Naar verluidt is de deal zo goed als rond, en zal de Engelsman tijdens één van de komende weken zijn handtekening onder een meerjarig contract zetten bij de Koninklijke. Bellingham is echter niet de enige speler die de Madrileense topclub binnenkort zal vervoegen.

Volgens Relevo zal Real Madrid eerstdaags de komst van Joselu afronden. De 33-jarige Spanjaard is al enkele jaren een sensatie in de Spaanse eerste klasse, en speelt momenteel voor degradant Espanyol. Via een clausule in zijn contract kan Joselu de degradant uit Catalonië verlaten op huurbasis, zolang Real Madrid zijn volledige salaris op zich neemt. Een buitenkans, waar Real Madrid maar al te graag gebruik van maakt.

LEES OOK: 'Mourinho gaat los bij Real: zés grote zomeraanwinsten'

Vervanger van Mariano Diaz

Joselu kan gerust een laatbloeier genoemd worden. De aanvaller maakte in maart zijn debuut als aanvaller bij de Spaanse nationale ploeg. Daar was hij meteen van goudwaarde, en wist hij zelfs twee keer te scoren bij zijn interlanddebuut. Dit seizoen was de Espanyol-aanvaller overigens goed voor 16 doelpunten in 33 competitiewedstrijden. De 33-jarige Joselu moet bij Real Madrid de vertrekkende Mariano Diaz vervangen. De aanvaller uit de Domenicaanse Republiek vertrekt namelijk transfervrij bij de Koninklijke.

Knappe transfer van Real Madrid?

Meest recent

'Anderlecht beslist: vier spelers verlaten de club'

Bij RSC Anderlecht heeft Antoine Sibierski al een aantal knopen doorgehakt. De Brusselaars laten ...

101
101
“Onschatbare waarde”: Onana onthult geheim van België

De Rode Duivels beginnen deze week volop aan hun voorbereiding op het WK. Er staan duels tegen ...

16
16
Jacky Mathijssen stapt op: Belgische comeback lonkt

Jacky Mathijssen is op zoek naar een nieuwe uitdaging in het voetbal. Hij was de afgelopen jaren aan ...

29
29
'Charleroi ruikt de jackpot: 11 miljoen euro in de kassa'

Sporting Charleroi gaat ook deze zomer sterkhouders verliezen. Er begint achter de schermen al het ...

22
22
AA Gent feest: één grote uitblinker bij de Buffalo's

AA Gent gaat alsnog Europa in. De club maakt sinds het vertrek van Hein Vanhaezebrouck progressie ...

67
67
Heymans ondanks blamage: "Hij is een supertalent"

KRC Genk blijft het moeilijk hebben om na een sterk seizoen te bevestigen. Ze eindigden 7de in de ...

92
92
WK '26: Extra WK-ganger Anderlecht, grote schok bij Union

Nog een tiental dagen tot de openingswedstrijd van het WK 2026. Momenteel worden dan ook de laatste ...

78
78
Rigaux verklapt: zo reageerde Hayen op titel Club Brugge

Club Brugge heeft het seizoen afgesloten als fiere kampioen. Nochtans kwam het behalen van de 20ste ...

663
663
'Genk grijpt in na nieuwe klap: halve ploeg naar uitgang'

KRC Genk is er dan toch niet in geslaagd om een Europees ticket uit de brand te slepen. In de ...

327
327
'Barça lang niet voldaan: twéé nieuwe supersterren'

FC Barcelona heeft voor de eerste grote transfer van de zomermercato gezorgd. De Spaanse kampioen ...

100
100
Club Brugge houdt adem in: explosieve comeback dreigt

Club Brugge leek een complex dossier stilaan kwijt te zijn, maar plots ligt alles weer open. Een ...

813
813
VRT pakt stevig uit: grote WK-plannen onthuld

Binnen minder dan twee weken gaat het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico ...

365
365
De Bilde velt verdict: Genk dubbel bestolen op Gent?

AA Gent is met het laatste Europese ticket aan de haal gegaan. In de barragewedstrijd haalden de ...

442
442
'Vertrek na vier seizoenen: Club-transfer in stroomversnelling'

Club Brugge gaat tijdens de zomerse transferperiode afscheid nemen van verschillende belangrijke ...

449
449
WK '26: Brazilië haalt sloophamer boven, VS maken statement

De start van het WK nadert met rasse schreden, de 48 deelnemende landen zijn dan ook volop bezig met ...

135
135
Genk benadeeld? Ex-ref velt zijn oordeel

Geen Europees voetbal voor KRC Genk volgend seizoen, want in de barragematch gingen de gehavende ...

498
498
'PSG blijft gaan: straffe dubbeltransfer op komst'

Paris Saint-Germain bevestigde zaterdag nog maar eens dat het momenteel het beste team in Europa is. ...

114
114
Duitsland tankt vertrouwen voor WK: ex-JPL-held blinkt uit

Dit weekend zijn de meeste WK-deelnemers helemaal aan hun voorbereidingscampagne begonnen. Ook ...

37
37
Knap gebaar: Gent-held Roef neemt het op voor Genkse pineut

Hoogstaand is de afsluiter van het Belgische voetbalseizoen niet geworden, maar AA Gent en KRC Genk ...

269
269
Geen Europees voor Genk: Hayen viseert ref

KRC Genk zal het volgend seizoen zonder Europees voetbal moeten stellen. De Limburgers wonnen na het ...

264
264
Zo ziet het Europese programma van de Belgische clubs eruit

Zondagavond is het doek gevallen over het Belgische voetbalseizoen en werd ook het laatste Europese ...

258
258
'Dit is de reden voor breuk tussen Burgess en Union'

Union kwam zondag met een stevig transferbommetje. Het kondigde immers aan dat Christian Burgess na ...

670
670
Jonge Duivels mogen naar halve finale EK U17

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op het WK, staat een jeugdploeg nu al op een groot ...

177
177
AA Gent laat KRC Genk verweesd achter en gaat Europa in

In de Planet Group Arena stond vanavond het zeer belangrijke duel tussen AA Gent en KRC Genk op het ...

192
192
De Bruyne krijgt stevige sneer terug uit kamp-Conte

Kevin De Bruyne heeft zaterdag voor de nodige verbazing gezorgd in Italië met zijn uitspraken. ...

225
225

Meer sportnieuws