'Real Madrid haalt uit en legt Spaans international vast'

door
'Real Madrid haalt uit en legt Spaans international vast'

Bij Real Madrid bereidt men zich stilaan voor op een ware make-over. De Madrileense topclub moest dit seizoen Barcelona voor zich dulden in de eigen competitie, en strandde in de halve finale van de Champions League. Redenen genoeg voor Florentino Pérez om tijdens de volgende transfermercato stevig uit te halen.


Een eerste grote vis lijkt Real Madrid beet te hebben met de komst van Jude Bellingham. Naar verluidt is de deal zo goed als rond, en zal de Engelsman tijdens één van de komende weken zijn handtekening onder een meerjarig contract zetten bij de Koninklijke. Bellingham is echter niet de enige speler die de Madrileense topclub binnenkort zal vervoegen.

Volgens Relevo zal Real Madrid eerstdaags de komst van Joselu afronden. De 33-jarige Spanjaard is al enkele jaren een sensatie in de Spaanse eerste klasse, en speelt momenteel voor degradant Espanyol. Via een clausule in zijn contract kan Joselu de degradant uit Catalonië verlaten op huurbasis, zolang Real Madrid zijn volledige salaris op zich neemt. Een buitenkans, waar Real Madrid maar al te graag gebruik van maakt.

LEES OOK: Real spoelt CL-uitschakeling door met zuinige zege

Vervanger van Mariano Diaz

Joselu kan gerust een laatbloeier genoemd worden. De aanvaller maakte in maart zijn debuut als aanvaller bij de Spaanse nationale ploeg. Daar was hij meteen van goudwaarde, en wist hij zelfs twee keer te scoren bij zijn interlanddebuut. Dit seizoen was de Espanyol-aanvaller overigens goed voor 16 doelpunten in 33 competitiewedstrijden. De 33-jarige Joselu moet bij Real Madrid de vertrekkende Mariano Diaz vervangen. De aanvaller uit de Domenicaanse Republiek vertrekt namelijk transfervrij bij de Koninklijke.

🚀

Knappe transfer van Real Madrid?

Meest recent

Nipte zege Barça overschaduwd: groot alarm om Yamal

FC Barcelona heeft zijn voorsprong aan de top in het klassement van La Liga intact kunnen houden ...

6
6
Opvallende persconferentie Leko: "Zie ik er bang uit?"

Club Brugge heeft zijn dure nederlaag op het veld van Union SG enkele dagen later alweer rechtgezet. ...

38
38
Dure uitschuiver Union: sterkhouder krijgt 4 op 10

Slechts enkele dagen na de zege in de titelclash tegen Club Brugge, werd Union SG weer stevig met de ...

27
27
Kompany naar bekerfinale, Doku helpt City aan leidersplaats

Vincent Kompany blijft met Bayern München op koers voor een historisch seizoen. Enkele dagen na ...

66
66
Titelstrijd volledig open: Club haalt fors uit, eerste slipper Union

Club Brugge heeft op de vierde speeldag van de Champions' Play-Off voor een nieuw keerpunt in de ...

194
194
Anderlecht-exit bevestigd: "Eindigen op mooie manier"

RSC Anderlecht zal na het seizoen afscheid nemen van één van de vaste waarden uit de ...

168
168
Kassa Genk rinkelt: El Ouahdi gooit ambities op tafel

KRC Genk kan de laatste weken rekenen op een Zakaria El Ouahdi in bloedvorm. De Limburgers kunnen ...

184
184
PSG maakt titelstatement, nieuw gezichtsverlies Atlético

Enkele dagen dagen na de verloren finale van de Copa del Rey, heeft Atlético Madrid een ...

18
18
Geurtje aan cruciale goal Club: Vanhaezebrouck velt verdict

Club Brugge wou woensdagavond voor een gepaste reactie zorgen na de dure uitschuiver op Union SG. ...

440
440
Nieuwe kroonprins Anderlecht staat op: "Identiek Zanetti"

RSC Anderlecht heeft sportief en financieel gezien enkele moeilijke jaren achter de rug. Meer dan ...

345
345
"Heel zuur" - duidelijke oorzaak uitschuiver KRC Genk

KRC Genk heeft zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs dinsdagavond met succes verdedigd. Maar de ...

246
246
Spitsenbom bij Anderlecht: topschutter op komst

Anderlecht heeft zijn zinnen gezet op een Engelse topschutter die dit seizoen overal opvalt. ...

373
373
Taravel hint naar verrassingen in basiself

Anderlecht kan terugblikken op een knappe zes op zes in de Champions' Play-Off, maar desondanks ...

97
97
Leko zorgt weer voor verrassing, AA Gent mét Kanga

De wedstrijden volgen elkaar in sneltempo op in de play-offs, want woensdagavond wordt de vierde ...

79
79
Mokerslag voor Kompany en Duitsland: sterkhouder mist WK

Bayern München mocht vorig weekend al de titel in de Bundesliga vieren, maar dat betekent niet ...

50
50
'Strijd barst los: Arsenal en Man Utd melden zich bij Club'

Bij Club Brugge komt er in de zomer mogelijk een stevige leegloop aan. Heel wat sterkhouders lopen ...

154
154
Crisis bij Chelsea compleet: alwéér trainer op straat

Sinds de overname door BlueCo is het bij Chelsea maar zelden rustig geweest. De Blues wonnen wel een ...

52
52
'Club droomt nog van transfer: bod JPL-concurrent geweigerd'

Bij Club Brugge speuren ze de markt nu al volop af naar versterking voor de zomer. Daarbij mikken ze ...

97
97
'KV Mechelen dreigt revelatie te verliezen'

Bij KV Mechelen zetten ze de laatste jaren met succes in op jong talent. Daarbij beschikken ze over ...

73
73
'Grote kuis Guardiola: City stuurt alweer oudgediende door'

Manchester City is vorig seizoen een nieuwe weg ingeslagen. Na een moeilijke eerste seizoenshelft ...

81
81
Europees ticket of transfer voor smaakmaker Westerlo?

Westerlo groeide de voorbije jaren uit tot een handelshuis. De Kemphanen geven kansen aan heel wat ...

49
49
Extra wapen voor Kompany: "Een nog betere versie!"

Bayern München neemt het vanavond in de halve finales van de DFB Pokal op verplaatsing op tegen ...

112
112
Taravel looft RSCA-vertrekker: "Hij verdient veel respect"

Bij RSC Anderlecht gaan ze de laatste rechte lijn in van het seizoen. De Brusselaars hopen der derde ...

247
247
AA Gent legt aanvaller langdurig onder contract

AA Gent haalde de afgelopen tientallen Afrikaanse spelers naar de club. Een toch wel ...

47
47
Vrancken looft ‘toekomstige RSCA-pion’: "Héél goede speler"

Bij STVV maken ze zich klaar voor de partij tegen RSC Anderlecht. Wouter Vrancken hoopt dat Keisuke ...

321
321

Meer sportnieuws