'Real Madrid haalt uit en legt Spaans international vast'

door
'Real Madrid haalt uit en legt Spaans international vast'

Bij Real Madrid bereidt men zich stilaan voor op een ware make-over. De Madrileense topclub moest dit seizoen Barcelona voor zich dulden in de eigen competitie, en strandde in de halve finale van de Champions League. Redenen genoeg voor Florentino Pérez om tijdens de volgende transfermercato stevig uit te halen.


Een eerste grote vis lijkt Real Madrid beet te hebben met de komst van Jude Bellingham. Naar verluidt is de deal zo goed als rond, en zal de Engelsman tijdens één van de komende weken zijn handtekening onder een meerjarig contract zetten bij de Koninklijke. Bellingham is echter niet de enige speler die de Madrileense topclub binnenkort zal vervoegen.

Volgens Relevo zal Real Madrid eerstdaags de komst van Joselu afronden. De 33-jarige Spanjaard is al enkele jaren een sensatie in de Spaanse eerste klasse, en speelt momenteel voor degradant Espanyol. Via een clausule in zijn contract kan Joselu de degradant uit Catalonië verlaten op huurbasis, zolang Real Madrid zijn volledige salaris op zich neemt. Een buitenkans, waar Real Madrid maar al te graag gebruik van maakt.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Trainersdomper Anderlecht, knaltransfer Real'

Vervanger van Mariano Diaz

Joselu kan gerust een laatbloeier genoemd worden. De aanvaller maakte in maart zijn debuut als aanvaller bij de Spaanse nationale ploeg. Daar was hij meteen van goudwaarde, en wist hij zelfs twee keer te scoren bij zijn interlanddebuut. Dit seizoen was de Espanyol-aanvaller overigens goed voor 16 doelpunten in 33 competitiewedstrijden. De 33-jarige Joselu moet bij Real Madrid de vertrekkende Mariano Diaz vervangen. De aanvaller uit de Domenicaanse Republiek vertrekt namelijk transfervrij bij de Koninklijke.

Knappe transfer van Real Madrid?

Meest recent

Rigaux onthult: superaanwinst op agenda Club Brugge

Club Brugge maakt zich stilaan op voor de hervatting van de Champions League en mikt in eigen land ...

0
0
'Anderlecht hakt knoop door: nieuwe trainer voor de deur'

RSC Anderlecht plaatste zich donderdagavond tot ieders verbazing voor de finale van die Croky Cup. ...

108
108
Van Persie verklaart dé stunttransfer van het jaar in NL

Feyenoord kent een zeer moeizaam seizoen en zet alles op alles op de tweede plaats. Dat geeft recht ...

43
43
Cinel pakt uit met zeer gewaagde uitspraken

Cercle Brugge draait al een stuk beter dan enkele weken geleden, maar de situatie is nog altijd ...

82
82
PSG-voorzitter met grote ambities: "Naar de JPL!"

Nasser Al-Khelaïfi is voorzitter van PSG en hij was donderdag te gast in België. Daar ...

106
106
PSV én PSG onderuit, Pocognoli geniet met volle teugen

In de Bundesliga, Serie A, Eredivisie en Ligue 1 werd er vanavond ook gevoetbald. Zo mochten ze bij ...

44
44
KRC Genk (voorlopig) in top zes na felbevochten zege

KRC Genk stond er grote druk, want verliezen was vanavond uit den boze bij KV Mechelen. De ...

138
138
Patro viert feestje bij Club NXT na zege in spektakelduel

In de Challenger Pro League stonden er vanavond twee duels op het programma. Club NXT ontving het ...

60
60
Tresoldi geniet in JPL en ziet één straffe tegenstander

Club Brugge betaalde afgelopen zomer 6 miljoen euro om Nicolo Tresoldi aan te trekken. De speler ...

137
137
Still geeft update over alle ophef omtrent Bayat

Edward Still verliet na twee matchen als interim-trainer RSC Anderlecht voor Watford. Karim ...

71
71
De Mil verrast: "Wilde hem meenemen naar AA Gent"

Zaterdag staat er met Sporting Charleroi - AA Gent een zeer belangrijk duel voor een ticket in ...

119
119
Red Flames nemen na 65 caps afscheid van grote naam

De Belgian Red Flames hebben vandaag afscheid genomen van een van hun meest ervaren speelsters. Na ...

32
32
Leko klopt zichzelf op de borst: "Sinds ik er ben..."

Club Brugge moet dit weekend aan de bak tegen Cercle Brugge. Een Brugse derby, waarbij puntenverlies ...

151
151
Dan breekt de hel los: nachtmerriecoach naar Anderlecht?

Anderlecht jaagt op een nieuwe T1 en wil nog deze week knopen doorhakken. Maar één ...

575
575
Grote crisis bij Antwerp: Goots velt oordeel over toekomst

Royal Antwerp FC verloor kansloos met 0-4 van een zeer sterk RSC Anderlecht. De score was nog ...

179
179
'Club Brugge ruikt geld bij deal van 80 miljoen euro'

Club Brugge incasseerde de afgelopen honderden miljoenen euro’s via uitgaande transfers. De ...

539
539
Euvrard geeft toe: zomeraanwinst mag Standard al verlaten

Bij Standard kennen ze alweer een zeer moeilijk seizoen. Vincent Euvrard zal met zijn team moeten ...

95
95
Overname op til? Saudi-Arabië zorgt voor bommetje in JPL

Onze redactie kwam de afgelopen maanden met een aantal primeurs. Zo haalden we al een hele tijd ...

492
492
Belgisch voetbal kreunt: 666 miljoen euro als noodoplossing

Het Belgische voetbal leeft al vele jaren boven zijn stand. Dankzij kapitaalsinjecties van de ...

136
136
Vanderbiest voert druk op: "Bij hén is het van moeten"

KV Mechelen kan vanavond een zeer goede zaak doen in de Jupiler Pro League. Ze nemen het in eigen ...

55
55
'KV Mechelen mist duo, Hayen hakt Genk-knopen door'

KV Mechelen krijgt straks KRC Genk over de vloer, een van de rechtstreekse concurrenten in de jacht ...

366
366
De Mil moet puzzelen: sterkhouders out bij AA Gent

KAA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Charleroi, een rechtstreekse concurrent voor de top zes. ...

144
144
Vader Vlasic brandt Van Gucht af na ontkenning scheiding

Wel gescheiden, niet gescheiden en uiteindelijk... blijken Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic toch ...

286
286
Leko verschaft cruciale update uit ziekenboeg Club Brugge

Aanstaande woensdag komt Atlético Madrid op bezoek in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag ...

318
318
Schreuder naar Anderlecht: laatste struikelblok bekend

Na de straffe bekerzege tegen Antwerp gaan er hier en daar stemmen op om interimcoach ...

816
816

Meer sportnieuws