'Club Brugge vindt opvolger Vanaken in Scandinavië'

door
'Club Brugge vindt opvolger Vanaken in Scandinavië'

Bij Club Brugge sluiten ze hun seizoen volgende week af met een uitwedstrijd tegen Union, maar eigenlijk zitten ze bij Blauw-Zwart al met hun hoofd bij volgend seizoen. Dan strijkt er met Ronny Deila een nieuwe trainer neer en het is de bedoeling dat ook de spelersgroep de komende maanden nog een stevige kwaliteitsinjectie zal krijgen.


Er liggen al twee aanwinsten vast met Michal Skoras (Lech Poznan) en Victor Barbera (FC Barcelona), maar het is de bedoeling dat er nog heel wat vers bloed bij zal komen. Zo zou Club onder meer nog zoeken naar een jonge nummer tien, die wat meer concurrentie moet gaan bieden aan Hans Vanaken en op termijn de tweevoudige Gouden Schoen kan opvolgen. Onder meer de naam van Abdelkahar Kadri (KV Kortrijk) werd al genoemd, maar Club speurt ook in Scandinavië.

Daar werd Armin Gigovic de voorbije weken al naar voor geschoven als een mogelijke piste en Expressen meldt nu dat Club nog steeds geïnteresseerd is in de 21-jarige Zweed. Die speelt sinds januari voor FC Midtjylland, dat hem tot eind juni huurt van het Russische FK Rostov. Hij kwam de voorbije maanden vijftien keer in actie voor de Deense club.

LEES OOK: 'Frankrijk steigert na soap rond Club Brugge-speler'

Heel wat gegadigden

Een terugkeer naar Rusland ziet Gigovic niet zitten en dus kan Club de Zweedse international (één cap) mogelijk binnenhalen. Er is echter wel veel concurrentie. Midtjylland zou hem graag langer willen houden en Gigovic sluit een verlengd verblijf zelf ook niet uit. Ook Legia Warschau en enkele clubs uit de Bundesliga zouden nog op de loer liggen.

Moet Club Brugge voor zijn komst gaan?

Meest recent

Gent krijgt sterkhouder terug: "Klaar voor start POs"

AA Gent zal er zondag alles aan doen om zijn plaats in de top zes niet meer weg te geven. Daarvoor ...

0
0
Record in zicht: Kompany doet opmerkelijke uitspraak

Bayern München haalde in de voorbije week stevig uit in de Champions League, waarin Atalanta in ...

23
23
SK Beveren bouwt verder aan droomseizoen, remontada Lokeren

SK Beveren is weer een stap dichter bij een absoluut unicum. De Waaslanders maakten thuis gehakt van ...

22
22
Nainggolan doet boekje open over Antwerp en Beerschot

Vrijdagavond kreeg Patro Eisden in de Challenger Pro League een 0-4 om de oren van Beerschot. Het ...

19
19
Zeer verrassende transferwending bij Antwerp?

Antwerp sluit zijn seizoen in de reguliere competitie zondag nog af met een trip naar Leuven. Daarna ...

66
66
'Frankrijk steigert na soap rond Club Brugge-speler'

Bij Club Brugge proberen ze zondag nog een zo goed mogelijke uitgangspositie te veroveren voor de ...

51
51
Milan herpakt zich, dompers voor Lavia en Lokonga

Er stonden zaterdagavond in het buitenland nog enkele interessante affiches op het programma. AC ...

9
9
Club Brugge slikt stevige Vanaken-domper

Club Brugge kon de laatste weken lang niet altijd overtuigen, maar slaagde er wel in om in het spoor ...

227
227
Van Gucht scoort weer: “Ze zet mij op het juiste pad”

Ruben Van Gucht weet als geen ander vrouwelijk schoon aan te trekken. De VRT-man kwam de laatste ...

14
14
'Tast Coucke diep in de buidel? Anderlecht wil dure klepper'

Anderlecht volgt een speler die in Duitsland almaar meer naam maakt, maar goedkoop wordt dit dossier ...

132
132
Oplapwerk bij Club Brugge: dubbele WK-droom doorprikt?

Club Brugge zal volgende week weer een pak internationals zien uitzwermen. Een aantal van hun hoopt ...

70
70
De Mil jubelt: Gent krijgt forse opsteker richting Play-Offs

Behoudens een onwaarschijnlijke afgang plaatst AA Gent zich zondag voor de Champions' Play-Offs. ...

82
82
'Weer kassa voor OHL: zelfs Liverpool meldt zich'

OH Leuven vestigde vorige zomer nog een transferrecord door Ezechiel Banzuzi voor maar liefst 16 ...

33
33
Lukaku laat zich opnieuw zien bij Anderlecht

Wanneer de Rode Duivels binnen enkele dagen op het vliegtuig naar de Verenigde Staten stappen, zal ...

178
178
Garcia keihard: "Zij mogen kruis maken over WK"

De Rode Duivels trekken na het weekend op stage naar de Verenigde Staten om zich voor te bereiden op ...

216
216
Bizarre verdwijning bij Charleroi: "Weet niet waar hij is"

Voor Charleroi dreigt het seizoen toch op een ontgoocheling te eindigen. Even mochten de Carolo's ...

39
39
Yves Vanderhaeghe bezorgt ex-club ongeziene mokerslag

De competitie in de Challenger Pro League leek er lange tijd één op twee snelheden. ...

127
127
Drie dolle minuten waren genoeg: Bayern blijft razen

Bayern München blijft door het seizoen razen. Nadat het eerder op de week al vlot afrekende met ...

78
78
'Titanenstrijd voor goudhaantje: Mechelen eist 7 miljoen'

KV Mechelen beleeft een topseizoen en is zelfs een speeldag voor het einde van de reguliere ...

278
278
Portugal draait Rode Duivels een loer en overtuigt talent

De laatste jaren is er heel wat te doen over Belgische talenten met een dubbele nationaliteit. De ...

79
79
"Speelde ik bij Anderlecht, was ik Rode Duivel geweest"

Het lijkt erop dat de Rode Duivels weer naast een talent zullen grijpen, want het heeft er alle ...

111
111
Vanderbiest gooit Mechelse ambitie in PO1 op tafel

Zondag staat nog de laatste speeldag van de reguliere competitie op het spel, maar daarna staan de ...

129
129
Mokerslag Liverpool: Brighton wint ondanks megablunder

Slechts enkele dagen na de kwalificatie voor de kwartfinales van de Champions League, staat ...

18
18
Taravel zet Anderlecht op scherp: twéé grote doelen

RSC Anderlecht wil zich zondagavond ook mathematisch verzekeren van deelname aan de Champions' ...

178
178
Tielemans laat zich gelden bij Duivels: "Sterk signaal"

De 28 Rode Duivels die volgende week naar de Verenigde Staten trekken voor een oefenstage zijn ...

32
32

Meer sportnieuws