'Club Brugge vindt opvolger Vanaken in Scandinavië'

door
'Club Brugge vindt opvolger Vanaken in Scandinavië'

Bij Club Brugge sluiten ze hun seizoen volgende week af met een uitwedstrijd tegen Union, maar eigenlijk zitten ze bij Blauw-Zwart al met hun hoofd bij volgend seizoen. Dan strijkt er met Ronny Deila een nieuwe trainer neer en het is de bedoeling dat ook de spelersgroep de komende maanden nog een stevige kwaliteitsinjectie zal krijgen.


Er liggen al twee aanwinsten vast met Michal Skoras (Lech Poznan) en Victor Barbera (FC Barcelona), maar het is de bedoeling dat er nog heel wat vers bloed bij zal komen. Zo zou Club onder meer nog zoeken naar een jonge nummer tien, die wat meer concurrentie moet gaan bieden aan Hans Vanaken en op termijn de tweevoudige Gouden Schoen kan opvolgen. Onder meer de naam van Abdelkahar Kadri (KV Kortrijk) werd al genoemd, maar Club speurt ook in Scandinavië.

Daar werd Armin Gigovic de voorbije weken al naar voor geschoven als een mogelijke piste en Expressen meldt nu dat Club nog steeds geïnteresseerd is in de 21-jarige Zweed. Die speelt sinds januari voor FC Midtjylland, dat hem tot eind juni huurt van het Russische FK Rostov. Hij kwam de voorbije maanden vijftien keer in actie voor de Deense club.

LEES OOK: VAR, rode kaart en instorting: Club Brugge kent horroravond

Heel wat gegadigden

Een terugkeer naar Rusland ziet Gigovic niet zitten en dus kan Club de Zweedse international (één cap) mogelijk binnenhalen. Er is echter wel veel concurrentie. Midtjylland zou hem graag langer willen houden en Gigovic sluit een verlengd verblijf zelf ook niet uit. Ook Legia Warschau en enkele clubs uit de Bundesliga zouden nog op de loer liggen.

Moet Club Brugge voor zijn komst gaan?

Meest recent

VAR, rode kaart en instorting: Club Brugge kent horroravond

Wat een statement moest worden, werd een donkerrrood alarmsignaal. Club Brugge leek lange tijd op ...

54
54
'Noa Lang bezorgt Club Brugge stevige transferkater'

Noa Lang kent een zeer moeilijk seizoen bij Napoli. Er zijn al heel wat geruchten over een snel ...

54
54
'Vrees bij KRC Genk: sterkhouder op weg naar uitgang'

KRC Genk gaat deze mercato mogelijk nog een sterkhouder verliezen. Zakaria El Ouahdi wordt vaak ...

67
67
Lommel droomt dankzij gouden transfer, RWDM met grote zorgen

De Challenger Pro League hernam vanavond na een deugddoende winterbreak. In Limburg werd de derby ...

21
21
Woede bij fans Club Brugge: "Omgekocht!"

Club Brugge is bezig aan zijn match tegen La Louvière. Blauw-Zwart staat bij de rust 2-0 ...

335
335
Van den Bosch uit de ploeg? Oosting velt oordeel

Wat gaat er gebeuren met Zeno Van den Bosch? De centrale verdediger zal weldra zijn transfer naar de ...

131
131
Kleedkamer KAA Gent velt oordeel over De Mil na beker-exit

KAA Gent ligt uit de Croky Cup en dat is een teleurstelling van jewelste. De nederlaag tegen RSC ...

296
296
'Anderlecht onder stoom: transferakkoord met spits'

RSC Anderlecht moet versterking halen, anders zal het bijzonder moeilijk worden om beter te doen dan ...

425
425
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

195
195
‘Anderlecht grijpt in: 7 toptargets voor nieuwe nummer 1’

Bij RSC Anderlecht draait het al weken rond doelmannen. Wie de geruchten volgt, ziet namen blijven ...

327
327
Club Brugge moét reageren: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na de wanprestatie in de Beker van Belgie tegen Sporting Charleroi in de ...

173
173
'Duranville verrast compleet: nieuwe club bekend'

Julien Duranville gaat Borussia Dortmund deze maand verlaten. Het zal een droge uitleenbeurt zijn, ...

130
130
Patro droomt van meer: 'tweede Nainggolan-stunt'

Patro Eisden heeft uitgepakt met een zeer grote transfer. Ze stelden vandaag Radja Nainggolan voor ...

136
136
AA Gent raast door: derde vertrekker is een feit

Bij AA Gent zijn ze bezig aan een zeer intensieve wintermercato. De Buffalo's hebben al een derde ...

69
69
Standard maakt stunttransfer wereldkundig

Marc Wilmots is voorstander van een gezocht evenwicht in een spelerskern. Jonge doorverkoopbare ...

232
232
Kompany jubelt: extra sterspeler bij Bayern op komst

Vincent Kompany is op weg naar succes bij Bayern München. De Belgische oefenmeester kende de ...

61
61
Hayen drukt stempel: wissel(s) van de wacht in Genk

Nicky Hayen moet KRC Genk straks nog naar de top zes zien te loodsen, een missie die zaterdag start ...

309
309
'Renard draait overuren: transfervuurwerk in Anderlecht'

Tot dusver viel er vrij weinig te beleven bij RSC Anderlecht, maar dat lijkt slechts stilte voor de ...

217
217
De Mos fileert Belgische jaren en doet straffe onthulling

Aad De Mos heeft in België een spoor nagelaten dat tegelijk glorieus en controversieel is. Voor ...

216
216
Groen licht: Club Brugge krijgt update in stadiondossier

Club Brugge hoopt de uitschakeling in de beker vrijdag door te spelen tegen La Louvière. Op ...

433
433
Lardot velt verdict: rode kaart voor Kana & Tzolis?

De afgelopen dagen werden de kwartfinales van de Croky Cup afgewerkt. Hier en daar ontstond er ...

509
509
Ophef rond Ruben Van Gucht na opvallende boodschap

Ruben Van Gucht heeft de voorbije jaren zelden de luwte opgezocht. De VRT journalist en presentator ...

76
76
Nieuwe Chelsea-coach spreekt duidelijk over Lavia

Chelsea koos ervoor om Enzo Maresca de laan uit te sturen en Liam Rosenior bij Strasbourg weg te ...

128
128
‘Oplossing Vazquez dringt aan: twee opties op tafel’

RSC Anderlecht zoekt naarstig naar een oplossing voor Luis Vazquez. De Argentijnse aanvaller kan ...

342
342
Man City haalt lijstje boven: Kompany opvolger van Pep?

Manchester City is onder Pep Guardiola uitgegroeid tot een Europese grootmacht. De Spanjaard heeft ...

152
152

Meer sportnieuws