'Club Brugge vindt opvolger Vanaken in Scandinavië'

door
'Club Brugge vindt opvolger Vanaken in Scandinavië'

Bij Club Brugge sluiten ze hun seizoen volgende week af met een uitwedstrijd tegen Union, maar eigenlijk zitten ze bij Blauw-Zwart al met hun hoofd bij volgend seizoen. Dan strijkt er met Ronny Deila een nieuwe trainer neer en het is de bedoeling dat ook de spelersgroep de komende maanden nog een stevige kwaliteitsinjectie zal krijgen.


Er liggen al twee aanwinsten vast met Michal Skoras (Lech Poznan) en Victor Barbera (FC Barcelona), maar het is de bedoeling dat er nog heel wat vers bloed bij zal komen. Zo zou Club onder meer nog zoeken naar een jonge nummer tien, die wat meer concurrentie moet gaan bieden aan Hans Vanaken en op termijn de tweevoudige Gouden Schoen kan opvolgen. Onder meer de naam van Abdelkahar Kadri (KV Kortrijk) werd al genoemd, maar Club speurt ook in Scandinavië.

Daar werd Armin Gigovic de voorbije weken al naar voor geschoven als een mogelijke piste en Expressen meldt nu dat Club nog steeds geïnteresseerd is in de 21-jarige Zweed. Die speelt sinds januari voor FC Midtjylland, dat hem tot eind juni huurt van het Russische FK Rostov. Hij kwam de voorbije maanden vijftien keer in actie voor de Deense club.

LEES OOK: Vanaken niet pijnvrij: "Ik maak het zo niet erger"

Heel wat gegadigden

Een terugkeer naar Rusland ziet Gigovic niet zitten en dus kan Club de Zweedse international (één cap) mogelijk binnenhalen. Er is echter wel veel concurrentie. Midtjylland zou hem graag langer willen houden en Gigovic sluit een verlengd verblijf zelf ook niet uit. Ook Legia Warschau en enkele clubs uit de Bundesliga zouden nog op de loer liggen.

Moet Club Brugge voor zijn komst gaan?

Meest recent

Kompany zet Bayern-top onder druk met beslissing van formaat

Bayern zit in een beslissende fase rond een transfertarget die Kompany al maanden bovenaan zijn ...

2
2
Nainggolan zéér duidelijk over vertrek bij Patro

Patro Eisden stuntte door Radja Nainggolan in januari naar Maasmechelen te halen. De voormalige Rode ...

25
25
'Anderlecht gaat pittige transferstrijd aan met Napoli'

RSC Anderlecht is volop bezig met het zoeken naar versterking. De Brusselaars willen de kern in de ...

38
38
Hubert geeft verklaring voor pover Union SG

Union SG speelde een povere partij, niet de eerste, tegen AA Gent. Deze keer konden ze geen ...

68
68
Vanaken niet pijnvrij: "Ik maak het zo niet erger"

Club Brugge uit en thuis is een enorm verschil. Na RSC Anderlecht werd ook KV Mechelen vlot ...

82
82
Nipte zege Barça overschaduwd: groot alarm om Yamal

FC Barcelona heeft zijn voorsprong aan de top in het klassement van La Liga intact kunnen houden ...

52
52
Opvallende persconferentie Leko: "Zie ik er bang uit?"

Club Brugge heeft zijn dure nederlaag op het veld van Union SG enkele dagen later alweer rechtgezet. ...

162
162
Dure uitschuiver Union: sterkhouder krijgt 4 op 10

Slechts enkele dagen na de zege in de titelclash tegen Club Brugge, werd Union SG weer stevig met de ...

74
74
Kompany naar bekerfinale, Doku helpt City aan leidersplaats

Vincent Kompany blijft met Bayern München op koers voor een historisch seizoen. Enkele dagen na ...

132
132
Titelstrijd volledig open: Club haalt fors uit, eerste slipper Union

Club Brugge heeft op de vierde speeldag van de Champions' Play-Off voor een nieuw keerpunt in de ...

269
269
Kassa Genk rinkelt: El Ouahdi gooit ambities op tafel

KRC Genk kan de laatste weken rekenen op een Zakaria El Ouahdi in bloedvorm. De Limburgers kunnen ...

259
259
PSG maakt titelstatement, nieuw gezichtsverlies Atlético

Enkele dagen dagen na de verloren finale van de Copa del Rey, heeft Atlético Madrid een ...

25
25
Geurtje aan cruciale goal Club: Vanhaezebrouck velt verdict

Club Brugge wou woensdagavond voor een gepaste reactie zorgen na de dure uitschuiver op Union SG. ...

569
569
Nieuwe kroonprins Anderlecht staat op: "Identiek Zanetti"

RSC Anderlecht heeft sportief en financieel gezien enkele moeilijke jaren achter de rug. Meer dan ...

415
415
"Heel zuur" - duidelijke oorzaak uitschuiver KRC Genk

KRC Genk heeft zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs dinsdagavond met succes verdedigd. Maar de ...

256
256
Spitsenbom bij Anderlecht: topschutter op komst

Anderlecht heeft zijn zinnen gezet op een Engelse topschutter die dit seizoen overal opvalt. ...

401
401
Taravel hint naar verrassingen in basiself

Anderlecht kan terugblikken op een knappe zes op zes in de Champions' Play-Off, maar desondanks ...

110
110
Leko zorgt weer voor verrassing, AA Gent mét Kanga

De wedstrijden volgen elkaar in sneltempo op in de play-offs, want woensdagavond wordt de vierde ...

82
82
Mokerslag voor Kompany en Duitsland: sterkhouder mist WK

Bayern München mocht vorig weekend al de titel in de Bundesliga vieren, maar dat betekent niet ...

58
58
'Strijd barst los: Arsenal en Man Utd melden zich bij Club'

Bij Club Brugge komt er in de zomer mogelijk een stevige leegloop aan. Heel wat sterkhouders lopen ...

176
176
Crisis bij Chelsea compleet: alwéér trainer op straat

Sinds de overname door BlueCo is het bij Chelsea maar zelden rustig geweest. De Blues wonnen wel een ...

55
55
'Club droomt nog van transfer: bod JPL-concurrent geweigerd'

Bij Club Brugge speuren ze de markt nu al volop af naar versterking voor de zomer. Daarbij mikken ze ...

110
110
'KV Mechelen dreigt revelatie te verliezen'

Bij KV Mechelen zetten ze de laatste jaren met succes in op jong talent. Daarbij beschikken ze over ...

79
79
'Grote kuis Guardiola: City stuurt alweer oudgediende door'

Manchester City is vorig seizoen een nieuwe weg ingeslagen. Na een moeilijke eerste seizoenshelft ...

85
85
Europees ticket of transfer voor smaakmaker Westerlo?

Westerlo groeide de voorbije jaren uit tot een handelshuis. De Kemphanen geven kansen aan heel wat ...

53
53

Meer sportnieuws