'Club Brugge vindt opvolger Vanaken in Scandinavië'

door
'Club Brugge vindt opvolger Vanaken in Scandinavië'

Bij Club Brugge sluiten ze hun seizoen volgende week af met een uitwedstrijd tegen Union, maar eigenlijk zitten ze bij Blauw-Zwart al met hun hoofd bij volgend seizoen. Dan strijkt er met Ronny Deila een nieuwe trainer neer en het is de bedoeling dat ook de spelersgroep de komende maanden nog een stevige kwaliteitsinjectie zal krijgen.


Er liggen al twee aanwinsten vast met Michal Skoras (Lech Poznan) en Victor Barbera (FC Barcelona), maar het is de bedoeling dat er nog heel wat vers bloed bij zal komen. Zo zou Club onder meer nog zoeken naar een jonge nummer tien, die wat meer concurrentie moet gaan bieden aan Hans Vanaken en op termijn de tweevoudige Gouden Schoen kan opvolgen. Onder meer de naam van Abdelkahar Kadri (KV Kortrijk) werd al genoemd, maar Club speurt ook in Scandinavië.

Daar werd Armin Gigovic de voorbije weken al naar voor geschoven als een mogelijke piste en Expressen meldt nu dat Club nog steeds geïnteresseerd is in de 21-jarige Zweed. Die speelt sinds januari voor FC Midtjylland, dat hem tot eind juni huurt van het Russische FK Rostov. Hij kwam de voorbije maanden vijftien keer in actie voor de Deense club.

LEES OOK: 'Club Brugge pakt groots uit met revolutionair plan'

Heel wat gegadigden

Een terugkeer naar Rusland ziet Gigovic niet zitten en dus kan Club de Zweedse international (één cap) mogelijk binnenhalen. Er is echter wel veel concurrentie. Midtjylland zou hem graag langer willen houden en Gigovic sluit een verlengd verblijf zelf ook niet uit. Ook Legia Warschau en enkele clubs uit de Bundesliga zouden nog op de loer liggen.

Moet Club Brugge voor zijn komst gaan?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

80
80
'Club Brugge pakt groots uit met revolutionair plan'

Bij Club Brugge namen ze de voorbije jaren een grote voorsprong op de concurrentie in België. ...

6
6
Europese finalisten gekend: ontdek de grote favorieten

De kaarten in de drie Europese competities zijn geschud. De voorbije dagen werden de tickets ...

23
23
'Revolutie bij Anderlecht: Sibierski krijgt carte blanche'

Met Antoine Sibierski heeft RSC Anderlecht eindelijk zijn nieuwe sportief directeur beet. Tijdens ...

132
132
Nieuwe wending Real-soap: Valderde komt zelf met statement

De crisis bij Real Madrid escaleerde deze week helemaal met een heftig incident tussen Federico ...

44
44
UEL/UECL: Tielemans naar finale, Penders en co sneuvelen

Donderdagavond werden de tickets voor de finales van de Europa en Conference League afgewerkt. In ...

47
47
'Bestuur nu al op scherp: historische mercato Club Brugge'

Club Brugge wil zich in de komende weken verzekeren van zijn 20ste landstitel, maar achter de ...

324
324
Trainingsgevecht zindert na: Real onderneemt stappen

Enkele dagen voor El Clasico op het veld van FC Barcelona, staat Real Madrid in vuur en vlam. De ...

91
91
Limburgse goudmijn: Genk stoomt nieuw toptalent al klaar

KRC Genk hoopt in de komende weken alsnog een Europees ticket te veroveren, maar ondertussen is men ...

155
155
'City en United knokken om Duivel, Kompany op de loer'

Verschillende Rode Duivels komen tijdens nakende zomermercato in aanmerking voor een mooie transfer. ...

130
130
'Exodus van start: Antwerp verliest eerste steunpilaar'

Antwerp FC staat opnieuw voor een drukke zomermercato. De sportieve leiding van de Great Old zal ...

592
592
'Vertrek Tzolis krijgt vorm: eisen Club Brugge gelekt'

Club Brugge neemt komende zomer afscheid van verschillende sterkhouders. Even laaide de hoop op een ...

399
399
'Irritaties bij Genk-bestuur: spelers intern aangepakt'

KRC Genk slikte afgelopen weekend een zware opdoffer en verloor in de Europe Play-Offs op Charleroi ...

528
528
Kompany hakt knoop door: Kane legt bom onder Bayern

De toekomst van Harry Kane bepaalt meer dan alleen de aanval van Bayern. Vincent Kompany botst ...

244
244
Real op apegapen: Valverde naar hospitaal na nieuwe knokpartij

Aanstaande zondag wil Real Madrid er alles aan doen om te voorkomen dat FC Barcelona kampioen speelt ...

225
225
Union verliest aura van sympathie: analist geeft dé reden

Union SG legde de voorbije jaren een indrukwekkend parcours af en deed sinds zijn promotie op ...

234
234
Kompany zwaar bestolen? Antwoord klaar en duidelijk

In de Champions League streden Bayern München en Paris Saint-Germain woensdag om het tweede ...

236
236
KV Kortrijk haalt slag thuis: steunpilaar mee naar JPL

Na één jaartje in de Challenger Pro League maakt KV Kortrijk komend seizoen zijn ...

65
65
Vier toppers, één verrassing: ontdek de Europese topscorers

Het einde van het seizoen in het clubvoetbal nadert met rasse schreden en dus staan ook nog heel wat ...

81
81
'Pittige vuurdoop: Sibierski krijgt eerste transferopdracht'

RSC Anderlecht presenteerde woensdag zijn nieuwe sportief directeur officieel aan de pers. Nu de ...

439
439
'Club Brugge kaalgeplukt: ook Forbs richting exit?'

Of de titelrace tot een goed einde zal worden gebracht valt nog af te wachten, maar hoe dan ook mag ...

689
689
'Duiventil in Genk: verlanglijst De Condé lekt uit'

Of het nog een Europees ticket kan bemachtigen valt voorlopig af te wachten, maar dat KRC Genk ...

527
527
Anderlecht-fans spuwen gal: bestuur in het verweer

Daags na de officiële voorstelling van Antoine Sibierski als technisch directeur zit het er ...

303
303
'Frisse wind bij Club Brugge: unieke kans toptalent'

Om de zopas veroverde leidersplaats te verdedigen rekent Club Brugge zaterdag tegen STVV mogelijk op ...

516
516
Bondsparket maakt opvallende sanctie Burgess bekend

Voor het eerst in deze play-offs is Union op achtervolgen aangewezen, want afgelopen weekend nam ...

757
757
Jean-Marie Pfaff stinkend rijk? Absurde jackpot wacht

Jean-Marie Pfaff staat mogelijk voor de transfer van zijn leven. Niet op een voetbalveld dit keer, ...

445
445

Meer sportnieuws