'Arsenal denkt aan nieuwe pittige deal met Man City'

door
'Arsenal denkt aan nieuwe pittige deal met Man City'

Arsenal stond vrijwel het volledige seizoen aan de leiding in de Premier League, maar liet het in april en mei afweten en moest de titel daardoor alsnog aan Manchester City laten. Dat kwam hard aan bij de Gunners, maar die laten het hoofd niet hangen. Ze willen zich in de zomer stevig versterken om volgend seizoen wél een prijs te kunnen pakken.


Vorige zomer investeerde Arsenal al stevig in zijn selectie, waarbij het opvallend genoeg ook bij zijn grootste concurrent ging shoppen. Het nam immers Gabriel Jesus en Oleksandr Zinchenko over van Manchester City en hun komst bleek ook een schot in de roos. In die mate zelfs dat Mikel Arteta dat kunstje nog eens wil overdoen. Arsenal werd al gelinkt aan Ilkay Gündogan, die einde contract is, maar heeft ook nog een andere naam op zijn verlanglijstje gezet.

Fabrizio Romano meldt immers dat ook João Cancelo in beeld is bij Arsenal. De Portugese flankverdediger werd eind januari plots doorgestuurd bij City, dat hem voor de rest van het seizoen verhuurde aan Bayern München. Daar speelde hij echter ook niet altijd en de Duitse kampioen besliste daardoor om zijn aankoopoptie van 70 miljoen euro niet te lichten.

LEES OOK: ‘Ophef in Nederland: bliksemvertrek Sterling bij Feyenoord’

Barcelona ligt op de loer

Cancelo keert dus in principe terug naar City, maar daar zal hij geen nieuwe kans krijgen. Daar wil Arsenal van profiteren, maar ze zullen wel concurrentie krijgen van FC Barcelona. Dat toonde in januari al interesse en is nog steeds op zoek naar nieuwe flankverdedigers, zeker na het vertrek van Jordi Alba. Het wordt echter afwachten wat hun financiële mogelijkheden zijn, want de Financial Fair Play-regels beperken hun middelen nog steeds stevig.


Zou hij een aanwinst zijn voor Arsenal?

Meest recent

'Club droomt nog van transfer: bod JPL-concurrent geweigerd'

Bij Club Brugge speuren ze de markt nu al volop af naar versterking voor de zomer. Daarbij mikken ze ...

13
13
'KV Mechelen dreigt revelatie te verliezen'

Bij KV Mechelen zetten ze de laatste jaren met succes in op jong talent. Daarbij beschikken ze over ...

21
21
'Grote kuis Guardiola: City stuurt alweer oudgediende door'

Manchester City is vorig seizoen een nieuwe weg ingeslagen. Na een moeilijke eerste seizoenshelft ...

19
19
Europees ticket of transfer voor smaakmaker Westerlo?

Westerlo groeide de voorbije jaren uit tot een handelshuis. De Kemphanen geven kansen aan heel wat ...

19
19
Extra wapen voor Kompany: "Een nog betere versie!"

Bayern München neemt het vanavond in de halve finales van de DFB Pokal op verplaatsing op tegen ...

54
54
Taravel looft RSCA-vertrekker: "Hij verdient veel respect"

Bij RSC Anderlecht gaan ze de laatste rechte lijn in van het seizoen. De Brusselaars hopen der derde ...

131
131
AA Gent legt aanvaller langdurig onder contract

AA Gent haalde de afgelopen tientallen Afrikaanse spelers naar de club. Een toch wel ...

28
28
Vrancken looft ‘toekomstige RSCA-pion’: "Héél goede speler"

Bij STVV maken ze zich klaar voor de partij tegen RSC Anderlecht. Wouter Vrancken hoopt dat Keisuke ...

205
205
Kompany naar City? Guardiola én CEO Bayern reageren

Manchester City wordt steeds meer in verband gebracht met Vincent Kompany, maar die lijkt toch nog ...

121
121
Taravel geeft update over blessure Stroeykens

Bij RSC Anderlecht liggen er weer spelers in de lappenmand. Dat blijft toch een probleem bij de ...

157
157
AA Gent laat recordtransfer gratis vertrekken

AA Gent hoopt de komende weken in de play-offs nog een Europees ticket uit de brand te slepen, maar ...

84
84
'Chelsea neemt keiharde beslissing over Lavia'

Chelsea gaat door een zware periode. Het heeft zijn laatste vijf competitiewedstrijden verloren, ...

108
108
Standard slaat toe en legt talent onder contract

Enkele jaren geleden gold de jeugdopleiding van Standard nog als één van de beste van ...

62
62
'Grote zorgen om Lukaku: nieuwe blessure?'

Het heeft de voorbije weken stevig gestormd door Romelu Lukaku, nadat hij zich afmeldde bij de Rode ...

123
123
'Steenrijke Engelse club meldt zich voor Tzolis'

Bij Club Brugge dreigen in de zomer weer heel wat smaakmakers te gaan vertrekken. Eén van de ...

216
216
Genk zet sterkhouder in bloemetjes na straffe reeks

Genk liep dinsdagavond tegen een nieuwe ontgoocheling aan, want het kon ook zijn tweede ...

63
63
'Barça duwt door en start onderhandelingen met Club'

Bij Club Brugge hebben de voorbije maanden heel wat spelers zich in de kijker kunnen spelen. Dat ...

465
465
Pikant schandaal in Italië: Prostituee zoekt naar 'papa'

Een groot escortschandaal houdt Italië in zijn greep. In de media wordt bericht dat zo’n ...

88
88
'Antwerp dumpt held genadeloos'

Antwerp heeft zich na een moeilijke periode de voorbije dagen weer herpakt met een zes op zes. ...

292
292
KV Kortrijk doet eerste inkomende transfer na promotie

Het seizoen duurt nog enkele weken, maar de invulling van de Jupiler Pro League voor volgend seizoen ...

88
88
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht dumpt duo, Club moet geduld oefenen'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

174
174
Rudi Garcia baalt: “Rode Duivel plots onder niveau”

De komende weken zal er druk gediscussieerd worden over de nakende WK-selectie van de Rode Duivels. ...

101
101
Rik Verheye en Sam Kerkhofs kondigen groot nieuws aan

Is Sporting Hasselt stilaan op weg naar een soort Wrexham-scenario? Onder leiding van BV's Sam ...

126
126
Union SG verbaast wéér met ‘geweldig koopje’

Union SG heeft een duidelijk beleid en de Brusselse club houdt daaraan vast. De landskampioen zoekt ...

118
118
Romelu Lukaku naar de bank bij Rode Duivels?

Romelu Lukaku kent een rampseizoen bij Napoli. De aanvaller kampt met veel blessureleed en zit in de ...

82
82

Meer sportnieuws