'Arsenal denkt aan nieuwe pittige deal met Man City'

door
'Arsenal denkt aan nieuwe pittige deal met Man City'

Arsenal stond vrijwel het volledige seizoen aan de leiding in de Premier League, maar liet het in april en mei afweten en moest de titel daardoor alsnog aan Manchester City laten. Dat kwam hard aan bij de Gunners, maar die laten het hoofd niet hangen. Ze willen zich in de zomer stevig versterken om volgend seizoen wél een prijs te kunnen pakken.


Vorige zomer investeerde Arsenal al stevig in zijn selectie, waarbij het opvallend genoeg ook bij zijn grootste concurrent ging shoppen. Het nam immers Gabriel Jesus en Oleksandr Zinchenko over van Manchester City en hun komst bleek ook een schot in de roos. In die mate zelfs dat Mikel Arteta dat kunstje nog eens wil overdoen. Arsenal werd al gelinkt aan Ilkay Gündogan, die einde contract is, maar heeft ook nog een andere naam op zijn verlanglijstje gezet.

Fabrizio Romano meldt immers dat ook João Cancelo in beeld is bij Arsenal. De Portugese flankverdediger werd eind januari plots doorgestuurd bij City, dat hem voor de rest van het seizoen verhuurde aan Bayern München. Daar speelde hij echter ook niet altijd en de Duitse kampioen besliste daardoor om zijn aankoopoptie van 70 miljoen euro niet te lichten.

LEES OOK: Code rood voor Guardiola: Haaland bijt door het stof

Barcelona ligt op de loer

Cancelo keert dus in principe terug naar City, maar daar zal hij geen nieuwe kans krijgen. Daar wil Arsenal van profiteren, maar ze zullen wel concurrentie krijgen van FC Barcelona. Dat toonde in januari al interesse en is nog steeds op zoek naar nieuwe flankverdedigers, zeker na het vertrek van Jordi Alba. Het wordt echter afwachten wat hun financiële mogelijkheden zijn, want de Financial Fair Play-regels beperken hun middelen nog steeds stevig.


Zou hij een aanwinst zijn voor Arsenal?

Meest recent

Anderlecht jubelt: nieuwe spits strijkt eindelijk neer

De wintermercato van Anderlecht lijkt helemaal gelanceerd. Dinsdag streek met Justin Heereken al een ...

63
63
'AA Gent moet nog wachten op miljoenentransfer'

AA Gent wil zich deze winter versterken met het oog op de strijd om de top zes, maar voorlopig zien ...

23
23
Hayen haalt oude bekende van bij Club naar Genk

Bij KRC Genk grepen ze eind december hard in. Thorsten Fink werd omwille van de tegenvallende ...

151
151
'Volgende aanwinst Anderlecht helemaal in kannen en kruiken'

Bij Anderlecht lijken ze stilaan helemaal in gang geschoten te zijn op de transfermarkt. Dinsdag ...

236
236
STVV slaat toe en plukt sterkhouder weg bij Beerschot

STVV blijft ook na de winterstop verbazen. De Kanaries wipten vorig weekend zelfs naar de tweede ...

66
66
TRANSFERUURTJE: 'Verrassende vertrekker bij Club, Genk sluit deal met Milan'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

134
134
‘Na zege duiken kopzorgen Leko weer op: dilemma lonkt’

Club Brugge heeft vertrouwen getankt in de Champions League. Na de 1-4 zege op Kairat Almaty kunnen ...

210
210
Onrust rond Ronaldo: schokkend incident zorgt voor opschudding

Cristiano Ronaldo zal ongetwijfeld in shock zijn na een weerzinwekkende daad. Eén van de ...

58
58
Luis Enrique verbaast iedereen met uitspraken na zeperd

De Champions League zit vol verrassingen. Man City ging hard onderuit op het veld van Bodo/Glimt en ...

46
46
Code rood voor Guardiola: Haaland bijt door het stof

Manchester City zit plots weer in de hoek waar de klappen vallen. Na de pijnlijke derbynederlaag ...

72
72
‘Club all-in voor enorme stunt: ferm miljoenenbod op tafel'

Club Brugge wil nog ferm uitpakken op de wintermercato. De formatie van Ivan Leko wist dan wel net ...

708
708
Pocognoli out? T1 is schim van zichzelf bij AS Monaco

Sebastien Pocognoli liet Union SG achter zich en koos voor een avontuur bij AS Monaco. De ...

144
144
Pfaff snoeihard voor Anderlecht: “Kent niets van voetbal”

Bayern München neemt het vanavond op tegen Union SG. Jean-Marie Pfaff is nog steeds een legende ...

408
408
Euforie Club meteen getemperd: Leko krijgt gouden raad

Club Brugge won met 1-4 op het veld van Kairat Almaty. Blauw-Zwart zat in een desastreuze vorm en ...

288
288
Union gaat voor stunt en roept straffe taal richting Kompany

Union SG is de leider in de Jupiler Pro League, maar in de Champions League wacht een aartsmoeilijke ...

99
99
KV Mechelen neemt afscheid: talent versiert toptransfer

KV Mechelen doet dit seizoen volop mee voor een plek in de top 6. Malinwa staat op een vijfde plek ...

153
153
Analyse escaleert: Alderweireld schrikt van officiële brief

Toby Alderweireld heeft in het Belgische voetbal al lang niets meer te bewijzen. Van de Antwerpse ...

238
238
Vanaken slaat en zalft na broodnodige overwinning

Het is Club Brugge dan toch gelukt om een totale crisis te vermijden. Na de pijnlijke ...

125
125
'Anderlecht raast door: tweede winteraanwinst tekent tot 2030'

RSC Anderlecht is helemaal onder stoom aan het geraken op de transfermarkt. Dinsdag werd het vertrek ...

573
573
Hayen weet genoeg: KRC Genk grijpt in met goudklompje

Nicky Hayen moet KRC Genk zo snel mogelijk weer aan het winnen zien te krijgen. Maar ondertussen ...

227
227
Ontdekking bij Club: "Leko is intensief met hem bezig"

Na de slippers tegen Charleroi en La Louvière was de druk bijzonder groot, maar Club Brugge ...

302
302
Na statement in UCL: grote verrassing in Belgische WK-selectie?

In de Champions League maakte Club Brugge KV dinsdagavond indruk door met 1-4 te winnen van ...

126
126
'Anderlecht op z'n kop: ongeziene transfer op komst'

Anderlecht is achter de schermen bezig met een transfer die niemand zag aankomen. Het gaat om een ...

651
651
Kazachse terugreis draait uit op nachtmerrie voor Club

Club Brugge heeft in de Champions League gedaan wat moest en won dinsdagavond met 1-4 op het ...

837
837
8 op 10 - Kranten verrassen met 'beste speler' bij Club

Met nog één speeldag te gaan, behoudt Club Brugge dan toch een kans om door te ...

333
333

Meer sportnieuws