'Arsenal denkt aan nieuwe pittige deal met Man City'

door
'Arsenal denkt aan nieuwe pittige deal met Man City'

Arsenal stond vrijwel het volledige seizoen aan de leiding in de Premier League, maar liet het in april en mei afweten en moest de titel daardoor alsnog aan Manchester City laten. Dat kwam hard aan bij de Gunners, maar die laten het hoofd niet hangen. Ze willen zich in de zomer stevig versterken om volgend seizoen wél een prijs te kunnen pakken.


Vorige zomer investeerde Arsenal al stevig in zijn selectie, waarbij het opvallend genoeg ook bij zijn grootste concurrent ging shoppen. Het nam immers Gabriel Jesus en Oleksandr Zinchenko over van Manchester City en hun komst bleek ook een schot in de roos. In die mate zelfs dat Mikel Arteta dat kunstje nog eens wil overdoen. Arsenal werd al gelinkt aan Ilkay Gündogan, die einde contract is, maar heeft ook nog een andere naam op zijn verlanglijstje gezet.

Fabrizio Romano meldt immers dat ook João Cancelo in beeld is bij Arsenal. De Portugese flankverdediger werd eind januari plots doorgestuurd bij City, dat hem voor de rest van het seizoen verhuurde aan Bayern München. Daar speelde hij echter ook niet altijd en de Duitse kampioen besliste daardoor om zijn aankoopoptie van 70 miljoen euro niet te lichten.

LEES OOK: Doku briest ondanks glansrol: Rode Duivel in zak en as

Barcelona ligt op de loer

Cancelo keert dus in principe terug naar City, maar daar zal hij geen nieuwe kans krijgen. Daar wil Arsenal van profiteren, maar ze zullen wel concurrentie krijgen van FC Barcelona. Dat toonde in januari al interesse en is nog steeds op zoek naar nieuwe flankverdedigers, zeker na het vertrek van Jordi Alba. Het wordt echter afwachten wat hun financiële mogelijkheden zijn, want de Financial Fair Play-regels beperken hun middelen nog steeds stevig.


🚀

Zou hij een aanwinst zijn voor Arsenal?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

79
79
'Exodus van start: Antwerp verliest eerste steunpilaar'

Antwerp FC staat opnieuw voor een drukke zomermercato. De sportieve leiding van de Great Old zal ...

47
47
'Vertrek Tzolis krijgt vorm: eisen Club Brugge gelekt'

Club Brugge neemt komende zomer afscheid van verschillende sterkhouders. Even laaide de hoop op een ...

117
117
Kompany hakt knoop door: Kane legt bom onder Bayern

De toekomst van Harry Kane bepaalt meer dan alleen de aanval van Bayern. Vincent Kompany botst ...

129
129
Real op apegapen: Valverde naar hospitaal na nieuwe knokpartij

Aanstaande zondag wil Real Madrid er alles aan doen om te voorkomen dat FC Barcelona kampioen speelt ...

142
142
Union verliest aura van sympathie: analist geeft dé reden

Union SG legde de voorbije jaren een indrukwekkend parcours af en deed sinds zijn promotie op ...

134
134
KV Kortrijk haalt slag thuis: steunpilaar mee naar JPL

Na één jaartje in de Challenger Pro League maakt KV Kortrijk komend seizoen zijn ...

47
47
Vier toppers, één verrassing: ontdek de Europese topscorers

Het einde van het seizoen in het clubvoetbal nadert met rasse schreden en dus staan ook nog heel wat ...

62
62
'Pittige vuurdoop: Sibierski krijgt eerste transferopdracht'

RSC Anderlecht presenteerde woensdag zijn nieuwe sportief directeur officieel aan de pers. Nu de ...

397
397
'Club Brugge kaalgeplukt: ook Forbs richting exit?'

Of de titelrace tot een goed einde zal worden gebracht valt nog af te wachten, maar hoe dan ook mag ...

464
464
'Duiventil in Genk: verlanglijst De Condé lekt uit'

Of het nog een Europees ticket kan bemachtigen valt voorlopig af te wachten, maar dat KRC Genk ...

320
320
Anderlecht-fans spuwen gal: bestuur in het verweer

Daags na de officiële voorstelling van Antoine Sibierski als technisch directeur zit het er ...

253
253
'Frisse wind bij Club Brugge: unieke kans toptalent'

Om de zopas veroverde leidersplaats te verdedigen rekent Club Brugge zaterdag tegen STVV mogelijk op ...

408
408
Bondsparket maakt opvallende sanctie Burgess bekend

Voor het eerst in deze play-offs is Union op achtervolgen aangewezen, want afgelopen weekend nam ...

665
665
Jean-Marie Pfaff stinkend rijk? Absurde jackpot wacht

Jean-Marie Pfaff staat mogelijk voor de transfer van zijn leven. Niet op een voetbalveld dit keer, ...

399
399
'Grote kuis in Genk: volledig elftal richting exit'

KRC Genk dreigt nog naast een Europees ticket te grijpen, maar zelfs mits een goede afloop hebben de ...

388
388
'Club Brugge hakt knoop door over opvolger Mignolet'

Of hij zaterdag zijn wederoptreden kan vieren tegen STVV valt nog af te wachten, maar Simon Mignolet ...

471
471
Julie Vanloo na immense shock: Club Brugge als reddingsboei

De klap kwam hard aan voor Julie Vanloo. Enkele dagen voor de start van het nieuwe WNBA-seizoen werd ...

673
673
'Strijd Karetsas is los: gesprekken met eerste club'

Voor KRC Genk is het op sportief vlak een ontgoochelend seizoen, maar toch lijkt de kassa in de ...

165
165
Club houdt toptalent uit handen van buitenlandse clubs

Club Brugge lijkt alweer voor een hete transferzomer te staan. Het zal opnieuw af te rekenen krijgen ...

153
153
Verrassende transferzet STVV: "Cultuurbewaker in kleedkamer"

STVV beleeft één van de mooiste seizoenen uit haar geschiedenis en is nu al zeker van ...

71
71
Amerikaanse club: "We waren zeer dicht bij komst De Bruyne"

In de Verenigde Staten zullen ze in juni kunnen genieten van Kevin De Bruyne, want de ervaren ...

28
28
'Tottenham gaat all-in voor kandidaat-Rode Duivel'

Tottenham leek af te stevenen op een schokkende degradatie uit de Premier League, maar na een zes op ...

57
57
AA Gent liep op pijnlijke wijze recordtransfer mis

AA Gent wist de laatste jaren heel wat lucratieve uitgaande transfers te doen, maar dat bleek in het ...

79
79
'D-Day nadert: 6 dilemma's voor Garcia'

Er zal de komende dagen nog druk gespeculeerd worden over hoe de selectie van de Rode Duivels op het ...

172
172
'Standard ziet belangrijke pion na één jaar al vertrekken'

Standard mag nog altijd dromen van een Europees ticket, want op vier speeldagen van het einde prijkt ...

122
122

Meer sportnieuws