'Arsenal denkt aan nieuwe pittige deal met Man City'

door
'Arsenal denkt aan nieuwe pittige deal met Man City'

Arsenal stond vrijwel het volledige seizoen aan de leiding in de Premier League, maar liet het in april en mei afweten en moest de titel daardoor alsnog aan Manchester City laten. Dat kwam hard aan bij de Gunners, maar die laten het hoofd niet hangen. Ze willen zich in de zomer stevig versterken om volgend seizoen wél een prijs te kunnen pakken.


Vorige zomer investeerde Arsenal al stevig in zijn selectie, waarbij het opvallend genoeg ook bij zijn grootste concurrent ging shoppen. Het nam immers Gabriel Jesus en Oleksandr Zinchenko over van Manchester City en hun komst bleek ook een schot in de roos. In die mate zelfs dat Mikel Arteta dat kunstje nog eens wil overdoen. Arsenal werd al gelinkt aan Ilkay Gündogan, die einde contract is, maar heeft ook nog een andere naam op zijn verlanglijstje gezet.

Fabrizio Romano meldt immers dat ook João Cancelo in beeld is bij Arsenal. De Portugese flankverdediger werd eind januari plots doorgestuurd bij City, dat hem voor de rest van het seizoen verhuurde aan Bayern München. Daar speelde hij echter ook niet altijd en de Duitse kampioen besliste daardoor om zijn aankoopoptie van 70 miljoen euro niet te lichten.

LEES OOK: Garcia looft twee bekritiseerde Duivels: WK lijkt zekerheid

Barcelona ligt op de loer

Cancelo keert dus in principe terug naar City, maar daar zal hij geen nieuwe kans krijgen. Daar wil Arsenal van profiteren, maar ze zullen wel concurrentie krijgen van FC Barcelona. Dat toonde in januari al interesse en is nog steeds op zoek naar nieuwe flankverdedigers, zeker na het vertrek van Jordi Alba. Het wordt echter afwachten wat hun financiële mogelijkheden zijn, want de Financial Fair Play-regels beperken hun middelen nog steeds stevig.


Zou hij een aanwinst zijn voor Arsenal?

Meest recent

Cornelis spreekt zich uit over toekomst bij Charleroi

Charleroi werd vorige week met verstomming geslagen door het plotse vertrek van Rik De Mil. De ...

15
15
Genk slikt nieuwe domper: "Maar ploeg is niet dood"

KRC Genk zette deze week Thorsten Fink op straat, maar de trainerswissel heeft het tij nog niet ...

70
70
Dortmund zet Bayern onder druk, geen prijs voor Inter

Vrijdagavond werd er ook in het buitenland nog het nodige voetbal afgewerkt. In de Bundesliga heeft ...

27
27
Geen kerstcadeau voor Hayen: Racing Genk kraakt in slot

Met Nicky Hayen mogelijk in aantocht, leek Racing Genk vanavond lange tijd op weg naar drie ...

202
202
Hoefkens legt in detail uit waarom hij Genk afwijst

KRC Genk begon de voorbije dagen aan de zoektocht naar een nieuwe trainer na het ontslag van ...

179
179
'AA Gent kruist vingers voor extra miljoenen'

Het zijn woelige tijden geweest bij AA Gent met het plotse vertrek van Ivan Leko naar Club Brugge. ...

105
105
Lommel en Lierse verwennen fans met doelpuntenfestijn in CPL

Wie vrijdagavond richting het Soevereinstadion trok, kreeg veel meer dan zomaar een ...

23
23
'Mannaert razend op Garcia: details bekend'

Donderdag ontstond er plots weer een stormpje bij de voetbalbond. Rudi Garcia sprak de pers toe over ...

278
278
Nieuwe soap: Antwerp vecht nederlaag op Standard aan

In oktober liep de wedstrijd tussen Standard en Antwerp uit de hand. De supporters van de Rouches ...

190
190
'Opluchting bij Club en Union na transferontwikkeling'

De start van de wintermercato komt stilaan zeer dichtbij. Het is goed mogelijk dat de Jupiler Pro ...

136
136
'Anderlecht hakt knoop door over terugkeer toptalent'

Anderlecht staat wellicht opnieuw voor een vrij drukke wintermercato. Het wil af van de nodige ...

135
135
'Dender mag nog wat meer dromen van miljoenentransfer'

FCV Dender beleeft een moeilijk seizoen en staat na achttien speeldagen nog altijd op de laatste ...

24
24
‘Kompany vreest stunt van Club Brugge’

Niemand raakt graag een goudklompje kwijt, zéker Kompany niet. De Bayern-coach zou ontploffen ...

257
257
KRC Genk pakt uit met indrukwekkend nieuw initiatief

Bij KRC Genk hebben ze vandaag uitgepakt met een bijzonder nobel initiatief. De Limburgers zorgen ...

45
45
Beerschot haalt slag thuis: contract tot 2028

Beerschot begon zeer goed aan het seizoen, maar de laatste weken draait het vierkant bij de Kielse ...

67
67
Dani Alves zet plots voet aan wal op de Belgische markt

Dani Alves is bezig aan een nieuwe carrière. De Braziliaanse ex-speler van FC Barcelona kende ...

81
81
'Bliksemvertrek bij Antwerp: flop al richting exit'

Na een paar dramatische maanden klaart de zon stilaan weer op bij Antwerp, waar echter niet iedereen ...

139
139
Hasi doet boekje open over blessuregolf Anderlecht

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Antwerp, samen met de Brusselaars tegenwoordig dé ...

269
269
'Club Brugge richt pijlen op peperdure middenvelder'

Club Brugge sluit het jaar af met toppers tegen AA Gent en KRC Genk. Nadien gaat het in samenspraak ...

517
517
Oosting deelt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg Antwerp

Dankzij drie zeges op een rij mag Antwerp weer naar boven kijken, maar de volgende tegenstander van ...

251
251
'KRC Genk transfermarkt op: prioriteit De Condé bekend'

KRC Genk begint straks in Charleroi aan het leven na Thorsten Fink, die het leeuwendeel van de ...

437
437
Renard aan zet: Hasi verklapt winterplannen Anderlecht

Na de recente 15 op 18 hoopt RSC Anderlecht straks tegen Antwerp en Charleroi het jaar in stijl af ...

256
256
Zware veroordeling treft VRT-sterkhouder vol in het hart

Ruben Van Gucht blijft ook naast het voetbalnieuws onderwerp van gesprek. Het bekende VRT gezicht ...

141
141
Leko kruist vingers: Club Brugge stoomt sterkhouder klaar

Alle ogen zijn zondag gericht op Jan Breydel, waar Club Brugge dan AA Gent over de vloer krijgt. ...

397
397
'Alarm in Anderlecht: Hazard richting JPL-concurrent?'

Af en toe ligt hij onder vuur, maar nu zijn vormcurve weer in stijgende lijn zit lijkt de tijd toch ...

660
660

Meer sportnieuws