'Dessers kan ondanks degradatie fraaie transfer maken'

414
'Dessers kan ondanks degradatie fraaie transfer maken'

Cyriel Dessers kende vorig seizoen een gouden jaar op huurbasis bij Feyenoord, waar hij vooral in de Conference League indruk maakte. Het zorgde ervoor dat de spits vorige zomer een nieuwe kans kreeg bij KRC Genk, die hij met drie goals in zijn eerste drie matchen ook met beide handen greep. Desondanks koos hij in augustus toch voor een verrassende transfer.


De 28-jarige Nigeriaanse Belg ging zijn kans in de Serie A, waar Cremonese 6,5 miljoen euro neertelde voor zijn komst. Dat werd echter geen succes, want Dessers kon zijn ploeg niet aan het behoud helpen. Eén speeldag voor het einde zijn ze al zeker dat ze als voorlaatste eindigen en dus na één jaar terug naar de Serie B degraderen.

Dat zal Dessers echter wellicht niet meemaken. Hij scoorde zes keer in 26 matchen in de Serie A en dat was genoeg om de aandacht te trekken van enkele buitenlandse teams. Zo melden Britse media dat Rangers aan zijn komst denkt. De Schotse topclub ziet in de zomer met Antonio Colak, Alfredo Morelos en Ryan Kent heel wat offensieve vuurkracht vertrekken en zal hen moeten vervangen.

Dessers krijgt concurrentie

Trainer Michael Beale mikt daarvoor op spelers die ervaring hebben bij topclubs en op het Europese toneel en Dessers past perfect in dat profiel. Rangers volgt echter ook nog andere pistes, zoals bijvoorbeeld die van Sam Lammers. De 25-jarige Nederlander werd dit seizoen door Atalanta verhuurd aan Empoli, dat hem op zijn beurt in januari bij Sampdoria stalde.

Zou Rangers een mooie club zijn voor Dessers?

Meest recent

Rigaux onder vuur: "In België schreven ze hen ook af"

Dévy Rigaux krijgt zéér veel kritiek in Nederland. Feyenoord lijkt verzwakt uit ...

29
29
'Club Brugge wil weer toptalent in Engeland oppikken'

Bij Club Brugge waren ze deze zomer weer druk in de weer op de transfermarkt. Daarin gingen ze ook ...

12
12
Ruben Van Gucht onthult verrassende reden na plotse exit

Ruben Van Gucht heeft een drukke periode achter de rug. De VTM presentator is momenteel volop te ...

10
10
Goots vreest: bom op barsten bij KV Mechelen?

KV Mechelen blijft zitten in de hoek waar de klappen vallen. Het had afgelopen weekend gehoopt op ...

34
34
Van der Elst ziet Club-speler gered worden door reputatie

Club Brugge blijft in de competitie op koers met een nette vijftien op achttien, met enkel de ...

53
53
Furo maakt grote indruk: weldra kans in Premier League?

Club Brugge weet dezer dagen zijn talenten zeer duur te verkopen, zelfs als ze nog amper of niet aan ...

26
26
Club-fan Julie Vanloo grijpt iedereen naar de keel

Het ene moment lijkt alles nog mogelijk, even later blijft vooral de pijn over. Voor Julie Vanloo en ...

43
43
Defour en Proto zien Anderlecht grote stap zetten

Het is voor Anderlecht tot dusver toch een beetje een seizoen met twee gezichten. Het knokte zich ...

131
131
'Union met handen in haar voor EL na blessure Mac Allister'

Union nestelde zich afgelopen weekend aan de leiding in de Jupiler Pro League met een klinkende zege ...

79
79
'Nieuwe coach bij Kortrijk: eerste kandidaat bekend'

Het eerste trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League is een feit. Na een pijnlijke ...

318
318
Bruno hard voor topaankoop: RSCA slaat zich voor het hoofd

Anderlecht slaagde er vrijdag in om een belangrijke zege te pakken op het veld van KV Mechelen, want ...

352
352
Antwerp ontdekt sensatie: "Maar ik moet nog bijleren"

De sterke start van Antwerp behoort intussen helemaal tot het verleden, want de zeven op negen van ...

146
146
TRANSFERUURTJE: 'Eerste ontslag in JPL, Anderlecht bepaalt wintertarget'

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

357
357
Ferme opsteker KAA Gent ondanks eerste puntenverlies

KAA Gent speelde afgelopen speeldag 1-1 gelijk in de Jupiler Pro League tegen KRC Genk. Daardoor ...

115
115
Anderlecht haalt opgelucht adem: crisis nipt afgewend

RSC Anderlecht was wisselvallig aan het seizoen begonnen, maar afgelopen speeldag werd tegen KV ...

232
232
De Mil toont harde hand bij KAA Gent: Sonko boven water

Momodou Sonko was belangrijk voor KAA Gent. De aanvaller werd binnengehaald als een groot talent, ...

164
164
Onverwachte uitblinker bij Club: "Sinds Leko er is"

Het middenveld van Club Brugge is minder goed dan vorig jaar, dat is simpelweg een feit. Dat wil ...

428
428
Vandenbempt over JPL-topclub: "Zou een nachtmerrie zijn"

Union SG, AA Gent en Club Brugge zijn inzake punten uitstekend gestart aan het seizoen. USG en Club ...

317
317
Heynen met vaststelling: "Dat heeft AA Gent getoond"

KRC Genk speelde 1-1 tegen AA Gent. De Limburgers speelden een matige en een goede tweede helft. ...

208
208
Vandenbempt geeft gouden raad aan Sommer

Yann Sommer is pover begonnen bij Club Brugge. De ervaren Zwitser staat onder stevige druk en zal de ...

463
463
Albert ziet nieuwe uitblinker opstaan bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht moeten een aantal aanwinsten zich nog doorzetten. Paars-Wit won vrijdag met 0-1 ...

581
581
Karel Geraerts weldra weer aan de slag?

Het is al een tijdje stil rondom Karel Geraerts. De Belgische trainer werd, ten onrechte, gelinkt ...

224
224
Degryse tipt Thorup: gloednieuwe aanvalslinie bij Genk?

KRC Genk is zijn perfecte thuisrapport kwijt. De Limburgers bleven zondagnamiddag immers op een ...

190
190
Crisis bij Kortrijk compleet: Jonckheere stapt zelf op

KV Kortrijk is bezig aan een dramatische start van het seizoen. Na zes speeldagen staan de Kerels ...

450
450
Vanaken op tribunes bij Club: Leko speelt open kaart

Club Brugge hield zondagmiddag de drie punten thuis tegen Antwerp FC: 3-1. Nochtans verscheen de ...

545
545

Meer sportnieuws