Drama Antwerp? “Bij Club Brugge staan ze met valiezen klaar”

door
Drama Antwerp? “Bij Club Brugge staan ze met valiezen klaar”

Royal Antwerp FC liet zondag een gouden kans liggen. 'The Great Old' speelde 1-1 gelijk in eigen huis tegen Union en moet op de laatste speeldag vol aan de bak als het kampioen wil worden. Bij winst op het veld van KRC Genk zijn de Antwerpenaren sowieso zeker van de landstitel, maar een verplaatsing naar Limburg is nooit gemakkelijk. 


Zeker omdat Genk door het gelijkspel nog steeds meedoet voor het kampioenschap. De manschappen van coach Wouter Vrancken zullen komende zondag met het mes tussen de tand het veld betreden, Antwerp is gewaarschuwd. Maar er is ook nog steeds dat ander duel: Union-Club Brugge. Als 'The Great Old' punten laat liggen, kunnen de Brusselaars zich bij winst in eigen huis tot kampioen kronen. Dan is het nog maar de vraag of Blauw-Zwart met volle goesting zal spelen. 

De West-Vlamingen deden in deze play-offs nooit mee voor de titel en dat Antwerp nu wel eens zuur kunnen opbreken. "Bij Club Brugge staan ze ook al met de valiezen klaar in de hand op de laatste werkdag van het jaar. Het is niet zo dat Club Brugge het spel niet eerlijk wil spelen, maar die echte focus en scherpte om een topwedstrijd te spelen buitenshuis, die zal er niet zijn", analyseerde Peter Vandenbempt bij Sporza. 

LEES OOK: Zware paniek om Peter Vandenbempt: “Weet hij dat wel?"

MOMENTUM

"Antwerp heeft nog alles in eigen handen, er is niets verloren", gaat de analist verder. "Maar in vergelijking met gisteren zijn de kansen wel veel kleiner geworden. Gisteren had Antwerp het momentum, nu heeft Union dat wat mij betreft. Zo zijn er nog drie kandidaten op de laatste speeldag.

Ben jij het eens met Vandenbempt?

Meest recent

'Hasi op zijn hoede: bekeropstelling Anderlecht lekt uit'

In de 1/16 finale van de Croky Cup krijgt RSC Anderlecht dinsdagavond KVK Ninove over de vloer. Het ...

64
64
Voetbalbond kondigt refs Croky Cup & speeldag 13 aan

De komende dagen wordt de 1/16 finale van de Croky Cup afgehaspeld, komend weekend staat in de ...

74
74
Garcia verrast: volgende kapitein Rode Duivels bekend?

Binnen een drietal weken nemen de Rode Duivels het op tegen Kazachstan en Liechtenstein, de laatste ...

85
85
Pro League versus DAZN: nieuw struikelblok duikt op

Ook de 1/16 finales van de Croky Cup vallen straks exclusief te bekijken via DAZN. Op de achtergrond ...

128
128
Wesley Sonck zingt toontje lager: "Dieje van den Aldi!"

Hij was jarenlang het schrikbeeld van elke verdediger, een trefzekere spits bij Club Brugge, Genk, ...

123
123
Buitenlandse club deelt mee: “Hij traint mee bij KRC Genk"

KRC Genk heeft een zeer goede scouting. De Limburgers wisten al tal van jonge buitenlandse talenten ...

86
86
Teklak ziet onrustwekkende evolutie bij Anderlecht

RSC Anderlecht verloor afgelopen vrijdag met 1-0 van Sporting Charleroi. Het was een zeer matige ...

201
201
Verrassing bij Union SG: wissel van de macht op komst?

Union SG wist met 2-0 te winnen van STVV. De Belgische landskampioen speelde zeker niet ...

80
80
Anderlecht maakt selectie bekend: sterkhouders ontbreken

RSC Anderlecht speelt morgenavond in de Beker van België tegen Ninove. De Brusselaars staan ...

314
314
De Mil: "Kompany? Daarom is hij heel belangrijk voor ons"

Vincent Kompany is trainer van Bayern München en hij is de eerste Belgische coach die bij ...

95
95
'Prestigetransfer' Union SG in de problemen: vertrek lonkt

Union SG doet niet alleen maar goede transfers. Eén van de grootste namen die de club de ...

81
81
Manipulatie in Pro League: Bouchez valt Club Brugge aan

Terwijl de soap rond tv-rechtenhouder DAZN momenteel het leeuwendeel van de aandacht opeist blijft ...

913
913
Wilmots door het lint: stevige sancties voor Standard

In de resterende zes minuten trok het de 1-0 zege wel over de streep, maar zoals verwacht krijgt de ...

165
165
Michy Batshuayi in diepe rouw na tragische gebeurtenis

Michy Batshuayi heeft zwaar nieuws gedeeld vanuit Frankfurt. De Rode Duivel nam op ontroerende wijze ...

69
69
Breuk met DAZN: Pro League overweegt drastische stappen

De soap rond DAZN nadert stilaan haar finale ontknoping. Zo weten we vrijdag of de tv-rechtenhouder ...

476
476
Lardot ontleedt strafschopfases Antwerp-Club Brugge

Afgelopen weekend stond in de Jupiler Pro League speeldag 12 op het programma. Naar goede gewoonte ...

962
962
Mercato-alarm: Club Brugge slaat nú toe voor killerspits

Club Brugge kan nú toeslaan voor een 1,97 m diepe spits die in Letland meteen rendeert. De ...

664
664
OHL trapt na richting Hubert: "Misschien beter dat hij weg is"

OH Leuven heeft met Felice Mazzu een nieuwe trainer voorgesteld. Dat is een vreemde keuze, aangezien ...

188
188
Matthäus verandert plots compléét van mening over Kompany

Hoe serieus moet je analisten nog nemen die voor televisie werken? De vraag dient stilaan gesteld te ...

239
239
Hein over RSCA-crisis: "Dan ligt hun ontslagbrief ook klaar"

RSC Anderlecht stevent weer af op een mislukt seizoen. De club betaalt de prijs voor de dramatische ...

652
652
Red Flames slijpen de messen: Ierland is gewaarschuwd

De Red Flames verloren met 4-2 in Dublin tegen Ierland. Een stevige domper. In het stadion van OH ...

50
50
Derde Rode Duivel out: maanden buiten strijd

Het is voor Rudi Garcia geen fijne week geweest. De bondscoach zag de voorbije dagen verschillende ...

177
177
Grote club: "Sprak met Kompany toen hij bij Anderlecht zat"

Vincent Kompany trok in mei 2022 de deur achter zich dicht bij RSC Anderlecht. Hij werd richting ...

227
227
'Renard en Borguet lieten zich geweldig ringeloren'

Dat de zomermercato van RSC Anderlecht geen succes was, dat ziet iedereen ondertussen. Maar ook aan ...

397
397
Bayat kind aan huis bij Belgische topclub: "60 miljoen euro"

Mogi Bayat was jarenlang héél aanwezig bij clubs als RSC Anderlecht, Standard, AA Gent ...

343
343

Meer sportnieuws