'Liverpool dokt 80 miljoen voor nieuwe middenvelder'

door
'Liverpool dokt 80 miljoen voor nieuwe middenvelder'

Liverpool heeft er een teleurstellend seizoen opzitten. De Reds sluiten de Premier League af op plek vijf en moeten zich tevreden stellen met Europa League-voetbal. Volgend seizoen moet het beter en daarvoor heeft de ploeg van Jürgen Klopp vers bloed nodig.


Liverpool speurt de markt af op zoek naar versterkingen. Onder meer op het middenveld mag er zeker nog iets bij op Anfield Road. De Reds worden al een tijdje in verband gebracht met Alexis MacAllistar. De Argentijn was het hele seizoen een sterkhouder op het middenveld van Brighton & Hove Albion en werkte ook een ijzersterk WK af met Argentinië.

Dat zorgt ervoor dat Liverpool bereid is om diep in de buidel te tasten voor de diensten van MacAllistar. Volgens Fichajes heeft de club 80 miljoen euro over om MacAllistar naar Anfield Road te halen. Liverpool zou al contact opgenomen hebben met Brighton om de transfer te bespreken. Als de overgang erdoor komt, dan wordt MacAllistar meteen de duurste transfer ooit in de geschiedenis van Brighton & Hove Albion. Er zou naar verluidt wel stevige concurrentie zijn. Zo worden ook Chelsea, Manchester United en Manchester City naar voren geschoven als mogelijke bestemmingen.

LEES OOK: Noa Lang doet pittige onthulling over horrorblessure

Heropbouw

MacAllistar moet Liverpool helpen in de heropbouw van de ploeg. De Argentijn moet een van de nieuwe patrons worden bij de Reds en ze opnieuw aan de top brengen in de Premier League na een tegenvallende campagne. Afwachten of de speler trek heeft in een verhuis naar Anfield Road en zich volgend seizoen tevreden stelt met de Europa League en niet de Champions League. Vooral dat laatste zou wel eens in het nadeel kunnen spelen van Liverpool.

Wie strikt MacAllistar?

Meest recent

Duivels-fans in de wolken: De Bruyne dropt toekomstbommetje

Kevin De Bruyne moet komende zomer één van dé Belgische speerpunten op het WK ...

2
2
Gouden zege Jonge Duivels: Vermeeren behoedt Vermant van rotavond

De Belgische beloften hebben vrijdagavond een cruciale overwinning geboekt in hun ...

83
83
Enorme lof voor Anderlecht: "Grootste en beste van België"

RSC Anderlecht heeft niet zijn beste jaren achter de rug, maar blijft beschikken over een puike ...

113
113
Garcia geeft basiself-hint: slecht nieuws voor één Duivel

De Rode Duivels staan zaterdagavond voor een interessante test met oog op het WK. In Atlanta wordt ...

141
141
Duranville doet boekje open over Anderlecht-comeback

De Belgische beloften spelen vrijdagavond een belangrijke EK-kwalificatiewedstrijd tegen Oostenrijk. ...

68
68
Open oorlog Napoli vs. Lukaku: De Bruyne komt met reactie

De voorbije dagen is een heus conflict ontstaan tussen Romelu Lukaku en zijn club SSC Napoli. De ...

88
88
Club of Union kampioen? "Half mirakel als zij het halen"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

212
212
Onrust groeit rond De Cat: fout van Garcia?

De naam van Nathan De Cat springt in het oog bij de Rode Duivels, maar achter die selectie groeit ...

145
145
Europese barrages: dé favorieten voor de laatste WK-tickets

Tijdens de huidige interland-periode worden de resterende zes ticket voor het WK uitgedeeld. Vier ...

51
51
Club Brugge scherpt de messen: zinderend transferoffensief

Terwijl de spotlights deze week op de nationale ploegen zijn gerichten, kunnen de clubs hun plannen ...

318
318
'Anderlecht likt wonden: miljoenenaankoop buitenspel'

De boekhouding kleurt langzaam maar zeker groen bij RSC Anderlecht, dat weliswaar nog altijd op de ...

241
241
'Kroatisch talent zet koers richting Jupiler Pro League'

Onze competitie blijkt alsmaar meer een kweekvijver voor talent. Niet alleen jonge Belgen, ook ...

120
120
Club Brugge klopt tweedeklasser: één opvallende afwezige

Om de benen warm te houden tijdens de interlandbreak staan er bij de meeste ploegen enkele ...

399
399
Mannaert spreekt klare taal over toekomst bij KBVB

Met het oefenkamp in de Verenigde Staten zetten de Rode Duivels de laatste rechte lijn in richting ...

89
89
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

769
769
'Anderlecht op vinkenslag: comeback Lukaku deze zomer?'

Een van de vele targets op de verlanglijst van RSC Anderlecht voor volgende zomer is allicht een ...

268
268
Rigaux haalt gram: nieuwe goudmijn voor Club Brugge

Aleksandar Stankovic keert na amper één jaar wellicht al terug naar Inter, maar ook ...

215
215
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

163
163
Luc Nilis maakt korte metten met Anderlecht

Luc Nilis was in het verleden spitsentrainer bij RSC Anderlecht, maar uiteindelijk koos Paars-Wit ...

369
369
Nieuwe leider Duivels staat op: “Zéér serieus”

De Rode Duivels zijn momenteel op stage in de Verenigde Staten. Morgen staat de oefenwedstrijd tegen ...

144
144
Mokerslag De Cuyper: WK plots in gevaar?

Maxim De Cuyper heeft de afgelopen jaren een ferme opmars gemaakt. Van Club Brugge naar een ...

128
128
‘Strijd om Amadou Onana barst los: drie grootmachten’

Amadou Onana is bij de Rode Duivels niet meer weg te denken. Bij Aston Villa speelt de boomlange ...

82
82
Raman deelt ferme steek uit aan Club Brugge-fans

Benito Raman en Club Brugge, het zal nooit meer goedkomen. De aanvaller maakt nu het mooie weer bij ...

426
426
Vervanger Lukaku? Rudi Garcia maakt keuze

Romelu Lukaku geeft verstek voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten. De topscorer ...

87
87
De Cuyper slaat terug na kritiek op defensie Duivels

Komende zomer willen de Rode Duivels op het WK graag hoge ogen gooien. Om zo goed mogelijk aan de ...

48
48

Meer sportnieuws