'Liverpool dokt 80 miljoen voor nieuwe middenvelder'

166 stemmen
'Liverpool dokt 80 miljoen voor nieuwe middenvelder'

Liverpool heeft er een teleurstellend seizoen opzitten. De Reds sluiten de Premier League af op plek vijf en moeten zich tevreden stellen met Europa League-voetbal. Volgend seizoen moet het beter en daarvoor heeft de ploeg van Jürgen Klopp vers bloed nodig.


Liverpool speurt de markt af op zoek naar versterkingen. Onder meer op het middenveld mag er zeker nog iets bij op Anfield Road. De Reds worden al een tijdje in verband gebracht met Alexis MacAllistar. De Argentijn was het hele seizoen een sterkhouder op het middenveld van Brighton & Hove Albion en werkte ook een ijzersterk WK af met Argentinië.

Dat zorgt ervoor dat Liverpool bereid is om diep in de buidel te tasten voor de diensten van MacAllistar. Volgens Fichajes heeft de club 80 miljoen euro over om MacAllistar naar Anfield Road te halen. Liverpool zou al contact opgenomen hebben met Brighton om de transfer te bespreken. Als de overgang erdoor komt, dan wordt MacAllistar meteen de duurste transfer ooit in de geschiedenis van Brighton & Hove Albion. Er zou naar verluidt wel stevige concurrentie zijn. Zo worden ook Chelsea, Manchester United en Manchester City naar voren geschoven als mogelijke bestemmingen.

Heropbouw

MacAllistar moet Liverpool helpen in de heropbouw van de ploeg. De Argentijn moet een van de nieuwe patrons worden bij de Reds en ze opnieuw aan de top brengen in de Premier League na een tegenvallende campagne. Afwachten of de speler trek heeft in een verhuis naar Anfield Road en zich volgend seizoen tevreden stelt met de Europa League en niet de Champions League. Vooral dat laatste zou wel eens in het nadeel kunnen spelen van Liverpool.

Wie strikt MacAllistar?

Meest recent

'AA Gent legt pittig prijskaartje vast: 8 miljoen euro'

AA Gent zal deze zomer snel klaar moeten zijn met zijn transferhuiswerkt, want de eerste opdracht in ...

3
3
'Meunier heeft nieuwe club zo goed als beet'

Voor Thomas Meunier is de wereldbeker nog geen echt succes geworden. De rechtsachter begon het ...

13
13
Waarom Sporza-commentatoren plots zwaar onder vuur liggen

Het WK in de Verenigde Staten (en Mexico en Canada) blijkt niet alleen een beproeving voor de ...

34
34
Na WK sensationele transfer voor Harry Kane?

Engeland overleefde vlotjes de groepsfase op het WK, want met een zeven op negen tegen Kroatië, ...

51
51
'Standard zet volgende oude bekende op wenslijst'

Standard is deze zomer al behoorlijk druk in de weer op de transfermarkt. Daarbij vist het tot ...

31
31
'Club Brugge en Anderlecht azen op WK-revelatie'

We zijn zowat halfweg het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico, want de groepsfase zit erop ...

237
237
Vanaken of Onana? Boeckx voorspelt keuze van Garcia

De Rode Duivels moeten woensdag aan de bak in de zestiende finales van het WK, waarin ze met Senegal ...

246
246
'OH Leuven pakt stevig uit met komst jeugdinternational'

OH Leuven blikt terug op alweer een grijs seizoen. Het kon pas op de valreep de Relegation Play-Off ...

73
73
Pion alweer weg bij Anderlecht: "Sibierski was correct"

Bij Anderlecht is er in de voorbije maanden alweer heel wat veranderd. Nadat vorig seizoen de ...

237
237
Onana zorgt voor onrust: Vandenbempt sust controverse

De knock-outfase van het WK werd zondagavond afgetrapt met de zestiende finale tussen Canada en ...

82
82
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil middenvelder, Club kiest keeper'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

231
231
Blessuregolf in Anderlecht: exact verdict bekend

De voorbije jaren werd RSC Anderlecht geregeld geteisterd door blessureleed. Nog voor het seizoen ...

216
216
'Club Brugge akkoord: transfer in kannen en kruiken'

Club Brugge vatte maandag de voorbereiding op volgend seizoen. Uiteraard ontbraken er wel nog heel ...

425
425
Ruben Van Gucht haalt snoeihard uit: "Losers eerste klas!"

Hij is gewend dat er over hem geschreven wordt. Dat er over hem gepraat wordt, nog meer. Maar deze ...

169
169
Standard pakt uit met komst ex-Rode Duivel

Standard heeft zijn technische staf vandaag weten te versterken. De Rouches maakten de komst van een ...

89
89
Club Brugge slaat toe met contract tot medio 2029

Bij Club Brugge hopen ze de komende jaren nog wat jonge binnen- en buitenlandse talenten te laten ...

227
227
STVV heeft beet en stelt tweede zomeraanwinst voor

STVV heeft zopas zijn tweede zomeraanwinst voorgesteld. Nadat het Joedrick Pupe definitief overnam, ...

73
73
'Ajax verbaast iedereen met stunttransfer bij FC Barcelona'

Ajax heeft duidelijk versterking nodig en de club mikt op ervaren namen. Technisch directeur Jotdi ...

149
149
Kevin De Bruyne schiet twee keer raak: "Geen woorden voor"

Op het veld oogt hij vaak koel, berekend en bijna onbewogen. Maar achter de wereldster die al ...

67
67
Absolute kraker op WK: Marokko waarschuwt Nederland

Komende nacht staat er om 3u een waanzinnige topper op het programma. Marokko en Nederland nemen het ...

151
151
Anderlecht en Feyenoord? Vrancken doet boekje open

Hearts stelde onlangs Wouter Vrancken voor als zijn nieuwe coach. De Belgische trainer werd aan veel ...

264
264
Adedji-Sternberg naar Club Brugge? Genk onderneemt actie

Het transferdossier rond Noah Adedji-Sternberg bedaart al enkele dagen de gemoederen. KRC Genk en ...

648
648
Extra geluksbrenger: Duivels zorgen voor WK-primeur tegen Senegal

Woensdagavond is het zover, dan staan de Rode Duivels voor hun 1/16de finale op het WK 2026. Het ...

261
261
Waarschuwing Garcia: "Als hij speelt, is België kansloos"

De Rode Duivels staan voor een zware dobber in de 1/16de finales van het WK 2026. Zo wacht een duel ...

1062
1062
Definitief einde carrière? Broos reageert na WK-eliminatie

Voor Zuid-Afrika zit het wereldkampioenschap erop. Bafana Bafana sneuvelde zondagavond in de 1/16de ...

72
72

Meer sportnieuws