Fredberg laat geld rollen: Anderlecht vindt nieuwe patron

1564
Fredberg laat geld rollen: Anderlecht vindt nieuwe patron

Anderlecht wil in de komende weken en maanden twee versterkingen halen: een vervanger voor de langdurig geblesseerde Yari Verschaeren en een dynamische middenvelder met body en infiltratievermogen. Voor die tweede invulling heeft Jesper Fredberg alvast een ideaal doelwit gevonden. Rassoul Ndiaye is een atletische box-to-box middenvelder die techniek en power combineert. Bovendien gedijt hij het beste in een 4-3-3 veldbezetting, wat volgend seizoen precies het uitgangspunt is bij Anderlecht.

LEES OOK: Aanzienlijk nadeel Anderlecht: Vitor Bruno reageert

Dynamische middenvelder met infiltratievermogen

Jesper Fredberg heeft al geruime tijd zijn transferplan klaarliggen voor het komende seizoen. Op 8 mei presenteerde al hij zijn draaiboek aan de raad van bestuur, en tot grote vreugde werd het ambitieuze plan van Fredberg unaniem goedgekeurd door de bestuursleden van Anderlecht. Fredberg heeft een nieuw kader gecreëerd bij Sporting, dat een 4-3-3 veldbezetting als uitgangspunt neemt, met een dominante, agressieve en entertainende speelstijl. Maar om dit nieuwe raamwerk succesvol te implementeren, zal de Deense trainer echter de juiste spelers moeten aantrekken op de transfermarkt. Jesper Fredberg weet op welke posities er versterking moet worden gehaald. “We weten welke profielen we willen”, zei hij eerder al op de clubwebsite van Anderlecht. “Nu is het aan mij om de juiste spelers te vinden, binnen de limieten van ons budget.” Jesper Fredberg heeft een duidelijk beeld van de sterktes en zwaktes in de selectie, en plant om daarop te anticiperen in de komende weken en maanden. Op het middenveld wil hij alvast twee versterkingen halen: een vervanger voor de langdurig geblesseerde Yari Verschaeren en een dynamische middenvelder met body en infiltratievermogen.

Nieuwe patron bij Anderlecht

Een speler die volledig aan dit profiel voldoet en niet toevallig wordt gelinkt aan een mogelijke transfer naar Anderlecht, is Rassoul Ndiaye. De 21-jarige Senegalees speelt momenteel een belangrijke rol bij FC Sochaux en hij wordt geprezen om zijn techniek, volume en atletische kwaliteiten. Ndiaye wordt beschreven als de ‘patron’ op het middenveld, die niet alleen hard werkt, maar ook gemakkelijk doelpunten kan maken. Vanwege zijn razend interessante profiel, uitstekende prestaties en enorme potentieel, is hij een van de meest begeerde en gevolgde spelers in de Ligue 2. Het beste als nummer acht in 4-3-3 Rassoul Ndiaye is van nature een aanvallend ingestelde speler. In zijn vroege jeugdjaren speelde hij als spits, maar vanwege zijn gebrek aan snelheid werd hij omgezet naar een rol op het middenveld. Als nummer acht kan hij zijn kwaliteiten veel beter benutten, aangezien hij uitblinkt in techniek, uithoudingsvermogen, speloverzicht, aanvallende impulsen en atletische vaardigheden. Ndiaye heeft hard gewerkt aan zijn mindere punten zoals het defensieve spel, agressiviteit op het veld en positionering. Als nummer acht in een 4-3-3 opstelling komt Ndiaye volledig tot zijn recht, wat ook precies de speelstijl is die Anderlecht volgend seizoen wil hanteren volgens het nieuwe kader van Jesper Fredberg.

Grote voorbeelden: Iniesta en Yaya Touré

Rassoul Ndiaye kijkt niet op naar de eerste de beste spelers. De 21-jarige voetballer beschouwt Luka Modric van Real Madrid als de beste speler ter wereld, maar zijn grootste inspiratiebron is Andrés Iniesta. Iniesta is de speler die Ndiaye van zijn huidige positie heeft laten houden, en daarom beschouwt hij de Spanjaard als zijn rolmodel. Ndiaye heeft zelfs alle wedstrijden van het icoon van La Roja en FC Barcelona bekeken om van hem te leren. Daarnaast is Yaya Touré, voormalig speler van FC Barcelona en Manchester City, een ander belangrijk voorbeeld voor Ndiaye. De combinatie van techniek, kracht en atletische kwaliteiten zorgt ervoor dat Touré en Ndiaye bepaalde overeenkomsten hebben.

Fredberg moet geld laten rollen

Naast Anderlecht tonen ook verschillende clubs uit de Ligue 1 interesse in Rassoul Ndiaye, waaronder Lille OSC, AJ Auxerre, Bordeaux en Toulouse. Ook Udinese en Watford zijn gecharmeerd geraakt van zijn talent. Maar met een marktwaarde van 3 miljoen euro is Ndiaye zeker en vast geen goedkope optie voor Anderlecht. Bovendien zal dit bedrag waarschijnlijk de minimumprijs zijn die FC Sochaux voor hem vraagt, vooral omdat hij onlangs zijn contract nog met drie jaar heeft verlengd tot medio 2026. De geplande kapitaalverhoging bij Anderlecht, die ook het transferbudget zal verhogen, zal dus van groot belang zijn voor Jesper Fredberg om Ndiaye naar Brussel te kunnen halen. erg.

Anderlecht heeft nood aan een type-Ndiaye

Meest recent

Stankovic op zijspoor in Milaan: Club ontvangt cruciale update

Aleksandar Stankovic ruilde Club Brugge afgelopen zomer opnieuw in voor Internazionale. Voorlopig is ...

63
63
Aanzienlijk nadeel Anderlecht: Vitor Bruno reageert

Ook bij RSC Anderlecht wordt het seizoen eerstdaags hervat. En de Brusselaars zullen meteen vol aan ...

32
32
'Olise naar Real Madrid? Bayern onderneemt actie'

Michael Olise toonde zich tijdens de voorbije interlandperiode tot twee keer toe de kwelgeest van de ...

46
46
Kortrijk stelt nieuwe T1 aan: bijzonder detail bekend

De Jupiler Pro League hervat komend weekend met één gloednieuw gezicht voor de ...

31
31
Tresoldi-case: Klopp aangemaand tot actie met Club-spits

Club Brugge staat voor een bijzonder druk programma in de komende weken. Om dat tot een goed einde ...

69
69
Anderlecht mag dromen: recordtransfer van 30 miljoen

RSC Anderlecht wist zijn boekhouding de voorbije jaren weer ietwat in evenwicht te krijgen, maar ...

160
160
Van Gucht ziet kijkers weglopen: grote verrassing op komst

Ruben Van Gucht krijgt voorlopig maar weinig reden om op zijn lauweren te rusten. Zijn talkshow ...

42
42
Druk op Thorup neemt gevoelig toe: cruciaal vijfluik Genk

KRC Genk heeft een behoorlijk tegenvallend eerste luik van het seizoen achter de rug. De resultaten ...

138
138
'Arsenal doet Premier League daveren: supertransfer in 2027'

Met 12 op 15 is Arsenal FC meer dan behoorlijk begonnen aan de queeste om zijn Engelse titel te ...

47
47
Gouden transfermove Club: Barça volgt situatie van dichtbij

Club Brugge haalde afgelopen zomer heel wat verse krachten in huis. Een aantal daarvan maakte de ...

280
280
De Bruyne doet Parijs ontploffen met onverwachte stunt

Kevin De Bruyne schitterde de afgelopen weken nog eens als vanouds bij de Rode Duivels. Vooral zijn ...

55
55
"One-season wonder" - twijfels bij miljoenenaanwinst Anderlecht

RSC Anderlecht haalde afgelopen zomer een elftal nieuwe krachten in huis. Een aantal daarvan liet ...

234
234
Van Bommel uitgespuwd in Wallonië: Mannaert springt in de bres

Naar aanleiding van zijn benoeming als CEO van de KBVB, heeft Vincent Mannaert een uitgebreid ...

170
170
Moordend! Club krijgt waanzinnig programma voorgeschoteld

De extra lange interland-periode zit erop, het clubvoetbal kan weer in alle hevigheid losbarsten. ...

434
434
Marc Coucke zorgt voor groot mysterie aan Belgische kust

Marc Coucke weet als geen ander hoe hij de nieuwsgierigheid moet prikkelen. De eigenaar van ...

23
23
City in diepe problemen: 'eerste grote sanctie' al gelekt

Het clubvoetbal staat weer in de startblokken, maar in Engeland blijft de situatie rond Manchester ...

318
318
Van Bommel stelt groot doel na ondergang in Parijs

Mark van Bommel heeft een goede start genomen als Belgisch bondscoach. Maar de Nederlander maakte ...

390
390
Absolute topper is dé grote verliezer onder Van Bommel

Vier matchen in elf dagen onder Mark van Bommel, en de Rode Duivels hebben hun eerste grote ...

338
338
De Mil slikt bittere pil: abrupte exit bij AA Gent

Na zeven speeldagen staat AA Gent mee op kop. Rik De Mil duimt dan ook dat zijn troepen de lijn ...

429
429
'Club Brugge ruikt jackpot: toptransfer Seys in januari?'

Club Brugge heeft alweer een lucratieve zomer achter de rug, waarin onder meer Christos Tzolis en ...

217
217
Anderlecht keert kar: laatste kans voor verguisd duo

Na het late transferoffensief van Antoine Sibierski bleef RSC Anderlecht achter met een bijzonder ...

388
388
Sonck kiest ultieme 11 uit JPL: één club domineert

De eerste interlandbreak van het seizoen is achter de rug. Tijd dus om de aandacht opnieuw naar de ...

398
398
'De Condé op hete kolen: code rood voor KRC Genk'

De befaamde jeugdacademie leverde KRC Genk afgelopen zomer alweer grof geld op, want Konstantinos ...

386
386
Bruno terug naar tekentafel: extreme make-over bij RSCA

Na de lange interlandbreak begint RSC Anderlecht zaterdag aan een heuse marathon, met maar liefst ...

231
231
'Klok tikt bij Club Brugge: Belgisch trio kan beschikken'

Het seizoen is nog lang, maar in de bestuurskamer van Club Brugge wordt er ongetwijfeld al ...

704
704

Meer sportnieuws