Fredberg laat geld rollen: Anderlecht vindt nieuwe patron

1564
Fredberg laat geld rollen: Anderlecht vindt nieuwe patron

Anderlecht wil in de komende weken en maanden twee versterkingen halen: een vervanger voor de langdurig geblesseerde Yari Verschaeren en een dynamische middenvelder met body en infiltratievermogen. Voor die tweede invulling heeft Jesper Fredberg alvast een ideaal doelwit gevonden. Rassoul Ndiaye is een atletische box-to-box middenvelder die techniek en power combineert. Bovendien gedijt hij het beste in een 4-3-3 veldbezetting, wat volgend seizoen precies het uitgangspunt is bij Anderlecht.

LEES OOK: Anderlecht onder zware druk gezet: "Dan is het crisis"

Dynamische middenvelder met infiltratievermogen

Jesper Fredberg heeft al geruime tijd zijn transferplan klaarliggen voor het komende seizoen. Op 8 mei presenteerde al hij zijn draaiboek aan de raad van bestuur, en tot grote vreugde werd het ambitieuze plan van Fredberg unaniem goedgekeurd door de bestuursleden van Anderlecht. Fredberg heeft een nieuw kader gecreëerd bij Sporting, dat een 4-3-3 veldbezetting als uitgangspunt neemt, met een dominante, agressieve en entertainende speelstijl. Maar om dit nieuwe raamwerk succesvol te implementeren, zal de Deense trainer echter de juiste spelers moeten aantrekken op de transfermarkt. Jesper Fredberg weet op welke posities er versterking moet worden gehaald. “We weten welke profielen we willen”, zei hij eerder al op de clubwebsite van Anderlecht. “Nu is het aan mij om de juiste spelers te vinden, binnen de limieten van ons budget.” Jesper Fredberg heeft een duidelijk beeld van de sterktes en zwaktes in de selectie, en plant om daarop te anticiperen in de komende weken en maanden. Op het middenveld wil hij alvast twee versterkingen halen: een vervanger voor de langdurig geblesseerde Yari Verschaeren en een dynamische middenvelder met body en infiltratievermogen.

Nieuwe patron bij Anderlecht

Een speler die volledig aan dit profiel voldoet en niet toevallig wordt gelinkt aan een mogelijke transfer naar Anderlecht, is Rassoul Ndiaye. De 21-jarige Senegalees speelt momenteel een belangrijke rol bij FC Sochaux en hij wordt geprezen om zijn techniek, volume en atletische kwaliteiten. Ndiaye wordt beschreven als de ‘patron’ op het middenveld, die niet alleen hard werkt, maar ook gemakkelijk doelpunten kan maken. Vanwege zijn razend interessante profiel, uitstekende prestaties en enorme potentieel, is hij een van de meest begeerde en gevolgde spelers in de Ligue 2. Het beste als nummer acht in 4-3-3 Rassoul Ndiaye is van nature een aanvallend ingestelde speler. In zijn vroege jeugdjaren speelde hij als spits, maar vanwege zijn gebrek aan snelheid werd hij omgezet naar een rol op het middenveld. Als nummer acht kan hij zijn kwaliteiten veel beter benutten, aangezien hij uitblinkt in techniek, uithoudingsvermogen, speloverzicht, aanvallende impulsen en atletische vaardigheden. Ndiaye heeft hard gewerkt aan zijn mindere punten zoals het defensieve spel, agressiviteit op het veld en positionering. Als nummer acht in een 4-3-3 opstelling komt Ndiaye volledig tot zijn recht, wat ook precies de speelstijl is die Anderlecht volgend seizoen wil hanteren volgens het nieuwe kader van Jesper Fredberg.

Grote voorbeelden: Iniesta en Yaya Touré

Rassoul Ndiaye kijkt niet op naar de eerste de beste spelers. De 21-jarige voetballer beschouwt Luka Modric van Real Madrid als de beste speler ter wereld, maar zijn grootste inspiratiebron is Andrés Iniesta. Iniesta is de speler die Ndiaye van zijn huidige positie heeft laten houden, en daarom beschouwt hij de Spanjaard als zijn rolmodel. Ndiaye heeft zelfs alle wedstrijden van het icoon van La Roja en FC Barcelona bekeken om van hem te leren. Daarnaast is Yaya Touré, voormalig speler van FC Barcelona en Manchester City, een ander belangrijk voorbeeld voor Ndiaye. De combinatie van techniek, kracht en atletische kwaliteiten zorgt ervoor dat Touré en Ndiaye bepaalde overeenkomsten hebben.

Fredberg moet geld laten rollen

Naast Anderlecht tonen ook verschillende clubs uit de Ligue 1 interesse in Rassoul Ndiaye, waaronder Lille OSC, AJ Auxerre, Bordeaux en Toulouse. Ook Udinese en Watford zijn gecharmeerd geraakt van zijn talent. Maar met een marktwaarde van 3 miljoen euro is Ndiaye zeker en vast geen goedkope optie voor Anderlecht. Bovendien zal dit bedrag waarschijnlijk de minimumprijs zijn die FC Sochaux voor hem vraagt, vooral omdat hij onlangs zijn contract nog met drie jaar heeft verlengd tot medio 2026. De geplande kapitaalverhoging bij Anderlecht, die ook het transferbudget zal verhogen, zal dus van groot belang zijn voor Jesper Fredberg om Ndiaye naar Brussel te kunnen halen. erg.

Anderlecht heeft nood aan een type-Ndiaye

Meest recent

Leko draait knop metéén om: "Wordt nog meer een finale"

Club Brugge heeft zich zaterdagavond verzekerd van een plek in de 1/8ste finales van de Croky Cup. ...

51
51
Thorup doet opvallende onthulling na Genkse bekertriomf

KRC Genk is voorlopig goed uit de interland-periode gekomen. Na de vlotte zege van vorig weekend ...

38
38
Anderlecht onder zware druk gezet: "Dan is het crisis"

In de Croky Cup staat RSC Anderlecht zondagavond voor een erg lastige opdracht. Zo moet Paars-Wit op ...

63
63
Afgang Napoli: Italianen zetten De Bruyne fors op zijn plaats

In de Italiaanse Serie A heeft SSC Napoli zaterdagnamiddag gezichtsverlies geleden. Op bezoek bij ...

53
53
Croky Cup: Club zonder overschot, ook Genk en Essevee door

De eersteklassers hebben zich zaterdag niet laten verrassen in de Croky Cup. Club Brugge kende meer ...

64
64
'PSG nóg sterker: spektakeltransfer van 70 miljoen'

Met een waanzinnige eerste helft op Manchester City, etaleerde Paris Saint-Germain deze week nog ...

157
157
Ommekeer Antwerp eindelijk ingezet? "Volgens de data ..."

Antwerp FC heeft zich met opvallend veel moeite geplaatst voor de 1/8ste finales van de Croky Cup. ...

77
77
'Geen foutenmarge Anderlecht: zéven wissels in basisploeg'

In de Croky Cup staat RSC Anderlecht zondagavond voor de lastige verplaatsing naar Beerschot. Maar ...

385
385
Klaar voor superweek: Barça scoort er vijf in Spaanse clash

FC Barcelona staat voor een waanzinnige week. Op enkele dagen tijd treft het achtereenvolgens Paris ...

33
33
Bayern vermorzelt Leipzig: Vandevoordt voorkomt groter drama

Na twee mindere resultaten heeft Vincent Kompany de motor bij Bayern München weer op toerental ...

57
57
'Transferdossier Tresoldi ontploft: krankzinnig bedrag'

Na zijn onvergetelijke hattrick tegen Internazionale, gaat de naam van Nicolo Tresoldi heel Europa ...

415
415
Leko zet elftal op zijn kop: Club met twee tieners in beker

In de Croky Cup staan zaterdagavond opnieuw enkele leuke duels op het programma. Landskampioen Club ...

137
137
Zwak Antwerp met dichtgeknepen billen naar volgende ronde

In de Croky Cup stonden er om 17u30 drie bekerduels op het programma. Royal Antwerp FC, OH Leuven en ...

66
66
Lukaku beslissend voor Fenerbahçe, Inter recht de rug

Om 18u mocht Romelu Lukaku eindelijk eens in de basis starten bij Fenerbahçe. Hoe verging het ...

57
57
KRC Genk snakt naar méér: de druk wordt opgevoerd

KRC Genk speelt vanavond in de Croky Cup tegen Virton. Enkel kwalificatie is voldoende voor de ...

53
53
Daar is hij dan! Romelu Lukaku scoort eerste voor Fenerbahçe

Romelu Lukaku mocht vanavond in de basis starten bij Fenerbahçe. De Belgische aanvaller ...

127
127
Zwak PSV blameert zich en loopt zwaar tegen de lamp

PSV, tegenstander van Club Brugge in de Champions League, is ook dit jaar de grote titelfavoriet in ...

50
50
Man City verbreekt record, Doku laat zich gelden

Liverpool is tot dusver een grote teleurstelling in de Premier League, Manchester City doet het wel ...

108
108
Charlotte richt zich naar Van Gucht: "Ik wil het niet meer"

Charlotte Van Looy en Ruben Van Gucht vormen één van de meest spraakmakende koppels ...

193
193
Alle remmen los in Engeland: Tielemans keihard afgemaakt

Drie maanden na zijn transfer staat Youri Tielemans bij Manchester United al op de wip. Na de ...

157
157
Dortmund verliest weer punten, El Ouahdi bepalend

In de Bundesliga stonden er om 15u30 heel wat matchen op het programma. Het was vooral interessant ...

41
41
De Condé en Thorup duwen door met opvallende aanpak

KRC Genk speelt vanavond op het veld van Virton. Winnen en doorgaan naar de volgende ronde van de ...

75
75
Blamage voor Napoli, De Bruyne met pijnlijke hoofdrol

Napoli ging namiddag op bezoek bij Venezia, dat laatste stond in de Serie A. Kevin De Bruyne begon ...

63
63
Mulder woedend op Belgische clubs: "Schaam jullie!"

Jan Mulder haalt stevig uit na het WK drama van de Red Flames. Na de pijnlijke uitschakeling tegen ...

155
155
Dramatisch rapport: Hayen reageert op mogelijk ontslag

Nicky Hayen verloor wéér met Burnley, dat met 1-2 onderuit ging tegen Wolverhampton. ...

102
102

Meer sportnieuws