Jonkie wil volgend seizoen helemaal doorbreken bij Club Brugge

door
Jonkie wil volgend seizoen helemaal doorbreken bij Club Brugge

"Elk nadeel heb z'n voordeel", zei Johan Cruijff ooit. Dat ondervonden ze zondag bij Club Brugge ook. Blauw-Zwart werd voor de wedstrijd tegen KRC Genk geteisterd door blessures en daardoor was het vooral in de aanval puzzelen voor Rik De Mil. Daardoor kreeg de jeugd wel volop zijn kans. Zo bestond de voorhoede uit Antonio Nusa (18) en Romeo Vermant (19).


Voor die laatste was het zijn eerste basisplaats in de A-ploeg, nadat hij de voorbije weken al steevast mocht invallen van De Mil. Vermant profiteerde van de blessures bij Ferran Jutgla en Roman Yaremchuk, die allebei verstek moesten laten gaan. Hij maakte een zeer gretige indruk en scoorde ook bijna, maar Vandevoordt en de lat hielden hem van zijn eerste goal.

Voor Vermant was de basisplaats de kroon op een seizoen waarin het snel ging. "Het is een rollercoaster geweest: van de wedstrijden in 1B, naar trainen met de eerste ploeg en daarna spelen", vertelt hij op de website van Club. "k heb me fysiek proberen voorbereiden op dit moment en nu wil ik mijn kans grijpen. Het is niet makkelijk om te spelen als er niets meer te behalen valt. Je probeert gemotiveerd te blijven. Het is een goede voorbereiding op het volgend seizoen, maar het is wel een nieuw seizoen met andere spelers en concurrentie. Dan moet ik zelf mijn beste beentje voorzetten. We zien wel hoe het loopt."

LEES OOK: 'Storm bij Club Brugge: Leko’s razernij hakt erin'

Vermant wil helemaal doorbreken

Het mag dus duidelijk zijn dat Vermant van plan is om volgend seizoen helemaal door te breken. Dan zal hij zich wel in de gunst moeten spelen van Ronny Deila, die in de zomer overkomt van Standard als nieuwe trainer. Bij Club geloven ze in ieder geval wel hard in de zoon van ex-Rode Duivel Sven Vermant, want hij mocht deze week nog een nieuw contract tot 2026 tekenen.

Zal Vermant volgend seizoen helemaal doorbreken?

Meest recent

'Anderlecht zet zich schrap: onverwachte club wil Stroeykens'

RSC Anderlecht zal de komende matchen geen beroep kunnen doen op Mario Stroeykens. Het paars-witte ...

0
0
Kermis op Old Trafford: Engelse pers pakt Lammens aan

In de Premier League werden de toeschouwers op Old Trafford maandagavond verwend met een ...

49
49
'Storm bij Club Brugge: Leko’s razernij hakt erin'

Dender was de perfecte illustratie van Ivan Leko’s voetbal: Club mag winnen, maar nooit ...

146
146
'Nieuwe trainer Genk: één naam weerklinkt het luidst'

Het doek is dan toch gevallen over Thorsten Fink als hoofdcoach van KRC Genk. De Duitser betaalde ...

220
220
'Overmars dropt transferbom: Antwerp vol voor straffe comeback'

Na vier opeenvolgende overwinningen tegen aanzienlijke tegenstanders, heeft Antwerp FC zich op ...

321
321
'Vazquez buiten: Anderlecht zet zinnen op peperdure spits'

RSC Anderlecht wil zich tijdens de komende wintermercato versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

126
126
'Winterse toptransfer Tzolis: Club Brugge heeft beslist'

Club Brugge heeft momenteel opnieuw verschillende spelers rond lopen die op termijn in aanmerking ...

246
246
'Genk zoekt coach: De Condé mag 3 pistes al schrappen'

Na anderhalf jaar zit Thorsten Fink zijn tijd erop bij KRC Genk, dat stilaan de reputatie dreigt te ...

327
327
'Vuurwerk bij Club Brugge: dubbelslag in Duitsland'

Ivan Leko moet voor meer vuur, passie en energie zorgen, maar na de trainerswissel beloofde Club ...

318
318
'Code rood bij Antwerp: topprioriteit Overmars bekend'

Amper drie weken geleden kampeerde Antwerp nog in de degradatiezone, maar nu staat het stamnummer ...

301
301
'Anderlecht verrast vriend en vijand met wintertarget'

In de laatste rechte lijn richting de wintermercato liet Olivier Renard zopas nog eens zijn licht ...

382
382
Hans Vanaken zet WK darts op stelten met bezoek aan Gent-fan

AA Gent en Club Brugge: het was de afgelopen week water en vuur. Dat had uiteraard alles te maken ...

490
490
Nieuwe info duikt op: Nicky Hayen naar KRC Genk?

Wat al enkele weken in de lucht hing, is sinds maandag ook een feit: KRC Genk heeft afscheid genomen ...

649
649
Spectaculaire winnaar Gouden Schoen? De Cat reageert

Begin januari wordt bekend gemaakt wie Hans Vanaken opvolgt op de erelijst van de Gouden Schoen. ...

236
236
Same smile, more years - Saelemaekers ziet topseizoen beloond

Alexis Saelemaekers heeft zich de voorbije maanden niet alleen geprofileerd bij de Rode Duivels, op ...

35
35
'Nieuwe cashbom Club: grootmacht klopt aan voor Seys'

Club Brugge won zondagnamiddag met ruime cijfers op FCV Dender, maar zag Joaquin Seys wel ...

656
656
Meteen klappen in Gent: De Mil trekt lessen na gefaald debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

313
313
‘Genk davert: absolute topnaam staat al klaar'

Plots staat KRC Genk weer voor die ene moeilijke vraag: wie moeten ze nu aanstellen om hoofdcoach te ...

1418
1418
Genk zet Fink bij grof huisvuil: sappige details lekken uit

Dimitri de Condé zoekt al lang naar stabiliteit in de dug-out, maar ook Thorsten Fink wist ...

482
482
'Anderlecht bij van zich af: koude oorlog met Ajax'

In Youth We Trust. De slogan leek even uitgehold, maar met Nathan De Cat als exponent trekt Besnik ...

461
461
Lardot velt verrassend verdict over handspel Hazard

Afgelopen weekend stond in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Hier en daar viel er ...

441
441
Club-Gent: De Mil slikt bittere pil voor clash met Leko

AA Gent zit in de hoek waar de klappen vallen. Na het abrupte vertrek van Ivan Leko vonden de ...

321
321
'Bijltjesdag in Belgisch voetbal: Cercle dumpt Cinel'

Het heeft lang geduurd, maar plots gaat het snel. De ene kop na de andere rolt in de Jupiler Pro ...

551
551
Verrassing van formaat: Fellaini viert comeback in JPL

Zowel op als naast het veld vierden de afgelopen jaren reeds heel wat leden van de Gouden Generatie ...

215
215
Albert: "Hij maakt het verschil bij Anderlecht"

RSC Anderlecht speelde een goede wedstrijd tegen een matig STVV. De 2-1 was gevleid voor de ...

393
393

Meer sportnieuws