Guardiola brengt onrustwekkend nieuws over De Bruyne

1277
Guardiola brengt onrustwekkend nieuws over De Bruyne

Manchester City veroverde dit seizoen voor de derde keer op rij de titel in de Premier League na een fenomenale remonte op Arsenal. Het sloot zondag zijn campagne wel een beetje in mineur af door te verliezen op Brentford. Al zal niemand in het Etihad zich daar zorgen over maken, want de echte apotheose moet nog komen. De volgende twee weekends speelt City immers nog twee finales.


De eerste is voor volgende zaterdag. Op 3 juni trekt City immers naar Wembley voor een derby tegen stadsgenoot Manchester United, met de FA Cup als inzet. Pep Guardiola had zondag echter slecht nieuws, want de Spaanse trainer gaf in de marge van de partij in Brentford aan dat het niet zeker is of Kevin De Bruyne er dan bij zal zijn.

De aanvoerder van de Rode Duivels zat zondag net als Ruben Dias en Jack Grealish niet in de selectie. "Ruben, Kevin en Jack konden vandaag niet spelen. Zo is het", vertelde Guardiola. "Of ze klaar zullen zijn volgende week? Dat kan ik momenteel niet zeggen. Met een beetje geluk wel. Ik denk dat ze wel fit zullen zijn, maar het is moeilijk om volledig speelklaar te zijn met enkel trainingen."

LEES OOK: Kevin De Bruyne maakt furore als invaller bij Napoli

Afspraak in Istanboel

City gaat de komende weken op zoek naar een unieke treble en dus zou het toch een domper zijn als De Bruyne de bekerfinale zou moeten laten schieten. Maar ongetwijfeld zullen ze onze landgenoot toch vooral klaar willen stomen voor een week later. Dan heeft City immers pas echt een afspraak met de geschiedenis, want in Istanboel hopen ze tegen Internazionale eindelijk de Champions League binnen te halen.

Denk je dat De Bruyne volgende week klaar zal zijn?

Meest recent

Woeste Edward Still maakt La Louvière af na bolwassing

La Louvière kreeg in een leeg Stade du Pays vijf doelpunten om de oren. Uiteindelijk werd het ...

1
1
‘Harde realiteit: Antwerp-spelers laten Compper in de steek’

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Vorige speeldag werd eindelijk nog eens ...

20
20
Charleroi briest op jammerlijke positie: “Niet leuk voor ons”

Sporting Charleroi leverde een spektakelstuk af tegen La Louviere. De Carolo’s wonnen met 5-2 ...

10
10
Stoel De Meyer wankelt: STVV-coach uit grote frustratie

Het rommelt bij Sint-Truiden VV. De Kanaries waren vorig seizoen nog de grote revelatie van de ...

65
65
Burgess-drama bij KAA Gent: “Iedereen is aangedaan”

KAA Gent is niet meer ongeslagen bij KAA Gent. De Buffalo’s verloren met 2-0 van Lommel. Coach ...

270
270
Defour gaat straffe uitdaging aan: "Avontuur van mijn leven"

Steven Defour lijkt voorlopig geen actieve rol meer te gaan opnemen in de voetbalwereld. Na zijn ...

26
26
Goudhaantje grijpt kans: Anderlecht dumpt duur duo

Ondanks een grotendeels matige eerste helft won RSC Anderlecht vlot met 4-1 zege van Westerlo. Heel ...

286
286
'Done deal: KRC Genk tast in buidel voor toptalent'

Jess Thorup zit met zijn handen in het spreekwoordelijke haar, want ook in Mechelen kon KRC Genk ...

125
125
Bruno redt vel: uitstel van executie bij Anderlecht?

Na een resem uitmatchen om snel te vergeten, kon RSC Anderlecht in eigen huis eindelijk nog eens ...

166
166
‘Haaland per direct weg bij City na vertrouwensbreuk’

Erling Haaland tekende in januari 2025 bij Manchester City tot 2034, zonder afkoopclausule. Een half ...

424
424
De Mil kruist vingers: update uit ziekenboeg AA Gent

AA Gent deed afgelopen weekend een slechte zaak in het klassement, want door de 2-0 nederlaag in ...

141
141
'Zwanenzang bij Antwerp: hoofd Compper op kapblok'

Vorige week leek Antwerp nog eindelijk de weg naar boven in te zetten, maar na de 2-1 nederlaag ...

145
145
Club Brugge mist Potts: vijf alternatieven voor Leko

Na een zorgeloze 2-4 overwinning op bezoek bij Zulte Waregem kan de blik bij Club Brugge al snel ...

643
643
Bruno haalt gram: typeploeg Anderlecht krijgt vorm

Alsof zijn stoel nog niet voldoende wankelde voerde het bestuur de druk vooraf nog wat op, maar ...

167
167
'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

104
104
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

138
138
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

36
36
Na vroege wissel De Bruyne gaat Napoli pijnlijk onderuit

De prestaties van Napoli blijven dit seizoen zeer wisselvallig. Het is er zondag niet in geslaagd om ...

85
85
Debat laait weer op: "Zuur dat U23-ploegen titelstrijd bepalen"

De strijd om de titel in de Challenger Pro League lijkt dit seizoen een duel te gaan worden tussen ...

340
340
Lommel zorgt voor straffe stunt: "Een verdiende zege"

Op speeldag tien is AA Gent tegen zijn allereerste nederlaag van het seizoen in de Jupiler Pro ...

48
48
Roef legt vinger op de wonde: "Daar niet scherp genoeg"

Vorige week maakte AA Gent nog indruk door Anderlecht met 4-0 te verslaan, maar zondagavond zijn de ...

60
60
Charleroi herpakt zich met spektakelstuk tegen La Louvière

Charleroi kreeg vorige week een verrassende pandoering in Antwerp, maar heeft zich daar uitstekend ...

24
24
Blessureleed Lavia verleden tijd? Alonso legt verschil bloot

Roméo Lavia kende een enorm blessureverleden bij Chelsea. Na zijn monstertransfer kwam de ...

136
136
Lommel smeert KAA Gent eerste nederlaag in JPL aan

KAA Gent heeft een eerste nederlaag geleden in de Jupiler Pro League. De Buffalo’s kwamen met ...

64
64
Bruno door het stof door toptalent: “Voeten laten spreken”

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding en Vitor Bruno leek aanvankelijk gretig gebruikt te ...

241
241

Meer sportnieuws