Guardiola brengt onrustwekkend nieuws over De Bruyne

1277 stemmen
Guardiola brengt onrustwekkend nieuws over De Bruyne

Manchester City veroverde dit seizoen voor de derde keer op rij de titel in de Premier League na een fenomenale remonte op Arsenal. Het sloot zondag zijn campagne wel een beetje in mineur af door te verliezen op Brentford. Al zal niemand in het Etihad zich daar zorgen over maken, want de echte apotheose moet nog komen. De volgende twee weekends speelt City immers nog twee finales.


De eerste is voor volgende zaterdag. Op 3 juni trekt City immers naar Wembley voor een derby tegen stadsgenoot Manchester United, met de FA Cup als inzet. Pep Guardiola had zondag echter slecht nieuws, want de Spaanse trainer gaf in de marge van de partij in Brentford aan dat het niet zeker is of Kevin De Bruyne er dan bij zal zijn.

De aanvoerder van de Rode Duivels zat zondag net als Ruben Dias en Jack Grealish niet in de selectie. "Ruben, Kevin en Jack konden vandaag niet spelen. Zo is het", vertelde Guardiola. "Of ze klaar zullen zijn volgende week? Dat kan ik momenteel niet zeggen. Met een beetje geluk wel. Ik denk dat ze wel fit zullen zijn, maar het is moeilijk om volledig speelklaar te zijn met enkel trainingen."

LEES OOK: 'Mourinho-effect: Real plukt topspeler weg onder neus Barça'

Afspraak in Istanboel

City gaat de komende weken op zoek naar een unieke treble en dus zou het toch een domper zijn als De Bruyne de bekerfinale zou moeten laten schieten. Maar ongetwijfeld zullen ze onze landgenoot toch vooral klaar willen stomen voor een week later. Dan heeft City immers pas echt een afspraak met de geschiedenis, want in Istanboel hopen ze tegen Internazionale eindelijk de Champions League binnen te halen.

🚀

Denk je dat De Bruyne volgende week klaar zal zijn?

Meest recent

‘Club Brugge krijgt genadeloos antwoord voor toptarget’

Club Brugge is de zomermercato naarstig aan het afspeuren om de kern van volgend seizoen te ...

23
23
Will Still verbaast iedereen met nieuwe uitdaging

Will Still was in België onder meer trainer van Beerschot en T2 bij Standard Luik, maar de ...

13
13
‘KV Mechelen hakt knoop door over Fred Vanderbiest’

KV Mechelen kende een sterk seizoen in de Jupiler Pro League. Onder Fred Vanderbiest haalde Malinwa ...

69
69
‘Van den Heuvel verlaat Club Brugge: akkoord met JPL-club'

Dani van den Heuvel maakte afgelopen seizoen indruk bij Club Brugge. Telkens de jonge Nederlander in ...

222
222
Megaverrassing: 'Belgische topclub gaat vol voor Burgess'

Christian Burgess is een boegbeeld van Union SG, maar de centrale verdediger neemt afscheid van de ...

413
413
La Louvière kondigt in één ruk vijf vertrekkers aan

La Louvière was afgelopen seizoen de meest verrassende nieuwkomer in de Jupiler Pro League. ...

37
37
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

63
63
Niemand praat over hem: “Hij is stille joker van Rode Duivels”

De Rode Duivels stomen zich volop klaar voor maandag, wanneer ze tegen Egypte aan hun WK beginnen. ...

73
73
'Jackpottransfer Trossard? Netto maandloon onthuld'

Leandro Trossard begint straks wellicht als titularis aan het WK bij de Rode Duivels, nadat hij een ...

208
208
Zwaait Courtois te vroeg af? Opmerking doet twijfelen

De kans lijkt groot dat dit WK het laatste kunstje van Thibaut Courtois als Rode Duivel zal worden. ...

43
43
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

14
14
Liverpool stuurt nu ook Belg de laan uit

Van Liverpool werd dit seizoen enorm veel verwacht, nadat het een jaar geleden kampioen werd en maar ...

41
41
'Club drukt door: verrassende miljoenenaanwinst op komst'

Club Brugge is er doorgaans vroeg bij om zijn transferhuiswerk af te ronden, maar voorlopig bleef ...

343
343
TRANSFERUURTJE: 'Toptransfer Duranville, Club druk in de weer'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

174
174
Courtois doet onthulling: “Kinderen kiezen Spanje”

Thibaut Courtois is mogelijk aan zijn laatste tornooi met de Rode Duivels bezig. De doelman is nog ...

118
118
‘Zoektocht nieuwe T1: twee namen, deadline Anderlecht’

RSC Anderlecht is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. De eerste opdracht van Antoine Sibierski ...

545
545
Valse start WK? FIFA krijgt volle laag na pijnlijke beelden

De eerste twee wedstrijden van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zitten erop. ...

475
475
SK Beveren slaat toe: ambities voor JPL scherp

SK Beveren werd afgelopen seizoen ongeslagen kampioen in de Challenger Pro League en zal volgend ...

171
171
Hugo Broos verrast na WK-deceptie: Verheyen in de bres

Het Zuid-Afrika van Hugo Broos is op een valse noot aan het WK gestart. Tegen gastland Mexico ging ...

90
90
Na scheiding Deschacht: Coorevits onthult pijnlijk verleden

Annelien Coorevits lag recent zwaar onder vuur bij Temptation Island. Eén van de deelnemers ...

92
92
Lommel legt transferplannen voor terugkeer in JPL op tafel

De Jupiler Pro League wordt komend seizoen weer gespeeld in een klassieke competitie met achttien ...

201
201
WK-selectie kost Hans Vanaken bijzonder familiemoment

Hans Vanaken vertoeft momenteel met de Rode Duivels op het WK. Daar hoopt hij eindelijk een rol van ...

75
75
'De Bruyne en Lukaku verwelkomen nieuwe Belg bij Napoli'

Het is voorlopig nog een beetje koffiedik kijken of Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku volgend seizoen ...

133
133
Vandenbempt ergert zich kapot aan één ding op dit WK

Het WK is eindelijk van start gegaan en de eerste wedstrijddag zit erop. Mexico en Zuid-Korea zijn ...

438
438
Heldenrol bijna in het water: Oh doet straffe onthulling

De eerste wedstrijden van het WK zijn achter de rug en daarbij was meteen een hoofdrol weggelegd ...

35
35

Meer sportnieuws