Guardiola brengt onrustwekkend nieuws over De Bruyne

1277 stemmen
Guardiola brengt onrustwekkend nieuws over De Bruyne

Manchester City veroverde dit seizoen voor de derde keer op rij de titel in de Premier League na een fenomenale remonte op Arsenal. Het sloot zondag zijn campagne wel een beetje in mineur af door te verliezen op Brentford. Al zal niemand in het Etihad zich daar zorgen over maken, want de echte apotheose moet nog komen. De volgende twee weekends speelt City immers nog twee finales.


De eerste is voor volgende zaterdag. Op 3 juni trekt City immers naar Wembley voor een derby tegen stadsgenoot Manchester United, met de FA Cup als inzet. Pep Guardiola had zondag echter slecht nieuws, want de Spaanse trainer gaf in de marge van de partij in Brentford aan dat het niet zeker is of Kevin De Bruyne er dan bij zal zijn.

De aanvoerder van de Rode Duivels zat zondag net als Ruben Dias en Jack Grealish niet in de selectie. "Ruben, Kevin en Jack konden vandaag niet spelen. Zo is het", vertelde Guardiola. "Of ze klaar zullen zijn volgende week? Dat kan ik momenteel niet zeggen. Met een beetje geluk wel. Ik denk dat ze wel fit zullen zijn, maar het is moeilijk om volledig speelklaar te zijn met enkel trainingen."

LEES OOK: Kevin De Bruyne blijft ook nu weer iedereen verbazen

Afspraak in Istanboel

City gaat de komende weken op zoek naar een unieke treble en dus zou het toch een domper zijn als De Bruyne de bekerfinale zou moeten laten schieten. Maar ongetwijfeld zullen ze onze landgenoot toch vooral klaar willen stomen voor een week later. Dan heeft City immers pas echt een afspraak met de geschiedenis, want in Istanboel hopen ze tegen Internazionale eindelijk de Champions League binnen te halen.

🚀

Denk je dat De Bruyne volgende week klaar zal zijn?

Meest recent

'Gheysens houdt been stijf: rampscenario Antwerp wenkt'

Paul Gheysens out, Wouter Vandenhaute in. Die op z'n zachtst gezegd opmerkelijke wissel van de wacht ...

21
21
Garcia velt hard verdict voor revelatie Rode Duivels

In de zestiende finales van het WK staat de Rode Duivels met Senegal meteen een zware klus te ...

116
116
'Club Brugge op hete kolen: topaanwinst in aantocht'

Club Brugge moet deze zomer allicht weer heel wat sterkhouders zien te vervangen, want na Aleksandar ...

469
469
'Gheysens richting exit: Vandenhaute wil Antwerp kopen'

Dinsdag is het D-Day voor Antwerp, waar voorzitter Paul Gheysens kleur moet bekennen over zijn ...

410
410
Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Straks om 19 uur verschijnt er in verschillende kranten een uitgebreid interview met Rudi Garcia, ...

310
310
Baro maakt brokken: opvallend ontslag bij AA Gent

Bijna drie jaar nadat hij de touwtjes in handen kreeg bij AA Gent is Sam Baro nog steeds naarstig op ...

158
158
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

222
222
Laatste twijfels weg over toekomst Witsel

De Rode Duivels staan woensdag voor hun volgende opdracht op het WK, waarin ze het zullen moeten ...

87
87
Khalaili en Stankovic: TD Inter spreekt klare taal

Het lijkt erop dat Inter sterk van plan is om zich deze zomer op de Belgische markt te begeven. De ...

59
59
'Sibierski moet zich haasten: bod op Anderlecht-target'

Er ligt deze zomer nog véél werk op de plank voor Antoine Sibierski. De nieuwe ...

202
202
Onder niveau op WK? De Bruyne velt duidelijk oordeel

De Rode Duivels zijn woensdagavond aan zet in de zestiende finales van het WK. Na de verrassende ...

86
86
'Knaltransfer Keita nadert: 2 clubs zijn concreet'

Doordat het WK nog volop aan de gang is, blijven vele toptransfers nog even in de koelkast zitten. ...

65
65
'Zeer verrassende transfer voor Vincent Janssen'

Bij Antwerp zijn ze aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen met alweer een stevig ...

385
385
Lukaku vreest Senegal: zes pionnen springen eruit

De Rode Duivels nemen het in de 1/16e finale op tegen Senegal. Geen hapklare brok want het ...

196
196
Filip Joos maakt Nederland compleet af: “Karma!”

Nederland is uitgeschakeld op het WK. In de 1/16e finales ging Oranje na penalty’s kopje onder ...

229
229
Straffe comeback Jordan Lukaku in de maak?

Jordan Lukaku (31) staat nu vooral bekend als het ‘broertje van Romelu’, maar de ...

450
450
Cercle Brugge rondt absolute knaltransfer af

Cercle Brugge kende een minder seizoen, maar Groen-Zwart is ook volgend seizoen nog in de Jupiler ...

114
114
Plan van Senegal bloot: gouden raad voor Garcia

Tom Saintfiet heeft heel wat ervaring met het Afrikaanse voetbal. De Belgische coach stond in de ...

255
255
Lukaku maakt korte metten met criticasters op WK

De groepsfase zit erop en de Rode Duivels kregen al heel wat kritiek. Na het gelijkspel tegen Egypte ...

83
83
TRANSFERUURTJE: ‘Club en Anderlecht botsen, Union pakt uit’

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

440
440
Sporza-man de grond ingeboord: "Tenenkrullend schouwspel"

Hij moest voor wat luchtigheid zorgen tijdens de lange WK-avonden, maar intussen lijkt hij zelf het ...

207
207
Woedende Nagelsmann slaat keihard terug na uitschakeling

Duitsland ligt uit het WK. Na penalty’s ging het mis tegen Paraguay en uiteraard is er in de ...

193
193
Union stelt nieuw thuisshirt voor: unieke samenwerking

Union SG is de afgelopen jaren uitgegroeid tot een Belgische topclub. Na de promotie schoot de ...

79
79
‘KV Mechelen duwt Lierse in de put: buitenland afgetroefd’

KV Mechelen is druk in de weer op de zomermercato. Malinwa kijkt daarvoor vooral rond op de ...

335
335
‘Anderlecht gaat strijd aan: gewilde verdediger in vizier’

RSC Anderlecht is de transfermarkt aan het afspeuren. Antoine Sibierski en consorten willen ook de ...

313
313

Meer sportnieuws