Guardiola brengt onrustwekkend nieuws over De Bruyne

door
Guardiola brengt onrustwekkend nieuws over De Bruyne

Manchester City veroverde dit seizoen voor de derde keer op rij de titel in de Premier League na een fenomenale remonte op Arsenal. Het sloot zondag zijn campagne wel een beetje in mineur af door te verliezen op Brentford. Al zal niemand in het Etihad zich daar zorgen over maken, want de echte apotheose moet nog komen. De volgende twee weekends speelt City immers nog twee finales.


De eerste is voor volgende zaterdag. Op 3 juni trekt City immers naar Wembley voor een derby tegen stadsgenoot Manchester United, met de FA Cup als inzet. Pep Guardiola had zondag echter slecht nieuws, want de Spaanse trainer gaf in de marge van de partij in Brentford aan dat het niet zeker is of Kevin De Bruyne er dan bij zal zijn.

De aanvoerder van de Rode Duivels zat zondag net als Ruben Dias en Jack Grealish niet in de selectie. "Ruben, Kevin en Jack konden vandaag niet spelen. Zo is het", vertelde Guardiola. "Of ze klaar zullen zijn volgende week? Dat kan ik momenteel niet zeggen. Met een beetje geluk wel. Ik denk dat ze wel fit zullen zijn, maar het is moeilijk om volledig speelklaar te zijn met enkel trainingen."

LEES OOK: Doku briest ondanks glansrol: Rode Duivel in zak en as

Afspraak in Istanboel

City gaat de komende weken op zoek naar een unieke treble en dus zou het toch een domper zijn als De Bruyne de bekerfinale zou moeten laten schieten. Maar ongetwijfeld zullen ze onze landgenoot toch vooral klaar willen stomen voor een week later. Dan heeft City immers pas echt een afspraak met de geschiedenis, want in Istanboel hopen ze tegen Internazionale eindelijk de Champions League binnen te halen.

Denk je dat De Bruyne volgende week klaar zal zijn?

Meest recent

Ajax doet geweldige zaak met verkoop ex-spits STVV

Ajax moet nog hard knokken voor een Europees ticket. De vetpotten van de Champions League zitten er ...

3
3
Verhuurde JPL-spelers: RSCA-huurlingen met geweldig weekend

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

18
18
Titelrace op volle toeren: refs speeldag 7 bekend

In de Relegation Play-Offs zijn de plaatsen al verdeeld, maar voorts gaat het overal om de knikkers ...

22
22
'Club Brugge gaat all-in voor droomopvolger Mignolet'

Wie er zaterdag tegen STVV postvat onder de lat is voorlopig een vraagteken bij Club Brugge, dat ...

255
255
'Genk kan cashen: PSV drukt door voor sterkhouder'

De lichtpunten vielen het afgelopen seizoen op één hand te tellen bij KRC Genk, dat ...

206
206
'Bom bij Club Brugge: Rigaux richting Feyenoord?'

Momenteel eist de titelrace uiteraard nog alle aandacht op bij Club Brugge, maar nadien zijn de ogen ...

277
277
Vanhaezebrouck verrast: "Union moet Boterberg bedanken"

Dankzij de 2-1 nederlaag tegen STVV gaf Union afgelopen weekend de koppositie uit handen. Achteraf ...

112
112
Pro League in paniek: vlammend statement AA Gent

Dinsdag stond tijdens de Algemene Vergadering van de Pro League opnieuw de discussie omtrent het ...

312
312
'Zorgenkind bij Anderlecht: zware gevolgen voor bekerfinale'

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor een cruciaal tweeluik. Aanstaande zondag staat in de ...

201
201
"Competitievervalsing" - Club drastisch bevoordeeld in titelstrijd?

Met nog vier speeldagen te gaan is het momentum in de titelstrijd volledig gekanteld in het voordeel ...

820
820
'Superaanwinst Kompany: Bayern presenteert vijfjarig contract'

Bayern München bereidt zich momenteel voor op de gehypete terugmatch tegen Paris Saint-Germain ...

107
107
Paniek bij Union SG: “Nonchalance en onderschatting”

De titelstrijd heeft een wending gekregen afgelopen speeldag. Union SG ging onderuit tegen STVV en ...

144
144
Goots geeft Antwerp gouden transferraad: “Hem halen”

Royal Antwerp FC leek weer volop mee te doen voor winst in de Europe Play-Offs, maar afgelopen ...

236
236
Zeno Debast gaat viraal met ongeziene own-goal

Zeno Debast stond de afgelopen weken weer in de basis bij Sporting CP. Ook tegen Vitoria Guimaraes ...

90
90
Makelaar Lukaku dropt grote hint over toekomst

Waar ligt de toekomst van Romelu Lukaku? De aanvaller kampt dit seizoen met veel blessureleed en ook ...

163
163
‘Wéér jackpot Union SG: smaakmaker flirt met knaller’

Union SG heeft de leiding afgelopen speeldag afgegeven aan Club Brugge. De Brusselse club mist al ...

95
95
Nozawa slaat ferm op tafel bij Antwerp: “Mag nooit!”

Royal Antwerp FC ging afgelopen speeldag met de billen bloot tegen Standard Luik. Op de Bosuil werd ...

174
174
Doku briest ondanks glansrol: Rode Duivel in zak en as

Manchester City kreeg een uppercut in de Premier League. The Cityzens speelden 3-3 gelijk tegen ...

68
68
Noa Lang baart opzien met Lil Kleine: grote verrassing

Noa Lang heeft een verleden bij Club Brugge, maar nu maakt de aanvaller het mooie weer bij ...

40
40
KV Mechelen schiet recht in de roos: toptransfer

KV Mechelen boekte afgelopen speeldag een eerste overwinning in de Champions Play-Offs. Malinwa mag ...

337
337
Rudi Garcia opgelet: Real komt met Courtois-statement

Thibaut Courtois ligt in de lappenmand bij Real Madrid, maar de doelman lijkt op de weg terug. Ook ...

106
106
Klacht tegen DAZN: misleidende advertentie voor fans

DAZN is al een tijdje gespreksonderwerp nummer 1 in België. De streamingdienst kwam afgelopen ...

400
400
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht strijdt met rivaal, Club incasseert’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

368
368
Ronny Deila in vieze papieren: seksuele intimidatie

Ronny Deila zit in vieze papieren. De voormalige trainer van Standard Luik en Club Brugge nam in ...

107
107
Oosting krimpt ineen bij Antwerp: fans zijn het beu

Royal Antwerp FC kreeg afgelopen speeldag een pak slaag van jewelste tegen rechtstreekse concurrent ...

217
217

Meer sportnieuws