Vanzeir moedigt ex-ploeg aan: "Hoop dat beloning volgt"

60 stemmen
Vanzeir moedigt ex-ploeg aan:

Morgen kan Antwerp de titel pakken in de Jupiler Pro League. Het moet dan wel winnen van Union, dat met evenveel punten heeft als The Great Old. De ontknoping in de competitie wordt in verschillende hoeken van de wereld gevolgd, ook in New York. Dante Vanzeir moedigt zijn ex-ploegmaats aan vanuit de Verenigde Staten.


Deze nacht speelt Vanzeir met zijn ploeg New York Red Bulls in Seattle, maar toch volgt hij ook nog het Belgische voetbal. De wedstrijd kijken zal wellicht moeilijk worden, gezien hij na de wedstrijd in Seattle naar Miami vliegt en tijdens de wedstrijd van Antwerp tegen Union in de lucht zal hangen: “Ik wilde die match heel graag zien, maar ga ze jammer genoeg moeten missen. Ik volg de competitie regelmatig en probeer de meeste matchen mee te pikken”, vertelt Vanzeir aan Het Laatste Nieuws. “Zeker nu die van de play-offs: de beide matchen van Union tegen Genk heb ik gezien.”

Voor het tweede jaar op rij doet Union volop mee voor de titel, deze keer is Antwerp de grote concurrent. De wedstrijd op de Bosuil kan allesbepalend zijn. “Natuurlijk is dat aan moeilijke verplaatsing, dat weet ik uit eigen ervaring. In het ideale scenario zie ik Union snel scoren om Antwerp onder druk te zetten”, hoopt da ex-speler van Union. “90 minuten domineren zal moeilijk zijn, maar Union mag de grip niet verliezen, dan is het dubbel zo moeilijk.”

In het geval dat Union zou winnen zondag, ziet Vanzeir de Brusselse ploeg mentaal een stapje voor hebben op de prijs. Maar of Vanzeir de titel dan ook voor een deel van hem ziet? “Het half jaar dat ik heb bijgedragen is heel mooi, maar Union heeft het zware werk gedaan in het tweede seizoensdeel. Met Europa er nog bij en nu de topmatchen in de play-offs. Ik zou heel blij zijn als nu de beloning volgt voor de fantastische jaren in 1A. Ik hoop dat ze niet net weer naast de prijzen moeten vallen.”

LEES OOK: Nieuwe trainerswissel? 'Union beslist over Hubert'

Kan Union Antwerp van de titel houden?

Meest recent

'Atlético en co schrikken: transferstatement Club-bestuur'

Dat Club Brugge een aantal sterkhouders zal kwijtspelen, staat inmiddels buiten kijf. Maar de ...

0
0
Nieuwe trainerswissel? 'Union beslist over Hubert'

Union SG moest de voorbije seizoenen steevast van trainer wisselen. Zo'n scenario lijkt zich niet te ...

65
65
Ploegmaats voorzien bijzonder 'afscheidscadeau' Mignolet

Simon Mignolet werkt zondagavond zijn laatste wedstrijd als profvoetballer af. De supporters van ...

70
70
Pfaff stinkend rijk? Zoveel levert verbluffende veiling op

De legendarische voetbalcollectie van Jean-Marie Pfaff is in Parijs onder de hamer gegaan. ...

40
40
Drama nipt voorkomen: Ajax door kleinste gaatje naar Europa

Ajax heeft zondagmiddag op het laatste nippertje nog een Europees ticket uit de brand gesleept. In ...

71
71
JPL 'Talent vh Jaar': De Cat níét bij drie kandidaten

Maandagavond worden de uitblinkers van het voorbije seizoen nog eens in de verf gezet op de Pro ...

277
277
'Toptransfer Joaquin Seys: Club hakt knoop door'

Met hun sterke prestaties van de voorbije maanden, hebben heel wat spelers van Club Brugge zich in ...

445
445
Kane-statement bij Bayern: Barça krijgt tik om de oren

Bayern München verzekerde zich zaterdag van de Duitse dubbel door in de bekerfinale met VfB ...

73
73
Schokkend! Nieuwe beelden duiken op na veldslag op Sclessin

Sporting Charleroi won zaterdagavond met 0-2 van Standard en kostte de Rouches zo de eindzege in de ...

219
219
Genk zet zinnen op smaakmaker: "Hij is zeker interessant"

KRC Genk hoopt zich via de barrages alsnog te verzekeren van een Europees ticket. Dat weerhoudt de ...

404
404
Brandon Mechele deelt nieuws dat enorm veel emoties losmaakt

De komende dagen staan volledig in het teken van feest, emotie en mooie vooruitzichten. Terwijl ...

233
233
'Nieuwe trainer Napoli absoluut godsgeschenk De Bruyne'

SSC Napoli wil zondagavond zijn tweede plaats veilig stellen in de afsluitende competitiematch tegen ...

143
143
Revanche Tzolis: vier uitdagers voor 'Player of the Season'

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

343
343
TU: 'Trainerscarrousel in JPL, eerste aanwinsten Club/RSCA'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

377
377
Rampscenario voor Genk: halve basisploeg mist barrage

Op de valreep kroonde KRC Genk zich alsnog tot winnaar van de Europe Play-Offs. Straks weten de ...

159
159
Janssen onthult toekomstplannen: "Anderlecht of Brugge?"

Het einde van het seizoen gaat traditiegetrouw weer gepaard met oudgedienden die op emotionele wijze ...

425
425
Kippenvel: Van der Elst schrijft eerbetoon aan Vanaken

Christos Tzolis is de gevierde held bij Club Brugge, maar ook Hans Vanaken zijn aandeel in de ...

98
98
'Code rood voor Sibierski: nieuw toptarget Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt een op z'n zachtst gezegd matig seizoen nog in schoonheid af te sluiten tegen ...

335
335
Verhaeghe dropt hint over exit: Club Brugge te koop?

Club Brugge viert straks de twintigste landstitel in het clubbestaan. De zevende al in de afgelopen ...

374
374
Engeland in shock: Tielemans-bom hangt boven Villa

Tielemans heeft Aston Villa de Europa League bezorgd. Maar daarom kan het nu ook moeilijk worden ...

523
523
Euvrard reageert na zware rellen bij Standard-Charleroi

Standard en Sporting Charleroi hebben voor de zoveelste keer hun eigen imago besmeurd na een Waalse ...

169
169
STVV heeft opvolger Wouter Vrancken bijna beet

Wouter Vrancken verlaat STVV. De Belgische trainer en de club maakten dat officieel bekend. De ...

269
269
Afscheid Janssen en Kerk: "De mooiste jaren bij Antwerp"

Royal Antwerp FC sloot het seizoen af met een zege tegen een zeer matig KVC Westerlo. Voor Vincent ...

191
191
Grote rel dreigt bij Club: “Hij komt hier niet mee weg”

Bart Verhaeghe heeft zijn zin gekregen: Club NXT blijft dan toch in 1B. Maar die redding kan Club ...

971
971
Genk haalt opgelucht adem: jongeling alweer uitblinker

KRC Genk heeft de Europe Play-Offs gewonnen. Ze pakten een 0-2-zege bij OH Leuven en Standard ging ...

222
222

Meer sportnieuws