Vanzeir moedigt ex-ploeg aan: "Hoop dat beloning volgt"

door
Vanzeir moedigt ex-ploeg aan:

Morgen kan Antwerp de titel pakken in de Jupiler Pro League. Het moet dan wel winnen van Union, dat met evenveel punten heeft als The Great Old. De ontknoping in de competitie wordt in verschillende hoeken van de wereld gevolgd, ook in New York. Dante Vanzeir moedigt zijn ex-ploegmaats aan vanuit de Verenigde Staten.


Deze nacht speelt Vanzeir met zijn ploeg New York Red Bulls in Seattle, maar toch volgt hij ook nog het Belgische voetbal. De wedstrijd kijken zal wellicht moeilijk worden, gezien hij na de wedstrijd in Seattle naar Miami vliegt en tijdens de wedstrijd van Antwerp tegen Union in de lucht zal hangen: “Ik wilde die match heel graag zien, maar ga ze jammer genoeg moeten missen. Ik volg de competitie regelmatig en probeer de meeste matchen mee te pikken”, vertelt Vanzeir aan Het Laatste Nieuws. “Zeker nu die van de play-offs: de beide matchen van Union tegen Genk heb ik gezien.”

Voor het tweede jaar op rij doet Union volop mee voor de titel, deze keer is Antwerp de grote concurrent. De wedstrijd op de Bosuil kan allesbepalend zijn. “Natuurlijk is dat aan moeilijke verplaatsing, dat weet ik uit eigen ervaring. In het ideale scenario zie ik Union snel scoren om Antwerp onder druk te zetten”, hoopt da ex-speler van Union. “90 minuten domineren zal moeilijk zijn, maar Union mag de grip niet verliezen, dan is het dubbel zo moeilijk.”

In het geval dat Union zou winnen zondag, ziet Vanzeir de Brusselse ploeg mentaal een stapje voor hebben op de prijs. Maar of Vanzeir de titel dan ook voor een deel van hem ziet? “Het half jaar dat ik heb bijgedragen is heel mooi, maar Union heeft het zware werk gedaan in het tweede seizoensdeel. Met Europa er nog bij en nu de topmatchen in de play-offs. Ik zou heel blij zijn als nu de beloning volgt voor de fantastische jaren in 1A. Ik hoop dat ze niet net weer naast de prijzen moeten vallen.”

LEES OOK: Penalty of niet? Zo reageren Mac Allister en STVV

Kan Union Antwerp van de titel houden?

Meest recent

Boskamp zet fans op scherp met opvallende RVV-voorspelling

Op een dag waarop heel Vlaanderen in de ban is van wielrennen, zorgt Johan Boskamp voor een ...

3
3
TRANSFERUURTJE 'Nieuwe TD Anderlecht, pijnlijke aftocht Dolberg'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

115
115
Drama rond DAZN: twee oplossingen voor Pro League

Nu de play-offs losbarsten laait ook het debat rond DAZN opnieuw op. Voorlopig blijft het ...

90
90
'Anderlecht moet verkopen: onmogelijke eisen De Cat'

Zowel in de play-offs als de bekerfinale staat er de komende weken nog heel wat op het spel bij RSC ...

127
127
Geen speeltijd maar wel held: Vossen verovert harten

De frustratie groeit, maar Jelle Vossen blijft niet bij de pakken zitten. Terwijl hij bij Zulte ...

47
47
DAZN versus Pro League: nieuwe plottwist in dossier

Met de reguliere competitie achter de rug gaat het nu pas écht om de knikkers in de Jupiler ...

182
182
'Newcastle wil shoppen bij KRC Genk en Club Brugge'

In de play-offs nemen ze het wellicht niet meer tegen mekaar op, maar op de zomermercato kunnen de ...

143
143
Ambras in Anderlecht: 'nieuwe TD' meteen onder vuur

Na een lange zoektocht heeft RSC Anderlecht wellicht eindelijk een opvolger voor Olivier Renard te ...

179
179
Hayen vloekt: Genk incasseert opdoffer uit ziekenboeg

KRC Genk boekte vrijdag een 1-2 zege op het veld van Antwerp. Geen valse start dus voor de koploper ...

173
173
‘Hazard-deal dreigt Anderlecht te verstikken’

Bij Anderlecht groeit de twijfel rond Thorgan Hazard. Een contractverlenging lijkt logisch, maar ...

212
212
'Antwerp kan cashen: ruwe diamant al richting exit?'

"Er wordt gerekend op uitgaande transfers in de zomermercato. Hierbij verklaart de raad van bestuur ...

169
169
’De Cat op radar van Spaanse gigant: RSCA in paniek’

Nathan De Cat dreigt Anderlecht stilaan door de vingers te glippen. Terwijl paars-wit nog hoopt op ...

335
335
‘Lukaku kan meteen weg: club ligt al op de loer‘

Romelu Lukaku lijkt in Napels stilaan op weg naar de uitgang. Door het oplopende conflict met Napoli ...

220
220
’Onrust bij Kompany: belangrijk vertrek in de maak’

Bayern München doet het voortreffelijk met Vincent Kompany als trainer. De voormalige coach van ...

54
54
Dolberg-fiasco: Ajax voelt zich bestolen door Anderlecht

Wat een droomtransfer moest worden, dreigt voor Ajax uit te draaien op een dure flop. Kasper Dolberg ...

574
574
‘Verscheurende keuze bij Anderlecht: exit sterkhouder’

Anderlecht staat voor een verscheurende keuze. Een speler wil graag blijven, maar voor paars-wit ...

211
211
‘Tresoldi-transfer escaleert: Club praat met twee topclubs’

Nicolò Tresoldi lijkt stilaan op weg naar een toptransfer. Rond de spits van Club Brugge ...

458
458
Penalty of niet? Zo reageren Mac Allister en STVV

Union liet zaterdagavond geen steek vallen in zijn openingswedstrijd in de Champions' Play-Off. De ...

275
275
STVV bestolen? "Onbegrijpelijk dat de VAR niet checkt"

Union is zaterdag uitstekend aan zijn play-offs begonnen met een zege in de topper tegen STVV. Veel ...

342
342
Stassin de held, Barça profiteert alsnog, blamage Arsenal

Zaterdagavond stonden er nog heel wat wedstrijden op het programma in het buitenland. In de FA Cup ...

87
87
Union begint foutloos aan POs en zet Club onder druk

Leider Union heeft geen steek laten vallen in zijn openingsmatch van de Champions' Play-Off. STVV ...

68
68
'Nieuwe wending in saga tussen Napoli en Lukaku'

De voorbije weken was er heel wat te doen over Romelu Lukaku. Hij moest afhaken voor de stage van de ...

211
211
Record voor Beveren, degradatiestrijd razend spannend

In de Challenger Pro League komt het einde van de reguliere competitie stilaan zeer dichtbij. ...

186
186
Arteta komt met hoopgevend nieuws over Trossard

Tijdens de interlandbreak ontspon zich een zeer opmerkelijk fenomeen: de ene na de andere speler van ...

19
19
Mazzu geeft aan waar OHL de match verloren heeft

OH Leuven wist zich voor de interlandbreak op de slotspeeldag van de reguliere competitie nog op het ...

60
60

Meer sportnieuws