Vanzeir moedigt ex-ploeg aan: "Hoop dat beloning volgt"

door
Vanzeir moedigt ex-ploeg aan:

Morgen kan Antwerp de titel pakken in de Jupiler Pro League. Het moet dan wel winnen van Union, dat met evenveel punten heeft als The Great Old. De ontknoping in de competitie wordt in verschillende hoeken van de wereld gevolgd, ook in New York. Dante Vanzeir moedigt zijn ex-ploegmaats aan vanuit de Verenigde Staten.


Deze nacht speelt Vanzeir met zijn ploeg New York Red Bulls in Seattle, maar toch volgt hij ook nog het Belgische voetbal. De wedstrijd kijken zal wellicht moeilijk worden, gezien hij na de wedstrijd in Seattle naar Miami vliegt en tijdens de wedstrijd van Antwerp tegen Union in de lucht zal hangen: “Ik wilde die match heel graag zien, maar ga ze jammer genoeg moeten missen. Ik volg de competitie regelmatig en probeer de meeste matchen mee te pikken”, vertelt Vanzeir aan Het Laatste Nieuws. “Zeker nu die van de play-offs: de beide matchen van Union tegen Genk heb ik gezien.”

Voor het tweede jaar op rij doet Union volop mee voor de titel, deze keer is Antwerp de grote concurrent. De wedstrijd op de Bosuil kan allesbepalend zijn. “Natuurlijk is dat aan moeilijke verplaatsing, dat weet ik uit eigen ervaring. In het ideale scenario zie ik Union snel scoren om Antwerp onder druk te zetten”, hoopt da ex-speler van Union. “90 minuten domineren zal moeilijk zijn, maar Union mag de grip niet verliezen, dan is het dubbel zo moeilijk.”

In het geval dat Union zou winnen zondag, ziet Vanzeir de Brusselse ploeg mentaal een stapje voor hebben op de prijs. Maar of Vanzeir de titel dan ook voor een deel van hem ziet? “Het half jaar dat ik heb bijgedragen is heel mooi, maar Union heeft het zware werk gedaan in het tweede seizoensdeel. Met Europa er nog bij en nu de topmatchen in de play-offs. Ik zou heel blij zijn als nu de beloning volgt voor de fantastische jaren in 1A. Ik hoop dat ze niet net weer naast de prijzen moeten vallen.”

LEES OOK: Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Kan Union Antwerp van de titel houden?

Meest recent

Puzzelwerk voor Hayen: groot vraagteken bij KRC Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs. Dinsdagavond wordt het ...

20
20
Kompany-mania in München: Bayern-boegbeeld houdt zich niet in

Bayern München veroverde zondagavond de 35ste landstitel uit zijn geschiedenis, de tweede ...

26
26
Verhaeghe verovert Europa: Club verbaast de voetbalwereld

Club Brugge heeft een stap gezet die niemand zag aankomen. De jeugdploeg speelde maandag de finale ...

70
70
'Antwerp ruikt buitenkans: vizier op JPL-routinier'

In de Europe Play-Offs krijgt Standard dinsdagavond het bezoek van Antwerp FC. En beide clubs komen ...

82
82
'Volgende Anderlecht-revolutie: nieuwe trainer op komst'

RSC Anderlecht staat voor enkele cruciale weken waarin het een Europees ticket wil veroveren en ...

277
277
Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

157
157
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

96
96
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

71
71
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

298
298
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

251
251
Mooie woorden: Courtois zwaait met lof naar Club Brugge

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de prestigieuze Youth League te winnen. In ...

235
235
Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

355
355
Onheilspellend nieuws: Boskamp geeft gezondheidsupdate

Als speler, trainer en zelfs televisie-analist heeft Jan Boskamp een serieuze stempel gedrukt op het ...

89
89
Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

186
186
Vanhaezebrouck breekt lans: daverende verrassing in WK-selectie

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

195
195
Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

1089
1089
Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

91
91
Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

130
130
Ementa spreekt over transfer: Zulte vreest vertrek

Zulte Waregem is zeker van het behoud, maar toch wil Essevee al een goede basis leggen voor volgend ...

412
412
Grote fout bij Club Brugge: "Geen schande, maar ..."

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Champions Play-Offs een gigantische mokerslag. Op het ...

164
164
Ambras bij KV Mechelen? “Hij zal niet meer spelen”

KV Mechelen zit in de hoek waar de klappen vallen. Malinwa was al in de wolken dat het mocht meedoen ...

536
536
BV's smullen: Amateurvoetbal ontploft op laatste speeldag

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

53
53
Vermant voert de druk stevig op bij Club Brugge

Club Brugge verloor met 2-1 van Union SG, waardoor Blauw-Zwart op zeven speeldagen van het einde ...

210
210
Buitenkans voor Standard: "Zou geen 'neen' zeggen"

Standard is achter de schermen uiteraard bezig met het scouten van spelers. De Luikenaars hebben wel ...

180
180
Anderlecht krijgt waarschuwing: "Belangrijkste match van seizoen"

STVV pakte zijn eerst punt in deze Play-Offs. Het werd 0-0 tegen AA Gent. De Truienaars maken zich ...

257
257

Meer sportnieuws