'Grote opluchting bij PSV na vertrek van Nistelrooy'

270 stemmen
'Grote opluchting bij PSV na vertrek van Nistelrooy'

Enkele dagen voor het einde van de competitie besliste Ruud van Nistelrooy om PSV Eindhoven te verlaten. De voormalige topspits beleefde nochtans geen slecht debuutseizoen als hoofdcoach. Hij won met PSV de Johan Cruijff Schaal en de KNVB Beker en parkeerde zijn ploeg op een tweede plaats in het klassement.


Doorheen het seizoen was er wel regelmatig kritiek over het spelniveau van PSV en de voorbije dagen kwam de positie van van Nistelrooy verder onder druk. De Telegraaf onthulde immers dat een deel van de selectie, waaronder enkele belangrijke spelers, bij het bestuur gaan klagen was over de werkwijze van de trainer. Die houdt nu de eer aan zichzelf omdat hij onvoldoende draagvlak zag om verder te gaan.

LEES OOK: 'Club strijdt met PSV om exotisch goudklompje'

Guardiola van PSV

Assistent Fred Rutten neemt over voor de laatste wedstrijd van het seizoen. Volgens Johan Derksen is iedereen bij PSV opgelucht dat van Nistelrooy is opgestapt, zo zei hij in Vandaag Inside. "Hij werd Guardiola genoemd binnen de club, dat zegt genoeg", aldus Derksen. Hij had contact met een goede bron bij PSV en iedereen bij de club zou blij zijn dat van Nistelrooy was is. “Er is opluchting. Hij gedroeg zich alsof hij een toptrainer is."

"Van Nistelrooij wilde zelf Fred Rutten erbij hebben. Die heeft hij helemaal links laten liggen. Die mocht naast hem zitten, maar daar deed hij verder niks mee. De rest van de technische staf nam hij sowieso niet serieus. De communicatie met de spelers ging niet goed. Hij had een beetje een nare, arrogante uitstraling, vonden ze daar. Ikzelf stoorde me daar niet zo aan, hoe van Nistelrooy zich gedroeg."

Heeft van Nistelrooy zich 'verbrand' als hoofdcoach?

Meest recent

Anderlecht kondigt Kindermans aan, Antwerp kiest opvolger

Eerder op de dag geraakte bekend dat Jean Kindermans terugkeert naar Neerpede. Lang heeft een ...

65
65
'Vrancken verrast met nieuwe buitenlandse club'

Wouter Vrancken heeft zijn nieuwe club zo goed als beet. De ex-trainer van STVV gaat aan de slag ...

153
153
Kerkhofs heeft groot transfernieuws bij Hasselt

Sporting Hasselt was al heel actief op de transfermarkt. De Limburgers zijn echter nog niet klaar ...

51
51
'Maartens Martens op weg naar buitenlandse stuntclub'

Maartens Martens werd enkele maanden geleden ontslagen bij AZ Alkmaar. De Belgische trainer is op ...

22
22
Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Sommige uitspraken blijven hangen omdat ze zo onverwacht eerlijk zijn. Dat was ook het geval toen ...

54
54
Sibierski in tijdsnood: Anderlecht moet dringend toeslaan

RSC Anderlecht startte vandaag met de veldtraining. Zonder coach. Daar komt snel verandering in. ...

288
288
Lionel Messi, de man die alle data nutteloos maakt

Het WK kan tot op heden heel erg bekoren. Goed voetbal, verrassingen van de kleintjes en de meeste ...

38
38
België barst: De Bruyne & co, geen lieve verhaaltjes meer

België bakt er voorlopig niks van dit WK. Van de ervaren kleppers is alleen Thibaut Courtois ...

367
367
'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

De kogel is door de kerk: Jean Kindermans keert terug naar RSC Anderlecht. Dat maakt Het Laatste ...

605
605
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

110
110
Nainggolan betrokken bij verkeersincident in Antwerpen

Radja Nainggolan is met Patro Eisden begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De ...

92
92
Vanaken in de basis: grote gevolgen voor de aanval

Hans Vanaken wordt in de basis geschreeuwd door bepaalde analisten. Maar Rudi Garcia gaat dan knopen ...

277
277
Chadli corrigeert Garcia: "Zij hadden sneller moeten komen"

De Rode Duivels likken hun wonden na een nieuwe ontgoochelende prestatie op het WK. Na de ...

113
113
Drukte bij Lommel: 4 vertrekkers, 3 anderen kunnen blijven

Lommel SK wist het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 te pakken. De Limburgers ...

41
41
Mazzu heeft nieuwe Belgische club beet

Felice Mazzu hopte de voorbije jaren al tussen heel wat Belgische clubs. De ervaren trainer moest ...

83
83
Transfers: aanwinsten voor Charlerloi, Beveren, La Louvière

Door het WK is het nog even wachten op echte toptransfers, maar heel wat kleinere clubs zijn wel al ...

188
188
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

360
360
Mokerslag Duitsland: einde WK voor sterkhouder

Drie landen zijn op dit moment al zeker van kwalificatie voor de knock-outfase van het WK. Naast ...

35
35
Vanden Borre veegt de vloer aan met Garcia

De Rode Duivels moeten door het stof nadat ook hun tweede wedstrijd op het WK een ontgoocheling ...

213
213
Exodus gaat verder: STVV kondigt volgende vertrekker aan

STVV blikt terug op een geweldig seizoen, dat het uiteindelijk afsloot op de derde plaats in de ...

46
46
Alderweireld ziet énorm probleem: "Al 3 à 4 toernooien"

Voor de Rode Duivels is het WK bijzonder ontgoochelend begonnen met een schamele twee op zes tegen ...

406
406
'Monsterlijke aanbieding voor Leandro Trossard'

De Rode Duivels konden zondagavond niet winnen van Iran en bleven steken op een 0-0. Ook Leandro ...

205
205
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht haakt af, domper voor Tzolis'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

526
526
Vandenbempt verwoest Garcia: één Duivel de grote pineut

De Rode Duivels zitten in de hoek waar de klappen vallen. Na een sterke voorbereiding werd er veel ...

418
418
Vanaken-oorlog barst: “De Bruyne moet naar Garcia stappen”

Het is hommeles bij de Rode Duivels. Met een twee op zes in de poulefase lijkt groepswinst ...

820
820

Meer sportnieuws