'Grote opluchting bij PSV na vertrek van Nistelrooy'

door
'Grote opluchting bij PSV na vertrek van Nistelrooy'

Enkele dagen voor het einde van de competitie besliste Ruud van Nistelrooy om PSV Eindhoven te verlaten. De voormalige topspits beleefde nochtans geen slecht debuutseizoen als hoofdcoach. Hij won met PSV de Johan Cruijff Schaal en de KNVB Beker en parkeerde zijn ploeg op een tweede plaats in het klassement.


Doorheen het seizoen was er wel regelmatig kritiek over het spelniveau van PSV en de voorbije dagen kwam de positie van van Nistelrooy verder onder druk. De Telegraaf onthulde immers dat een deel van de selectie, waaronder enkele belangrijke spelers, bij het bestuur gaan klagen was over de werkwijze van de trainer. Die houdt nu de eer aan zichzelf omdat hij onvoldoende draagvlak zag om verder te gaan.

LEES OOK: 'Belgische clubs willen mooie slag slaan bij PSV'

Guardiola van PSV

Assistent Fred Rutten neemt over voor de laatste wedstrijd van het seizoen. Volgens Johan Derksen is iedereen bij PSV opgelucht dat van Nistelrooy is opgestapt, zo zei hij in Vandaag Inside. "Hij werd Guardiola genoemd binnen de club, dat zegt genoeg", aldus Derksen. Hij had contact met een goede bron bij PSV en iedereen bij de club zou blij zijn dat van Nistelrooy was is. “Er is opluchting. Hij gedroeg zich alsof hij een toptrainer is."

"Van Nistelrooij wilde zelf Fred Rutten erbij hebben. Die heeft hij helemaal links laten liggen. Die mocht naast hem zitten, maar daar deed hij verder niks mee. De rest van de technische staf nam hij sowieso niet serieus. De communicatie met de spelers ging niet goed. Hij had een beetje een nare, arrogante uitstraling, vonden ze daar. Ikzelf stoorde me daar niet zo aan, hoe van Nistelrooy zich gedroeg."

Heeft van Nistelrooy zich 'verbrand' als hoofdcoach?

Meest recent

'Openda heeft transfer helemaal beet'

Het is intussen al meer dan een maand geleden dat Loïs Openda nog eens op het veld verschenen ...

2
2
TRANSFERUURTJE: 'Duivel voor Inter, topaankoop Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

34
34
Groot risico Leko loont: “Hij scoort punten bij spelers”

Club Brugge verwezenlijkte afgelopen speeldag een straffe comeback tegen Sint-Truiden VV. ...

42
42
Rik De Mil zet klagende KAA Gent-fans op hun plaats

KAA Gent ging tegen RSC Anderlecht pijnlijk onderuit. De Buffalo’s kwamen op voorsprong, maar ...

84
84
Onana gaat viraal: geweldige reactie op scheldende fan

Amadou Onana begint meer en meer harten te veroveren in Engeland. De middenvelder is een sterkhouder ...

45
45
Vandenbempt ziet gigantisch probleem voor Club Brugge

Club Brugge won afgelopen weekend onverdiend met 1-2 van STVV. Op verplaatsing blijft Blauw-Zwart ...

228
228
Degryse scherp voor topclub: "Ik verwacht meer"

STVV-Club Brugge was een goede partij, met vooral een sterke thuisploeg. KV Mechelen-Union SG was ...

50
50
Verschaeren niet eens met Taravel: "Mogen van geluk spreken"

Yari Verschaeren vertrek na dit seizoen bij RSC Anderlecht. De middenvelder viel alweer goed in bij ...

165
165
'Drama in voetbalwereld: speler sterft na gewapende overval'

Zopas kwam er bijzonder droevig nieuws vanuit Ghana naar buiten. Daar maken ze melding van het ...

0
0
Jubilaris bij Club Brugge: te goed voor Jupiler Pro League

Club Brugge moét kampioen worden. Blauw-Zwart kan het zich niet veroorloven om ...

253
253
Taravel leert wéér dure les na gevleide zege tegen AA Gent

RSC Anderlecht won met 3-1 van AA Gent, maar hoe ze dat gedaan hebben... Dat weten ze nog niet in ...

112
112
Anderlecht houdt hart vast: Taravel geeft eerste verdict De Cat

RSC Anderlecht speelde zondagavond geen grootse wedstrijd tegen AA Gent en kwam zelfs meermaals goed ...

292
292
Van Aert-mania: mooie boodschap Courtois, uitnodiging KVM

Hoewel de Play-Offs in de Jupiler Pro League op volle toeren draaien, is het maandagochtend ...

169
169
Low-cost penalty voor Club? Ex-scheidsrechter velt oordeel

Club Brugge heeft op de tweede speeldag van de Champions' Play-Offs gedaan wat moest. Zo pakte ...

579
579
Play-Downs: volgend weekend beslissing in degradatiestrijd?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

117
117
City beukt titelstrijd open: Engelse pers plakt cijfer op Doku

Manchester City heeft afgelopen weekend opnieuw gouden zaken gedaan in de Engelse titelstrijd. ...

106
106
Club Brugge in paniek: drama rond Vanaken‑verlenging

Club Brugge werkt aan een nieuwe verlenging voor Hans Vanaken. Achter de gesprekken schuilt niet ...

392
392
KV Mechelen plots laatste in PO I: "Burgess en Sykes ..."

KV Mechelen was bezig aan een straffe reeks tegen Union SG. Sinds 2019 had Malinwa niet meer op ...

147
147
"Slow motion" - kranten geven Anderlecht-dissonant 3 op 10

Na drie opeenvolgende nederlagen heeft RSC Anderlecht opnieuw kunnen aanknopen met een overwinning. ...

270
270
Gent-spelers om uitleg gevraagd: "Komt binnen in kleedkamer"

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

196
196
‘Oude bekende 1B helpt Inter aan Rode Duivel’

Met nog zeven speeldagen voor de boeg lijkt Inter op weg naar de titel in de Serie A. Desondanks ...

47
47
‘Standard vult dringende vacature met koopje in’

Standard ging zaterdag met 1-2 onderuit tegen Westerlo en lijkt daardoor voorlopig de rol in de ...

115
115
Enorme verrassing in PO2? “We mogen nog hopen”

De Europe Play-Off kende zondag een verrassende wending. KRC Genk raakte in eigen stadion verrassend ...

115
115
Doku stuurt Arsenal flinke waarschuwing

De titelstrijd in de Premier League is dit weekend weer een pak spannender geworden. Leider Arsenal ...

62
62
Anderlecht bibbert na uitvallen De Cat en Coosemans

Anderlecht leek zondagavond lange tijd alweer tegen een domper aan te lopen. Na een nul op negen ...

325
325

Meer sportnieuws