De Mil laat zich uit over toekomst bij Club Brugge

door
De Mil laat zich uit over toekomst bij Club Brugge

Club Brugge speelt zondag zijn laatste thuiswedstrijd van het seizoen, waarin het KRC Genk op bezoek krijgt. Voor Rik De Mil is het misschien wel de laatste keer dat hij in het Jan Breydelstadion op de bank zal zitten. Hij blijft immers zeker geen hoofdtrainer volgend seizoen, want donderdag werd de komst van Ronny Deila als nieuwe coach aangekondigd.


Daardoor is het nog niet duidelijk of De Mil in Brugge zal blijven. Bij Club lieten ze weten dat hij terug aan de slag kan als assistent in de staf van Deila, maar of De Mil daar zelf oren naar heeft, is minder duidelijk. De 48-jarige is natuurlijk ambitieus en er gingen ook geruchten dat hij Carl Hoefkens zou kunnen vergezellen naar Stoke City.

Op zijn persconferentie gaf De Mil vrijdag alvast aan dat hij nog geen beslissing genomen heeft over zijn toekomst. "Ik vind het zeer belangrijk om te focussen op de job die ik nu doe. Na het seizoen bekijken we rustig wat de toekomst brengt", verklaarde hij aan de verzamelde media. "Van in het begin heb ik gezegd dat alle opties voor mij open zijn. Op dat vlak verandert er voor mij niet veel. Behalve hoofdtrainer worden van Club Brugge, liggen die opties nog steeds open."

LEES OOK: Hoefkens lyrisch over ex-Bruggeling: "Zoals Maldini"

Gesprek met Deila

De Mil sluit dus niet uit dat hij gaat samenwerken met Deila. "Ik ken hem niet persoonlijk, maar uiteraard zullen we wel een gesprek hebben. Daar zullen we elkaar beter leren kennen", klinkt het. Binnen enkele weken zal er dus wellicht duidelijkheid komen of De Mil nog bij Club Brugge zal blijven.

Moet De Mil opnieuw assistent worden bij Club?

Meest recent

Gaat Jean-Marie Pfaff erotische wereld in?

Het was de laatste maanden behoorlijk stil rond de familie Pfaff, daar komt nu echter verandering ...

6
6
Nederland huivert: Ajax slachtoffer hallucinante oplichting

In Nederland lopen enkele steengoede onderzoeksjournalisten rond. De programma's, die onder meer ...

4
4
Ruben Van Gucht reageert fel op onverwacht vuil moment

Ruben Van Gucht blijft deze week dé verrassende factor in De Slimste Mens. Waar hij in het ...

45
45
OH Leuven krijgt geweldige financiële meevaller

OH Leuven ontving AS Roma in de Women Champions League. De dames van OHL deden het al goed op het ...

25
25
Standard weigerde ex-succescoach: "Bood mij in de zomer aan"

Standard is bezig aan een matig seizoen. De club hoopt de top zes te halen, maar voorlopig staat het ...

65
65
'Bondscoach-bom: België kiest voor opvallende naam'

Rudi Garcia ligt bij bepaalde Vlaamse media stevig onder vuur. Zij opperen zelfs om een nieuwe ...

505
505
Hoefkens lyrisch over ex-Bruggeling: "Zoals Maldini"

Bij Club Brugge hebben ze in hun geschieden héél veel topspelers gehad. Eén van ...

108
108
Maarten Breckx schokt: "Híj is de ideale bondscoach"

Rudi Garcia heeft de verwachtingen ingelost. Hij zorgde voor het behoud in de A-divisie in de ...

178
178
'Club niet tevreden over topaankoop: wintertransfer op til'

Club Brugge investeerde afgelopen zomer fors in nieuwe spelers. Blauw-Zwart ziet dat enkele jongens ...

411
411
Gigantisch JPL-project: "350 miljoen euro ligt klaar!"

De Jupiler Pro League moet moderniseren. Vooral inzake stadions lopen de Belgische profclubs ...

133
133
Fans in alle staten: Vermeeren pakt heel Marseille koud

Arthur Vermeeren heeft in een paar weken het hele verhaal rond zijn naam bij OM omgedraaid. Van ...

132
132
Ajax zet alles op alles met oude bekende van RSCA en Gent

Bij Ajax rommelt het langs alle kanten. De club moet echter naar de toekomst blijven kijken en deed ...

42
42
Explosieve Doku-twist: Duivels plots weer vol hoop

Eden Hazard is wellicht de beste voetballer die België ooit heeft gehad. Anno 2025 is het ...

84
84
Ex-publiekslieveling Anderlecht: "Of ik ook terugkeer?"

RSC Anderlecht haalde Michael Verschueren en Kenneth Bornauw terug nadat Wouter Vandenhaute ...

263
263
'KRC Genk pakt uit met gigantisch groot nieuws'

KRC Genk gaat een bijzonder grote slag slaan die hen op termijn wellicht héél veel ...

313
313
Garcia hakt wél knoop door: dit viertal begint in basis aan WK

Rudi Garcia krijgt veel kritiek. Deels terecht, maar ook vele overdreven kritiek. Zo is er het ...

222
222
Wit konijn in WK-selectie België: ophefmakende naam valt

De Rode Duivels hebben zich ook mathematisch verzekerd van hun deelname aan de WK-eindronde. Rudi ...

284
284
Droomaffiche tegen Duivels? Broos geeft onverwachte reactie

De Rode Duivels hebben zich officieel geplaatst voor de WK-eindronde van komende zomer. Maar zij ...

64
64
Code oranje bij Duivels: "Zo kunnen we níét naar WK"

De Rode Duivels hebben zich tijdens de voorbije interland-periode geplaatst voor het WK van komende ...

126
126
Champions League-sprookje duurt voort: OHL bedwingt AS Roma

OH Leuven mocht dit seizoen als eerste Belgische ploeg ooit deelnemen aan het hoofdtoernooi van de ...

58
58
'Anderlecht-duo in vergetelheid: vertrek staat al vast'

RSC Anderlecht sneuvelde afgelopen zomer tijdens de Europese voorrondes en dat had uiteraard grote ...

247
247
Seys mee naar WK? 'Pittig duel met andere Duivel'

De Rode Duivels hebben hun ticket voor het WK van komende zomer officieel op zak. Bondscoach Rudi ...

180
180
'De Ketelaere genoemd voor onvervalste droomtransfer'

Met zijn twee doelpunten tegen Liechtenstein onderstreepte Charles De Ketelaere dat hij momenteel de ...

264
264
Norwich deelt unieke Clement-beelden: "Ik eis maar één ding"

Philippe Clement heeft een opvallend hoofdstuk toegevoegd aan zijn trainerscarrière. De ...

94
94
Straffe ambities bij Gent: "Wil het nog eens meemaken"

AA Gent is bezig aan een wisselvallig seizoen en liet al behoorlijk wat steken vallen. Desondanks ...

122
122

Meer sportnieuws