De Mil laat zich uit over toekomst bij Club Brugge

door
De Mil laat zich uit over toekomst bij Club Brugge

Club Brugge speelt zondag zijn laatste thuiswedstrijd van het seizoen, waarin het KRC Genk op bezoek krijgt. Voor Rik De Mil is het misschien wel de laatste keer dat hij in het Jan Breydelstadion op de bank zal zitten. Hij blijft immers zeker geen hoofdtrainer volgend seizoen, want donderdag werd de komst van Ronny Deila als nieuwe coach aangekondigd.


Daardoor is het nog niet duidelijk of De Mil in Brugge zal blijven. Bij Club lieten ze weten dat hij terug aan de slag kan als assistent in de staf van Deila, maar of De Mil daar zelf oren naar heeft, is minder duidelijk. De 48-jarige is natuurlijk ambitieus en er gingen ook geruchten dat hij Carl Hoefkens zou kunnen vergezellen naar Stoke City.

Op zijn persconferentie gaf De Mil vrijdag alvast aan dat hij nog geen beslissing genomen heeft over zijn toekomst. "Ik vind het zeer belangrijk om te focussen op de job die ik nu doe. Na het seizoen bekijken we rustig wat de toekomst brengt", verklaarde hij aan de verzamelde media. "Van in het begin heb ik gezegd dat alle opties voor mij open zijn. Op dat vlak verandert er voor mij niet veel. Behalve hoofdtrainer worden van Club Brugge, liggen die opties nog steeds open."

LEES OOK: 'Miljoenentransfer Sabbe: Club Brugge hakt knoop door'

Gesprek met Deila

De Mil sluit dus niet uit dat hij gaat samenwerken met Deila. "Ik ken hem niet persoonlijk, maar uiteraard zullen we wel een gesprek hebben. Daar zullen we elkaar beter leren kennen", klinkt het. Binnen enkele weken zal er dus wellicht duidelijkheid komen of De Mil nog bij Club Brugge zal blijven.

Moet De Mil opnieuw assistent worden bij Club?

Meest recent

Bayern wint bewogen kraker, zuinige zege Man City

Vincent Kompany lijkt met Bayern München stilaan helemaal af te stevenen op een tweede titel op ...

6
6
Antwerp maakt einde aan zegereeks van STVV

De straffe zegereeks van STVV is zaterdagavond geëindigd. De Kanaries hadden de koppositie ...

39
39
Hij is terug! Lukaku schenkt Napoli op valreep de zege

Na zijn maandenlange afwezigheid had Romelu Lukaku het de laatste weken lastig om weer zijn stempel ...

35
35
‘Nieuwe TD schokt Anderlecht: meteen grote opschudding’

Anderlecht zoekt een nieuwe sportieve baas, maar de piste die nu op tafel ligt, zorgt meteen voor ...

105
105
Opstellingen Anderlecht-OHL, hoog bezoek in Lotto Park

RSC Anderlecht werkt zaterdagavond een belangrijke thuiswedstrijd tegen OH Leuven af. Voor de ...

22
22
'Miljoenentransfer Sabbe: Club Brugge hakt knoop door'

Met de goede campagne in de Champions League wisten verschillende spelers van Club Brugge zich in de ...

184
184
Beveren draaft door: parel Brüls brengt titel stap dichter

Het promotieticket mag dan al binnen zijn, de honger bij SK Beveren is nog lang niet gestild. De ...

46
46
Titelstatement Barça na hattrick Yamal, Liverpool haalt uit

In de Spaanse titelstrijd heeft FC Barcelona zaterdag een statement gemaakt. De La Liga-koploper won ...

31
31
Euvrard eerlijk: Standard uitgeteld voor Play-Off I?

De 27ste speeldag van de reguliere competitie is op gang getrapt, de strijd om de drie laatste ...

105
105
Achter de Kazerne ontploft! Raman grote held in 95ste minuut

In de strijd om de tickets voor de Champions' Play-Offs heeft KV Mechelen zaterdagnamiddag een ...

128
128
Schorsingen in JPL: wie staat er allemaal op scherp?

Met nog maar vier speeldagen te gaan is de laatste rechte lijn richting de play-offs ingezet. Nu het ...

86
86
Antwerp-STVV: Oosting en Vrancken hakken knopen door

Antwerp krijgt straks STVV over de vloer op de Bosuil. Het stamnummer één heeft ...

63
63
Mysterie rond Coucke groeit na opvallend moment in Monaco

Marc Coucke doorstond de laatste weken een nieuwe Paars-Witte storm in het Lotto Park. De ...

258
258
Toptransfer bij Union SG en weldra Rode Duivel?

Bij Union SG hebben ze een aantal spelers in de rangen die op termijn een stap hogerop gaan zetten. ...

66
66
Vanderbiest doet stevige 'transferoproep' aan eigen bestuur

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en mag nog steeds heel hard dromen van een plaats in Play-Off ...

97
97
'Anderlecht dacht aan héél pikante transfer bij Union'

RSC Anderlecht koos afgelopen zomer vooral voor kwantiteit in plaats van kwaliteit. De Brusselaars ...

151
151
Euvrard trekt pijnlijke conclusie na nieuwe tegenslag

Bij Standard blijft het stroef draaien. De Luikenaars hebben te weinig kwaliteit om het spel zelf te ...

59
59
Eden Hazard verrast met Jupiler Pro League-bekentenis

Eden Hazard kende een prachtige carrière bij Lille OSC, Chelsea en de Rode Duivels. Het ...

221
221
Plots weelde bij Anderlecht, maar is dat wel écht zo?

RSC Anderlecht neemt het vanavond op tegen OH Leuven. De Brusselaars willen die match winnen, ...

243
243
Van FC Barcelona naar winkelbediende: "Veel problemen"

Een tijd geleden kwamen er foto's naar buiten van Jérémy Mathieu die in een ...

52
52
Taravel scoort punten: dit is hét verschil met Hasi

RSC Anderlecht ontsloeg weken geleden Besnik Hasi. Jérémy Taravel is momenteel nog ...

147
147
Martinez geeft dé reden voor oproepen van Ronaldo

Roberto Martinez bezorgde België zijn beste positie ooit op een WK en won met Portugal de ...

62
62
'Groot vraagteken bij Anderlecht: nieuwe naam in elftal Taravel'

Na de deugddoende overwinning van vorig weekend op Zulte Waregem, wil RSC Anderlecht zaterdag op ...

217
217
Lammens schokt United-kleedkamer: ploegmakker gaat los

Na zijn sterke prestatie van afgelopen maandag tegen Everton FC, werd Senne Lammens langs alle ...

390
390
'Recordtransfer Genk: AC Milan klopt aan in Cegeka Arena'

KRC Genk wist de voorbije jaren een pak miljoenen te verdienen aan de verkoop van zijn smaakmakers. ...

385
385

Meer sportnieuws