De Mil laat zich uit over toekomst bij Club Brugge

door
De Mil laat zich uit over toekomst bij Club Brugge

Club Brugge speelt zondag zijn laatste thuiswedstrijd van het seizoen, waarin het KRC Genk op bezoek krijgt. Voor Rik De Mil is het misschien wel de laatste keer dat hij in het Jan Breydelstadion op de bank zal zitten. Hij blijft immers zeker geen hoofdtrainer volgend seizoen, want donderdag werd de komst van Ronny Deila als nieuwe coach aangekondigd.


Daardoor is het nog niet duidelijk of De Mil in Brugge zal blijven. Bij Club lieten ze weten dat hij terug aan de slag kan als assistent in de staf van Deila, maar of De Mil daar zelf oren naar heeft, is minder duidelijk. De 48-jarige is natuurlijk ambitieus en er gingen ook geruchten dat hij Carl Hoefkens zou kunnen vergezellen naar Stoke City.

Op zijn persconferentie gaf De Mil vrijdag alvast aan dat hij nog geen beslissing genomen heeft over zijn toekomst. "Ik vind het zeer belangrijk om te focussen op de job die ik nu doe. Na het seizoen bekijken we rustig wat de toekomst brengt", verklaarde hij aan de verzamelde media. "Van in het begin heb ik gezegd dat alle opties voor mij open zijn. Op dat vlak verandert er voor mij niet veel. Behalve hoofdtrainer worden van Club Brugge, liggen die opties nog steeds open."

LEES OOK: Eén buis bij geroteerd Club: "Zat er paar keer naast"

Gesprek met Deila

De Mil sluit dus niet uit dat hij gaat samenwerken met Deila. "Ik ken hem niet persoonlijk, maar uiteraard zullen we wel een gesprek hebben. Daar zullen we elkaar beter leren kennen", klinkt het. Binnen enkele weken zal er dus wellicht duidelijkheid komen of De Mil nog bij Club Brugge zal blijven.

Moet De Mil opnieuw assistent worden bij Club?

Meest recent

Madrileense kater nog groter: Barça neemt macht weer over

Na 25 speeldagen is het opnieuw FC Barcelona dat bovenaan het klassement staat in La Liga. De ...

1
1
'Trainersbommetje Anderlecht: contact met Deense kampioenenmaker'

RSC Anderlecht nam exact drie weken geleden afscheid van Besnik Hasi als hoofdcoach en heeft nog ...

109
109
Malinwa droomt meer dan ooit van PO1 na klinische zege

Meer dan ooit mogen ze bij KV Mechelen dromen van de Champions' Play-Offs. Malinwa profiteerde ...

30
30
SK Beveren dendert voort: promotiefeest na knotsgek slot

Op prachtige wijze heeft SK Beveren nu al de promotie veiliggesteld. De Waaslanders zetten op het ...

70
70
Zulte Waregem - Anderlecht: Taravel voert drie wissels door

Door het puntenverlies van enkele concurrenten, kan RSC Anderlecht zondagavond een gouden zaak doen ...

66
66
Koude douche Lukaku en co, Liverpool ontsnapt in 97ste minuut

In de Italiaanse Serie A heeft SSC Napoli opnieuw duur puntenverlies geleden. Ondanks een late ...

49
49
Eén buis bij geroteerd Club: "Zat er paar keer naast"

Club Brugge heeft tussen zijn duels tegen Atlético Madrid door, geen steken laten vallen in ...

205
205
"Rot op!" - Genk-sterkhouder valt keihard door de mand

KRC Genk heeft zijn sterke reeks van de laatste weken zondagmiddag op abrupte wijze tot een einde ...

248
248
'Kompany in zijn nopjes: herkansing Bayern voor toptransfer'

Bayern München speelde zaterdag tegen Eintracht Frankfurt met vuur, maar wist uiteindelijk toch ...

60
60
Sleutelmatch Anderlecht: 'Taravel grijpt in met basiself'

Na de zwakke resultaten van de voorbije weken, is de deelname van RSC Anderlecht aan de Champions' ...

479
479
PO I-koorts daalt in Genk: Standard opent gehaktmolen

De strijd om PO1 wordt week na week een rollercoaster die verschillende zijsporen heeft. Deze keer ...

131
131
Transferflop dreigt bij Club: miljoenenaankoop 'spoorloos'

Club Brugge investeerde afgelopen zomer de nodige miljoenen in het aanwerven van versterking. Het ...

530
530
AA Gent likt zijn wonden: "Enorme ontgoocheling"

In de strijd om de Champions' Play-Offs heeft AA Gent vrijdagavond een bijzonder slechte zaak ...

238
238
Vandenbroeck bekent kleur: de sterkste tegenstanders in JPL

Zulte Waregem wil zondagavond de drie punten thuis houden tegen RSC Anderlecht. Opnieuw een mooie ...

169
169
Club verovert Europa: "Als ze zo in competitie spelen ..."

Club Brugge maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League. Ondanks een 0-2-achterstand aan ...

640
640
Absolute rotavond Courtois: Spaanse media vellen verdict

In de Spaanse Primera Division krijgt FC Barcelona zondagnamiddag een uitgelezen kans om de ...

79
79
Union komt met nieuws na noodlottige fase David

Union SG wist zaterdagavond zijn leidersplaats met succes te verdedigen en won op eigen veld met 2-1 ...

148
148
Anderlecht met rug tegen muur: "Als ze Schreuder echt willen ..."

RSC Anderlecht dreigt zijn trainersplan alsnog te moeten omgooien. De recordkampioen had de intentie ...

392
392
Genk vs. Standard: opstellingen Hayen en Euvrard bekend

KRC Genk zit momenteel in een goede vorm en wist zijn vijf laatste matchen te winnen. Die lijn wil ...

44
44
Brusselmans breekt helemaal: "Denk na over de dood"

Herman Brusselmans maakte onlangs bekend dat hij niet meer zal opdraven in de jury van De Slimste ...

91
91
TRANSFERUURTJE: Schok rond De Bruyne, nieuwe club Mignolet?

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

426
426
De Spor herleeft: Is Erik Van Looy de geheime redder?

Sporting Hasselt werd onder leiding van Rik Verheye en Sam Kerkhofs een echte 'cultclub'. De Spor ...

195
195
‘Strijd om Moreira barst los: monstersom op tafel’

De opmars van Diego Moreira is indrukwekkend. De buitenspeler groeide bij Strasbourg uit tot een ...

54
54
Schoofs zet titelstrijd op scherp: oorlog met Club en STVV

Union SG won op de valreep van Royal Antwerp FC en blijft op titelkoers. De landskampioen staat op ...

227
227
Club-vloek van Tresoldi: onheil voor Atlético Madrid?

Club Brugge speelde in het Jan Breydelstadion 3-3 gelijk tegen Atlético Madrid in de ...

248
248

Meer sportnieuws