Club Brugge blijft maar gaan: contract tot 2026

382 stemmen
Club Brugge blijft maar gaan: contract tot 2026

Bij Club Brugge wordt het uitkijken naar volgend seizoen, wanneer er heel wat op veranderen lijkt te staan. Met Ronny Deila werd donderdag al de nieuwe trainer aangekondigd en het wordt afwachten wat dat zal betekenen voor de eigen jeugd van Blauw-Zwart. Die kreeg de voorbije maanden massaal kansen van Rik De Mil en stelde niet teleur.


Club lijkt in ieder geval wel rotsvast van plan om op zijn opleiding in te blijven zetten. Zo schotelt het opnieuw één van zijn eigen talenten een contractverlenging voor. Deze keer is het Jano Willems die een nieuwe overeenkomst mocht tekenen. De 19-jarige verdediger zette zijn handtekening onder een contract tot 2026.

Willems dwong in de play-offs een basisplaats af bij Club NXT, waar hij de plaats innam van de naar de A-kern doorgeschoven Spileers. Hij kwam uiteindelijk twaalf keer in actie in de Challenger Pro League, waarin hij één keer scoorde. Hij mocht ook vier keer opdraven in de UEFA Youth League. Komend seizoen moet hij dus stappen blijven zetten.

LEES OOK: 'Kort maar krachtig: voorbereidingsprogramma Club bekend'

Het ene na het andere talent tekent bij

Club zette de laatste weken een heus offensief in, waarbij heel wat jonge talenten een nieuw contract voorgeschoteld kregen. In de laatste twee weken alleen al mochten ook doelman Kiany Vroman, linksachter Joaquin Seys, rechtsachter Denzel De Roeve en natuurlijk ook Romeo Vermant een nieuw contract tekenen. Op die manier hopen ze bij Club dat Club NXT het volgend seizoen na de vierde plaats van dit seizoen opnieuw goed zal doen.


Zal de jeugd volgend seizoen nog kansen krijgen bij Club?

Meest recent

'Derde club meldt zich, Westerlo ruikt jackpot'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

5
5
'Antwerp gaat voor topdeal in de Serie A'

Royal Antwerp FC heeft nood aan heel wat versterking, want de ploeg is momenteel niet Jupiler Pro ...

40
40
'KRC Genk mikt hoog: pittige vraagprijs voor toptalent'

Bij KRC Genk hebben ze heel wat talent in de ploeg. De Limburgers krijgen dan ook veel telefoontjes ...

141
141
Sporting Hasselt pakt stevig uit met ervaren Belg

Het wordt uitkijken naar het nieuwe seizoen in de Challenger Pro League, waar met Sporting Hasselt ...

40
40
AA Gent weet waar het aan toe is in Conference League

AA Gent wist afgelopen seizoen op de valreep een Europees ticket te pakken. In de barrages tegen KRC ...

81
81
'Strijd om Engels is los: twee clubs duwen door'

Heel wat Belgen lijken deze zomer voor een toptransfer te staan. Dat geldt bijvoorbeeld ook voor ...

16
16
'Kort maar krachtig: voorbereidingsprogramma Club bekend'

Het WK is nog volop aan de gang, maar voor de meeste Belgische clubs is het stilaan tijd om de ...

154
154
'Doku hakt knoop over toekomst definitief door'

Van Jérémy Doku wordt er op dit WK veel verwacht. De flankaanvaller moet dé ...

50
50
Jutta Leerdam in shock: WK-doelman zorgt voor explosie

Niemand had hem op de radar. Terwijl miljoenen voetbalfans hun ogen richtten op de sterren van ...

28
28
Anderlecht kent tegenstanders in voorbereiding én Europa

Voor Anderlecht wordt het een zeer belangrijke zomer. Niet alleen moet sportief directeur Antoine ...

486
486
Club Brugge davert na transferuitspraak Tresoldi

Club Brugge gaat een zeer bewogen transferzomer tegemoet. Het zag Aleksandar Stankovic al terugkeren ...

431
431
'De Busser heeft droomtransfer beet'

In eigen land kon hij zich nooit helemaal doorzetten, maar in Nederland is de carrière van ...

62
62
Real Madrid blijft gaan en legt volgende ster vast

Real Madrid lijkt na een tegenvallend seizoen van plan om er deze zomer een spetterende mercato van ...

119
119
TRANSFERUURTJE: 'Sensationele transfers van 3 Rode Duivels'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

251
251
‘Club grijpt mis: Belgische optie bereikt akkoord’

Club Brugge is naarstig op zoek naar een nieuwe doelman na het pensioen van Simon Mignolet en het ...

134
134
Vanaken basis op WK? Garcia kiest voor ‘ontdekking’

De Rode Duivels konden vooralsnog niet overtuigen op het WK. In de openingsmatch tegen Egypte werd ...

267
267
'Fernandez-Pardo plots op zucht van absolute knaltransfer’

Matias Fernandez-Pardo kende een sterk seizoen bij Lille en de KBVB wist op de valreep nog een ...

143
143
AA Gent pakt uit met komst nieuwe spits

AA Gent zit zeker niet stil op de transfermarkt. Ze maakten onder meer de transfer van Christian ...

177
177
Martinez verklaart waarom Ronaldo altijd start

Portugal opent zijn WK met een leuk duel tegen Congo. Bondscoach Roberto Martinez, die Portugal gaat ...

111
111
'Westerlo wil uitpakken met Jupiler Pro League-transfer'

Bij KVC Westerlo gaan ze een heel drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen gaan heel wat miljoenen ...

72
72
'FC Porto legt bizar miljoenenbod neer bij OH Leuven'

Bij OH Leuven zouden ze de komende dagen en weken wel eens twee uitgaande transfers kunnen afronden. ...

77
77
'KV Mechelen strikt topper met 'man van 10 miljoen euro''

KV Mechelen is op zoek naar versterking en er duikt vanuit Zuid-Amerika plots een heel straf gerucht ...

562
562
Kritische Joos krijgt koekje van eigen deeg in Nederland

Filip Joos was onlangs zeer scherp voor Ronald Koeman omdat die Memphis Depay liet invallen tegen ...

254
254
Woensdag Europese loting: Anderlecht vreest zware dobber

De eerste speelronde van de WK-groepsfase zit er nog niet eens op, of het seizoen in het clubvoetbal ...

323
323
Voorkeursbehandeling Messi? "Dit is 100% een rode kaart"

Lionel Messi is grandioos begonnen aan zijn WK 2026. Met een weergaloze hattrick leidde hij ...

322
322

Meer sportnieuws