Club Brugge blijft maar gaan: contract tot 2026

382
Club Brugge blijft maar gaan: contract tot 2026

Bij Club Brugge wordt het uitkijken naar volgend seizoen, wanneer er heel wat op veranderen lijkt te staan. Met Ronny Deila werd donderdag al de nieuwe trainer aangekondigd en het wordt afwachten wat dat zal betekenen voor de eigen jeugd van Blauw-Zwart. Die kreeg de voorbije maanden massaal kansen van Rik De Mil en stelde niet teleur.


Club lijkt in ieder geval wel rotsvast van plan om op zijn opleiding in te blijven zetten. Zo schotelt het opnieuw één van zijn eigen talenten een contractverlenging voor. Deze keer is het Jano Willems die een nieuwe overeenkomst mocht tekenen. De 19-jarige verdediger zette zijn handtekening onder een contract tot 2026.

Willems dwong in de play-offs een basisplaats af bij Club NXT, waar hij de plaats innam van de naar de A-kern doorgeschoven Spileers. Hij kwam uiteindelijk twaalf keer in actie in de Challenger Pro League, waarin hij één keer scoorde. Hij mocht ook vier keer opdraven in de UEFA Youth League. Komend seizoen moet hij dus stappen blijven zetten.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

Het ene na het andere talent tekent bij

Club zette de laatste weken een heus offensief in, waarbij heel wat jonge talenten een nieuw contract voorgeschoteld kregen. In de laatste twee weken alleen al mochten ook doelman Kiany Vroman, linksachter Joaquin Seys, rechtsachter Denzel De Roeve en natuurlijk ook Romeo Vermant een nieuw contract tekenen. Op die manier hopen ze bij Club dat Club NXT het volgend seizoen na de vierde plaats van dit seizoen opnieuw goed zal doen.


Zal de jeugd volgend seizoen nog kansen krijgen bij Club?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

2
2
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

18
18
Vanaken laat fans perplex staan na stunt: emoties laaien op

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

43
43
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

27
27
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

24
24
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

105
105
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

53
53
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

109
109
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

150
150
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

39
39
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

63
63
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

273
273
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

211
211
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

154
154
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

853
853
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

336
336
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

127
127
Mechele gelooft ploegmaat niet: "Hij is een cheat code"

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde overwinning op een rij in de Champions League gepakt. ...

194
194
Mechelen lijkt eindelijk vertrokken: "Dat doet extra deugd"

Er werd woensdagavond niet alleen in de Champions League gevoetbald. In de Jupiler Pro League stond ...

87
87
Leko in de wolken: "Dit was casino-voetbal, pure fun"

Club Brugge blijft maar door de Champions League razen. Blauw-Zwart pakte woensdagavond al zijn ...

223
223
Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

271
271
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

588
588
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

275
275
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

260
260
KV Kortrijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

77
77

Meer sportnieuws