'Deze 2 grootmachten nemen het voortouw voor Lavia'

door
'Deze 2 grootmachten nemen het voortouw voor Lavia'

Zondag krijgt Southampton nog het bezoek van Liverpool, maar daarna valt onherroepelijk het doek over het verblijf van de Saints in de Premier League. Ze sprokkelden tot dusver amper 24 punten, waardoor ze troosteloos laatste in het klassement staan en al enkele weken zeker zijn van degradatie. Voor Roméo Lavia zal het meer dan waarschijnlijk zijn laatste wedstrijd voor de club worden.


De kans lijkt onbestaande dat de jonge Rode Duivel met Southampton mee zal afzakken naar de Championship. Hij bewees dit seizoen meer dan klaar te zijn voor het hoogste niveau en was één van de weinig lichtpuntjes bij de Saints. Bovendien heeft de club geld nodig en Lavia is één van de spelers die hen straks het meeste kan opleveren. Hij werd de voorbije maanden aan zowat elke Engelse grootmacht gelinkt.

Volgens The Times zijn het echter vooral Chelsea en Liverpool die aan de mouw van onze 19-jarige landgenoot trekken. De twee topclubs kenden een teleurstellend seizoen en willen daarom in de zomer stevig uithalen op de transfermarkt. Op Anfield zal het middenveld vernieuwd worden, waarbij James Milner en Naby Keita al zeker vertrekken. Chelsea deed dan weer eind augustus al een bod op Lavia en is hem sindsdien niet uit het oog verloren.

LEES OOK: Grote rentree De Bruyne, Pocognoli met enorme stunt

City heeft geen plannen

Manchester City zou in principe zijn twee concurrenten wel nog dwars kunnen liggen. Zij beschikken over een clausule waarbij ze de bovenhand krijgen als ze een bod van een andere club evenaren, maar Pep Guardiola zou geen plannen hebben om Lavia deze zomer terug te halen. De toekomst van het toptalent lijkt dus op Anfield of op Stamford Bridge te zullen liggen. Southampton zou alvast hopen meer dan 45 miljoen euro te vangen.

Welke club zou de beste keuze zijn voor Lavia?

Meest recent

Van der Elst waarschuwt Club: "Dan is Union nu al kampioen"

Club Brugge heeft vorig weekend weer wat terrein verloren in de titelstrijd. Terwijl Union vrij ...

35
35
Roestige Roméo? Chelsea-trainer oordeelt over Laviao

Ook dit seizoen werd voor Roméo Lavia weer getekend door blessureleed. Stilaan lijkt onze ...

21
21
'Arsenal casht: pikante zomertransfer voor Trossard'

Leandro Trossard vertolkt nog steeds een belangrijke rol bij Arsenal, ook al hadden velen verwacht ...

22
22
Laatste ticket voor PO1: Vandenbempt voorspelt verrassing

Met nog twee speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie blijft de strijd om de Champions' ...

228
228
WK-chaos dreigt: barrage pas week voor start van toernooi?

Begin juni moet in de Verenigde Staten, Canada en Mexico het WK van start gaan. Drie maanden voor de ...

31
31
'Engelse droomtransfer voor sterkhouder Beerschot'

Beerschot mag nog steeds dromen van een terugkeer op het hoogste niveau, al zal het daarvoor nog ...

85
85
Taravel krijgt lof na geniale tactische zet

De klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge leverde zondag een zeer interessant kijkstuk op. Dat ...

171
171
Rode Duivels en knaltransfer voor Mandela Keita?

Op het einde van de maand trekken de Rode Duivels op stage naar de Verenigde Staten om er te ...

64
64
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswendingen Ajax en Essevee, toptransfer De Cat'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

198
198
KRC Genk krijgt klappen: “Ergste nachtmerrie fans”

KRC Genk verloor roemloos van Union SG en de Limburgers staan niet meer in de top 6. In de Europa ...

342
342
Beloning Taravel na Club-Anderlecht? “Beste prestatie”

RSC Anderlecht speelde 2-2 gelijk op het veld van Club Brugge. Jeremy Taravel is de hoofdtrainer ...

310
310
Hommeles bij Zulte: Vandenbroeck reageert op ontslag

Het is hommeles bij Zulte Waregem. Na desastreuze resultaten en de penibele situatie met Jelle ...

374
374
'Anderlecht zoekt voor De Cat: constructie in de maak'

Ivan Leko was niet helemaal onder de indruk van de prestatie van Nathan De Cat tegen Club Brugge, ...

289
289
Zulte Waregem ontslaat Vandenbroeck, opvolger bekend

Zulte Waregem verloor voor de derde match op rij onverdiend. Essevee staat nog boven de ...

605
605
Euvrard droomt hardop: "Leeft nog steeds!"

Standard boekte een héél belangrijke zege op het veld van Zulte Waregem. Dankzij een ...

108
108
Vandenbempt: Club in de problemen, RSCA lacht

RSC Anderlecht pakte een punt bij Club Brugge, wat inzake kansen een verdiende uitslag was. ...

392
392
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

68
68
STVV ontdekt nieuwe parel: "Zo zijn er weinig in België"

STVV won met 2-1 van Cercle Brugge. De Kanaries staan zo gedeeld tweede samen met Club Brugge. ...

140
140
Skoras verklaart hoe AA Gent top zes kan halen

AA Gent won met 3-1 van KV Mechelen en staat terug zesde in de Jupiler Pro League. Als de Buffalo's ...

173
173
Alarmbellen bij Club Brugge: Leko geeft probleem toe

Club Brugge heeft zondag opnieuw twee punten moeten toegeven op leider Union SG en bleef op eigen ...

236
236
'Anderlecht-transfer vlak na knalprestatie in Brugge'

Na twee opeenvolgende zeges tegen op papier kleinere ploegen, heeft RSC Anderlecht zijn voet gezet ...

653
653
Oud-ref messcherp na Burgess-fase: "Een schoolvoorbeeld"

Union SG wist zijn leidersplaats afgelopen weekend met succes te verdedigen. De leider boekte op ...

374
374
Italië smult van Duivel: "Aan perfectie grenzende prestatie"

In de Italiaanse Serie A heeft AC Milan de titelstrijd ietwat levend kunnen houden. De Rossoneri ...

253
253
Sneijder wild van Club-smaakmaker: "Heb je hem zien spelen?"

Club Brugge wil zich in de komende weken en maanden verzekeren van de 20ste landstitel uit zijn ...

537
537
Leko krijgt ijskoude douche: Taravel raakt gevoelige snaar

De 2-2 tegen Anderlecht kwam hard aan bij Ivan Leko. Niet alleen door het resultaat, maar vooral ...

311
311

Meer sportnieuws