'Monsterlijke aanbieding herenigt Zidane en Ronaldo'

306 stemmen
'Monsterlijke aanbieding herenigt Zidane en Ronaldo'

Enkele jaren geleden was China nog het beloofde land voor voetballers die slapend rijk wilden worden, tegenwoordig lijkt Saudi-Arabië daarvoor de ideale bestemming. De oliestaat wil zijn internationale imago opsmukken en gooit daarom met miljarden naar de voetbalwereld. Lionel Messi zou er bijvoorbeeld meer dan 400 miljoen euro per jaar kunnen gaan verdienen, terwijl ze in de winter al Cristiano Ronaldo wisten te strikken.


De 38-jarige vedette ging overstag voor het lucratieve aanbod van Al-Nassr, dat hem elk jaar maar liefst 200 miljoen euro zou uitkeren. Daarmee is Ronaldo momenteel verreweg de best betaalde speler ter wereld. Maar geld maakt niet altijd gelukkig. De laatste weken gingen verschillende geruchten dat de aanvaller alweer weg zou willen, omdat hij moeilijk kan aarden in het land en ook het sportieve luik onder de verwachtingen blijft.

Al-Nassr wil zijn ster echter niet zomaar kwijt en wil hem paaien door een grote naam als trainer te halen. Volgens Foot Mercato hebben ze daarvoor hun pijlen gericht op niemand minder dan Zinedine Zidane. Die werkte al samen met Ronaldo bij Real Madrid en zou in Saudi-Arabië een slordige 150 miljoen euro in twee seizoenen kunnen gaan verdienen.

Het sportieve primeert

Ondanks die waanzinnige som zou Zidane echter niet happig zijn op de overstap. De Fransman wil graag weer aan de slag als trainer, maar mikt op een project dat sportief interessanter is. Momenteel zou hij vooral lonken naar Juventus, waar hij uiteraard ook een verleden als speler heeft. De Oude Dame beleefde alweer een lastig seizoen en zou in de zomer mogelijk afscheid nemen van Massimiliano Allegri.

Zal Zidane volgend seizoen weer trainer zijn?

Meest recent

'Chelsea shopt bij Club Brugge: bod van 45 miljoen'

Nadat de lat de voorbije jaren al alsmaar hoger werd gelegd, zal de kassa bij Club Brugge ook deze ...

81
81
Ruben Van Gucht ziet VRT ingrijpen: WK-plan zindert na

Jarenlang was het een vertrouwd beeld: Ruben Van Gucht die vanop de grootste voetbaltoernooien ter ...

23
23
Garcia kijkt ogen uit met Vanaken: “Wat wil je nog meer?”

Hans Vanaken werd lang over het hoofd gezien bij de Belgische nationale ploeg. De middenvelder koos ...

62
62
Alderweireld hangt vuile was Eden Hazard buiten

De Rode Duivels zijn aangekomen in de Verenigde Staten en de eerste tegenstander op het WK is ...

118
118
Koeman slaat keihard terug na deceptie: ref afgemaakt

Nederland heeft een twijfelachtige voorbereiding voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

20
20
‘Anderlecht-trio grof wild op transfermarkt’

RSC Anderlecht is zich aan het voorbereiden op volgend seizoen. Paars-Wit zoekt nog naar een nieuwe ...

381
381
Pijnlijke boodschap Openda: einde verhaal Rode Duivels?

Er was een tijd dat Loïs Openda niet weg te denken was uit de selectie van de Rode Duivels, ...

130
130
Real Madrid sluit historische deal: 100 miljoen euro

Real Madrid kende een minder seizoen en zal volgend seizoen weer op zoek gaan naar prijzen. ...

122
122
BV-koppel Breckx-Vandenberghe legt VTM-kijker het zwijgen op

Iedereen dacht Maarten Breckx en Lies Vandenberghe te kennen. Als geliefd koppel, als collega's bij ...

43
43
Michel Platini sleept Gianni Infantino voor de rechter

Er heerst een conflict tussen UEFA en FIFA-bobo’s Michel Platini en Gianni Infantino. De twee ...

79
79
KV Kortrijk stelt nieuwe pion voor: ‘Belangrijke rol’

Het WK staat voor de deur, maar de Belgische clubs zijn uiteraard orde op zaken aan het stellen om ...

60
60
VS verklaart oorlog aan Iran: WK-spanning ontploft

De situatie tussen de Verenigde Staten en Iran dreigt te escaleren. De tegenstander van de Rode ...

387
387
Garcia onthult: deze drie talenten bonken op de deur

De Rode Duivels bereiden zich voor op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Bondscoach ...

232
232
TRANSFERUURTJE: ‘Club aast op record, Anderlecht verkoopt’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

521
521
‘Deze verrassende doelman vervangt Vandevoordt op WK’

Toen bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekendmaakte voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

167
167
Origi verbaast iedereen met nieuwe uitdaging na voetbal

Divock Origi kende een knappe carrière met vooral enkele straffe momenten bij Liverpool, maar ...

108
108
SK Beveren neemt definitief afscheid van succescoach Reedijk

SK Beveren werd ongeslagen kampioen in de Challenger Pro League en zal volgend seizoen in de Jupiler ...

134
134
‘Garcia zaait twijfel over Lukaku: probleem sleept aan’

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Napels, maar ...

156
156
Club Brugge zet verder in op jeugd en legt groot talent vast

Club Brugge focuste zich de afgelopen jaren op de jeugdwerking. Club NXT haalde vorig seizoen de ...

199
199
‘Lucas Stassin spoelt WK-deceptie weg met knaltransfer’

Lucas Stassin maakte lange tijd kans op een plekje in de WK-selectie van bondscoach Rudi Garcia, ...

171
171
Olise steelt Franse show, Spanje helemaal klaar voor WK

Momenteel worden de laatste oefenwedstrijden in aanloop naar het WK afgewerkt. Superfavorieten ...

146
146
Alderweireld haalt Duivel van zijn wolk: "Doe vooral normaal"

Na een geslaagde voorbereiding zijn de Rode Duivels met het nodige vertrouwen afgereisd naar de VS ...

522
522
'Genk onder stoom: tweede zomeraanwinst al bepaald'

KRC Genk staat op punt om Jeppe Erenbjerg over te nemen van Zulte Waregem. De Deense spelmaker wordt ...

624
624
Hans Vanaken bloost: Garcia dropt erg straffe uitspraak

Eén van de meest besproken Rode Duivels in aanloop naar het WK, is toch wel Hans Vanaken. De ...

985
985
'Trossard gelinkt aan transfer die niemand zag aankomen'

Leandro Trossard wil in de komende weken een goed WK spelen bij de Rode Duivels. Maar ook het ...

282
282

Meer sportnieuws