'Monsterlijke aanbieding herenigt Zidane en Ronaldo'

door
'Monsterlijke aanbieding herenigt Zidane en Ronaldo'

Enkele jaren geleden was China nog het beloofde land voor voetballers die slapend rijk wilden worden, tegenwoordig lijkt Saudi-Arabië daarvoor de ideale bestemming. De oliestaat wil zijn internationale imago opsmukken en gooit daarom met miljarden naar de voetbalwereld. Lionel Messi zou er bijvoorbeeld meer dan 400 miljoen euro per jaar kunnen gaan verdienen, terwijl ze in de winter al Cristiano Ronaldo wisten te strikken.


De 38-jarige vedette ging overstag voor het lucratieve aanbod van Al-Nassr, dat hem elk jaar maar liefst 200 miljoen euro zou uitkeren. Daarmee is Ronaldo momenteel verreweg de best betaalde speler ter wereld. Maar geld maakt niet altijd gelukkig. De laatste weken gingen verschillende geruchten dat de aanvaller alweer weg zou willen, omdat hij moeilijk kan aarden in het land en ook het sportieve luik onder de verwachtingen blijft.

Al-Nassr wil zijn ster echter niet zomaar kwijt en wil hem paaien door een grote naam als trainer te halen. Volgens Foot Mercato hebben ze daarvoor hun pijlen gericht op niemand minder dan Zinedine Zidane. Die werkte al samen met Ronaldo bij Real Madrid en zou in Saudi-Arabië een slordige 150 miljoen euro in twee seizoenen kunnen gaan verdienen.

Het sportieve primeert

Ondanks die waanzinnige som zou Zidane echter niet happig zijn op de overstap. De Fransman wil graag weer aan de slag als trainer, maar mikt op een project dat sportief interessanter is. Momenteel zou hij vooral lonken naar Juventus, waar hij uiteraard ook een verleden als speler heeft. De Oude Dame beleefde alweer een lastig seizoen en zou in de zomer mogelijk afscheid nemen van Massimiliano Allegri.

Zal Zidane volgend seizoen weer trainer zijn?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

65
65
'D-Day nadert: 6 dilemma's voor Garcia'

Er zal de komende dagen nog druk gespeculeerd worden over hoe de selectie van de Rode Duivels op het ...

12
12
'Standard ziet belangrijke pion na één jaar al vertrekken'

Standard mag nog altijd dromen van een Europees ticket, want op vier speeldagen van het einde prijkt ...

22
22
'Club en Anderlecht kennen prijskaartje voor JPL-sensatie'

De eindsprint wordt stilaan ingezet in de Jupiler Pro League, waarna de Belgische clubs hun pijlen ...

119
119
TRANSFERUURTJE: 'Taak voor Sibierski, weer transfer Lang'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

86
86
Club-target legt knaltransfer op tafel: “Dat is de droom”

Club Brugge is door het nakende pensioen van Simon Mignolet op zoek naar een nieuwe doelman. ...

125
125
Beerschot haalt slag thuis met coach Messoudi

Beerschot moet in eigen huis een 3-1 nederlaag tegen Lommel moeten proberen weg te werken. De ...

16
16
Kompany vol ongeloof: ook Vertonghen haalt zwaar uit

Bayern München is uitgeschakeld in de Champions League. De treble is van de baan voor Vincent ...

136
136
La Louvière droomt van dubbele transferstunt

La Louvière wist in zijn eerste seizoen in de Jupiler Pro League meteen het behoud af te ...

37
37
Dubbele opsteker Union voor titelstrijd en bekerfinale

Drie weken geleden leek Union nog vrije baan te hebben naar een nieuwe titel, maar intussen ziet de ...

171
171
AA Gent pakt uit: Kums keert terug, ook Kindermans komt

AA Gent hoopt in de komende weken nog een Europees ticket uit de brand te slepen, maar daarvoor ...

171
171
'Rigaux berooft Club meteen van transferdoelwit'

De voorbereiding op de zomemercato dreigt bij Club Brugge stevig verstoord te worden. Deze week ...

230
230
Verrassing: Duits international (30) zet punt achter carrière

Op het WK staan een aantal ervaren spelers komende zomer wellicht voor hun 'last dance'. Eén ...

76
76
'Sibierski wil meteen stunten met Club Brugge-target'

Bij Anderlecht kunnen ze eindelijk echt beginnen met het voorbereiden van de zomermercato, nu er met ...

294
294
Vrancken doet boekje open over akkefietje met Burgess

Afgelopen weekend won STVV verdiend met 2-1 van Union SG. Achteraf ging het echter vooral over de ...

173
173
'KRC Genk beslist: twee verrassende vertrekkers'

Bij KRC Genk gaat het wellicht een drukke zomermercato worden. De Limburgers gaan een aantal spelers ...

332
332
'Garcia aast op geweldige stunt in WK-selectie'

Volgende week vrijdag maakt Rudi Garcia zijn WK-selectie bekend. Er is kans dat er één ...

273
273
Jean-Marie Pfaff stinkend rijk? Absurde jackpot wacht

Jean-Marie Pfaff staat mogelijk voor de transfer van zijn leven. Niet op een voetbalveld dit keer, ...

238
238
'Anderlecht vult kassa: 10 miljoen euro op komst'

Bij RSC Anderlecht mogen er de nodige spelers de club verlaten. De Brusselaars hopen vooral dat een ...

355
355
Rigaux schokt Club Brugge: Verhaeghe ziet ramp naderen

Feyenoord duwt door voor Dévy Rigaux en dat komt bijzonder ongelegen voor Club Brugge en Bart ...

294
294
Euvrard wil komaf maken met kwalijke ‘reputatie’ bij Standard

Standard verraste vriend en vijand door met 0-5 te winnen op het veld van Royal Antwerp FC. Daardoor ...

85
85
Sibierski doorbreekt stilte rond De Cat

Bij RSC Anderlecht sprak Antoine Sibierski voor het eerst als sportief directeur. De Fransman ...

389
389
‘AS Roma lonkt naar sterkhouder Club Brugge‘

Bij Club Brugge gaat er heel veel volk vertrekken. De Bruggelingen zullen héél wat ...

322
322
Anderlecht krijgt opvallend oordeel over spelerskern

RSC Anderlecht verloor kansloos van Club Brugge. De afgelopen week waren er plots lijstjes over ...

221
221
Kompany scherp voor spelleiding: "Dit zag ik niet, hoor"

Bayern München speelde 1-1 tegen PSG, dat in de heenmatch met 5-4 won in Parijs. De Duitse ...

278
278
POLL⎜Arsenal of PSG: Wie wint de Champions League 2026?

De kaarten in de Champions League zijn geschud. Op 30 mei zullen Paris Saint-Germain en Arsenal FC ...

164
164

Meer sportnieuws