'Monsterlijke aanbieding herenigt Zidane en Ronaldo'

door
'Monsterlijke aanbieding herenigt Zidane en Ronaldo'

Enkele jaren geleden was China nog het beloofde land voor voetballers die slapend rijk wilden worden, tegenwoordig lijkt Saudi-Arabië daarvoor de ideale bestemming. De oliestaat wil zijn internationale imago opsmukken en gooit daarom met miljarden naar de voetbalwereld. Lionel Messi zou er bijvoorbeeld meer dan 400 miljoen euro per jaar kunnen gaan verdienen, terwijl ze in de winter al Cristiano Ronaldo wisten te strikken.


De 38-jarige vedette ging overstag voor het lucratieve aanbod van Al-Nassr, dat hem elk jaar maar liefst 200 miljoen euro zou uitkeren. Daarmee is Ronaldo momenteel verreweg de best betaalde speler ter wereld. Maar geld maakt niet altijd gelukkig. De laatste weken gingen verschillende geruchten dat de aanvaller alweer weg zou willen, omdat hij moeilijk kan aarden in het land en ook het sportieve luik onder de verwachtingen blijft.

Al-Nassr wil zijn ster echter niet zomaar kwijt en wil hem paaien door een grote naam als trainer te halen. Volgens Foot Mercato hebben ze daarvoor hun pijlen gericht op niemand minder dan Zinedine Zidane. Die werkte al samen met Ronaldo bij Real Madrid en zou in Saudi-Arabië een slordige 150 miljoen euro in twee seizoenen kunnen gaan verdienen.

LEES OOK: Saudi-Arabië in rep en roer: matchfixing door Ronaldo?

Het sportieve primeert

Ondanks die waanzinnige som zou Zidane echter niet happig zijn op de overstap. De Fransman wil graag weer aan de slag als trainer, maar mikt op een project dat sportief interessanter is. Momenteel zou hij vooral lonken naar Juventus, waar hij uiteraard ook een verleden als speler heeft. De Oude Dame beleefde alweer een lastig seizoen en zou in de zomer mogelijk afscheid nemen van Massimiliano Allegri.

Zal Zidane volgend seizoen weer trainer zijn?

Meest recent

Rode Duivels moeten niet hopen op nieuw goudhaantje Club

Er was de voorbije jaren al heel wat te doen over de vele jonge talenten die er uiteindelijk voor ...

2
2
Volgende vertrekker bij Union: "Zou me niet verbazen"

Union kan dit seizoen zijn prijzenkast opnieuw vullen, nadat het in de voorbije twee seizoenen al ...

9
9
'Stunt in de maak: Club aast op 'nieuwe Iniesta' van 20M'

Club Brugge heeft een opvallend offensief dossier op tafel gelegd. Blauw-Zwart volgt een spelmaker ...

230
230
'Club Brugge siddert: Barça blijft aandringen'

Club Brugge wordt alsmaar meer in de gaten gehouden door de allergrootsten ter aarde. Dat komt ...

47
47
De Bruyne doet boekje open over transfer naar Napoli

De voorbije weken is er al heel wat inkt gevloeid over de verzuurde relatie tussen Napoli en Romelu ...

24
24
'Tweede knaltransfer Club: 40 miljoen euro'

Het belooft een zeer hete transferzomer te gaan worden bij Club Brugge. Blauw-Zwart zal immers ...

125
125
'Anderlecht slaat zeer pikante slag bij Antwerp'

Bij Anderlecht lijken er heel wat grote veranderingen op til te staan. Er moet nog een nieuwe ...

131
131
Intern gevecht Anderlecht: Deschacht voorspelt vuurwerk

RSC Anderlecht speelde afgelopen weekend een zwakke wedstrijd, maar won uiteindelijk wel met 3-1 van ...

180
180
Halve finales UEL/UECL bekend: ontdek de grote favorieten

Ook in de Europa en Conference League zijn de kaarten geschud. Donderdagavond werden in de twee ...

74
74
Club houdt 'grote joker' klaar in titelgevecht met Union

Zondagavond is het zover, dan kruisen de twee grote titelkandidaten de degens met mekaar in de ...

372
372
UEL/UECL: mooie avond voor Belgen, één grote verrassing

In de Europa en Conference League zijn de tickets voor de halve finales uitgedeeld. Met Youri ...

81
81
Ideale WK-basiself Duivels: Albert dumpt dríé grote namen

Nog minder dan twee maanden te gaan en het WK van de Rode Duivels gaat van start. Op maandag 15 juni ...

227
227
Club Brugge wrijft zich in handen met 'nieuwe Karetsas'

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge spelers richting de Europese topcompetities te ...

217
217
Slotspeeldag Challenger Pro League: dit staat op het spel

Vrijdagavond wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League ...

88
88
Afkeer voor Anderlecht? Vanderbiest spreekt eerlijke taal

In de Champions' Play-Offs staat zaterdagavond een interessante duel op het programma. Zo strijden ...

202
202
Titelgevecht barst los: hét verschil tussen Union en Club

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

514
514
Furieus Barça legt wéér klacht neer na UCL-uitschakeling

FC Barcelona sneuvelde dinsdagavond uit de Champions League ondanks een 1-2-zege op het veld van ...

122
122
UEL/UECL: Nederlands verhaal over, Genk-killer stuift door

De eerste halve finalisten in de Europa en Conference League zijn bekend. Zo wist SC Freiburg na KRC ...

65
65
Antwerp op kruispunt: drastische beslissing in PO's?

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

580
580
Lukaku verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Romelu Lukaku dreigt in Italië opnieuw het middelpunt te worden van een transferstorm. Door de ...

416
416
AA Gent stoomt door: aanvaller tekent tot 2029

AA Gent strijdt momenteel nog volop in de Champions' Play-Offs voor een Europees ticket. Ondertussen ...

36
36
Blikvangers PO's: nieuwe leiders én degradatie-beslissing?

De derde speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur en het belooft weer ...

75
75
Eddy Merckx bezorgt voetbalfans enorme krop in de keel

Eddy Merckx ging de laatste maanden door een ware hel. De wielerlegende kreeg te maken met tal van ...

104
104
'Eerste zomertransfer Club Brugge: contract van vijf jaar'

Club Brugge zal er in de komende weken alles aan doen om de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis ...

582
582
Kop rolt bij Real: eerste slachtoffer na Bayern-drama'

Real Madrid zal ook dit seizoen de Champions League niet winnen. De recordhouder werd woensdag uit ...

466
466

Meer sportnieuws