'Monsterlijke aanbieding herenigt Zidane en Ronaldo'

door
'Monsterlijke aanbieding herenigt Zidane en Ronaldo'

Enkele jaren geleden was China nog het beloofde land voor voetballers die slapend rijk wilden worden, tegenwoordig lijkt Saudi-Arabië daarvoor de ideale bestemming. De oliestaat wil zijn internationale imago opsmukken en gooit daarom met miljarden naar de voetbalwereld. Lionel Messi zou er bijvoorbeeld meer dan 400 miljoen euro per jaar kunnen gaan verdienen, terwijl ze in de winter al Cristiano Ronaldo wisten te strikken.


De 38-jarige vedette ging overstag voor het lucratieve aanbod van Al-Nassr, dat hem elk jaar maar liefst 200 miljoen euro zou uitkeren. Daarmee is Ronaldo momenteel verreweg de best betaalde speler ter wereld. Maar geld maakt niet altijd gelukkig. De laatste weken gingen verschillende geruchten dat de aanvaller alweer weg zou willen, omdat hij moeilijk kan aarden in het land en ook het sportieve luik onder de verwachtingen blijft.

Al-Nassr wil zijn ster echter niet zomaar kwijt en wil hem paaien door een grote naam als trainer te halen. Volgens Foot Mercato hebben ze daarvoor hun pijlen gericht op niemand minder dan Zinedine Zidane. Die werkte al samen met Ronaldo bij Real Madrid en zou in Saudi-Arabië een slordige 150 miljoen euro in twee seizoenen kunnen gaan verdienen.

Het sportieve primeert

Ondanks die waanzinnige som zou Zidane echter niet happig zijn op de overstap. De Fransman wil graag weer aan de slag als trainer, maar mikt op een project dat sportief interessanter is. Momenteel zou hij vooral lonken naar Juventus, waar hij uiteraard ook een verleden als speler heeft. De Oude Dame beleefde alweer een lastig seizoen en zou in de zomer mogelijk afscheid nemen van Massimiliano Allegri.

Zal Zidane volgend seizoen weer trainer zijn?

Meest recent

Buffalo-flops schitteren in CL: Louwagie reageert

Dinsdagavond viel er het nodige spektakel te beleven in de Champions League. Opvallend daarbij was ...

11
11
WK-selectie Openda in gevaar? Joos velt keihard oordeel

Bondscoach Rudi Garcia heeft nog een drietal maanden om knopen door te hakken over de WK-selectie ...

25
25
Messi heeft één grote spijt: "Wat een idoot ben ik"

Lionel Messi is ondertussen 38 jaar en kende al een prachtige carrière. De Argentijn kwam in ...

31
31
'KV Mechelen vreest: Serie A-club meldt zich'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en maakt een zeer grote kans op de top zes. Dat zorgt er ...

46
46
Club Brugge baalt: "Eentje die pijn doet"

Club Brugge verloor met 4-1 van Atlético Madrid. Het was een terechte nederlaag van de ...

124
124
El Ouahdi verrast: "Hen misschien onderschat"

KRC Genk is bezig aan een uitstekend seizoen in Europa. Het beste in vele jaren. De Limburgers staan ...

69
69
D-day voor Standard: Euvrard waarschuwt de Rouches

Standard won verrassend met 0-3 op het veld van KRC Genk. Een zeer straffe prestatie van de Rouches. ...

74
74
'Brentford klopt wéér aan bij Club Brugge voor derde deal'

Bij Club Brugge gaan ze na het seizoen een halve basisploeg verliezen, dat staat vast. Ook de ...

277
277
Hayen waarschuwt Genk: "Kijk naar Bodø/Glimt en Club"

Na de uitschakeling van Club Brugge in de Champions League is KRC Genk de laatste overgebleven ...

72
72
AA Gent krijgt flinke opsteker voor topper tegen Genk

De strijd om de laatste tickets voor de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Dat komt onder ...

77
77
'Atletico berooft Club na eliminatie ook van smaakmaker'

Voor Club Brugge is het avontuur in de Champions League dit seizoen uiteindelijk in de tussenronde ...

527
527
Preud'homme geeft verklaring voor vreemd seizoen Club NXT

Club Brugge sneuvelde dinsdagavond in de Champions League tegen Atletico Madrid, maar helemaal van ...

190
190
Anderlecht krijgt stevige waarschuwing over Sibierski

Het zijn drukke tijden voor Anderlecht, want na het ontslag van Olivier Renard en Besnik Hasi moeten ...

231
231
Toch verrassend: Dender zet Milkon op straat

De trainerswals van dit seizoen in de Jupiler Pro League gaat deze week verder. Het zesde ontslag ...

157
157
Wat speelt er écht tussen Céline Dept en Lionel Messi?

De ene week duikt ze op bij de Rode Duivels, de andere staat ze oog in oog met de grootste sterren ...

68
68
Niemand beter in de PL: zeer straffe statistiek Lammens

Manchester United ging maandag winnen op het veld van Everton en zette daarmee zijn straffe reeks ...

95
95
Garcia krijgt duidelijke boodschap: "Ik wil naar het WK"

Binnen ongeveer een maand blazen de Rode Duivels een laatste keer verzamelen voor de WK-selectie ...

61
61
'Charleroi pakt pittig prijskaartje op smaakmaker'

De kans dat Charleroi straks nog de Champions' Play-Off zal spelen, lijkt stilaan niet al te groot ...

53
53
TRANSFERUURTJE: 'Mannaert antwoordt Anderlecht, verrassing Griezmann'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

249
249
Mannaert geeft Club Brugge transferraad: dubbele jackpot

Vincent Mannaert had in het verleden de touwtjes in handen bij Club Brugge, maar nu is hij actief ...

288
288
Revolutie bij Club Brugge: leegloop en grote vrees

Club Brugge kan weer terugkijken op een geslaagde Champions League-campagne. Blauw-Zwart wist zich ...

405
405
Belgische top loert: JPL-revelatie plots gratis optie

De Belgische competitie is nog niet ten einde, maar de transfergeruchten worden al de wereld ...

172
172
Barça krijgt gelijk: Catalanen halen uit naar voetbalbond

Het is hommeles in Spanje. De titelstrijd is weer enorm spannend tussen FC Barcelona en Real Madrid. ...

88
88
KBVB houdt hart vast: grote zorgen om Lukaku en KDB?

Thibaut Courtois, Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne zijn nog de enige constante terugkerende namen ...

61
61
Keeperlegende hakt zwaar in op Courtois én België

De controverse tussen Real Madrid en Benfica blijft nazinderen, zelfs tot in Paraguay. Daar besloot ...

285
285

Meer sportnieuws