'KV Kortrijk en KV Oostende strijden om Franse smaakmaker'

293 stemmen
'KV Kortrijk en KV Oostende strijden om Franse smaakmaker'

Voor het leeuwendeel van de Belgische clubs is het seizoen al afgesloten en dat betekent dat achter de schermen de voorbereidingen voor de jaargang 2023/24 al volop getroffen worden. Het vinden van vers spelersmateriaal is voor vele clubs daarbij één van de grootste prioriteiten. Voor de kleinere teams zijn de Franse lagere reeksen een populaire visvijver.


Daarin zal ook komende zomer ongetwijfeld weer volop gevist worden en één smaakmaker zou alvast in ons land kunnen belanden. Foot Mercato weet dat KV Kortrijk en KV Oostende aan de mouw trekken van Mohamed Ben Fredj. De 23-jarige aanvaller is dit seizoen één van de revelaties in de Championnat National, het derde niveau in Frankrijk. Hij was bij Le Puy Foot goed voor vijftien goals en drie assists in 36 wedstrijden.

Daarmee heeft de Tunesiër ook de aandacht getrokken van clubs uit Zwitserland en de Ligue 2, waar onder meer Valenciennes interesse zou hebben. KVK, KVO en de andere gegadigden zullen wel aan tafel moeten met Auxerre, dat Ben Fredj dit seizoen verhuurde en waar de speler nog één jaar contract heeft. Transfermarkt schat zijn waarde op 300.000 euro.

LEES OOK: 'KV Kortrijk aast op straffe deal bij Juventus'

Nieuwe stap zetten

Voor Ben Fredj lijkt een transfer de beste stap te zijn. Hij kon zich de voorbije seizoenen immers niet echt doorzetten bij Auxerre en ook volgend seizoen lijken zijn kansen daar eerder beperkt. De speler streek in 2020 neer bij de Franse eersteklasser, nadat hij zijn opleiding gekregen had bij Olympique Marseille. In 2019 werd hij al eens opgeroepen voor de Tunesische nationale ploeg.

Zou hij een goede aanwinst zijn voor KVK of KVO?

Meest recent

Genoemd bij Club Brugge en Anderlecht, nu ontslagen bij Ajax

Bij Ajax blijf het woelig werken. De Amsterdammers willen heel wat spelers van de hand doen, maar ...

11
11
Manchester City maakt eindelijk opvolger Guardiola bekend

Na vele maanden van geruchten heeft Manchester City eindelijk de opvolger van succescoach Pep ...

23
23
"Ik wil dolgraag de overstap maken naar Union SG"

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

72
72
'AA Gent legt pittig prijskaartje vast: 8 miljoen euro'

AA Gent zal deze zomer snel klaar moeten zijn met zijn transferhuiswerkt, want de eerste opdracht in ...

122
122
'Meunier heeft nieuwe club zo goed als beet'

Voor Thomas Meunier is de wereldbeker nog geen echt succes geworden. De rechtsachter begon het ...

47
47
Waarom Sporza-commentatoren plots zwaar onder vuur liggen

Het WK in de Verenigde Staten (en Mexico en Canada) blijkt niet alleen een beproeving voor de ...

109
109
Na WK sensationele transfer voor Harry Kane?

Engeland overleefde vlotjes de groepsfase op het WK, want met een zeven op negen tegen Kroatië, ...

95
95
'Standard zet volgende oude bekende op wenslijst'

Standard is deze zomer al behoorlijk druk in de weer op de transfermarkt. Daarbij vist het tot ...

56
56
'Club Brugge en Anderlecht azen op WK-revelatie'

We zijn zowat halfweg het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico, want de groepsfase zit erop ...

365
365
Vanaken of Onana? Boeckx voorspelt keuze van Garcia

De Rode Duivels moeten woensdag aan de bak in de zestiende finales van het WK, waarin ze met Senegal ...

318
318
'OH Leuven pakt stevig uit met komst jeugdinternational'

OH Leuven blikt terug op alweer een grijs seizoen. Het kon pas op de valreep de Relegation Play-Off ...

98
98
Pion alweer weg bij Anderlecht: "Sibierski was correct"

Bij Anderlecht is er in de voorbije maanden alweer heel wat veranderd. Nadat vorig seizoen de ...

307
307
Onana zorgt voor onrust: Vandenbempt sust controverse

De knock-outfase van het WK werd zondagavond afgetrapt met de zestiende finale tussen Canada en ...

99
99
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil middenvelder, Club kiest keeper'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

256
256
Blessuregolf in Anderlecht: exact verdict bekend

De voorbije jaren werd RSC Anderlecht geregeld geteisterd door blessureleed. Nog voor het seizoen ...

249
249
'Club Brugge akkoord: transfer in kannen en kruiken'

Club Brugge vatte maandag de voorbereiding op volgend seizoen. Uiteraard ontbraken er wel nog heel ...

465
465
Ruben Van Gucht haalt snoeihard uit: "Losers eerste klas!"

Hij is gewend dat er over hem geschreven wordt. Dat er over hem gepraat wordt, nog meer. Maar deze ...

179
179
Standard pakt uit met komst ex-Rode Duivel

Standard heeft zijn technische staf vandaag weten te versterken. De Rouches maakten de komst van een ...

93
93
Club Brugge slaat toe met contract tot medio 2029

Bij Club Brugge hopen ze de komende jaren nog wat jonge binnen- en buitenlandse talenten te laten ...

234
234
STVV heeft beet en stelt tweede zomeraanwinst voor

STVV heeft zopas zijn tweede zomeraanwinst voorgesteld. Nadat het Joedrick Pupe definitief overnam, ...

75
75
'Ajax verbaast iedereen met stunttransfer bij FC Barcelona'

Ajax heeft duidelijk versterking nodig en de club mikt op ervaren namen. Technisch directeur Jotdi ...

151
151
Kevin De Bruyne schiet twee keer raak: "Geen woorden voor"

Op het veld oogt hij vaak koel, berekend en bijna onbewogen. Maar achter de wereldster die al ...

71
71
Absolute kraker op WK: Marokko waarschuwt Nederland

Komende nacht staat er om 3u een waanzinnige topper op het programma. Marokko en Nederland nemen het ...

162
162
Anderlecht en Feyenoord? Vrancken doet boekje open

Hearts stelde onlangs Wouter Vrancken voor als zijn nieuwe coach. De Belgische trainer werd aan veel ...

280
280
Adedji-Sternberg naar Club Brugge? Genk onderneemt actie

Het transferdossier rond Noah Adedji-Sternberg bedaart al enkele dagen de gemoederen. KRC Genk en ...

677
677

Meer sportnieuws