'KV Kortrijk en KV Oostende strijden om Franse smaakmaker'

door
'KV Kortrijk en KV Oostende strijden om Franse smaakmaker'

Voor het leeuwendeel van de Belgische clubs is het seizoen al afgesloten en dat betekent dat achter de schermen de voorbereidingen voor de jaargang 2023/24 al volop getroffen worden. Het vinden van vers spelersmateriaal is voor vele clubs daarbij één van de grootste prioriteiten. Voor de kleinere teams zijn de Franse lagere reeksen een populaire visvijver.


Daarin zal ook komende zomer ongetwijfeld weer volop gevist worden en één smaakmaker zou alvast in ons land kunnen belanden. Foot Mercato weet dat KV Kortrijk en KV Oostende aan de mouw trekken van Mohamed Ben Fredj. De 23-jarige aanvaller is dit seizoen één van de revelaties in de Championnat National, het derde niveau in Frankrijk. Hij was bij Le Puy Foot goed voor vijftien goals en drie assists in 36 wedstrijden.

Daarmee heeft de Tunesiër ook de aandacht getrokken van clubs uit Zwitserland en de Ligue 2, waar onder meer Valenciennes interesse zou hebben. KVK, KVO en de andere gegadigden zullen wel aan tafel moeten met Auxerre, dat Ben Fredj dit seizoen verhuurde en waar de speler nog één jaar contract heeft. Transfermarkt schat zijn waarde op 300.000 euro.

LEES OOK: BAS hakt knoop door: forfaitzege in Challenger Pro League

Nieuwe stap zetten

Voor Ben Fredj lijkt een transfer de beste stap te zijn. Hij kon zich de voorbije seizoenen immers niet echt doorzetten bij Auxerre en ook volgend seizoen lijken zijn kansen daar eerder beperkt. De speler streek in 2020 neer bij de Franse eersteklasser, nadat hij zijn opleiding gekregen had bij Olympique Marseille. In 2019 werd hij al eens opgeroepen voor de Tunesische nationale ploeg.

Zou hij een goede aanwinst zijn voor KVK of KVO?

Meest recent

"Onnozele Hollander" - Van Bommel doet Gheysens-boekje open

Ongeveer een tweetal jaren geleden raakte bekend dat Mark van Bommel zou afzwaaien als hoofdcoach ...

6
6
Leegloop Liverpool: volgend boegbeeld verlaat Anfield

Liverpool FC kondigde tijdens de interland-break het nakende vertrek van Mohamed Salah. En donderdag ...

18
18
Club Brugge zit op grote berg cash: 106 miljoen voor drietal

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jongens voor bakken geld te verkopen aan clubs uit de ...

75
75
Lukaku-exit in de maak: topclub aast op schoktransfer

Romelu Lukaku komt stilaan opnieuw op de transfermarkt terecht. Door de spanningen in Napels voelen ...

76
76
Straf! Belgische topscheidsrechter wordt VAR op WK

Na één speeldag in de Play-Offs, kwam de arbitrage in de Jupiler Pro League al meteen ...

37
37
Toekomst Mokio bepaald: Ajax dropt groot nieuws

De kans dat hij straks in de WK-selectie zal opduiken, oogt behoorlijk klein. Maar op lange termijn ...

22
22
Play-Offs helemaal los: dé blikvangers van speeldag 2

De tweede speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur. En er staan opnieuw ...

36
36
Sprookjesboek bij AA Gent: contract tot medio 2029

KAA Gent strijdt momenteel volop voor een Europees ticket, maar is ook al bezig met de ...

36
36
Trainersdossier Anderlecht: "Zijn gesprekken geweest"

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

200
200
Bizarre carrière switch: Vanhaezebrouck bij de VAR?

Op de eerste speeldag van de play-offs liet de Belgische arbitrage meteen weer heel wat steken ...

101
101
'Taravel grijpt in: vier slachtoffers bij Anderlecht'

RSC Anderlecht ging afgelopen maandag met de billen bloot tegen Club Brugge. Na de nul op zes om de ...

244
244
Rampscenario bij Club Brugge: einde carrière Mignolet?

Van een domper gesproken. Een week nadat hij bekendmaakte straks een punt te zetten achter zijn ...

198
198
Speeldag twee in Play-Offs: scheidsrechters bekend

Komend weekend staat speeldag twee van de play-offs op het programma. Ondertussen maakte de ...

240
240
Anderlecht plukt Antwerp kaal: voorbode voor Kindermans?

Bij de eerste ploeg is er duidelijk nog heel wat werk aan de winkel, maar in de befaamde ...

557
557
Club Brugge incasseert uppercut: Mignolet weken out

De play-offs betekenen ook de afscheidstournee voor Simon Mignolet, die zijn (hand)schoenen nadien ...

272
272
AA Gent verklaart officieel oorlog aan Pro League

De dreigementen van AA Gent om juridische stappen te ondernemen omtrent het competitieformat blijken ...

138
138
Analisten pakken Tzolis aan: "Stamp hem overhoop"

Club Brugge was afgelopen maandag vooral voor de pauze een paar maatjes te groot voor RSC ...

480
480
RSCA-fan Eddy Merckx incasseert enorm grote klap

Wielerlegende Eddy Merckx is opnieuw opgenomen in het ziekenhuis. Het 80 jarige icoon kampt al ...

132
132
Antwerp met handen in het haar: nieuwe domper rond Kerk

Antwerp zal in de komende weken nog serieus uit zijn pijp moeten komen als het nog een Europees ...

94
94
Sonck onthult hét probleem van KRC Genk

KRC Genk heeft vorig weekend zijn start in de Europe Play-Off niet gemist met een zege op Antwerp. ...

200
200
'Verbazingwekkende transer voor Vermeeren'

Voor Arthur Vermeeren is het alweer een moeilijk seizoen. De 21-jarige middenvelder wordt dit ...

483
483
Zware kritiek op AA Gent: "Ze zijn snel tevreden"

De Champions' Play-Off begon vorig weekend met zeges voor Union en Club Brugge, die zo verder ...

89
89
'Nieuwe leegloop Union: 5 sterkhouders spelen voor transfer'

Vorig seizoen bekroonde Union al zijn bijzondere prestaties sinds de terugkeer op het hoogste niveau ...

100
100
AA Gent pakt weer uit met jeugdinternational

Traditioneel hinkte AA Gent stevig achterop ten opzichte van concurrenten als Anderlecht, Genk, ...

24
24
Genk ontdekt nieuwe parel: "Zegen van Courtois"

Bij KRC Genk dient de Europe Play-Off niet alleen om het seizoen nog een beetje te redden en alsnog ...

82
82

Meer sportnieuws