'Nog een Europese topclub schiet in actie voor Vermeeren'

door
'Nog een Europese topclub schiet in actie voor Vermeeren'

Zondag kan Antwerp een volksfeest ontketenen door met winst tegen Union zijn eerste titel in 66 jaar te pakken. Daarna wacht de Great Old echter nog een grote uitdaging: bevestigen in eigen land én trachten om de groepsfase van de Champions League te halen. Dat zal mogelijk wel zonder enkele smaakmakers moeten gebeuren, want een aantal spelers blijken gegeerd.


Willian Pacho trekt sowieso al naar Eintracht Frankfurt en ook doelman Jean Butez zette de deur al open voor een transfer. Een andere speler die de voorbije maanden heel wat aandacht wist te trekken, is Arthur Vermeeren. De nog altijd maar 18-jarige middenvelder brak dit seizoen helemaal door en maakt indruk door zijn rust en de manier waarop hij zich moeiteloos wist aan te passen aan een hoger niveau.

De stormachtige ontwikkeling van Vermeeren lijkt niet onopgemerkt te blijven bij de absolute Europese top. Zo zou niemand minder dan FC Barcelona in de zomer een poging willen wagen om het talent binnen te halen, maar er zijn nog meer kapers op de kust. Tuttomercatoweb weet dat ook Manchester United en AC Milan de situatie van Vermeeren op de voet volgen.

LEES OOK: Garcia krijgt boodschap: Rode Duivel in bloedvorm

Banden met Van Bommel

De Rossoneri kopen dezer dagen graag Belgisch in. Met Alexis Saelemaekers, Aster Vranckx, Charles De Ketelaere en Divock Origi hebben ze al vier landgenoten in de rangen en ook Loïs Openda zou hoog op het verlanglijstje voor de zomer staan. Als Milan in actie schiet voor Vermeeren, kan technisch directeur Paolo Maldini alvast de banden aanhalen met Mark van Bommel. De Antwerp-coach speelde van 2011 tot 2012 immers nog anderhalf jaar in San Siro.

Zou AC Milan een goede club zijn voor Vermeeren?

Meest recent

'Gheysens aan zet: Antwerp-verkoop krijgt vorm'

Nu het ticket voor de Champions' Play-Offs gaan vliegen is, wil Antwerp FC via de Europe Play-Offs ...

73
73
Club Brugge verbaasd: Leko grijpt hard in bij Vanaken

Bij Club Brugge wordt steeds duidelijker welke richting Ivan Leko uit wil. Ook voor Hans Vanaken ...

101
101
Trainerssoap duurt voort: Taravel snel weer weg als T1?

RSC Anderlecht heeft vrijdagmiddag bevestigd dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

197
197
Lammens verbaast United-kleedkamer: "Van Mignolet geleerd"

Senne Lammens maakt zich steeds populairder als eerste doelman bij Manchester United. Deze week werd ...

60
60
Vertrek bij Anderlecht? Vader De Cat gooit kaarten op tafel

Nathan De Cat is momenteel talk of the town bij RSC Anderlecht. Dat heeft niet enkel te maken met ...

334
334
'Grootmacht opent gesprekken: dubbeltransfer Club Brugge'

Club Brugge heeft één groot doel in de komende weken en wil absoluut de 20ste ...

274
274
'Voetbalwereld op stelten: transferplan Haaland gelekt'

Hij beleefde dit seizoen al enkele mindere periodes, maar Erling Haaland blijft één ...

185
185
Gouden zege na emotionele avond: AA Gent op zucht van PO I

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs binnen handbereik. De Buffalo's konden ...

142
142
Werk bij Beveren: Peeters geeft transferplannen vrij

SK Beveren heeft zich woensdagavond ook mathematisch tot kampioen gekroond in de Challenger Pro ...

314
314
Exit De Bruyne én Lukaku? 'Plannetje Napoli bekend'

SSC Napoli gaat zaterdagnamiddag op bezoek bij US Lecce. Daarvoor kan coach Antonio Conte rekenen op ...

193
193
Hayen neemt Club één ding kwalijk na ophefmakend ontslag

Momenteel is hij alweer bezig aan een mooi nieuw hoofdstuk bij KRC Genk. Nicky Hayen weigert dan ook ...

253
253
CPL: Patro doet uitstekende zaak, RSCA Futures onderuit

De titelstrijd mag dan wel beslist zijn, er staat in de Challenger Pro League nog steeds heel wat op ...

72
72
'Afgang met gevolgen: City dropt dubbele transferbom'

Manchester City slikte woensdagavond een mokerslag van formaat en verloor in de Champions League met ...

185
185
Drama in Planet Group Arena: aftrap Gent-Zulte verlaat

Vrijdagavond wordt de 29ste speeldag van de Jupiler Pro League op gang getrapt met het duel tussen ...

429
429
Alarm bij Garcia: grote zorgen rond sterkhouder Duivels

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de oefenstage in de Verenigde ...

125
125
Colpaert wisselt twee keer, Kanga toch fit bij AA Gent

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs weer in eigen handen, maar heeft geen marge ...

40
40
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

408
408
El Ouahdi na puike helft: zo reageerde Hayen in kleedkamer

Zakaria El Ouahdi toonde zich donderdagavond nog eens van goudwaarde namens KRC Genk. Met een puik ...

124
124
'Club trekt bleek weg: miljoenen verdampen op mercato'

Na weken van pittige onderhandelingen slaagde Club Brugge KV er afgelopen transferzomer in een ...

415
415
Kahn helemaal bijgedraaid: straffe woorden doen Kompany blozen

Bayern München maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League door met 1-6 te gaan ...

322
322
Dilemma voor Hayen: wissel(s) van de wacht in Genk?

In de achtste finale van de Europa League boekte KRC Genk donderdag een deugddoende zege tegen SC ...

129
129
Pech voor Anderlecht: nieuwkomer al in de lappenmand

RSC Anderlecht maakte vrijdag officieel bekend dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

320
320
Ruben Van Gucht pakt uit na storm rond privéleven

Het was een opvallend rustige Van Gucht-week. De sportjournalist van de VRT stond de afgelopen weken ...

31
31
Antwerp krijgt eindelijk goed nieuws uit ziekenboeg

Antwerp krijgt zondag Standard over de vloer. Veel staat er op het eerste gezicht niet op het spel, ...

157
157
'Jackpot voor Club Brugge: record Jashari aan diggelen'

In de nieuwste update van het toonaangevende Transfermarkt vestigt Club Brugge een nieuw record, ...

619
619

Meer sportnieuws