'Nog een Europese topclub schiet in actie voor Vermeeren'

door
'Nog een Europese topclub schiet in actie voor Vermeeren'

Zondag kan Antwerp een volksfeest ontketenen door met winst tegen Union zijn eerste titel in 66 jaar te pakken. Daarna wacht de Great Old echter nog een grote uitdaging: bevestigen in eigen land én trachten om de groepsfase van de Champions League te halen. Dat zal mogelijk wel zonder enkele smaakmakers moeten gebeuren, want een aantal spelers blijken gegeerd.


Willian Pacho trekt sowieso al naar Eintracht Frankfurt en ook doelman Jean Butez zette de deur al open voor een transfer. Een andere speler die de voorbije maanden heel wat aandacht wist te trekken, is Arthur Vermeeren. De nog altijd maar 18-jarige middenvelder brak dit seizoen helemaal door en maakt indruk door zijn rust en de manier waarop hij zich moeiteloos wist aan te passen aan een hoger niveau.

De stormachtige ontwikkeling van Vermeeren lijkt niet onopgemerkt te blijven bij de absolute Europese top. Zo zou niemand minder dan FC Barcelona in de zomer een poging willen wagen om het talent binnen te halen, maar er zijn nog meer kapers op de kust. Tuttomercatoweb weet dat ook Manchester United en AC Milan de situatie van Vermeeren op de voet volgen.

LEES OOK: 'Italië verrast met opvallende keuze als bondscoach'

Banden met Van Bommel

De Rossoneri kopen dezer dagen graag Belgisch in. Met Alexis Saelemaekers, Aster Vranckx, Charles De Ketelaere en Divock Origi hebben ze al vier landgenoten in de rangen en ook Loïs Openda zou hoog op het verlanglijstje voor de zomer staan. Als Milan in actie schiet voor Vermeeren, kan technisch directeur Paolo Maldini alvast de banden aanhalen met Mark van Bommel. De Antwerp-coach speelde van 2011 tot 2012 immers nog anderhalf jaar in San Siro.

Zou AC Milan een goede club zijn voor Vermeeren?

Meest recent

Pocognoli zorgt voor straffe reeks: CL op komst?

In oktober was er de nodige ophef toen Sébastien Pocognoli plots zijn biezen pakte bij Union. ...

3
3
Verrassende optie bij Duivels: "Vuurtje brandt weer"

Zowat anderhalve maand voor de selectie voor het WK bekendgemaakt moet worden, zijn er nog de nodige ...

12
12
'Dwomoh probeert carrière met transfer weer te lanceren'

Het Belgische voetbal blijft heel wat grote talenten produceren, al kunnen die niet allemaal de hoge ...

18
18
11 namen: Vanaken terug bij Club, Taravel verrast

Er wordt op Paasmaandag heel wat gevoetbald in de Jupiler Pro League. De dag wordt afgetrapt met de ...

156
156
Malinwa-hit Van Brederode scoort met knappe voetbaldochter

Bij KV Mechelen staat alles op scherp. De club begint straks aan de eerste Champions' Play-Offs uit ...

27
27
Enorme verrassing bij Anderlecht tegen Club?

Op deze paasmandag zijn in de Jupiler Pro League vrijwel alle ogen gericht op de kraker tussen Club ...

149
149
TRANSFERUURTJE: 'Club in actie voor opvolger Mignolet, droomaanwinst Barça'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

41
41
Cornelis haalt uit en komt met Verboomen-onthulling

De scheidsrechters en VAR komen deze speeldag weer zwaar in opspraak. Ook tijdens Westerlo - ...

35
35
Anderlecht-sterkhouder geeft grote hint over toekomst

RSC Anderlecht begint op maandag aan Play-Off 1 met de topper tegen Club Brugge. Achter de schermen ...

157
157
Club Brugge krijgt ferme waarschuwing voor Anderlecht

Club Brugge neemt het op de eerste speeldag van de Champions Play-Offs op tegen RSC Anderlecht. ...

227
227
KVM wil cashen op smaakmaker: Belgische topclub ruikt kans

KV Mechelen begint maandagavond aan zijn eerste campagne in de Champions' Play-Offs. De Mechelaars ...

172
172
Club vs. Anderlecht: Boeckx waagt zich aan voorspelling

Maandagnamiddag staat dé affiche van de openingsspeeldag in de Champions' Play-Offs op het ...

172
172
UCL op TV: hier kijk jij naar Real-Bayern en PSG-Liverpool

De kwartfinales van de Champions League staan voor de deur en dat levert enkele affiches op om van ...

64
64
Van Crombrugge en Vanessa breken internet met één bericht

Vanessa D’Hooghe en Hendrik Van Crombrugge laten opnieuw harten smelten. Deze keer geen ...

143
143
"Belachelijk" - Union flink benadeeld in volle titelstrijd

De Champions' Play-Offs zijn van start gegaand, de ontknoping van de titelstrijd is ingezet. Daarbij ...

269
269
Opvolger Mignolet: nationale nummer één of straffe comeback?

Club Brugge trapt maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs af met een thuismatch ...

262
262
Bizarre fase in Play-Downs: "Vooral heel pijnlijk voor hem"

Zulte Waregem is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Relegation Play-Offs te openen met een ...

113
113
Marc Coucke op kookpunt bij start Play-Offs Anderlecht

Vandaag is meteen een belangrijke dag voor Paars-Wit. De spanning stijgt, de verwachtingen zijn ...

324
324
Soap niet voorbij: Lukaku moet 'wraakactie' Conte vrezen

In de Italiaanse Serie A staat maandagavond de kraker tussen SSC Napoli en AC Milan op het ...

140
140
Nieuwe nummer één? Hayen onthult plannetje met Brughmans

KRC Genk vatte de Europe Play-Offs aan met de 17-jarige Lucca Brughmans in doel. Een gevolg van de ...

200
200
Arbitrage start 'dramatisch' aan Play-Offs: "Als Club dit ziet ..."

De Play-Offs in de Jupiler Pro League zijn nog maar net op gang getrapt, of de arbitrage heeft al ...

490
490
‘Kane verrast iedereen: Kompany overdonderd door exit’

Harry Kane blijft scoren alsof er niets aan de hand is, maar net nu groeit in München ook de ...

437
437
Grote verrijzenis bij Club, Anderlecht zonder sleutelspeler

De kalendermakers van de Play-Offs hebben op paasmaandag een mooi programma in mekaar geknutseld. ...

502
502
Weer einde tijdperk: City bevestigt vertrek sleutelspeler

Bij Manchester City kwam er vorige zomer al een einde aan een tijdperk met het vertrek van Kevin De ...

105
105
Stijnen zet Patro na pijnlijke dag met voeten op de grond

In de Challenger Pro League kent de reguliere competitie in de komende twee weken zijn ontknoping. ...

143
143

Meer sportnieuws