'Nog een Europese topclub schiet in actie voor Vermeeren'

door
'Nog een Europese topclub schiet in actie voor Vermeeren'

Zondag kan Antwerp een volksfeest ontketenen door met winst tegen Union zijn eerste titel in 66 jaar te pakken. Daarna wacht de Great Old echter nog een grote uitdaging: bevestigen in eigen land én trachten om de groepsfase van de Champions League te halen. Dat zal mogelijk wel zonder enkele smaakmakers moeten gebeuren, want een aantal spelers blijken gegeerd.


Willian Pacho trekt sowieso al naar Eintracht Frankfurt en ook doelman Jean Butez zette de deur al open voor een transfer. Een andere speler die de voorbije maanden heel wat aandacht wist te trekken, is Arthur Vermeeren. De nog altijd maar 18-jarige middenvelder brak dit seizoen helemaal door en maakt indruk door zijn rust en de manier waarop hij zich moeiteloos wist aan te passen aan een hoger niveau.

De stormachtige ontwikkeling van Vermeeren lijkt niet onopgemerkt te blijven bij de absolute Europese top. Zo zou niemand minder dan FC Barcelona in de zomer een poging willen wagen om het talent binnen te halen, maar er zijn nog meer kapers op de kust. Tuttomercatoweb weet dat ook Manchester United en AC Milan de situatie van Vermeeren op de voet volgen.

LEES OOK: Origi terug naar België? Dit zegt zijn makelaar

Banden met Van Bommel

De Rossoneri kopen dezer dagen graag Belgisch in. Met Alexis Saelemaekers, Aster Vranckx, Charles De Ketelaere en Divock Origi hebben ze al vier landgenoten in de rangen en ook Loïs Openda zou hoog op het verlanglijstje voor de zomer staan. Als Milan in actie schiet voor Vermeeren, kan technisch directeur Paolo Maldini alvast de banden aanhalen met Mark van Bommel. De Antwerp-coach speelde van 2011 tot 2012 immers nog anderhalf jaar in San Siro.

🚀 Royal Antwerp FC-fans lezen nu:

KV Mechelen wil Antwerp ferme steek uitdelen
KV Mechelen wil Antwerp ferme steek uitdelen
420

Zou AC Milan een goede club zijn voor Vermeeren?

Meest recent

AA Gent likt zijn wonden na zeperd: "Dit komt aan"

Rik De Mil krijgt AA Gent maar niet echt constant op de rails. Tegen OH Leuven werd met 1-3 verloren ...

0
0
Still rekent op debutant om KRC Genk te verslaan

RSC Anderlecht moet om 13u30 aan de bak tegen KRC Genk. Een partij die ze daar maar beter kunnen ...

23
23
Rode loper ontploft: Aster en Lize delen groot geheim

Soms zegt één beeld meer dan duizend woorden. Op de rode loper in Oostende was het ...

5
5
‘Alarm bij Club Brugge: meteen drama rond Lemaréchal’

Club Brugge heeft Felix Lemaréchal aangetrokken, maar de omstandigheden maken hem meteen een ...

287
287
Van bankzitter naar sleutelspeler: Genk ziet nieuwe leider

Bij KRC Genk weten ze wat ze moeten doen tegen RSC Anderlecht: winnen. Ze hebben zo goed als geen ...

172
172
Anderlecht in nood: twee spelers moeten alles redden

Bij RSC Anderlecht blijven ze maar verliezen. Het is Crisis met grote C. Paars-Wit moet ...

116
116
Stijnen verrast opnieuw: Belgische top, opgelet

Stijn Stijnen komt vaak in het nieuws omwille van zijn straffen, maar de man ziét voetbal. ...

66
66
Bayern laat geen twijfel: ex-JPL-sensatie komt niét

Bayern München kijkt naar de zomermercato. De Duitse club wordt steeds meer in verband gebracht ...

28
28
KRC Genk met buitenkans op enorme ‘coup’ bij Anderlecht

KRC Genk en RSC Anderlecht nemen het namiddag tegen elkaar op. Bij de Limburgers weten ze dat ze in ...

277
277
AA Gent weer bij af: De Mil streng voor spelers

AA Gent maakte de voorbije weken een mooie opmars en drong zelfs weer de top zes binnen na een negen ...

210
210
'Knaltransfer Ordoñez: ook Engelse grootmacht meldt zich'

Club Brugge beleefde al bij al een rustige wintermercato, maar in de zomer mogen we opnieuw vuurwerk ...

133
133
Nainggolan verbaast: "Daar kan ik nog mee"

Radja Nainggolan maakt dezer dagen furore in de Challenger Pro League. Op zijn 37ste maakte de ...

145
145
Gent schiet zichzelf in voet: pijnlijke nederlaag tegen OHL

AA Gent was de voorbije weken weer de top zes binnengeslopen, maar heeft zijn positie daar weer in ...

102
102
PSV ontdekt nieuwe Belg: "Zoveel mogelijk meepikken"

De voorbije weken kampten ze bij PSV met een stevige blessurecrisis. Dat had echter ook tot gevolg ...

36
36
Beerschot verstevigt derde plaats, Futures winnen op valreep

Zaterdagavond stonden er nog drie wedstrijden op het programma in de Challenger Pro League. Daarin ...

93
93
'Anderlecht-talent is het beu: vertrek dreigt'

Bij Anderlecht was het alweer een drukke transferperiode. En ook in de zomer lijkt er weer heel wat ...

498
498
Harde woorden bij Charleroi na einde fraaie reeks

Charleroi was de laatste weken bezig aan een zeer straffe reeks en was in 2026 nog altijd ...

64
64
Chelsea-coach verschaft update over rentree Lavia

Al jarenlang geldt Roméo Lavia als misschien wel hét grootste talent van het Belgische ...

68
68
'Raskin op weg naar knaltransfer voor een prikje'

De titelstrijd in Schotland belooft de komende maanden nog zeer spannend te worden. Het verrassende ...

135
135
Tienkoppig Cercle stunt en stopt straffe reeks Charleroi

Charleroi was de voorbije weken aan een zeer straffe reeks bezig. Nadat het zes veelal topmatchen ...

69
69
Riemer zijn hart gebroken: RSCA-lieveling verdwijnt

Brian Riemer was de laatste trainer die het best goed deed in Anderlecht. Hij werd door een ...

223
223
Cercle Brugge cashte opnieuw: derde duurste ooit

Cercle Brugge kende een zeer stevige wintermercato. De Bruggelingen lieten heel veel miljoenen ...

156
156
Van der Elst fronst: eerste keuze van Still verrast

Edward Still nam over na het ontslag van Besnik Hasi. Zijn eerste match ging meteen al niet goed: ...

144
144
'FC Barcelona duwt door: megadeal lijkt beslist'

FC Barcelona is bezig aan een goed seizoen. Ze kunnen nog de titel en de Champions League winnen. De ...

114
114
'Spoedoverleg bij Anderlecht: stuntnaam duikt op'

De klok tikt bij Anderlecht in de zoektocht naar een nieuwe hoofdcoach. Een piste-Thorsten Fink viel ...

659
659

Meer sportnieuws