'Nog een Europese topclub schiet in actie voor Vermeeren'

392 stemmen
'Nog een Europese topclub schiet in actie voor Vermeeren'

Zondag kan Antwerp een volksfeest ontketenen door met winst tegen Union zijn eerste titel in 66 jaar te pakken. Daarna wacht de Great Old echter nog een grote uitdaging: bevestigen in eigen land én trachten om de groepsfase van de Champions League te halen. Dat zal mogelijk wel zonder enkele smaakmakers moeten gebeuren, want een aantal spelers blijken gegeerd.


Willian Pacho trekt sowieso al naar Eintracht Frankfurt en ook doelman Jean Butez zette de deur al open voor een transfer. Een andere speler die de voorbije maanden heel wat aandacht wist te trekken, is Arthur Vermeeren. De nog altijd maar 18-jarige middenvelder brak dit seizoen helemaal door en maakt indruk door zijn rust en de manier waarop hij zich moeiteloos wist aan te passen aan een hoger niveau.

De stormachtige ontwikkeling van Vermeeren lijkt niet onopgemerkt te blijven bij de absolute Europese top. Zo zou niemand minder dan FC Barcelona in de zomer een poging willen wagen om het talent binnen te halen, maar er zijn nog meer kapers op de kust. Tuttomercatoweb weet dat ook Manchester United en AC Milan de situatie van Vermeeren op de voet volgen.

LEES OOK: ‘Zomerse monstertransfer Arne Engels: strijd barst los’

Banden met Van Bommel

De Rossoneri kopen dezer dagen graag Belgisch in. Met Alexis Saelemaekers, Aster Vranckx, Charles De Ketelaere en Divock Origi hebben ze al vier landgenoten in de rangen en ook Loïs Openda zou hoog op het verlanglijstje voor de zomer staan. Als Milan in actie schiet voor Vermeeren, kan technisch directeur Paolo Maldini alvast de banden aanhalen met Mark van Bommel. De Antwerp-coach speelde van 2011 tot 2012 immers nog anderhalf jaar in San Siro.

Zou AC Milan een goede club zijn voor Vermeeren?

Meest recent

Red Flames streng na 6-0: "Dit is niet goed genoeg"

De Red Flames wonnen met 6-0 van Luxemburg. Dat is uiteraard een goed resultaat, maar niet goed ...

0
0
Boskamp klaar voor WK: "België of Nederland?"

De Rode Duivels spelen namiddag nog een oefenmatch tegen Tunesië en nadien vertrekken ze naar ...

25
25
Westerlo neemt afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

9
9
Albert ziet gigantisch probleem voor Vanaken

Bepaalde media zijn van mening dat Hans Vanaken in de basisploeg hoort bij België op het WK. ...

73
73
TRANSFERUURTJE: JPL-smaakmakers grof wild, Bayern 'hot'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

107
107
Madou gaat hard in tegen Baro: “Elke dag gefrustreerd…”

Het Laatste Nieuws heeft de clubleiders van de Belgische clubs aan één tafel gezet om ...

392
392
Garcia doet onthulling over Nainggolan: "Ik wist dat"

Radja Nainggolan speelt momenteel bij Patro Eisden in de Challenger Pro League, maar de middenvelder ...

122
122
Belgische terugkeer: Kabasele spreekt duidelijke taal

Christian Kabasele is inmiddels al 35 jaar, maar de centrale verdediger heeft mogelijk net zijn ...

79
79
Rudi Garcia hakt WK-knopen door: “Weiger ik te geloven”

Het WK 2026 staat voor de deur en de analisten zijn volop aan het speculeren over de typeploeg en ...

50
50
DAZN-debat laait weer op: Bornauw roept straffe taal

DAZN hield het Belgische voetbal afgelopen seizoen in een machtsgreep. De rechtenhouder kwam niet ...

302
302
Valse start: Rigaux compleet afgemaakt bij Feyenoord

Devy Riguax maakte de overstap van Club Brugge naar Feyenoord, maar dat valt niet bij iedereen in ...

282
282
Club Brugge dropt grote bom in Jupiler Pro League

Club Brugge werd dit jaar terug kampioen en speelt volgend jaar de Champions League. Dat is alweer ...

705
705
Domper Duitsland: smaakmaker verlaat nu al het WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kreeg ook nog eens ...

140
140
Fit of niet? Ancelotti geeft update over Neymar

De tijd dat Brazilië nog tot verbeelding sprak met talloze geniale voetballers in de selectie, ...

21
21
Vanaken vertelt waarheid achter shirtwissel met Modric

Een doelpunt zat er net niet in, maar Hans Vanaken heeft met zijn invalbeurt tegen Kroatië toch ...

465
465
Eén Duivel maakt tongen los bij Iran: "Iedereen ongerust"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

134
134
'Heftig gevecht barst los: transferklapper Leandro Trossard'

Tijdens het komende wereldkampioenschap rekenen de Rode Duivels onder meer op Leandro Trossard om ...

157
157
Duivels-rel rond Vanaken: “Dit zal hij niet vergeten”

Hans Vanaken kreeg tegen Kroatië opnieuw een harde boodschap van Rudi Garcia. De middenvelder ...

686
686
'Club breekt de bank: absolute topaanwinst onderweg'

Club Brugge is het volgende lid van zijn kampioenenselectie kwijt. In navolging van Simon Mignolet ...

804
804
België - Tunesië: Garcia sleutelt aan basiself Rode Duivels

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test richting het WK. In het Koning ...

356
356
Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

415
415
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

106
106
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

178
178
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

250
250
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

96
96

Meer sportnieuws