Deila naar Club Brugge: HLN komt met nieuwe onthullingen

door
Deila naar Club Brugge: HLN komt met nieuwe onthullingen

Club Brugge heeft zijn nieuwe trainer voor volgend seizoen eindelijk gevonden, want donderdag werd de komst van Ronny Deila officieel aangekondigd. De Noor wordt na amper één seizoen weggeplukt bij Standard, waar hij meteen ook op straat gezet werd. De ontgoocheling was immers groot in Luik, want ze wilden graag met Deila verder. Uiteraard steekt ook de ongelukkige timing.


Vorig weekend ontkende Deila nog staalhard dat Club concreet was, maar Het Laatste Nieuws bevestigt nogmaals dat de flirt al lange tijd aan de gang was. De krant leek de voorbije weken goed ingelicht over het dossier en onthult nu dat het eerste contact tussen Club en Deila al dateert van tijdens het WK, toen ze in Brugge al voorzichtig begonnen te zoeken naar een mogelijke opvolger voor Carl Hoefkens.

Na het ontslag van Scott Parker en het njet van Alfred Schreuder voor een terugkeer, kwam Deila alsmaar nadrukkelijker in beeld bij Blauw-Zwart. Beide partijen groeien naar elkaar toe en nog voor de start van de play-offs bereiken ze al een soort mondeling akkoord. Maar definitief is de keuze van Club dan nog niet, want ze blijven ook gecharmeerd door Karel Geraerts. De trainer van Union maakt immers ook indruk met zijn prestaties en zijn discours tijdens de gesprekken die hij met Club had,

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: Team van de Week én stunt tegen Real

Het ultimatum van Deila

Dat de overgang uiteindelijk deze week helemaal afgerond werd, komt doordat Deila vorige week met een ultimatum gekomen zou zijn. De Noor wou voor het weekend uitsluitsel. Vorige week woensdag had Bart Verhaeghe nog een laatste gesprek met Geraerts, maar uiteindelijk valt de keuze dus toch op Deila. Dat het nakende akkoord intussen ook in de pers beland was, zorgde nog even voor spanningen bij de trainer en bij Standard, maar verhinderde een overgang uiteindelijk dus niet.

Zal Deila een betere keuze dan Geraerts blijken?

Meest recent

'Westerlo vult de kassa: monsterbod op komst'

KVC Westerlo is financieel wat aan het inbinden en de Kemphanen moeten met uitgaande transfers ...

14
14
'Knaltransfer Cercle Brugge: Bundesliga-club meldt zich'

Cercle Brugge verkoopt al jaren zeer goed en komende zomer gaan ze nog een miljoenentransfer ...

31
31
‘Anderlecht plant zomerknaller: JPL-topspits komt eraan’

Anderlecht kijkt al volop vooruit naar de zomermercato. In de JPL ligt één opvallend ...

291
291
Stayen barst uit zijn voegen: STVV brengt héél straf nieuws

STVV kende de afgelopen jaren al een stijging inzake toeschouwersaantallen. Dit seizoen is daar nog ...

65
65
Verhuurde JPL-spelers: Team van de Week én stunt tegen Real

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

10
10
Lommel SK met ‘masterplan’: "Op bezoek bij Man City"

Lommel SK gaat terug weer meer naar zijn roots. De Limburgers willen de eigen jeugdopleiding weer ...

14
14
'Anderlecht zoekt centen: De Cat in etalage gezet?'

Wie de vacature moet komen invullen is voorlopig nog een vraagteken, maar vast staat alleszins dat ...

138
138
Money time in JPL: aanduidingen refs speeldag 28 bekend

Het einde van de reguliere competitie, en dus neemt de spanning overal zienderogen toe. De volgende ...

162
162
Oosting vloekt: Antwerp incasseert dubbele uppercut

Dankzij een 1-0 zege tegen STVV behoudt Antwerp een waterkansje op de Champions' Play-Offs, al ...

135
135
Vanhaezebrouck dropt bommetje: Raman terug naar Gent?

Dankzij een laat doelpunt van Benito Raman deed KV Mechelen zaterdag tegen Zulte Waregem een ...

308
308
Eddy Snelders verrast iedereen met ingrijpende beslissing

Eddy Snelders beheerst nu al enkele jaren het nieuws. De voormalig profvoetballer en analist kwam ...

236
236
Garcia glundert: wissel van de macht bij Rode Duivels?

Binnen precies 100 dagen begint het WK in de VS, Mexico en Canada. Voor de Rode Duivels betekent het ...

133
133
'Vuurwerk bij Club Brugge: toptargets zomer bekend'

Club Brugge gaat alweer een bijzonder lucratieve zomer tegemoet, want tal van goudhaantjes zijn ...

594
594
Wesley Sonck slaat de bal volledig mis: "Ik weet niks!"

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

122
122
‘Kompany slaat op tafel bij Bayern: bom van 100 miljoen'

Vincent Kompany is aan een geweldig seizoen bezig bij Bayern München. De Belgische oefenmeester ...

145
145
Iraanse voetbalvrouwen met statement tijdens volkslied

Terwijl de situatie in Iran penibel is geworden na de escalatie van het militair conflict in het ...

48
48
Sor doet wenkbrauwen fronsen: beter dan Mbappé

KRC Genk wist afgelopen speeldag een geweldige zaak te doen in de strijd om een plek in de top 6. De ...

49
49
Vanhaezebrouck over titelstrijd: “Moeilijk voor hen”

De titelstrijd gaat dit seizoen tussen Union SG, Club Brugge en Sint-Truiden VV. Die laatstgenoemde ...

167
167
Top 6 krijgt vorm: “Zij zijn voor 99% zeker van PO1”

Afgelopen speeldag heeft de top 6 vorm gegeven. RSC Anderlecht en KV Mechelen deden uitstekende ...

170
170
Winteraanwinst Anderlecht verbaast achter de schermen

RSC Anderlecht haalde afgelopen winter Moussa Diarra op huurbasis over van Deportivo Alaves. Onder ...

579
579
Defour snoeihard voor KAA Gent en Standard Luik

De top 6 begint vorm te krijgen. Afgelopen speeldag deed KRC Genk een uitstekende zaak door met 3-0 ...

133
133
Donkere wolk boven traditieclub: faillissement in zicht

Er hangt een donkere wolk boven traditieclub RWDM Brussels. De club heeft van de Licentiecommissie ...

226
226
Lierse pakt uit met sportieve baas: kind van het huis

Na het vertrek van Jonathan Kindermans was Lierse op zoek naar een nieuwe sportieve baas. Met Ives ...

55
55
Raman spreekt duidelijke taal over invallersrol KV Mechelen

Benito Raman is niet altijd zeker van een basisplaats bij KV Mechelen. Toch is hij voor Fred ...

193
193
Taravel met handen in het haar: “Luxe is geen weelde”

RSC Anderlecht won afgelopen speeldag overtuigend met 5-1 van Oud-Heverlee Leuven, maar toch is niet ...

159
159

Meer sportnieuws