Deila naar Club Brugge: HLN komt met nieuwe onthullingen

door
Deila naar Club Brugge: HLN komt met nieuwe onthullingen

Club Brugge heeft zijn nieuwe trainer voor volgend seizoen eindelijk gevonden, want donderdag werd de komst van Ronny Deila officieel aangekondigd. De Noor wordt na amper één seizoen weggeplukt bij Standard, waar hij meteen ook op straat gezet werd. De ontgoocheling was immers groot in Luik, want ze wilden graag met Deila verder. Uiteraard steekt ook de ongelukkige timing.


Vorig weekend ontkende Deila nog staalhard dat Club concreet was, maar Het Laatste Nieuws bevestigt nogmaals dat de flirt al lange tijd aan de gang was. De krant leek de voorbije weken goed ingelicht over het dossier en onthult nu dat het eerste contact tussen Club en Deila al dateert van tijdens het WK, toen ze in Brugge al voorzichtig begonnen te zoeken naar een mogelijke opvolger voor Carl Hoefkens.

Na het ontslag van Scott Parker en het njet van Alfred Schreuder voor een terugkeer, kwam Deila alsmaar nadrukkelijker in beeld bij Blauw-Zwart. Beide partijen groeien naar elkaar toe en nog voor de start van de play-offs bereiken ze al een soort mondeling akkoord. Maar definitief is de keuze van Club dan nog niet, want ze blijven ook gecharmeerd door Karel Geraerts. De trainer van Union maakt immers ook indruk met zijn prestaties en zijn discours tijdens de gesprekken die hij met Club had,

LEES OOK: Club meldt domper: einde seizoen sterkhouder

Het ultimatum van Deila

Dat de overgang uiteindelijk deze week helemaal afgerond werd, komt doordat Deila vorige week met een ultimatum gekomen zou zijn. De Noor wou voor het weekend uitsluitsel. Vorige week woensdag had Bart Verhaeghe nog een laatste gesprek met Geraerts, maar uiteindelijk valt de keuze dus toch op Deila. Dat het nakende akkoord intussen ook in de pers beland was, zorgde nog even voor spanningen bij de trainer en bij Standard, maar verhinderde een overgang uiteindelijk dus niet.

Zal Deila een betere keuze dan Geraerts blijken?

Meest recent

Enorme verrassing in PO2? “We mogen nog hopen”

De Europe Play-Off kende zondag een verrassende wending. KRC Genk raakte in eigen stadion verrassend ...

6
6
Doku stuurt Arsenal flinke waarschuwing

De titelstrijd in de Premier League is dit weekend weer een pak spannender geworden. Leider Arsenal ...

16
16
Anderlecht bibbert na uitvallen De Cat en Coosemans

Anderlecht leek zondagavond lange tijd alweer tegen een domper aan te lopen. Na een nul op negen ...

134
134
Essevee (en Cercle) zeker van behoud na ommekeer op Dender

De Relegation Play-Off werd zondagavond al grotendeels in een beslissende plooi gelegd. Zulte ...

123
123
Club meldt domper: einde seizoen sterkhouder

Club Brugge heeft zaterdag gedaan wat het moest doen om zijn titelambities in leven te houden door ...

173
173
Hubert tevreden: "Dat gaat het verschil maken"

Union SG won met 0-1 van KV Mechelen. Zo blijven ze aan de leiding staan. De Brusselaars spelen ...

52
52
Anderlecht in extase na onverwachte ommekeer in slotfase

RSC Anderlecht begon om 18u30 aan zijn match tegen AA Gent. De Brusselaars kenden alweer een zeer ...

172
172
'Club Brugge knalt: 15 miljoen voor absolute topdeal'

Club Brugge heeft een bod neergelegd dat deze transfer meteen in een andere categorie duwt. De ...

440
440
Manchester City blaast titelstrijd nieuw leven in

In  de Premier League kon Manchester City de titelstrijd weer leven inblazen als het won bij ...

38
38
Opschudding bij Anderlecht - AA Gent: "Schandalig!"

RSC Anderlecht en AA Gent hebben de eerste helft afgewerkt in het Lotto Park. De Buffalo's zijn ...

303
303
'Club Brugge zet zinnen op nieuwe sensatie'

Bij Club Brugge staan ze voor een héél drukke zomer. De kans is groot dat er een halve ...

432
432
Fluitconcert in Cegeka Arena: Hayen heeft verklaring

Na amper twee speeldagen is KRC Genk zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs (voorlopig) kwijt. De ...

314
314
CPL: voorlaatste ticket uitgedeeld, duel om laatste PO-plek

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

61
61
Straffe reeks doorprikt: Vanderbiest geeft reden slipper KVM

KV Mechelen was bezig aan een straffe reeks tegen Union SG. Sinds 2019 had Malinwa niet meer op ...

54
54
Genk bijt tanden stuk op OHL: Westerlo leider in Play-Off II

Verrassende wending in de Europe Play-Offs. Tijdens zijn eerste thuismatch van de nacompetitie ...

86
86
Enorme verrassing bij Anderlecht, één wissel bij AA Gent

RSC Anderlecht ging in zijn drie voorbije wedstrijden telkens onderuit. Zondagavond moet dan ook een ...

130
130
Spurs virtueel op degraderen, dure slipper De Bruyne en co

In Engeland is de crisis bij Tottenham Hotspur compleet. De Londense club verloor zondag ook van ...

51
51
Wout wint Roubaix! Voetbalwereld smult mee van droomzege Van Aert

Wout van Aert heeft zondag een mooi stukje wielergeschiedenis geschreven. Na een beklijvend duel van ...

214
214
Totale afgang Diakhon: pijnlijke details raken bekend

Club Brugge boekte zaterdagavond op het veld van STVV een cruciale driepunter (1-2), maar maakte ...

499
499
'Carrick legt transfereis neer: United-bom van 90 miljoen'

Na een uitstekende reeks in de voorbije weken, is Manchester United goed op weg naar de derde plaats ...

120
120
Ongeziene dominantie: Beveren gaat voor historie in CPL

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de Challenger Pro League afgewerkt. Het wordt dan ...

156
156
Union doorbreekt Mechelse vloek: met 6 op 6 naar titelclash

Union SG is met een perfect rapport aan de Champions' Play-Offs begonnen. Dankzij een doelpunt van ...

96
96
Hayen voert één wissel door, Mazzu grijpt stevig in

KRC Genk is met belangrijke uitoverwinning aan de Europe Play-Offs begonnen. Dat vraagt wel om een ...

15
15
Toptarget speelt open kaart: "Transfer naar Club Brugge?"

Of hij nog in actie zal komen bij Club Brugge, zal afhangen van zijn revalidatie. Maar feit is dat ...

231
231
Leko dropt hint: essentiële wissel in basiself Club?

Club Brugge wist zaterdagavond de volle buit te pakken na een erg moeizame wedstrijd op het veld van ...

154
154

Meer sportnieuws