Deila naar Club Brugge: HLN komt met nieuwe onthullingen

door
Deila naar Club Brugge: HLN komt met nieuwe onthullingen

Club Brugge heeft zijn nieuwe trainer voor volgend seizoen eindelijk gevonden, want donderdag werd de komst van Ronny Deila officieel aangekondigd. De Noor wordt na amper één seizoen weggeplukt bij Standard, waar hij meteen ook op straat gezet werd. De ontgoocheling was immers groot in Luik, want ze wilden graag met Deila verder. Uiteraard steekt ook de ongelukkige timing.


Vorig weekend ontkende Deila nog staalhard dat Club concreet was, maar Het Laatste Nieuws bevestigt nogmaals dat de flirt al lange tijd aan de gang was. De krant leek de voorbije weken goed ingelicht over het dossier en onthult nu dat het eerste contact tussen Club en Deila al dateert van tijdens het WK, toen ze in Brugge al voorzichtig begonnen te zoeken naar een mogelijke opvolger voor Carl Hoefkens.

Na het ontslag van Scott Parker en het njet van Alfred Schreuder voor een terugkeer, kwam Deila alsmaar nadrukkelijker in beeld bij Blauw-Zwart. Beide partijen groeien naar elkaar toe en nog voor de start van de play-offs bereiken ze al een soort mondeling akkoord. Maar definitief is de keuze van Club dan nog niet, want ze blijven ook gecharmeerd door Karel Geraerts. De trainer van Union maakt immers ook indruk met zijn prestaties en zijn discours tijdens de gesprekken die hij met Club had,

LEES OOK: Leko komt met zorgwekkende update over Vanaken

Het ultimatum van Deila

Dat de overgang uiteindelijk deze week helemaal afgerond werd, komt doordat Deila vorige week met een ultimatum gekomen zou zijn. De Noor wou voor het weekend uitsluitsel. Vorige week woensdag had Bart Verhaeghe nog een laatste gesprek met Geraerts, maar uiteindelijk valt de keuze dus toch op Deila. Dat het nakende akkoord intussen ook in de pers beland was, zorgde nog even voor spanningen bij de trainer en bij Standard, maar verhinderde een overgang uiteindelijk dus niet.

Zal Deila een betere keuze dan Geraerts blijken?

Meest recent

Leko komt met zorgwekkende update over Vanaken

Club Brugge heeft in Westerlo gedaan wat het moest doen, want dankzij de 1-2-zege blijft het in het ...

150
150
Charaï trots: "Hebben beste ploeg in België gedomineerd"

Westerlo zag zaterdagavond zijn droom sneuvelen. De Kemphanen hoopten nog de Champions' Play-Off te ...

23
23
Man City ziet titel wegglippen, vlotte zeges Real en Ajax

Arsenal lijkt weer een stapje dichter te staan bij de titel in de Premier League. Eerste ...

21
21
De Bruyne is helemaal terug: Conte en Højlund reageren

Napoli heeft zijn Rode Duivels stilaan helemaal terug. Nadat Romelu Lukaku twee weken geleden tegen ...

49
49
Efficiënt Club Brugge slaat PO1-droom Westerlo aan diggelen

Na de overwinning van Union, volgde ook Club Brugge vanavond. Blauw-Zwart overtuigde niet geheel, ...

71
71
Ferrera verliest eerste keer: "Hadden iets kunnen rapen"

Rode lantaarn Dender is er niet in geslaagd om te stunten in het Dudenpark. Het wist een helft lang ...

13
13
Hubert in de wolken na waanzinnige reeks Union

Union lijkt als leider aan de Champions' Play-Off te zullen beginnen. De Brusselaars wonnen immers ...

28
28
Promotiestrijd CPL: KV Kortrijk redt vel in slotfase

Lange tijd leek er vanavond terug spanning te komen in de strijd om de tweede promotieplek. KV ...

67
67
Club toont twee gezichten: "Met Vormer was het geen waar"

Aangezien Union zaterdagavond al zijn wedstrijd won, moet Club zelf ook winnen in Westerlo om in het ...

151
151
Nieuw sprookje bij Union: "Magnifiek!"

Union heeft zaterdag geen steek laten vallen in de titelstrijd. Tegen rode lantaarn Dender ...

34
34
Hayen verklaart 'stijlbreuk' Genk in vergelijking met Club

KRC Genk speelt zondag zijn laatste troeven uit in de strijd om de Champions' Play-Off. Bij een ...

75
75
16-jarige redt Arsenal, Chelsea gaat pijnlijk onderuit

Arsenal blijft stevig aan de leiding in de Premier League. Tegen Everton leek het wel lange tijd op ...

16
16
De Bruyne beslissend: Napoli zet scheve situatie recht

Napoli heeft zaterdag een scheve situatie rechtgezet. Tegen Lecce kwam het in eigen stadion op ...

51
51
Gert Verheyen staat weer op: grote comeback na 20 jaar

Een opvallende foto van Gert Verheyen zorgt momenteel voor de nodige reacties bij fans. De ...

93
93
Wisselvallig Union kraakt Dender pas na rust in Dudenpark

Union had vanavond aan één goede helft genoeg om Dender over de knie te leggen. De ...

23
23
'Nieuw drama voor Club Brugge: grote paniek rond Ordonez'

Joël Ordóñez leek op weg naar een absolute recorddeal, maar plots duiken er ...

208
208
"Enorme kwaliteiten" - Onana wild van nieuwste Rode Duivel

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

99
99
Herman Brusselmans krijgt enorm zware klap te verwerken

Herman Brusselmans staat al decennia bekend als één van de opvallendste stemmen in de ...

81
81
KVM tegen Anderlecht en Club: "Zij zijn beste van België"

KV Mechelen staat op een zucht van zijn eerste deelname ooit aan de Champions' Play-Offs. Maar het ...

161
161
Mazzu in de wolken: "Het mooiste cadeau"

De strijd om het behoud heeft zaterdagnamiddag een nieuwe wending gekregen. OH Leuven is op de ...

35
35
'Schokkende transfer Doku: transfersom bekend'

Manchester City kreeg deze week een stevige tik. Het ging met 3-0 onderuit tegen Real Madrid en ...

141
141
Net geen stunt voor NXT: Beveren wendt eerste nederlaag af

SK Beveren liep zaterdag bijna tegen zijn eerste nederlaag van het seizoen aan. Na het titelfeest ...

80
80
OHL wint op Mambourg en wipt weg uit gevarenzone

Felice Mazzu heeft zijn oude club een peer gestoofd. Uitgerekend op Mambourg kon OHL eindelijk nog ...

32
32
Negenkoppig Bayern ontsnapt aan tweede seizoensnederlaag

Bayern München heeft de kans laten liggen om een nieuwe stap richting de titel te zetten. In de ...

95
95
De Ketelaere helpt Atalanta bij comeback aan punt in kraker

Uitstekend nieuws voor de Rode Duivels: Charles De Ketelaere heeft zaterdag zijn rentree gemaakt. De ...

36
36

Meer sportnieuws