Deila naar Club Brugge: HLN komt met nieuwe onthullingen

640 stemmen
Deila naar Club Brugge: HLN komt met nieuwe onthullingen

Club Brugge heeft zijn nieuwe trainer voor volgend seizoen eindelijk gevonden, want donderdag werd de komst van Ronny Deila officieel aangekondigd. De Noor wordt na amper één seizoen weggeplukt bij Standard, waar hij meteen ook op straat gezet werd. De ontgoocheling was immers groot in Luik, want ze wilden graag met Deila verder. Uiteraard steekt ook de ongelukkige timing.


Vorig weekend ontkende Deila nog staalhard dat Club concreet was, maar Het Laatste Nieuws bevestigt nogmaals dat de flirt al lange tijd aan de gang was. De krant leek de voorbije weken goed ingelicht over het dossier en onthult nu dat het eerste contact tussen Club en Deila al dateert van tijdens het WK, toen ze in Brugge al voorzichtig begonnen te zoeken naar een mogelijke opvolger voor Carl Hoefkens.

Na het ontslag van Scott Parker en het njet van Alfred Schreuder voor een terugkeer, kwam Deila alsmaar nadrukkelijker in beeld bij Blauw-Zwart. Beide partijen groeien naar elkaar toe en nog voor de start van de play-offs bereiken ze al een soort mondeling akkoord. Maar definitief is de keuze van Club dan nog niet, want ze blijven ook gecharmeerd door Karel Geraerts. De trainer van Union maakt immers ook indruk met zijn prestaties en zijn discours tijdens de gesprekken die hij met Club had,

LEES OOK: 'Miljoenen voor Tzolis: Club spreekt met grootmacht'

Het ultimatum van Deila

Dat de overgang uiteindelijk deze week helemaal afgerond werd, komt doordat Deila vorige week met een ultimatum gekomen zou zijn. De Noor wou voor het weekend uitsluitsel. Vorige week woensdag had Bart Verhaeghe nog een laatste gesprek met Geraerts, maar uiteindelijk valt de keuze dus toch op Deila. Dat het nakende akkoord intussen ook in de pers beland was, zorgde nog even voor spanningen bij de trainer en bij Standard, maar verhinderde een overgang uiteindelijk dus niet.

Zal Deila een betere keuze dan Geraerts blijken?

Meest recent

Punten van VN: zondebok krijgt woede van ploegmaats op de hals

De Rode Duivels hebben ook in hun tweede wedstrijd op het WK 2026 geen goede beurt gemaakt. In Los ...

164
164
Lukaku legt de vinger op de wonde bij Rode Duivels

De Rode Duivels hebben zondagavond ook hun tweede wedstrijd op het WK niet kunnen winnen. Na het ...

35
35
Wat een ontgoocheling: Duivels raken ook niet voorbij Iran

Het WK van de Rode Duivels dreigt een grote ontgoocheling te worden. De verwachting was dat ze ...

115
115
'STVV grijpt naast nieuwe Yamamoto'

STVV blikt terug op een geweldig seizoen, maar betaalt daar deze zomer ook de prijs voor. ...

25
25
Duivels lichtpunt: "Wie dat jaar geleden voorspeld had..."

Na het gelijkspel in de openingsmatch tegen Egypte moeten de Rode Duivels eigenlijk winnen tegen ...

46
46
Opvallende gast tijdens België-Iran: voor KDB en Lukaku?

De Rode Duivels proberen momenteel om af te rekenen met Iran. Makkelijk blijkt dat niet, want ...

23
23
Lukaku zorgt meteen voor discussie: rood of penalty?

De Rode Duivels hebben een bewogen eerste kwart van de wedstrijd beleefd tegen Iran. Twee keer ...

130
130
'Stevige hint over toekomst Benitez bij Antwerp'

Antwerp staat voor een zeer belangrijke zomer, waarin heel wat knopen doorgehakt moeten worden. Er ...

134
134
Nederland plots in de ban van ‘hun Romelu Lukaku’

In Nederland spreken ze weer van de wereldtitel, al zien we dat niet gebeuren. Oranje gaf ...

21
21
Degryse en Alderweireld zien twee vreemde keuzes bij Garcia

Rudi Garcia voert vier wissels door bij de Rode Duivels. Marc Degryse en Toby Alderweireld stellen ...

130
130
Spanje recht de rug met zeer riante overwinning

Spanje speelde om 18u een zeer belangrijk duel op het WK. Na de blamage tegen Kaapverdië (0-0) ...

24
24
Opstelling Duivels: fans hebben het allemaal over één man

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. Bondscoach Rudi Garcia voerde vier wissels door. Hans ...

273
273
Garcia verrast compleet met basisplaats Lukaku

De Rode Duivels spelen om 21u tegen Iran. De Belgen hebben geen enkele andere optie dan te winnen, ...

246
246
'Anderlecht haakt af na horen perperdure vraagprijs'

Er ligt bij Anderlecht heel wat transferhuiswerk op de plank. De club wil onder meer twee wingers ...

361
361
'Mourinho gaat los in Madrid: nieuwe transferknaller Real'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

174
174
'Transfersoap Olise: Bayern grijpt daadkrachtig in'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

106
106
'Duel met Egypte maakt groot slachtoffer in basiself Duivels'

Het aftellen tot de tweede WK-wedstrijd van de Rode Duivels is begonnen. Maar wie zal bondscoach ...

159
159
Trainerstwist Anderlecht? Contract per direct beëindigd

Hoewel de trainingen maandag alweer hervatten, heeft RSC Anderlecht nog steeds geen nieuwe ...

809
809
'Miljoenen voor Tzolis: Club spreekt met grootmacht'

Club Brugge gaat ook deze zomermercato ongetwijfeld weer een pak miljoenen opstrijken met de verkoop ...

481
481
Verbazende vervanger voor Doku? "Absoluut een goede optie"

Daags voor de belangrijke WK-wedstrijd tegen Iran, lekte slecht nieuws naar buiten uit het Belgische ...

363
363
Spanje onder grote druk: De la Fuente grijpt fors in

Spanje staat zondagavond onder grote druk op het wereldkampioenschap. Tegen Saudi-Arabië ...

39
39
Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

264
264
'WK-sensatie ontketent titanenstrijd: pokerspel van 120 mil'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

47
47
Geweldig beeld: Nederlands koningspaar uit de bol in kleedkamer

Dit weekend waren opnieuw heel wat bekende gezichten te zien op de tribunes tijdens het WK. Zaterdag ...

36
36
De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League volop bezig met het ...

844
844

Meer sportnieuws