Deila naar Club Brugge: HLN komt met nieuwe onthullingen

door
Deila naar Club Brugge: HLN komt met nieuwe onthullingen

Club Brugge heeft zijn nieuwe trainer voor volgend seizoen eindelijk gevonden, want donderdag werd de komst van Ronny Deila officieel aangekondigd. De Noor wordt na amper één seizoen weggeplukt bij Standard, waar hij meteen ook op straat gezet werd. De ontgoocheling was immers groot in Luik, want ze wilden graag met Deila verder. Uiteraard steekt ook de ongelukkige timing.


Vorig weekend ontkende Deila nog staalhard dat Club concreet was, maar Het Laatste Nieuws bevestigt nogmaals dat de flirt al lange tijd aan de gang was. De krant leek de voorbije weken goed ingelicht over het dossier en onthult nu dat het eerste contact tussen Club en Deila al dateert van tijdens het WK, toen ze in Brugge al voorzichtig begonnen te zoeken naar een mogelijke opvolger voor Carl Hoefkens.

Na het ontslag van Scott Parker en het njet van Alfred Schreuder voor een terugkeer, kwam Deila alsmaar nadrukkelijker in beeld bij Blauw-Zwart. Beide partijen groeien naar elkaar toe en nog voor de start van de play-offs bereiken ze al een soort mondeling akkoord. Maar definitief is de keuze van Club dan nog niet, want ze blijven ook gecharmeerd door Karel Geraerts. De trainer van Union maakt immers ook indruk met zijn prestaties en zijn discours tijdens de gesprekken die hij met Club had,

LEES OOK: Terechte penalty Club Brugge? Lardot spreekt duidelijke taal

Het ultimatum van Deila

Dat de overgang uiteindelijk deze week helemaal afgerond werd, komt doordat Deila vorige week met een ultimatum gekomen zou zijn. De Noor wou voor het weekend uitsluitsel. Vorige week woensdag had Bart Verhaeghe nog een laatste gesprek met Geraerts, maar uiteindelijk valt de keuze dus toch op Deila. Dat het nakende akkoord intussen ook in de pers beland was, zorgde nog even voor spanningen bij de trainer en bij Standard, maar verhinderde een overgang uiteindelijk dus niet.

Zal Deila een betere keuze dan Geraerts blijken?

Meest recent

Terechte penalty Club Brugge? Lardot spreekt duidelijke taal

Club Brugge speelde zaterdagavond geen al te beste wedstrijd op het veld van STVV maar won ...

110
110
'Napoli maakt transferprijs Romelu Lukaku bekend'

Romelu Lukaku lijkt dit seizoen niet meer echt aan de bak te gaan komen bij Napoli. Hij zal deze ...

196
196
Zulte Waregem opgelucht: Colpaert kondigt wijzigingen aan

Zulte Waregem verzekerde zich van het behoud na een 1-2-zege op het veld van FCV Dender. Trainer ...

72
72
Vanhaezebrouck looft JPL-topclub: "Kan zelfs Bayern niet"

De titelstrijd gaat tussen Club Brugge en Union SG. Wie van de twee het zal halen, dat is uiteraard ...

95
95
Vandenbempt looft JPL-club: "Zoals FC Barcelona en Man City"

Het voetbal wat we dit seizoen te krijgen in de Jupiler Pro League is niet bepaald hoogstaand. ...

82
82
Oorzaak verlies AA Gent gevonden: "Heel pijnlijk"

AA Gent is bijna vervloekt in het Lotto Park. De afgelopen jaren wisten ze er amper punten te ...

114
114
Gelijk van Kompany: ex-talent RSCA droomt plots van WK

Bij RSC Anderlecht braken de afgelopen jaren veel jonge spelers door. Maar niet elk talent kon ...

62
62
Dit zijn de vijf kandidaten voor de Ebbenhouten Schoen

De organisatie van de Ebbenhouten Schoen heeft zijn vijf genomineerden voor de trofee van dit jaar ...

212
212
Ferrera pleit schuldig: "Was niet goed van mij"

FCV Dender verloor afgelopen weekend met 1-2 van Zulte Waregem. De ploeg mag zich daardoor al ...

26
26
Van Bommel héél duidelijk over aanbiedingen van Anderlecht

Bij Royal Antwerp FC gaat het van kwaad naar erger. Als er komende zomer niet flink wordt ...

470
470
'Ajax beslist over transfers Godts en Dolberg'

Ajax is al jaren op de dool en moet dit seizoen nog keihard knokken voor een Europees ticket. De ...

60
60
‘Standard wacht bang af: twee sterkhouders twijfelen’

Standard hoopt volgend seizoen beter te doen dan dit jaar. De Rouches blijven moeite hebben om weer ...

97
97
Blessure De Cat zorgt voor immens probleem bij Anderlecht

Nathan De Cat is vier tot zes weken buiten strijd bij RSC Anderlecht. Daardoor mist Paars-Wit hem ...

181
181
Van der Elst maakt Leko af na Diakhon-farce

Club Brugge won afgelopen weekend op Stayen, maar dat ging niet van een leien dakje. Het kwam ...

312
312
'Lukaku neemt beslissing over terugkeer naar Napoli'

De voorbije weken zat het er bovenarms op tussen Napoli en Romelu Lukaku. De Italiaanse kampioen was ...

94
94
Liefdesbom rond Mulder slaat keihard in bij Vandaag Inside

De familie Mulder is al jarenlang een vaste waarde op de Belgische televisie. Zowel Jan als zoon ...

101
101
'Club Brugge baalt: megabod afgewezen'

Voorlopig is het op transfervlak nog stil gebleven bij Club Brugge, maar achter de schermen werkt ...

284
284
Verdict De Cat bekend: Anderlecht krijgt mokerslag

Anderlecht wipte zondagavond naar de vierde plaats in het klassement dankzij een late zege tegen AA ...

517
517
Mentaal probleem Anderlecht: Kana suggereert oplossing

Anderlecht heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. ...

164
164
Bizarre keuze Oosting: "Ik begrijp hem echt niet"

Voor Antwerp dreigen de play-offs een grote ontgoocheling te worden. De Great Old ging vrijdag ...

120
120
Union-Club: Albert doet stevige voorspelling

Ook na twee speeldagen in de Champions' Play-Off blijft het status quo in de titelstrijd behouden. ...

571
571
'Openda heeft transfer helemaal beet'

Het is intussen al meer dan een maand geleden dat Loïs Openda nog eens op het veld verschenen ...

147
147
TRANSFERUURTJE: 'Duivel voor Inter, topaankoop Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

154
154
Groot risico Leko loont: “Hij scoort punten bij spelers”

Club Brugge verwezenlijkte afgelopen speeldag een straffe comeback tegen Sint-Truiden VV. ...

165
165
Rik De Mil zet klagende KAA Gent-fans op hun plaats

KAA Gent ging tegen RSC Anderlecht pijnlijk onderuit. De Buffalo’s kwamen op voorsprong, maar ...

268
268

Meer sportnieuws