'PSG gaat voor verrassende topcoach'

door
'PSG gaat voor verrassende topcoach'

Zonder ongelukken verovert Paris Saint-Germain volgend weekend de titel in de Ligue 1, maar tevreden over hun seizoen zullen ze in de Franse hoofdstad zeker niet zijn. Het hoofddoel van PSG blijft immers de Champions League, maar daarin sneuvelden ze voor het tweede seizoen op rij al in de achtste finale. Dat zal in de zomer zijn gevolgen hebben.


De voorbije jaren zette PSG in op peperdure vedetten in de jacht op de beker met de grote oren, maar van die strategie lijken ze af te zullen stappen. Lionel Messi zal zijn aflopende contract niet verlengen en ook Neymar zou mogen vertrekken. Naast een topspits lijkt PSG voor hun vervangers vooral uit te kijken naar jonge en talentvolle spelers.

Daarnaast komt er ook nog maar eens een nieuwe trainer. Christophe Galtier werd dit seizoen de zoveelste coach die zijn tanden stuk beet op de kleedkamer, nadat de voorbije seizoenen ook Thomas Tuchel en Mauricio Pochettino er niet in slaagden om alle vedetten in het gareel te laten lopen. Als opvolger duikt nu een verrassende topkandidaat op, want volgens Le Parisien staat Luis Enrique helemaal bovenaan het verlanglijstje.

LEES OOK: Garcia met handen in het haar: “Dat is er niet meer”

Concurrentie uit Napels

De 53-jarige coach zit zonder werk sinds hij in december na het WK opstapte als bondscoach van Spanje. Sindsdien werd hij ook gelinkt aan Chelsea en Tottenham, maar die aanbiedingen legde hij naast zich neer. PSG krijgt wel stevige concurrentie, want Enrique zou ook hoog op het lijstje van Napoli staan. De Italiaanse kampioen vreest een vertrek van succestrainer Luciano Spalletti.

Zou hij een goede coach zijn voor PSG?

Meest recent

Titelvoorspelling uit Brugge: "Zij zijn geen echte kandidaat"

Het wachten is voorbij: de titelstrijd in de Champions' Play-Offs barst komend weekend in alle ...

0
0
'City spitst de oren: nieuwe toekomstwending Guardiola'

Pep Guardiola kon vlak voor de interland-break een League Cup toevoegen aan zijn indrukwekkende ...

14
14
JPL op keerpunt: Play-Offs snel terug in nieuw kleedje?

Vrijdagavond gaan de Play-Offs in de Jupiler Pro League weer van start. Door de grote ...

46
46
Romano dropt cruciaal transfernieuws Club Brugge

In navolging van Simon Mignolet, die donderdag zijn nakend pensioen aankondigde, dreigt Club Brugge ...

136
136
WK 2026: Nieuwe topkandidaat bovenaan favorietenlijstjes

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, binnen exact 70 dagen wordt de openingswedstrijd ...

74
74
Soap rond Hazard: Taravel heeft boodschap voor bestuur

Thorgan Hazard is dit seizoen opnieuw van groot belang bij RSC Anderlecht. Desondanks is het ...

124
124
Open mond bij Bayern-sterren: Kompany steelt de show

Vincent Kompany levert uitstekend werk als hoofdcoach bij Bayern München. Maar de voormalige ...

152
152
Frappant! 'Deze club profiteerde meest van Play-Off-systeem'

De jaarlijkse hoogmis van het Belgische voetbal staat voor de deur: komend weekend barsten de ...

342
342
'Real Madrid pakt zwaar uit: drie kleppers op lijstje'

Real Madrid hoopt na de interland-break alsnog beslag te kunnen leggen op de Spaanse titel en wil ...

247
247
'De Zerbi drukt stempel: eerste Spurs-transfer bepaald'

Tottenham Hotspur heeft een nieuwe hoofdcoach. Roberto De Zerbi tekende een meerjarig contract bij ...

76
76
Garcia dumpt 241 caps: vijftal ziet WK-droom verdampen

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, bondscoach Rudi Garcia kan de laatste hand gaan ...

609
609
De Cat doet kassa rinkelen: 30 miljoen is nog maar het begin

Nathan De Cat heeft in Amerika niet alleen zijn debuut bij de Rode Duivels gemaakt. Bij Anderlecht ...

206
206
Mignolet als voorbode: halve basisploeg richting exit bij Club

Simon Mignolet heeft zijn afscheid bij Club Brugge aangekondigd. De doelman maakte donderdag bekend ...

236
236
Duivel imponeert: afwezige op stage moet vrezen voor plek

De oefenwedstrijd tegen Mexico (1-1) was niet bepaald hoogstaand, de eerste helft was zelfs van een ...

218
218
Italiaanse bom barst: eerste koppen rollen na WK-blamage

Italië zal voor de derde keer op rij niet deelnemen aan de eindronde van het WK. Die zware ...

100
100
'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

FC Barcelona hervat komend weekend de Spaanse titelstrijd met een topper tegen Atlético ...

56
56
Play-Offs van start: dé topaffiches van speeldag één

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

170
170
'Club Brugge ongenadig: hard verdict voor Jackers'

Aan alle mooie liedjes komt een eind. Zo ook aan dat van Simon Mignolet en Club Brugge, dat komende ...

516
516
Hayen moet puzzelen: tweede titularis haakt af bij Genk

De interlandbreak kwam niet ongelegen voor KRC Genk, dat zo tijd krijg om de kater na het mislopen ...

218
218
Brugse terreuravond: schokkende waarheid komt boven

Opmerkelijk nieuws vanuit Brugge. Daar stond immers een man terecht vanwege brandstichting op een ...

99
99
'Anderlecht dumpt dertigers: kwartet richting exit'

Zoals wel meer topclubs heeft RSC Anderlecht een jonge kleedkamer, met meer tieners en prillle ...

436
436
'Verhaeghe vangt bot: Rode Duivel wijst Club Brugge af'

De play-offs worden straks de afscheidstournee van Simon Mignolet. Een donderslag bij heldere hemel ...

544
544
Thibaut Courtois kiest voor spectaculair nieuw team

Sommige stappen zie je aankomen, andere totaal niet. Thibaut Courtois lijkt de laatste tijd vooral ...

61
61
Keeperskwestie in Genk: Hayen kiest nieuwe nummer één

Op het veld van Antwerp krijgt KRC Genk vrijdag de eer om de play-offs af te trappen. Niet de ...

218
218
'Club Brugge hakt knoop door: ideale opvolger Mignolet'

Wat al langer in de lucht hing, is nu ook officieel: Simon Mignolet houdt het na dit seizoen voor ...

745
745

Meer sportnieuws