Oulare versiert verrassende Belgische transfer

door
Oulare versiert verrassende Belgische transfer

RWDM keert volgend seizoen terug in de Challenger Pro League, maar dat zal het zonder Obbi Oulare doen. De spits werd het voorbije anderhalf jaar opnieuw afgeremd door blessures en kwam daardoor amper aan de bak in Molenbeek. Het hoeft niet te verbazen dat zijn uitleenbeurt niet verlengd wordt, maar Oulare heeft al onderdak gevonden bij een andere Belgische club.


De intussen 27-jarige zoon van Souleymane Oulare werd donderdag voorgesteld bij Lierse. De Pallieters nemen hem definitief over van de Engelse derdeklasser Barnsley, waar Oulare nog een contract voor één seizoen had. Op het Lisp zette hij zijn handtekening onder een overeenkomst tot 2025. De club hoopt dat Oulare eindelijk zijn talent kan waarmaken.

Toen Oulare in 2014 als tiener debuteerde bij Club Brugge, leek hem immers een grote toekomst te wachten. Een broos gestel en enkele foute transferkeuzes zorgden er echter voor dat hij de verwachtingen nooit kon inlossen. Club verkocht hem in 2015 voor 7,5 miljoen euro aan Watford, maar daarna ging het bergaf. De voorbije jaren passeerde Oulare bij Zulte Waregem, Willem II, Antwerp en Standard, dat hem in de zomer van 2021 doorsluisde naar Barnsley. Dat verhuurde Oulare het voorbije anderhalf jaar aan RWDM, maar daar kwam hij door blessures amper zes keer in actie.

Lierse gaat helemaal los

Bij Lierse zijn ze intussen aan een heus transferoffensief bezig, want Oulare is al de zesde aanwinst voor volgend seizoen. De voorbije weken zetten ook Maksim Kireev (ex-Anderlecht), Eric Ocansey (KV Kortrijk), Emmanuel Da Costa (Virton), Glenn Claes (RWDM) en Bas Wouters (Westerlo) al hun handtekening bij de nummer vijf uit de Challenger Pro League.


JOUW MENING TELT:
Zal Oulare eindelijk weer zijn niveau terugvinden?

Meest recent

'Anderlecht maakt werk van terugkeer verloren zoon'

Door de toevoeging van Lucas Bigla en Silvio Proto aan de technische staf van Besnik Hasi zit de ...

13
13
'Essevee vangt jackpot: goudhaantje levert nóg meer op'

Zulte Waregem hervatte bijna twee weken geleden als eerste eersteklasser de trainingen. De ...

8
8
'STVV pakt stevig uit met voormalige Beerschot-sensatie'

STVV stevent af op een drukke zomer, want om diverse redenen zijn tal van spelers op weg naar de ...

24
24
'Wilmots op dreef: Standard strikt oude bekende Anderlecht'

Marc Wilmots laat er geen gras over groeien bij Standard, dat na de aanstelling van Mircea Rednic ...

67
67
'Renard druk in de weer: Anderlecht verleidt verdediger'

RSC Anderlecht staat op het punt om al een vierde zomeraanwinst vast te leggen, maar de ...

135
135
'Grote kuis bij Club Brugge: volgende flop richting exit?'

Vooralsnog vond er nog geen uitgaand verkeer plaats, maar dat Club Brugge straks heel wat volk ziet ...

552
552
'Union houdt hart vast: vertrek Sadiki krijgt vorm'

Union SG zag de voorbije seizoen steevast een groot deel sterkhouders vertrekken in de zomermercato. ...

86
86
'Transferstrijd De Cuyper woedt: Club houdt been stijf'

Het heeft er alle schijn van dat Maxim De Cuyper deze zomer vertrekt bij Club Brugge. Verschillende ...

363
363
'Atlético Madrid wil Rode Duivel, Saudi's liggen op de loer'

Een aantal Rode Duivels kan terugblikken op een geslaagd seizoen bij hun respectievelijke clubs. ...

83
83
'Anderlecht blijft doorstomen: vijfde aanwinst onderweg'

RSC Anderlecht toont zich bijzonder actief op de transfermarkt. Met Cedric Hatenboer, Zoumana Keita ...

1115
1115
'Jutgla naar topcompetitie: Club moet meteen dokken'

Een jaartje geleden wist Club Brugge zijn selectie relatief goed intact te houden, deze zomer ...

655
655
'Onderhandelingen lopen: Europese transferknaller Fofana'

De zomerse transfercarrousel begint stilaan op toerental te komen en dus breekt ook voor ...

468
468
Niemand wil Antwerp coachen: échte reden bekend

Antwerp FC zoekt al wekenlang naar een nieuwe hoofdcoach, maar krijgt de ene na de andere afwijzing. ...

1634
1634
'Plottwist in Brugge: Club stuurt Standard wandelen'

Club Brugge en Standard deden de voorbije jaren geregeld zaakjes met elkaar. Dit keer hoopt Marc ...

702
702
'Soap niet afgelopen: nieuwe bom onder JPL-format'

De kogel is eindelijk door de kerk: vanaf het seizoen 2026-2027 gaan de play-offs op de schop en ...

624
624
'Renard haakt af: Anderlecht schrapt twee toptargets'

Olivier Renard laat er geen gras over groeien, want met Nathan-Dylan Saliba staat RSC Anderlecht op ...

503
503
Standard verrast vriend & vijand met oude bekende Wilmots

Nadat het eerder al huurlingen Dennis Eckert Ayense en Ilay Camara langer had vastgelegd maakte ...

215
215
Trainerskerkhof in JPL: volgend slachtoffer bekend

Wanneer de bal binnenkort weer aan het rollen gaat zal er bij tal van ploegen een andere coach op de ...

145
145
Witte rook: OH Leuven kondigt nieuwe hoofdcoach aan

Binnen ruim een maand gaat het nieuwe seizoen alweer van start. Bij heel wat ploegen zal er dan een ...

132
132
Standard maakt (eindelijk) volgende aanwinst bekend

Standard maakte vandaag zijn nieuwe coach bekend, dat werd Mircea Rednic. De club trakteerde zijn ...

190
190
STVV begint aan nieuwe seizoen: "Of we bij de club blijven?"

STVV is vandaag officieel begonnen aan het seizoen 2025-2026. De Truienaars gaan voor een rustig ...

98
98
Competitieformat goedgekeurd, duidelijkheid over Jong Genk

Het is dan toch eindelijk prijs: het competitieformat is vandaag goedgekeurd. Maandag heeft de Hoge ...

565
565
Hoe OHL Oscar Garcia dan toch gelijk moest geven

Oud-Heverlee Leuven ontsloeg afgelopen seizoen Oscar Garcia en nadien nam Chris Coleman nam over. ...

196
196
Waarom Ajax niet meteen zal aankloppen bij Anderlecht

De geruchten omtrent tal van transfers zijn niet meer bij te houden. Er zit héél veel ...

416
416
Patro verrast en gaat shoppen bij Feyenoord

Patro Eisden is heel erg actief op de transfermarkt. De Nederlandse tweedeklasser heeft vandaag een ...

70
70

Meer sportnieuws