Oulare versiert verrassende Belgische transfer

343 stemmen
Oulare versiert verrassende Belgische transfer

RWDM keert volgend seizoen terug in de Challenger Pro League, maar dat zal het zonder Obbi Oulare doen. De spits werd het voorbije anderhalf jaar opnieuw afgeremd door blessures en kwam daardoor amper aan de bak in Molenbeek. Het hoeft niet te verbazen dat zijn uitleenbeurt niet verlengd wordt, maar Oulare heeft al onderdak gevonden bij een andere Belgische club.


De intussen 27-jarige zoon van Souleymane Oulare werd donderdag voorgesteld bij Lierse. De Pallieters nemen hem definitief over van de Engelse derdeklasser Barnsley, waar Oulare nog een contract voor één seizoen had. Op het Lisp zette hij zijn handtekening onder een overeenkomst tot 2025. De club hoopt dat Oulare eindelijk zijn talent kan waarmaken.

Toen Oulare in 2014 als tiener debuteerde bij Club Brugge, leek hem immers een grote toekomst te wachten. Een broos gestel en enkele foute transferkeuzes zorgden er echter voor dat hij de verwachtingen nooit kon inlossen. Club verkocht hem in 2015 voor 7,5 miljoen euro aan Watford, maar daarna ging het bergaf. De voorbije jaren passeerde Oulare bij Zulte Waregem, Willem II, Antwerp en Standard, dat hem in de zomer van 2021 doorsluisde naar Barnsley. Dat verhuurde Oulare het voorbije anderhalf jaar aan RWDM, maar daar kwam hij door blessures amper zes keer in actie.

Lierse gaat helemaal los

Bij Lierse zijn ze intussen aan een heus transferoffensief bezig, want Oulare is al de zesde aanwinst voor volgend seizoen. De voorbije weken zetten ook Maksim Kireev (ex-Anderlecht), Eric Ocansey (KV Kortrijk), Emmanuel Da Costa (Virton), Glenn Claes (RWDM) en Bas Wouters (Westerlo) al hun handtekening bij de nummer vijf uit de Challenger Pro League.


Zal Oulare eindelijk weer zijn niveau terugvinden?

Meest recent

Straf nieuws voor Rode Duivels: verlenging tot 2034

De Rode Duivels hopen op dit WK hoge ogen te gooien, maar met een gelijkspel tegen Egypte namen ze ...

1
1
Rode Duivels krijgen belangrijk nieuws over rentree Debast

De Rode Duivels stomen zich volop klaar voor hun tweede wedstrijd op dit WK, waarin ze zondag de ...

25
25
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

18
18
'Club Brugge ziet belangrijk dossier plots kantelen'

Het is voorlopig nog wachten tot de zomermercato van Club Brugge echt losbarst. Achter de schermen ...

84
84
Politie grijpt in na aanhoudende protesten tegen Coucke

Bij Anderlecht werd er in de voorbije maanden nog maar eens tabula rasa gemaakt, want in ...

79
79
Club Brugge wil stunten met transfer van 15 miljoen

Club Brugge meent het serieus op de transfermarkt. Blauw-zwart kijkt naar een transfer die richting ...

412
412
'Garcia krijgt enorme opsteker te horen uit spelersgroep'

Nadat ze in hun openingswedstrijd verrassend niet voorbij Egypte raakten, kunnen de Rode Duivels ...

106
106
Horrorblessure bij Canada, Saliba brengt mooi eerbetoon

Bij Anderlecht zullen ze de twee WK-wedstrijden van vrijdagochtend aandachtig gevolgd hebben. Hun ...

41
41
'Liverpool richt pijlen op Rode Duivel na monsterbod'

Een jaar geleden gaf Liverpool nog 500 miljoen euro uit op de transfermarkt en ook nu staat het weer ...

46
46
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

321
321
'Sibierski heeft eerste aanwinst beet: miljoenendeal rond'

Er worden deze zomer heel wat transfers verwacht bij Anderlecht, maar tot dusver bleef het vrij ...

496
496
Mexico als eerste naar zestiende finales, monsterzege Canada

In de nacht van donderdag op vrijdag kwamen op het WK opnieuw twee gastlanden in actie. In groep A ...

42
42
'Wending Tzolis: waanzinnige vraagprijs laat topclub kansloos'

Dat Christos Tzolis deze zomer zal vertrekken bij Club Brugge lijkt een uitgemaakte zaak. En dus ...

410
410
Kwartfinale binnen bereik? Data voorspellen WK-route Duivels

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

120
120
Zwitserland wint: 20-jarige sensatie sloopt Bosnische muur

Zwitserland heeft niet zonder enige moeite zijn eerste zege van het WK geboekt: 4-1. Tegen ...

50
50
'Club Brugge moet hoofd buigen in pittig transfergevecht'

Club Brugge wist de voorbije seizoenen heel wat jonge talenten voor een prikje te strikken, om ze na ...

237
237
Feest in Oranje-kamp: transfer van 60 miljoen beklonken

Nederland bereidt zich momenteel voor op zijn tweede WK-wedstrijd van aanstaande zaterdag tegen ...

40
40
'Transferbom Liverpool: bod van 100 miljoen op WK-sensatie'

Een aantal nieuwe namen binnen het mondiale voetbal maakte de voorbije dagen al flink indruk op het ...

48
48
Vanaken titularis tegen Iran? Ferrera spreekt duidelijke taal

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

224
224
'Anderlecht drukt door: miljoenenbod op bekend gezicht'

Bij RSC Anderlecht staan vrijdag al de eerste fysieke proeven in aanloop naar volgend seizoen op het ...

633
633
Beveren presenteert hoofdcoach; nieuwe Belgische club Mazzu

In de schaduw van het wereldkampioenschap, beginnen de Belgische profclubs stilaan aan het ...

199
199
'Bayern haalt uit op mercato: medische proeven op WK'

Dat het wereldkampioenschap momenteel wordt afgewerkt aan de andere kant van de Atlatische Oceaan, ...

78
78
Duivel imponeert Nederlanders: "Je schrikt je de pleuris"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

455
455
Feest voor Broos: Tsjechië geeft gedroomde start uit handen

Het Zuid-Afrika van bondscoach Hugo Broos op het WK 2026 een knap punt gepakt tegen Tsjechië. ...

78
78
Drastische ingreep Duivels: Nainggolan wil onverwachte naam

Aanstaande zondag staan de Rode Duivels voor hun tweede WK-wedstrijd tegen Iran. Na de mindere ...

241
241

Meer sportnieuws