Oulare versiert verrassende Belgische transfer

door
Oulare versiert verrassende Belgische transfer

RWDM keert volgend seizoen terug in de Challenger Pro League, maar dat zal het zonder Obbi Oulare doen. De spits werd het voorbije anderhalf jaar opnieuw afgeremd door blessures en kwam daardoor amper aan de bak in Molenbeek. Het hoeft niet te verbazen dat zijn uitleenbeurt niet verlengd wordt, maar Oulare heeft al onderdak gevonden bij een andere Belgische club.


De intussen 27-jarige zoon van Souleymane Oulare werd donderdag voorgesteld bij Lierse. De Pallieters nemen hem definitief over van de Engelse derdeklasser Barnsley, waar Oulare nog een contract voor één seizoen had. Op het Lisp zette hij zijn handtekening onder een overeenkomst tot 2025. De club hoopt dat Oulare eindelijk zijn talent kan waarmaken.

Toen Oulare in 2014 als tiener debuteerde bij Club Brugge, leek hem immers een grote toekomst te wachten. Een broos gestel en enkele foute transferkeuzes zorgden er echter voor dat hij de verwachtingen nooit kon inlossen. Club verkocht hem in 2015 voor 7,5 miljoen euro aan Watford, maar daarna ging het bergaf. De voorbije jaren passeerde Oulare bij Zulte Waregem, Willem II, Antwerp en Standard, dat hem in de zomer van 2021 doorsluisde naar Barnsley. Dat verhuurde Oulare het voorbije anderhalf jaar aan RWDM, maar daar kwam hij door blessures amper zes keer in actie.

Lierse gaat helemaal los

Bij Lierse zijn ze intussen aan een heus transferoffensief bezig, want Oulare is al de zesde aanwinst voor volgend seizoen. De voorbije weken zetten ook Maksim Kireev (ex-Anderlecht), Eric Ocansey (KV Kortrijk), Emmanuel Da Costa (Virton), Glenn Claes (RWDM) en Bas Wouters (Westerlo) al hun handtekening bij de nummer vijf uit de Challenger Pro League.


Zal Oulare eindelijk weer zijn niveau terugvinden?

Meest recent

Vandenbempt maakt Burgess compleet met de grond gelijk

Union SG heeft al heel veel lof gekregen de afgelopen jaren, maar nu staan ze in het oog van de ...

36
36
Na vernedering Antwerp: Oosting komt met vreemde reactie

Royal Antwerp FC is afgezakt tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Pijnlijk. Tegen ...

38
38
Hugo Vetlesen onder de indruk: “Hij stuurt ons”

Hugo Vetlesen is weer een vaste waarde bij Club Brugge. De Noor was met Club oppermachtig in het ...

128
128
'Anderlecht incasseert nieuwe klap: sterkhouder valt weg'

Bij RSC Anderlecht blijven ze ook dit jaar toch te veel blessures hebben. En dat in een seizoen ...

125
125
Bekerfinale Anderlecht - Union SG dan toch op televisie

RSC Anderlecht en Union SG spelen volgende week donderdag de bekerfinale. De Brusselse finale leek ...

105
105
Leko verrast: “Na ons de beste van België”

Club Brugge is bezig aan ijzersterke Play-Offs. Blauw-Zwart won bijzonder makkelijk met 1-3 van een ...

160
160
Keepersellende bij Club: onheilspellende update Leko

De keeperspositie bij Club Brugge lijkt dit seizoen wel vervloekt. Zondag viel Nordin Jackers ...

144
144
Union bestolen? Oud-refs unaniem na rode kaart Mac Allister

Union SG heeft een behoorlijk dramatisch weekend achter de rug. De titelverdediger verspeelde ...

628
628
Eerste United-blunder Lammens: opvallende reactie Roy Keane

Manchester United boekte zondagavond een prestigezege tegen rivaal Liverpool FC: 3-2. Daarbij mocht ...

180
180
Nieuwe optater Gent: "Iedereen in de kleedkamer ..."

AA Gent blijft na zes speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning in de Champions' Play-Offs. De ...

142
142
'Maat is vol bij KRC Genk: misnoegd bestuur grijpt in'

In de Europe Play-Offs is KRC Genk uiterst tegenvallend aan de terugronde begonnen. De Limburgers ...

736
736
Spectaculaire wending: Belgisch voetbal terug op televisie!

De soap rond de beeldrechten in het Belgische voetbal is een nieuwe wending rijker. Vanaf volgend ...

415
415
'Lukaku flirt met schaamteloze transferbom'

Lukaku duikt opnieuw op in een transferdossier dat Italië doet daveren. Na een moeilijk seizoen ...

144
144
Titelstrijd in beslissende plooi? Analisten doen uitspraak

Nog vier speeldagen te gaan en de Champions' Play-Offs en de titelstrijd is een volledig nieuwe ...

247
247
Hoogspanning Union: oorzaak gekend voor uithaal Burgess

Christian Burgess heeft afgelopen weekend heel wat stof doen opwaaien. Na de nederlaag op STVV pakte ...

810
810
Club onverzadigbaar: Vanaken streng voor Tzolis

Bij Club Brugge maakten ze de voorbije maanden er geen geheim van dat de titel een absolute must is. ...

357
357
Taravel verdedigt ongelukkige debutant bij Anderlecht

Voor Anderlecht is de klassieker tegen Club Brugge een nieuwe ontgoocheling geworden. Het moest ...

226
226
Real stelt titelfeestje van Barça nog even uit

In Spanje wordt de kampioen dit weekend nog niet gekroond. Dat had wel gekund, want FC Barcelona ...

65
65
Inter laat geen steek vallen en pakt 21ste Scudetto

In Italië is de titelstrijd zondagavond helemaal beslist. Inter had de champagne al een tijdje ...

37
37
Leko ziet één minpunt bij Club: "Ik was héél boos"

Na 36 speeldagen is Club Brugge voor de eerste keer dit seizoen leider in de Jupiler Pro League. Het ...

261
261
Toch nog redding? Spurs knokt zich naar veilige plaats

Tottenham Hotspur gaat mogelijk het rampscenario toch nog vermijden. De topclub moest de voorbije ...

96
96
Kranten pakken Anderlecht-schlemiel keihard aan

Anderlecht is zondagavond tegen zijn derde nederlaag op rij aangelopen. Na de verliespartijen tegen ...

575
575
Tzolis slaat terug na kritiek: "Er werden dingen gezegd..."

Club Brugge zou zondag de titelstrijd weleens naar zich toe getrokken te kunnen hebben. Het neemt op ...

207
207
Kana en Hazard zien ondanks kansloze nederlaag lichtpunt

Anderlecht is er zondag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen tegen Club Brugge. Het ging met ...

201
201
Zege van de hoop? Strijdend Dender legt Wolven over de knie

Het is een zege voor de statistieken, maar Dender heeft toch wat vertrouwen getankt vanavond. De ...

43
43

Meer sportnieuws