Oulare versiert verrassende Belgische transfer

door
Oulare versiert verrassende Belgische transfer

RWDM keert volgend seizoen terug in de Challenger Pro League, maar dat zal het zonder Obbi Oulare doen. De spits werd het voorbije anderhalf jaar opnieuw afgeremd door blessures en kwam daardoor amper aan de bak in Molenbeek. Het hoeft niet te verbazen dat zijn uitleenbeurt niet verlengd wordt, maar Oulare heeft al onderdak gevonden bij een andere Belgische club.


De intussen 27-jarige zoon van Souleymane Oulare werd donderdag voorgesteld bij Lierse. De Pallieters nemen hem definitief over van de Engelse derdeklasser Barnsley, waar Oulare nog een contract voor één seizoen had. Op het Lisp zette hij zijn handtekening onder een overeenkomst tot 2025. De club hoopt dat Oulare eindelijk zijn talent kan waarmaken.

Toen Oulare in 2014 als tiener debuteerde bij Club Brugge, leek hem immers een grote toekomst te wachten. Een broos gestel en enkele foute transferkeuzes zorgden er echter voor dat hij de verwachtingen nooit kon inlossen. Club verkocht hem in 2015 voor 7,5 miljoen euro aan Watford, maar daarna ging het bergaf. De voorbije jaren passeerde Oulare bij Zulte Waregem, Willem II, Antwerp en Standard, dat hem in de zomer van 2021 doorsluisde naar Barnsley. Dat verhuurde Oulare het voorbije anderhalf jaar aan RWDM, maar daar kwam hij door blessures amper zes keer in actie.

Lierse gaat helemaal los

Bij Lierse zijn ze intussen aan een heus transferoffensief bezig, want Oulare is al de zesde aanwinst voor volgend seizoen. De voorbije weken zetten ook Maksim Kireev (ex-Anderlecht), Eric Ocansey (KV Kortrijk), Emmanuel Da Costa (Virton), Glenn Claes (RWDM) en Bas Wouters (Westerlo) al hun handtekening bij de nummer vijf uit de Challenger Pro League.


Zal Oulare eindelijk weer zijn niveau terugvinden?

Meest recent

Radja voor rechtbank: Nainggolan weet waar hij aan toe is

Rond Radja Nainggolan is het maar zelden stil, ook omdat de ex-Rode Duivel zelden verlegen zit om ...

2
2
Nieuwe coach Cercle eerlijk: "Daarvoor extra tijd nodig"

De Jupiler Pro League wordt dit weekend na een korte break weer op gang getrapt en dat gebeurt ook ...

3
3
Club of Union? Vrancken duidt zijn kampioen aan

Nu het interlandvoetbal weer voorbij is, staat de start van de play-offs in de Jupiler Pro League ...

99
99
Bommetje barst bij Chelsea: sterkhouder uit selectie gezet

Ook in Engeland wordt er dit weekend weer gevoetbald nu de interlandbreak erop zit. Daar zit er bij ...

21
21
Straf: onbekende Belg legt Modric vuur aan de schenen

De Serie A krijgt in ons land doorgaans toch wat minder aandacht dan pakweg de Premier League en dat ...

15
15
TRANSFERUURTJE: 'Club grijpt naast Duivels, Barça gaat los'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

103
103
Rode Duivels wereldkampioen? OPTA is onheilspellend

Alle deelnemers van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn bekend. De Rode ...

57
57
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

152
152
Vermant is de pineut: Vanhaezebrouck snoeihard voor Tresoldi

Nicolo Tresoldi zit in bloedvorm. De aanvaller scoort bij Club Brugge het ene doelpunt na het ...

115
115
Nicky Hayen slaat op tafel bij KRC Genk en grijpt in

KRC Genk kende een teleurstellend seizoenseinde. De Limburgers hadden uiteindelijk alles in eigen ...

219
219
Boussoufa mengt zich in racismedebat: “Club Brugge-fans...”

Afgelopen interlandperiode was er weer een moment dat heel wat stof deed opwaaien. Tijdens Spanje ...

262
262
'Antwerp zet Gyrano Kerk buiten kern door bizarre reden'

Royal Antwerp FC neemt het vanavond op tegen KRC Genk in Play-Off 2. Joseph Oosting en The Great Old ...

206
206
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

98
98
Karetsas krijgt advies: "Hij moet vertrekken"

KRC Genk moet dit seizoen vrede nemen met de Europe Play-Off. Dat betekent dat we een parel als ...

133
133
Degradatiestrijd al beslist? "Duimen voor mirakel"

Dit weekend beginnen de play-offs in de Jupiler Pro League. Daarin moet nog veel beslist worden, al ...

94
94
Lichtpunt bij Genk: "Mijn beste jaar ooit"

Het is voor KRC Genk al een woelig seizoen geweest. Het zette in december Thorsten Fink op straat, ...

125
125
JPL-revelatie brengt Anderlecht en co transferboodschap

De play-offs moeten in de komende weken het Belgische voetbalseizoen nog helemaal gaan beslissen, ...

112
112
Raes tipt Antwerp om concurrent kaal te plukken

Antwerp hoopt om in de Europe Play-Off nog iets van zijn seizoen te kunnen maken. De Great Old kan ...

160
160
Union bibbert: smaakmaker sluit vertrek niet uit

Nadat het vorig seizoen al de titel veroverde, kan Union dit seizoen zowaar nog beter doen. Het ...

49
49
'Anderlecht neemt alweer afscheid van doelman'

Bij Anderlecht lijkt de zomermercato stilaan vorm te krijgen. Die zal in eerste instantie gepaard ...

183
183
'Genk hakt keepersknoop door voor play-offs'

KRC Genk trapt om 20u45 de play-offs op gang met een trip naar de Bosuil. Daar kunnen de Limburgers ...

262
262
‘Mignolet weg na clash: Verhaeghe dreef hem buiten'

Bart Verhaeghe zette Simon Mignolet bij zijn afscheid op een voetstuk, maar achter die mooie woorden ...

556
556
'Anderlecht baalt keihard na transferupdate De Cat'

Voor de eerste keer in bijna anderhalf jaar had Anderlecht in de voorbije week nog eens een Rode ...

498
498
'Nieuwe klap Antwerp: 4 sterkhouders gratis weg'

Antwerp opent zijn play-offs vrijdagavond op de Bosuil tegen Genk. Die kraker wordt niet afgewerkt ...

377
377
‘Vertrek Lukaku krijgt vorm: eerste club meldt zich‘

Het wordt nog altijd afwachten hoe het conflict tussen Napoli en Romelu Lukaku opgelost zal worden. ...

360
360

Meer sportnieuws