Bizarre stalkingzaak rond 3 Chelsea-spelers houdt Engeland in de ban

door
Bizarre stalkingzaak rond 3 Chelsea-spelers houdt Engeland in de ban

Het is voor Chelsea een seizoen geworden om snel te vergeten. Ondanks honderden miljoenen aan nieuwe spelers sluiten de Blues het seizoen in het beste geval af op de elfde plaats in de Premier League. Nu valt de naam van de club ook in een bizarre zaak. Drie spelers van Chelsea blijken immers het slachtoffer geworden te zijn van stalking.


Evening Standard beschrijft hoe model en influencer Orla Sloan (21) in november 2020 uitgenodigd op een feestje in het huis van linksachter Ben Chilwell. Daar leerde ze ook Mason Mount kennen en de twee doken de koffer in. Daarna hielden ze nog zes maanden contact, maar Mount besloot dat te verbreken. Daarop ging Sloan, die zichzelf 'Devil Baby' noemt, echter helemaal los.

Ze bombardeerde de Engelse international met berichten en maakte maar liefst 21 keer een nieuw telefoonnummer aan, om te omzeilen dat Mount haar geblokkeerd had. Ook Chilwell werd door haar geviseerd, waarbij ze op Instagram (valse) collages postte van hem met andere vrouwen. Ook Billy Gilmour, die Chelsea vorige zomer verruilde voor Brighton, kreeg met Sloan te maken. Ze beweerde dat ze zwanger was van de jonge middenvelder, hoewel de twee nooit seks gehad zouden hebben.
Zaak komt voor de rechtbank
De zaak kwam deze week voor de rechtbank. Daar gaf Sloan toe dat ze de drie spelers tussen juni en oktober 2022 lastiggevallen heeft. Mount en Gilmour getuigden ook over de impact die de stalking op hun leven had. Zo vreesde Mount dat de vrouw op een dag zou opduiken op het trainingscentrum van Chelsea, terwijl Gilmour door de stress zelfs paniekaanvallen kreeg en zijn toevlucht moest nemen tot slaappillen. Sloan riskeert nu een gevangenisstraf.


LEES OOK: Liverpool incasseert mokerslag, Chelsea pakt driepunter

Denk je dat dit soort zaken voetballers vaker overkomt?

Meest recent

Degryse lyrisch over Bruggeling: "Een grote legende"

Club Brugge heeft de crisis voor even weten weg te slaan. Ze wonnen met 1-4 van Kairat Almaty. ...

68
68
Westerlo laat alweer een smaakmaker vertrekken

Onze redactie kondigde het weken geleden al aan en het is nu ook officieel: Griffin Yow verlaat KVC ...

11
11
Tielemans openhartig over terugkeer naar Anderlecht

Youri Tielemans is bezig aan een zeer sterk seizoen bij Aston Villa. De Rode Duivel is 28 jaar en ...

97
97
Vanaken en Vermant schrijven geschiedenis bij Club Brugge

Club Brugge heeft de rug weten te rechten in de Champions League. Ze wonnen met 1-4 van een ...

86
86
Straf statement Club in Kazachstan: CL-droom springlevend

Club Brugge hield in de late namiddag zijn Europese droom levend in het verre Kazachstan. In Astana ...

144
144
SK Beveren verrast met voormalig toptalent Anderlecht

SK Beveren zet alles op alles om volgend seizoen in de Jupiler Pro League te spelen. De Waaslanders ...

84
84
'KRC Genk schakelt door: twee toptransfers hangende'

Er staat nog wat te gebeuren bij KRC Genk. De club gaat volgens Sasha Tavolieri mogelijk nog twee ...

196
196
Renard slaat toe: Anderlecht verrast met twee deals

RSC Anderlecht voert een keeperswissel door. Mads Kikkenborg trekt naar Molde, Justin Heekeren komt ...

349
349
Club op rozen in Kazachstan, fans delen waarschuwing uit

Club Brugge begon om 16u30 aan zijn Champions League-wedstrijd in Kazachstan tegen Kairat Almaty. De ...

114
114
Beerschot slaat toe met zeer stevige transfer

Beerschot wil komend seizoen dolgraag terug in de Jupiler Pro League spelen. De Kielse Ratten konden ...

64
64
Vrancken jubelt: STVV verwelkomt extra wapen

STVV is bezig aan een droomseizoen. De Kanaries staan zeer knap tweede in de Jupiler Pro League. ...

46
46
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 22 bekend

Afgelopen weekend deed de Belgische arbitrage alweer heel wat stof opwaaien. Intussen maakte de ...

55
55
Anderlecht krijgt belangrijke update uit ziekenboeg

Besnik Hasi zit met de handen in het haar, want net zoals vorig seizoen wordt RSC Anderlecht ook nu ...

201
201
'Verhaeghe broedt op stunt: Rode Duivel naar Club Brugge?'

Club Brugge neemt het in Astana zo dadelijk op tegen Kairat Almaty. Onder de lat rekent Ivan Leko ...

1202
1202
Coosemans op ramkoers met Anderlecht: fans afgemaakt

Colin Coosemans werkte zich op tot eerste doelman én aanvoerder van RSC Anderlecht. De ...

256
256
Leko hakt Club-knopen door: D-Day in Kazachstan

Club Brugge zit in een desastreuze periode. Blauw-Zwart verloor in de beker en kreeg een ommekeer ...

130
130
Standard hoort hard verdict Nielsen: Euvrard in zak en as

Standard Luik hield afgelopen speeldag even de adem in. Casper Nielsen smakte tegen de grond en ...

140
140
Nainggolan open over toekomst: pensioen nakend?

Radja Nainggolan maakt in de herfst van zijn carrière nog een spraakmakende transfer. De ...

43
43
Club in de problemen tegen Kairat? “Ontluisterend”

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Kairat Almaty in het verre Kazachstan. De ...

233
233
Beerschot haalt uit op wintermercato: nieuwe spits

Beerschot wil zo snel mogelijk terugkeren op het hoogste niveau. De Mannekes zijn op de ...

125
125
Donderwolk boven Anderlecht: vrees voor belangrijk trio

Anderlecht zit even in de hoek waar de klappen vallen. De ziekenboeg van Besnik Hasi zit overvol en ...

359
359
Club Brugge neemt afscheid: verrassende transfer

Club Brugge zal zich nog roeren op de wintermercato, dat liet Bart Verhaeghe eerder weten. ...

255
255
Anderlecht stelt winterversterking voor: “Imposant”

RSC Anderlecht heeft met Justin Heekeren een winterversterking officieel voorgesteld. Vlak na de ...

430
430
Kogel door de kerk: KAA Gent sluit straffe deal

KAA Gent is actief op de wintermercato. Vooral uitgaand staat er heel wat te bewegen. Met Samuel ...

259
259
‘Situatie Coosemans escaleert: Renard hakt knoop door’

RSC Anderlecht is op de wintermercato bezig om de doelmannenkwestie op te lossen. De afgelopen weken ...

421
421

Meer sportnieuws