'Rode Duivel plots gouden gratis transferopportuniteit'

door
'Rode Duivel plots gouden gratis transferopportuniteit'

Midden juni blazen de Rode Duivels opnieuw verzamelen voor hun tweede en derde kwalificatiewedstrijd voor EURO 2024, waarin ze het opnemen tegen Oostenrijk en Estland. Bondscoach Domenico Tedesco nam in maart alvast een uitstekende start met knappe zeges in Zweden en Duitsland. Daarbij stonden enkele verrassende uitblinkers op.


Zo was er bijvoorbeeld een glansrol weggelegd voor Dodi Lukebakio. De 25-jarige aanvaller kon zich tot dusver maar moeilijk doorzetten bij de nationale ploeg, maar kreeg van Tedesco een basisplaats en bedankte prompt met twee assists in Zweden. Ongetwijfeld zal hij in juni opnieuw kansen krijgen, maar hopelijk zal Lukebakio dan niet té veel met zijn hoofd bij een transfer zitten.

Het staat immers vast dat de ex-speler van Anderlecht en Charleroi in de zomer andere oorden op zal zoeken. Met twaalf goals en vijf assists werkte Lukebakio een uitstekend seizoen af bij Hertha BSC, maar hij kon niet voorkomen dat zijn ploeg uit de Bundesliga degradeert. Bovendien kampt de club met grote financiële problemen en dus zijn ze verplicht om Lukebakio te verkopen.

Lukebakio kan gratis vertrekken

Maar mogelijk vangt Hertha niet eens een transfersom voor Lukebakio. Het Nieuwsblad schrijft dat de club naast een proflicentie dreigt te grijpen, omdat de overname door 777 Partners - dat ook Standard in handen heeft - maar niet afgerond raakt. Zonder licentie zou Hertha degraderen naar het derde niveau en in dat geval zou Lukebakio gratis kunnen vertrekken. In dat geval zal hij na zijn sterke seizoen zonder twijfel grof wild zijn op de transfermarkt.

Moet Lukebakio in juni opnieuw een basisplaats krijgen bij de Rode Duivels?

Meest recent

'Anderlecht draaft verder: volgende verlenging in zicht'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

38
38
'Transferalarm in Brugge: Club weigert miljoenenbod'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Rpahael ...

120
120
Sterk Union houdt stand: Bayern-fans vervloeken één man

In de Champions League stond Union SG voor zijn op papier moeilijkste wedstrijd tot dusver. De ...

59
59
'Transferbommetje bij KVM: steunpilaar hamert op vertrek'

KV Mechelen staat na 21 speeldagen nog steeds op de vijfde plaats en behoudt dus een goede kans op ...

87
87
'Bondscoach pusht Club Brugge naar absolute topaanwinst'

Met de ruime zege op Kairat Almaty heeft Club Brugge de rust voorlopig doen terugkeren, maar extra ...

365
365
UCL: Atlético geplaatst, Club vloekt na goal in 94ste minuut

In de Champions League worden woensdag de resterende wedstrijden van de voorlaatste speeldag van de ...

101
101
Bayern - Union: Kompany toont geen greintje genade

In de Champions League staat landskampioen Union SG woensdag voor een loodzware opdracht. Zo wacht ...

74
74
Mechele toont grote liefde, warm gebaar raakt iedereen

Brandon Mechele blijft zijn status bij Club Brugge maar versterken. In de verre en ijskoude ...

164
164
Anderlecht beeft: clash met topspeler dreigt elk moment

Anderlecht dacht dat één dossier stilaan gesloten was, maar plots hangt er weer ...

362
362
Hayen stuurt Genk-spelers boodschap na nieuwe zeperd

Club Brugge deed dinsdagavond al een uitstekende zaak voor de Belgische coëfficiënt met ...

162
162
'De Busser versiert transfer naar Nederlandse grootmacht'

Tot enkele maanden geleden was Jari De Busser nog onbekend en onbemind, maar tegenwoordig is de ...

57
57
Romano bevestigt: Anderlecht ziet toptalent vertrekken

Anderlecht deed de voorbije dagen uitstekende zaken. Het liet met Mads Kikkenborg en Luis Vazquez ...

242
242
Westerlo heeft opvolger voor Rommens beet

Westerlo kent een bewogen wintermercato, want het zag de voorbije weken al de nodige smaakmakers ...

27
27
Stijn Stijnen doet het weer: zitting van 3 uur(!)

De voorbije jaren stond Stijn Stijnen meer dan eens in het oog van de storm. De knappe resultaten ...

232
232
Anderlecht pakt wéér uit: sterkhouder tekent bij

Het is de voorbije twee weken relatief stil gebleven bij Anderlecht, maar nu is het helemaal onder ...

210
210
'Deal beklonken: Duranville heeft nieuwe club beet'

De voorbije weken was duidelijk geworden dat Julien Duranville zou vertrekken bij Borussia Dortmund. ...

68
68
'Nieuwe Japanse sensatie en oude bekende terug naar JPL'

De winterse transferperiode loopt nog een tiental dagen en daarin zullen ongetwijfeld nog heel wat ...

165
165
'RSCA en AA Gent vallen van hun stoel na horen prijskaartje'

Anderlecht en AA Gent hebben zich deze winter al geroerd op de transfermarkt, zij het bij de ...

494
494
Zulte Waregem en La Louvière kondigen vertrekkers aan

Zulte Waregem en La Louvière zijn achter de schermen bezig met een aantal transfersdeals. ...

80
80
'Anderlecht en Antwerp lonken naar nieuwe parel'

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC worden aan heel veel spelers gelinkt. Dat is logisch in een ...

149
149
'Engels op weg naar absolute stunttransfer'

Arne Engels kreeg geen kansen bij Club Brugge, maar nadien ging het zeer snel voor de middenvelder. ...

102
102
Hoe 'Kompany Ball' heel Europa laat verstommen

Vincent Kompany neemt het met Bayern München vanavond op tegen Union SG. De trainer is bezig ...

122
122
Renard 'on fire': vijfde winterdeal officieel afgerond

Olivier Renard kent een zeer drukke mercato bij RSC Anderlecht. De Brusselaars hebben vandaag ook de ...

382
382
Verhuurde JPL-spelers: één speler blijft indruk maken

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

121
121
Anderlecht doet grote inspanning: transfersom Sikan bekend

Anderlecht beleefde zondag een pijnlijke namiddag in Gent, want het gaf in de slotfase een ...

359
359

Meer sportnieuws