'Tottenham grijpt alweer naast gedroomde nieuwe coach'

92 stemmen
'Tottenham grijpt alweer naast gedroomde nieuwe coach'

Een woelig seizoen dreigt voor Tottenham te eindigen zonder een Europees ticket. Ze moeten op de slotspeeldag immers al rekenen op een misstap van Aston Villa om nog de zevende plaats en bijhorend ticket voor de Conference League te kunnen pakken. Het zou ergens wel passend zijn voor een club die momenteel volledig stuurloos is.


De voorbije maanden moest Spurs immers afscheid nemen van technisch directeur Fabio Paratici, die opstapte nadat hij door de FIFA geschorst werd, en zette het zelf trainer Antonio Conte op straat. De Italiaan werd aanvankelijk vervangen door zijn assistent Cristian Stellini, maar dat werd een flop en hij moest na enkele wedstrijden zelf plaats ruimen voor Ryan Mason. Intussen probeerde de club een nieuwe coach voor volgend seizoen te vinden, maar die zoektocht verloopt rampzalig.

Flirts met onder meer Julian Nagelsmann en Luis Enrique leverden niets op en nu krijgt Tottenham alweer een mokerslag. De voorbije dagen was Arne Slot naar voor gekomen als topkandidaat voor de job, maar de Nederlander kondigde donderdag aan dat hij bij Feyenoord zal blijven. "Ik heb een hoop gehoord over de interesse van andere clubs in mij. Ik ben dankbaar voor de waardering die daaruit spreekt, maar mijn wens is om bij Feyenoord te blijven", tekende VI op.

LEES OOK: ‘Tzolis neemt geen risico’s en hakt knoop door bij Club’

Slot verlengt bij Feyenoord

Wellicht gaat Slot snel zijn contract in Rotterdam verlengen. Het zou een beloning zijn voor twee fraaie seizoenen, nadat Slot in 2021 overkwam van AZ. Vorig seizoen loodste hij Feyenoord naar de finale van de Conference League, waarin AS Roma wel te sterk bleek. Dit seizoen haalde Feyenoord de kwartfinale van de Europa League en veroverde het de titel in de Eredivisie.

Zal Tottenham nog een goede trainer vinden?

Meest recent

Essevee weet gegeerde jeugdinternational te strikken

Zulte Waregem heeft deze zomer al goed geboerd op de transfermarkt. Het wist al 5,5 miljoen euro te ...

1
1
Thorup niet tevreden na pandoering: tijd voor actie

Racing Genk verloor kansloos met 4-0 van AZ. Dat moet toch beter en dat weer de nieuwe coach Jess ...

129
129
Bruno maakt keuze: dure vogel kind van de rekening

RSC Anderlecht geeft om 19u Hammarby partij. Het wordt interessant om te zien wie Vitor Bruno aan de ...

133
133
De Mil geeft transferplannen van AA Gent prijs

AA Gent moet Europees aan de bak, maar trainer Rik De Mil weet ook dat zijn team nog niet klaar is. ...

75
75
Aster Nzeyimana en Lize Feryn delen enorm heuglijk nieuws

Na een lange periode vol hoop, verdriet en opnieuw hoop is het geluk eindelijk compleet. Lize Feryn ...

18
18
'Anderlecht wil ervaren WK-ganger naar Lotto Park halen'

Anderlecht heeft nog nood aan heel wat versterking. Ook achteraan moet er nog een kwaliteitsinjectie ...

290
290
Club Brugge gaat voor straffe stunt: zelfs 12M volstaat niet

Club Brugge heeft een opvallende transfer in het vizier. Eerder lag er al 12 miljoen euro op tafel ...

655
655
‘Leegloop Union SG: miljoenenbod op David’

Union SG gaat deze mercato weer een resem spelers verliezen. Christian Burgess is al naar AA Gent, ...

63
63
Anderlecht deelt gigantisch goed nieuws mee

RSC Anderlecht is een gigantisch grote club in België, maar de laatste jaren draait het ...

405
405
JPL-club mikt hoog: "Grote club worden in België"

Union SG kwam de afgelopen jaren er als extra topclub bij, al moesten AA Gent en Royal Antwerp FC ...

251
251
Plots weelde voor Bruno: wie wint het pleit?

RSC Anderlecht neemt het om 19u op tegen Hammarby. De Brusselaars staan onder stevige druk, want ...

239
239
'Plan B voor Van Bommel: shortlist Rode Duivels lekt uit'

De officiële aankondiging ontbreekt nog, maar alle signalen wijzen erop dat Mark van Bommel ...

321
321
'Klopjacht op Karetsas: De Condé rolt spierballen'

KRC Genk staat niet alleen op het punt om zijn inkomend record te verpulveren, ook op uitgaand vlak ...

211
211
'Bruno schudt elftal door mekaar: frisse wind bij RSCA'

Donderdag staat Vitor Bruno voor zijn vuurdoop als coach van RSC Anderlecht. In de tweede voorronde ...

353
353
'Makelaar bevestigt: Club op zucht van knaltransfer'

Club Brugge vertrok woensdag op zomerstage naar Rennes. Voorlopig stapten er met Yann Sommer, ...

562
562
Peter Vandenbempt laat tranen rollen: "Het laatste woord..."

Na een maand vol voetbal, duizenden kilometers en 104 wedstrijden is ook voor Peter Vandenbempt het ...

408
408
De Mil onthult één dilemma: "Moeten creatief zijn"

AA Gent moet meteen vol aan de bak in zijn eerste officiële opdracht van het nieuwe seizoen. ...

64
64
Eerst pak slaag, dan transferdeal voor Genk?

KRC Genk is dezer dagen zeer druk in de weer. Niet alleen met de voorbereiding op het nieuwe ...

817
817
Vitor Bruno zet Anderlecht op scherp voor debuut

Donderdagavond begint het seizoen van Anderlecht officieel. In de tweede voorronde van de Europa ...

382
382
Westerlo pakt uit met eenmalige Rode Duivel

Bij Westerlo zagen ze deze zomer al een pak sterkhouders vertrekken. 't Kuipje liep vrijwel helemaal ...

60
60
'Straffe transfer op komst voor De Keersmaecker'

In eigen land kon Brian De Keersmaecker niet doorbreken, maar in het buitenland is de middenvelder ...

56
56
Unieke kans voor Antwerp: oude bekende plots vrij

Voor Antwerp blijft het een zeer moeizame transferzomer. De club werd wekenlang gegijzeld door de ...

594
594
Napoli draait volledig: De Bruyne krijgt pijnlijke klap

Napoli leek Kevin De Bruyne nog te willen behouden. Vier dagen later wordt zijn naam plots op de ...

543
543
Van Bommel de juiste keuze? Dit vindt Van der Elst

Met een kwartfinale deden de Rode Duivels op het WK wat er van hen verwacht werd. Desondanks ...

329
329
De Mil keihard: kwartet én aanwinst niet op Europese lijst

Voor twee Belgische clubs begint het nieuwe seizoen deze week al. Naast Anderlecht moet ook AA Gent ...

172
172

Meer sportnieuws