'Tottenham grijpt alweer naast gedroomde nieuwe coach'

door
'Tottenham grijpt alweer naast gedroomde nieuwe coach'

Een woelig seizoen dreigt voor Tottenham te eindigen zonder een Europees ticket. Ze moeten op de slotspeeldag immers al rekenen op een misstap van Aston Villa om nog de zevende plaats en bijhorend ticket voor de Conference League te kunnen pakken. Het zou ergens wel passend zijn voor een club die momenteel volledig stuurloos is.


De voorbije maanden moest Spurs immers afscheid nemen van technisch directeur Fabio Paratici, die opstapte nadat hij door de FIFA geschorst werd, en zette het zelf trainer Antonio Conte op straat. De Italiaan werd aanvankelijk vervangen door zijn assistent Cristian Stellini, maar dat werd een flop en hij moest na enkele wedstrijden zelf plaats ruimen voor Ryan Mason. Intussen probeerde de club een nieuwe coach voor volgend seizoen te vinden, maar die zoektocht verloopt rampzalig.

Flirts met onder meer Julian Nagelsmann en Luis Enrique leverden niets op en nu krijgt Tottenham alweer een mokerslag. De voorbije dagen was Arne Slot naar voor gekomen als topkandidaat voor de job, maar de Nederlander kondigde donderdag aan dat hij bij Feyenoord zal blijven. "Ik heb een hoop gehoord over de interesse van andere clubs in mij. Ik ben dankbaar voor de waardering die daaruit spreekt, maar mijn wens is om bij Feyenoord te blijven", tekende VI op.

LEES OOK: Club is Stankovic wellicht kwijt: "Trekt onze aandacht"

Slot verlengt bij Feyenoord

Wellicht gaat Slot snel zijn contract in Rotterdam verlengen. Het zou een beloning zijn voor twee fraaie seizoenen, nadat Slot in 2021 overkwam van AZ. Vorig seizoen loodste hij Feyenoord naar de finale van de Conference League, waarin AS Roma wel te sterk bleek. Dit seizoen haalde Feyenoord de kwartfinale van de Europa League en veroverde het de titel in de Eredivisie.

Zal Tottenham nog een goede trainer vinden?

Meest recent

Penaltyfase Genk-Club tóch correct? "Meen je dat nou?!"

De eerste affiche van de kerstspeeldag in de Jupiler Pro League, was meteen ook de meest ...

11
11
'Real lanceert enorme transferbom met Vinicius-miljoen'

Real Madrid hervat komend weekend zijn seizoen met een competitieduel tegen Real Betis. Ondertussen ...

32
32
'Club Brugge machteloos: nieuwe chouchou meteen weer weg'

Club Brugge haalde tijdens de zomermercato weer verschillende verse krachten in huis en een aantal ...

197
197
Patrick Goots voorspelt: droomscenario Antwerp in 2026?

Antwerp FC heeft zijn laatste wedstrijd van 2026 al winnend afgesloten en haalde dankzij een ...

131
131
'Vuurwerk op wintermercato: eerste toptransfer vóór 1 januari'

Na een ietwat aarzelende start van het seizoen, is Manchester City de voorbije weken weer helemaal ...

227
227
Kerstdrama Samoise: Gent maakt loodzwaar verdict bekend

De kerstspeeldag in de Jupiler Pro League is uitgedraaide op een waar drama voor Matisse Samoise. ...

143
143
Anderlecht-'fans' over de schreef: boeman doet boekje open

RSC Anderlecht heeft niet bepaald een goed gevoel overgehouden aan de kerstspeeldag. De Brusselaars ...

469
469
TRANSFERUURTJE: 'Eerste vertrekker Club, Kompany-magie in München'

De wintermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

303
303
Hommeles bij Union SG: “Hallucinant en onrealistisch”

Union SG sluit 2025 af als de leider van de Jupiler Pro League. De Brusselse club werd vorig seizoen ...

168
168
Lammens op handen gedragen: ook Schmeichel verrast

Senne Lammens heeft zijn transfer van Royal Antwerp FC naar Manchester United goed verteerd. De ...

290
290
Tom Waes gebroken: schaamte, schuld en publieke afrekening

Het leven van Antwerp-fan Tom Waes was het afgelopen jaar een fysieke en emotionele rollercoaster. ...

104
104
‘Jackpot rinkelt: strijd om Union-sterkhouder barst los’

Union SG sloot de afgelopen jaren heel wat straffe deals en een volgende is alvast op komst. Nu de ...

112
112
Degryse schrikt van grote revelatie in JPL: “Bizar!”

Het jaar 2025 zit er bijna op en Marc Degryse maakte de balans op tegenover Het Laatste Nieuws. Voor ...

282
282
De Mil brengt update over zware blessure Samoise

KAA Gent won met 2-0 van Westerlo, maar het uitvallen van Matisse Samoise was een domper op de ...

267
267
AA Gent ziet eindelijk het licht: "Na lang wachten..."

AA Gent sloot een slecht 2025 alsnog af met een zege tegen KVC Westerlo. In 2026 zullen de Buffalo's ...

99
99
‘Koude douche Vormer: Club Brugge-comeback valt in duigen’

Ruud Vormer heeft zijn leven mooi opgebouwd in Knokke: gezin dichtbij, zonen in de jeugd en zelf ...

632
632
Slaan Belgische topclubs weldra toe bij OH Leuven?

In 2026 zullen er in België weer heel wat transfers afgerond worden. Zo is Tobe Leysen een ...

260
260
Vrancken weet niet wat hij ziet: "Magnifique!"

STVV is ongetwijfeld dé revelatie van dit seizoen. De Truienaars staan bijzonder knap derde ...

116
116
Marc Coucke verrast met groot geheim: "Pure leugens!"

Marc Coucke kende weer razend drukke maanden. De ondernemer was uiteraard betrokken bij zijn talloze ...

220
220
Euvrard laat Standard-fans nu al watertanden

Standard sloot 2025 af met een thuisnederlaag tegen STVV. De Rouches staan wel nog zesde in de ...

274
274
‘Anderlecht blaast mercato op met eerste winterknaller'

Anderlecht-fans smeken om een stevige versterking in de wintermercato, maar Paars-Wit kan zich geen ...

422
422
Degryse sneert naar bestuur Anderlecht en Club Brugge

Het niveau van de topclubs in de Jupiler Pro League ligt dit seizoen niet hoog. Weinig goed voetbal, ...

635
635
Stevige uithaal van Oosting richting team

Royal Antwerp FC won met 2-1 van Zulte Waregem. Dat was een zeer gevleide overwinning. Trainer ...

285
285
''Droomdeal' tussen Anderlecht en Manchester United'

Bij RSC Anderlecht wisten ze de afgelopen jaren heel wat spelers richting topcompetities te loodsen. ...

603
603
'Jupiler Pro League-clubs lonken naar Neerpede-product'

De wintermercato loert om de hoek. De Belgische ploegen gaan op zoek naar opportuniteiten. ...

116
116

Meer sportnieuws