'Tottenham grijpt alweer naast gedroomde nieuwe coach'

door
'Tottenham grijpt alweer naast gedroomde nieuwe coach'

Een woelig seizoen dreigt voor Tottenham te eindigen zonder een Europees ticket. Ze moeten op de slotspeeldag immers al rekenen op een misstap van Aston Villa om nog de zevende plaats en bijhorend ticket voor de Conference League te kunnen pakken. Het zou ergens wel passend zijn voor een club die momenteel volledig stuurloos is.


De voorbije maanden moest Spurs immers afscheid nemen van technisch directeur Fabio Paratici, die opstapte nadat hij door de FIFA geschorst werd, en zette het zelf trainer Antonio Conte op straat. De Italiaan werd aanvankelijk vervangen door zijn assistent Cristian Stellini, maar dat werd een flop en hij moest na enkele wedstrijden zelf plaats ruimen voor Ryan Mason. Intussen probeerde de club een nieuwe coach voor volgend seizoen te vinden, maar die zoektocht verloopt rampzalig.

Flirts met onder meer Julian Nagelsmann en Luis Enrique leverden niets op en nu krijgt Tottenham alweer een mokerslag. De voorbije dagen was Arne Slot naar voor gekomen als topkandidaat voor de job, maar de Nederlander kondigde donderdag aan dat hij bij Feyenoord zal blijven. "Ik heb een hoop gehoord over de interesse van andere clubs in mij. Ik ben dankbaar voor de waardering die daaruit spreekt, maar mijn wens is om bij Feyenoord te blijven", tekende VI op.

LEES OOK: Hoeneß komt met héél straf verhaal over Kompany

Slot verlengt bij Feyenoord

Wellicht gaat Slot snel zijn contract in Rotterdam verlengen. Het zou een beloning zijn voor twee fraaie seizoenen, nadat Slot in 2021 overkwam van AZ. Vorig seizoen loodste hij Feyenoord naar de finale van de Conference League, waarin AS Roma wel te sterk bleek. Dit seizoen haalde Feyenoord de kwartfinale van de Europa League en veroverde het de titel in de Eredivisie.

Zal Tottenham nog een goede trainer vinden?

Meest recent

Drama voor Leicester voltrekt zich, Chelsea verliest weer

Ook in Engeland werd er dinsdagavond gevoetbald. In de Premier League leed Chelsea opnieuw een ...

6
6
Genk houdt net koppositie vast, averij voor Standard

De Europe Play-Off blijft razend spannend. Leider Genk liet dinsdag immers opnieuw punten liggen en ...

44
44
'Lazio pleziert Sarri met komst Rode Duivel'

Enkele jaren geleden stond Maurizio Sarri nog te boek als één van de beste coaches van ...

0
0
'Anderlecht moet vrezen: droomtransfer gekaapt'

Ondanks dat er de komende weken nog heel veel op het spel staat voor Anderlecht en de zoektocht naar ...

52
52
"Club Brugge? Interesseert me op dit moment niet"

Voor Club Brugge zijn het ontgoochelende dagen geweest. Het zag de titel mogelijk definitief ...

74
74
De Mil komt met update over verguisde Kanga

AA Gent kon in deze play-offs nog niet winnen, met tot dusver een schamele twee op negen tegen KV ...

53
53
Vanderbiest verklapt aanpak: "Als je dat doet tegen Club..."

KV Mechelen pakte voorlopig één punt in de Play-Offs. Tegen Union SG en RSC Anderlecht ...

61
61
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen-speler maakt wéér indruk

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

60
60
Club Brugge gaat ver met waanzinnige eis rond Tresoldi

Club Brugge voelt dat er iets beweegt rond Nicolò Tresoldi, en dat vertaalt zich meteen in ...

334
334
Anderlecht loopt stevige transferkater op

RSC Anderlecht wordt stilaan aan de nodige spelers gelinkt. Dat is uiteraard logisch, aangezien de ...

79
79
Charaï zwaar onder de indruk van topper KRC Genk

Bij KRC Genk hebben ze héél wat leuke voetballers rondlopen. Een aantal van hen gaan ...

44
44
Taravel maakt keuze: vervanger voor Hazard

Bij RSC Anderlecht staan ze voor een keuze. Thorgan Hazard zal wellicht niet én tegen STVV ...

167
167
'Drukke zomer Anderlecht: eerste toptarget lekt uit'

Ongeacht de verdere afloop van dit seizoen gaat RSC Anderlecht nadien alweer een drukke zomer ...

211
211
Club onder druk: BV komt met onheilspellend bericht

Club Brugge incasseerde afgelopen weekend een mokerslag van jewelste. Tegen rivaal Union ging het ...

272
272
'Overmars houdt adem in: goudhaantjes weg bij Antwerp?'

De nul is van het bord. Na de nederlagen tegen Genk en Charleroi knoopte Antwerp tegen OHL eindelijk ...

142
142
Leko hakt knopen door: duo buitenspel bij Club Brugge

Club Brugge hoopt de nederlaag tegen Union woensdag in eigen huis meteen weer door te spoelen tegen ...

192
192
'Anderlecht kan cashen: Goto richting topcompetitie'

Adriano Bertaccini en Mihajlo Cvetkovic vonden de voorbije weken hun neus voor doelpunten terug, ...

421
421
'AA Gent strijdt met JPL-subtoppers om goalgetter'

Met een magere twee op negen heeft AA Gent zijn start in de play-offs opnieuw gemist. Daar ...

101
101
'Leko grijpt in: drie slachtoffers bij Club Brugge'

De nederlaag tegen Union zindert nog na bij Club Brugge, dat evenwel weinig tijd heeft om stil te ...

598
598
'Anderlecht dumpt flops: Taravel op vingers getikt'

Dankzij een gevleide zes op zes ligt de derde plaats plots opnieuw binnen handbereik voor RSC ...

340
340
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

146
146
KAA Gent en De Mil slikken opdoffer voor Union

KAA Gent neemt het komende speeldag van de Play-Offs op tegen leider Union SG. De Buffalo’s ...

163
163
‘Ophef in Nederland: bliksemvertrek Sterling bij Feyenoord’

Raheem Sterling werd met toeters en bellen binnengehaald bij Feyenoord. De Engelse international ...

81
81
Heftig nieuws: speler Deense topclub in coma na steekpartij

Heftig nieuws uit Denemarken: 19-jarige middenvelder Alamara Djabi werd even in een kunstmatige coma ...

0
0
Cornelis verrast over toekomst: snel weer in België?

Hans Cornelis werd ontslagen bij Sporting Charleroi. De hoofdtrainer blijft echter niet bij de ...

111
111

Meer sportnieuws