Standard kondigt nieuwe wending in Deila-soap aan

door
Standard kondigt nieuwe wending in Deila-soap aan

Voor Standard staat er in de laatste twee wedstrijden niets meer op het spel, want de eindwinst in de Europe Play-Off is sowieso voor AA Gent. Maar dat betekent niet dat ze in Luik het seizoen rustig kunnen eindigen, want de voorbije week zorgde de toekomst van trainer Ronny Deila voor heel wat beroering. Het dossier neemt stilaan de allures van een echte soap aan.


De Noor leverde dit seizoen uitstekend werk op Sclessin en dat trok de aandacht van Club Brugge, dat Deila helemaal bovenaan zijn verlanglijstje zette in de zoektocht naar een nieuwe trainer voor volgend seizoen. Die bleef niet ongevoelig voor die interesse en vorige week kondigde Het Laatste Nieuws zelfs aan dat Deila en Club al een akkoord bereikt hadden. Dat zorgde voor grote wrevel bij het Standard-publiek én bij Deila, die na de match in Westerlo in alle talen ontkende dat er van een akkoord sprake was.

De verwachting was dat het dossier deze week zijn ontknoping zou kennen, want Deila erkende dat hij snel zijn keuze voor volgend seizoen zou moeten maken. Sommigen verwachtten dat hij meer duidelijkheid zou scheppen op donderdagmiddag, wanneer zijn traditionele vooruitblik op de wedstrijd tegen Cercle Brugge met de pers op het programma stond.

LEES OOK: Solden bij JPL-topclubs: deze spelers staan in het uitstalraam

Standard annuleert persconferentie

Maar dat zal niet gebeuren, want La Dernière Heure komt nu met het nieuws dat Standard de persconferentie geschrapt heeft. We worden dus nog wat langer in spanning gehouden over de beslissing van Deila. Het schrappen van de persconferentie lijkt alvast één scenario uit te sluiten: de coach heeft nog niet beslist dat hij sowieso bij Standard blijft.


Zie je Deila nog bij Standard blijven?

Meest recent

PSV trekt voluit kaart van Belgisch trio

Nu de feestdagen achter de rug zijn, beginnen de meeste clubs aan hun voorbereiding op de tweede ...

2
2
Radiostilte bij Club: talent al afgeschreven?

Voor de spelers van Club Brugge zit de wintervakantie er alweer bijna op. Zaterdag moeten ze zich ...

52
52
'Neerpede in overdrive: Anderlecht stoomt 7 talenten klaar'

Anderlecht kon de voorbije maanden zijn hart ophalen aan de grote doorbraak van Nathan De Cat, ...

88
88
'OH Leuven haalt nieuw toptalent binnen'

OH Leuven zal zich deze winter ongetwijfeld willen versterken, want er wacht hen de komende maanden ...

34
34
Kompany glundert en pikt pion weg bij Guardiola

Vincent Kompany kan terugblikken op een uitstekende eerste seizoenshelft met Bayern München. In ...

88
88
'Club Brugge vindt noodoplossing bij Atletico Madrid'

Bij Club Brugge mogen we in de komende weken sowieso de nodige transferactiviteit verwachten. Er ...

384
384
TRANSFERUURTJE: 'Benteke heeft nieuwe club, knaltransfer Club'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

242
242
Guardiola vloekt op Doku: City in zak en as na zeperd

Manchester City is het nieuwe jaar niet goed begonnen. The Cityzens speelden 0-0 gelijk op het veld ...

98
98
Club Brugge verrast en zet vol in op supertalent (16)

Club Brugge trekt, net zoals bijna alle andere Belgische eersteklassers, op winterstage naar de zon. ...

348
348
Penders wrijft zich in de handen: snel knaltransfer?

De opmars van Mike Penders is indrukwekkend. Chelsea legde een bom geld op tafel voor de jonge ...

85
85
Advocaat verbaast na stunt met keuze: "Schrijf maar op"

Dick Advocaat was ooit persona non grata in België na zijn vroegtijdige exit bij de Rode ...

31
31
Winterse toptransfer: ‘Cercle vreest exit smaakmaker’

Cercle Brugge zit dit seizoen weer in de hoek waar de klappen vallen. Groen-Zwart staat op een ...

116
116
‘Club Brugge-target genadeloos weggepest: FIFA grijpt in’

De wintermercato staat op het punt te ontploffen en de Belgische clubs doen gretig mee met de ...

515
515
'Rentree De Bruyne: datum voor terugkeer in Napels geprikt'

Bij Napoli gaan ze tijdens de wintermercato op zoek naar offensieve versterking en dat heeft in ...

68
68
'Karetsas greep in de zomer naast knaltransfer'

KRC Genk beleeft niet zijn beste seizoen en dat leidde enkele weken geleden nog tot het ontslag van ...

200
200
’Bliksemvertrek Noa Lang bij Napoli’

Noa Lang versierde vorige zomer een zeer fraaie transfer. Na twee seizoenen bij PSV zette de ...

206
206
Stevige sneer naar Brys: "Wie krijgt nu ruzie met Eto'o?"

Marc Brys volgt de Africa Cup vanuit zijn zetel, want na een onwaarschijnlijke soap trok Kameroen ...

122
122
'Anderlecht in transferstrijd met Barça en Liverpool'

Het belooft alweer een drukke mercato te worden voor Anderlecht. Sportief directeur Olivier Renard ...

317
317
Bornauw maakt plots grote indruk: "Ik ben niet verrast"

De Premier League heeft op Nieuwjaarsdag een nieuwe Belg ontdekt. Leeds United ging knap een punt ...

120
120
'Om deze reden maakte Benteke verrassende transferkeuze'

Christian Benteke heeft een maand na zijn vertrek bij DC United een nieuwe club gevonden. De ...

206
206
‘Club Brugge zet Frankrijk op stelten: powerhouse van 11M’

Club Brugge-fans voelen het al kriebelen: dit is zo’n transfer die de winter in ...

1152
1152
'Club Brugge mag kruis maken over grote naam'

Club Brugge koestert ambitieuze transferplannen voor deze winter. Het wil absoluut de titel pakken ...

490
490
'Absolute droomtransfer voor Ismael Saibari'

Bij Anderlecht en Genk kon hij niet doorbreken, maar in Nederland maakt Ismael Saibari intussen wel ...

67
67
Pro League vs DAZN: dit zijn de volgende stappen

De Pro League haalde vlak voor de jaarwisseling nog een mooie slag thuis in de strijd tegen DAZN. ...

325
325
'Nachtmerrie voor Duivel: na 6 maanden alweer weg'

Met het oog op het WK van volgende zomer zullen mogelijk nog enkele Rode Duivels deze winter van ...

130
130

Meer sportnieuws