Standard kondigt nieuwe wending in Deila-soap aan

door
Standard kondigt nieuwe wending in Deila-soap aan

Voor Standard staat er in de laatste twee wedstrijden niets meer op het spel, want de eindwinst in de Europe Play-Off is sowieso voor AA Gent. Maar dat betekent niet dat ze in Luik het seizoen rustig kunnen eindigen, want de voorbije week zorgde de toekomst van trainer Ronny Deila voor heel wat beroering. Het dossier neemt stilaan de allures van een echte soap aan.


De Noor leverde dit seizoen uitstekend werk op Sclessin en dat trok de aandacht van Club Brugge, dat Deila helemaal bovenaan zijn verlanglijstje zette in de zoektocht naar een nieuwe trainer voor volgend seizoen. Die bleef niet ongevoelig voor die interesse en vorige week kondigde Het Laatste Nieuws zelfs aan dat Deila en Club al een akkoord bereikt hadden. Dat zorgde voor grote wrevel bij het Standard-publiek én bij Deila, die na de match in Westerlo in alle talen ontkende dat er van een akkoord sprake was.

De verwachting was dat het dossier deze week zijn ontknoping zou kennen, want Deila erkende dat hij snel zijn keuze voor volgend seizoen zou moeten maken. Sommigen verwachtten dat hij meer duidelijkheid zou scheppen op donderdagmiddag, wanneer zijn traditionele vooruitblik op de wedstrijd tegen Cercle Brugge met de pers op het programma stond.

LEES OOK: Standard heeft prijs en slaat mooie slag

Standard annuleert persconferentie

Maar dat zal niet gebeuren, want La Dernière Heure komt nu met het nieuws dat Standard de persconferentie geschrapt heeft. We worden dus nog wat langer in spanning gehouden over de beslissing van Deila. Het schrappen van de persconferentie lijkt alvast één scenario uit te sluiten: de coach heeft nog niet beslist dat hij sowieso bij Standard blijft.


Zie je Deila nog bij Standard blijven?

Meest recent

AA Gent krijgt geweldige opsteker voor laatste rechte lijn

Nog vijf speeldagen resten er in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en daarin lijkt ...

0
0
Okon gelooft in stunt Club Brugge en ziet hierdoor grote kans

Paul Okon was enkele jaren geleden assistent-trainer van Carl Hoefkens toen Club Brugge in eigen ...

44
44
Standard heeft prijs en slaat mooie slag

Bij Standard kent alweer een pover seizoen, maar de club hoopt de volgende jaren weer meer ...

40
40
Albert luidt alarmbel over twee Duivels: "Maak me zorgen"

Binnen een viertal maanden gaat het WK van start. De Rode Duivels kennen de nodige problemen, want ...

47
47
Verheyen over smaakmaker Club: "Niet klaar voor grote club"

Bij Club Brugge verkochten ze de afgelopen jaren voor héél veel geld. Geen enkele ...

151
151
Red Flames zien na 112 caps wéér grote naam afhaken

Het is duidelijk dat er stilaan een nieuw tijdperk is bij de Red Flames. De Belgische dames zien ...

26
26
Europese topcoach: "Haal Karetsas weg bij KRC Genk"

Bij KRC Genk weten ze dat ze met Konstantinos Karetsas een fenomeen in de rangen hebben. De jonge ...

280
280
Transferplan Club Brugge: Rigaux doet boekje open

Club Brugge heeft het voorbije decennium een straffe ontwikkeling doorgemaakt. Het groeide uit tot ...

212
212
'Toptransfer in de maak voor Amadou Onana'

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat toernooi zal ongetwijfeld een invloed hebben ...

83
83
Mechele zorgt voor straffe primeur bij Club Brugge

Club Brugge hoopt om 21u opnieuw een Europese topavond te beleven. Dan komt Atletico Madrid op ...

121
121
UEFA grijpt in na racismerel rond Vinicius

Het werd dinsdag helaas geen feestavond in de Champions League. Alle sportieve verdiensten van de ...

210
210
Garcia moet volgende Rode Duivel schrappen voor maart

De Rode Duivels trekken in maart op stage naar de Verenigde Staten. Het wordt de laatste bijeenkomst ...

87
87
Aster Nzeyimana spuwt het uit: "Om van te kokhalzen"

Ze deelden recent nog ontroerend nieuws na een moeilijke periode. Aster Nzeyimana en Lize Feryn ...

65
65
De Condé benoemt enorm verschil bij Genk

Niet alleen Club Brugge is deze week aan zet in Europa. Donderdag komt ook KRC Genk in actie, want ...

132
132
Openda en Faes beleven zeer pijnlijke avond in CL

Het is dinsdagavond geen al te beste avond geworden voor de Belgen in de Champions League. Thibaut ...

38
38
Van der Elst stuurt Club grote waarschuwing voor Atletico

Club Brugge haalde vorig seizoen knap de achtste finales van de Champions League en hoopt dat ...

96
96
'Nieuwe knaltransfer Union: meer dan 20 miljoen'

Union moet de Champions League-wedstrijden van deze week op de televisie volgen, nadat de ...

102
102
TRANSFERUURTJE: 'Twijfels rond Schreuder, exit Verschaeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

332
332
Mbappé scheldt ‘racist’ de huid vol: “Nooit meer spelen”

De racismerel in de Champions League tussen Real Madrid en Benfica blijft de gemoederen bezighouden. ...

132
132
Vandenbempt draait kar volledig over Club Brugge

Club Brugge staat in de Champions League-tussenronde tegenover Atlético Madrid. De ...

442
442
Noa Lang haalt ferm uit na glansrol bij Galatasaray

Noa Lang verliet Napoli in de winter voor Galatasaray. De concurrentie in Italië was enorm en ...

134
134
Mignolet emotioneel: "Ze vragen alleen of ik pijn heb"

Bij Club Brugge leven ze toe naar wat hopelijk opnieuw een sprookjesachtige avond wordt op Jan ...

226
226
Einde CL-verhaal voor Mignolet? 'Big Si' velt oordeel

Simon Mignolet lijkt bezig aan zijn laatste maanden als doelman van Club Brugge. Hij is er einde ...

322
322
'Anderlecht en Renard: dé oorzaak voor vertrek bekend'

RSC Anderlecht ontsloeg Olivier Renard, wat geen verrassende beslissing was. De sportief directeur ...

435
435
Carrasco over Duivels én transfer: "Wil toch iets zeggen"

Yannick Carrasco kende al een héél mooie carrière, waarbij vooral zijn periode ...

81
81

Meer sportnieuws