Standard kondigt nieuwe wending in Deila-soap aan

408 stemmen
Standard kondigt nieuwe wending in Deila-soap aan

Voor Standard staat er in de laatste twee wedstrijden niets meer op het spel, want de eindwinst in de Europe Play-Off is sowieso voor AA Gent. Maar dat betekent niet dat ze in Luik het seizoen rustig kunnen eindigen, want de voorbije week zorgde de toekomst van trainer Ronny Deila voor heel wat beroering. Het dossier neemt stilaan de allures van een echte soap aan.


De Noor leverde dit seizoen uitstekend werk op Sclessin en dat trok de aandacht van Club Brugge, dat Deila helemaal bovenaan zijn verlanglijstje zette in de zoektocht naar een nieuwe trainer voor volgend seizoen. Die bleef niet ongevoelig voor die interesse en vorige week kondigde Het Laatste Nieuws zelfs aan dat Deila en Club al een akkoord bereikt hadden. Dat zorgde voor grote wrevel bij het Standard-publiek én bij Deila, die na de match in Westerlo in alle talen ontkende dat er van een akkoord sprake was.

De verwachting was dat het dossier deze week zijn ontknoping zou kennen, want Deila erkende dat hij snel zijn keuze voor volgend seizoen zou moeten maken. Sommigen verwachtten dat hij meer duidelijkheid zou scheppen op donderdagmiddag, wanneer zijn traditionele vooruitblik op de wedstrijd tegen Cercle Brugge met de pers op het programma stond.

LEES OOK: Standard pakt uit met komst ex-Rode Duivel

Standard annuleert persconferentie

Maar dat zal niet gebeuren, want La Dernière Heure komt nu met het nieuws dat Standard de persconferentie geschrapt heeft. We worden dus nog wat langer in spanning gehouden over de beslissing van Deila. Het schrappen van de persconferentie lijkt alvast één scenario uit te sluiten: de coach heeft nog niet beslist dat hij sowieso bij Standard blijft.


Zie je Deila nog bij Standard blijven?

Meest recent

Vrancken haalt meteen bekende naam naar Hearts

Wouter Vrancken kende een topseizoen bij Sint-Truiden VV, maar de oefenmeester liet snel verstaan ...

5
5
Timmy Simons roept zéér straffe taal bij OHL

Timmy Simons gaat volgend seizoen aan de slag bij Oud-Heverlee Leuven. De oefenmeester hoopt van OHL ...

23
23
Lukaku laat Anderlecht-fans jubelen met uitspraken

Romelu Lukaku heeft al aangegeven ooit te zullen terugkeren bij RSC Anderlecht. De aanvaller komt ...

159
159
Wout Faes krijgt genadeloos transfernieuws te horen

Waar ligt de toekomst van Wout Faes. De verdediger was afgelopen seizoen een basispion bij AS Monaco ...

46
46
'Union haalt wéér uit: miljoenen voor komst WK-ganger'

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

93
93
Hans Vanaken richting Eredivisie? "Als hij betaalbaar is ..."

Hans Vanaken heeft een goede beurt gemaakt bij zijn eerste basisplaats ooit op het WK. Zijn ...

361
361
Brazilië door kleinste gaatje: Japan kraakt in 96ste minuut

Brazilië heeft zich maandagavond als tweede land geplaatst voor de 1/16de finales van het WK ...

51
51
Beste spelers WK 2026: Twee Duivels duiken top 50 in

Het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico wordt aan een razend tempo ...

211
211
'Commotie bij Anderlecht: topclub biedt op Stroeykens'

RSC Anderlecht is inmiddels al een week terug aan het trainen. Ook Mario Stroeykens tekende present ...

327
327
Na Club Brugge-akkoord: nachtmerrie voor Adedeji-Sternberg

Noah Adedeji-Sternberg heeft zijn keuze gemaakt: hij wil naar Club Brugge. Alleen is Genk daar ...

1157
1157
Hayen doet boekje open over transfersoap Genk & Club Brugge

Dé transfersoap van deze zomer lijkt nu reeds een feit. Club Brugge bereikte achter de rug ...

509
509
AA Gent verrast en stelt vierde zomeraanwinst voor

AA Gent verzekerde zich op de valreep nog van een Europees ticket, maar na alweer een teleurstellend ...

161
161
Marc Coucke en Gert Verhulst pakken samen grote crisis aan

Terwijl de storm rond Anderlecht de voorbije maanden stevig bleef woeden, lijkt Marc Coucke zich ...

195
195
'Tzolis out, Sommer in: transferupdate bij Club Brugge'

Club Brugge staat op het punt om de overbodige Zaid Romero definitief van de hand te doen, maar ook ...

751
751
Vertonghen maakt gehakt van Wilmots: "Pure onkunde"

In het kader van zijn stage bij de voetbalbond leek Jan Vertonghen even te zullen meegaan naar het ...

552
552
Waarom Sporza-commentatoren plots zwaar onder vuur liggen

Het WK in de Verenigde Staten (en Mexico en Canada) blijkt niet alleen een beproeving voor de ...

263
263
Mirakel van Diego Armando Maradona: exact 40 jaar geleden

Het is vandaag exact 40 jaar geleden dat Argentinië wereldkampioen werd. Het werd hét ...

23
23
Lommel SK geeft stevige transferplannen prijs

Lommel SK promoveerde naar de Jupiler Pro League. De Limburgers moeten nog de nodige versterking ...

124
124
Goots ziet heel verrassende titelkandidaten in CPL

De Challenger Pro League start binnen een aantal weken. Patrick Goots heeft opvallend genoeg al ...

196
196
AA Gent haalt oude bekende terug

AA Gent heeft zijn volgende versterking beet. De Buffalo's hebben een nieuwe assistent-trainer ...

54
54
'Westerlo drukt door en klopt aan bij topclub'

KVC Westerlo gaat deze mercato voor heel veel geld spelers verkopen, maar ze zijn ook op zoek naar ...

75
75
Nederland onder druk: pijnlijke statistiek baart zorgen

Nederland wereldkampioen! Je hoort het bij elk WK waar ze aanwezig zijn, maar het lukte hen nog ...

61
61
Genoemd bij Club Brugge en Anderlecht, nu ontslagen bij Ajax

Bij Ajax blijf het woelig werken. De Amsterdammers willen heel wat spelers van de hand doen, maar ...

86
86
Manchester City maakt eindelijk opvolger Guardiola bekend

Na vele maanden van geruchten heeft Manchester City eindelijk de opvolger van succescoach Pep ...

84
84
"Ik wil dolgraag de overstap maken naar Union SG"

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

139
139

Meer sportnieuws