Standard kondigt nieuwe wending in Deila-soap aan

door
Standard kondigt nieuwe wending in Deila-soap aan

Voor Standard staat er in de laatste twee wedstrijden niets meer op het spel, want de eindwinst in de Europe Play-Off is sowieso voor AA Gent. Maar dat betekent niet dat ze in Luik het seizoen rustig kunnen eindigen, want de voorbije week zorgde de toekomst van trainer Ronny Deila voor heel wat beroering. Het dossier neemt stilaan de allures van een echte soap aan.


De Noor leverde dit seizoen uitstekend werk op Sclessin en dat trok de aandacht van Club Brugge, dat Deila helemaal bovenaan zijn verlanglijstje zette in de zoektocht naar een nieuwe trainer voor volgend seizoen. Die bleef niet ongevoelig voor die interesse en vorige week kondigde Het Laatste Nieuws zelfs aan dat Deila en Club al een akkoord bereikt hadden. Dat zorgde voor grote wrevel bij het Standard-publiek én bij Deila, die na de match in Westerlo in alle talen ontkende dat er van een akkoord sprake was.

De verwachting was dat het dossier deze week zijn ontknoping zou kennen, want Deila erkende dat hij snel zijn keuze voor volgend seizoen zou moeten maken. Sommigen verwachtten dat hij meer duidelijkheid zou scheppen op donderdagmiddag, wanneer zijn traditionele vooruitblik op de wedstrijd tegen Cercle Brugge met de pers op het programma stond.

LEES OOK: Witsel duidelijk over speelkansen onder Garcia

Standard annuleert persconferentie

Maar dat zal niet gebeuren, want La Dernière Heure komt nu met het nieuws dat Standard de persconferentie geschrapt heeft. We worden dus nog wat langer in spanning gehouden over de beslissing van Deila. Het schrappen van de persconferentie lijkt alvast één scenario uit te sluiten: de coach heeft nog niet beslist dat hij sowieso bij Standard blijft.


Zie je Deila nog bij Standard blijven?

Meest recent

'Deal van 9 miljoen: Premier League gek van JPL-revelatie'

De Jupiler Pro League zal ook komende zomer weer verschillende spelers voor de nodige miljoenen zien ...

10
10
Gent doet Pro League daveren: bom onder competitiehervorming

De Jupiler Pro League staat aan de vooravond van de laatste editie van de Play-Offs. Voorlopig toch ...

190
190
Duivels dilemma: man in vorm of ervaren Mechele in basis?

De Rode Duivels werken zaterdagavond in Atlanta een oefenwedstrijd af tegen de Verenigde Staten. ...

87
87
'Barça onder druk: eerste zomertransfer staat op klappen'

FC Barcelona is momenteel al drukke plannen aan het maken voor de komende zomermercato. De club zou ...

90
90
'Vertrek Karetsas krijgt vorm: Genks clubrecord verpulverd'

Ondanks de tegenvallende prestaties van de voorbije maanden, is KRC Genk op weg om serieus te cashen ...

210
210
Mignolet-dossier bereikt kookpunt: de drie opties voor Club

De sportieve leiding van Club Brugge gaat een drukke zomer tegemoet. Verschillende sterkhouders ...

447
447
'Kompany en co hard: international zonder pardon doorgestuurd'

Ook bij Bayern München wordt van de interland-break gebruik gemaakt om de krijtijnen voor ...

81
81
TRANSFERUURTJE: 'Barça lonkt naar Duivel, smaakmaker weg bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

118
118
Witsel duidelijk over speelkansen onder Garcia

Axel Witsel was jarenlang een vaste pion van de Gouden Generatie bij de Rode Duivels. Op zijn 37e ...

36
36
Garcia speelt open kaart over penibele situatie Lukaku

Romelu Lukaku werd opgenomen in de selectie van de Rode Duivels, maar gaf al meteen verstek. De ...

59
59
Géén Messi op WK? 'Bondscoach Scaloni dropt bommetje’

Lionel Messi maakt momenteel het mooie weer bij Inter Miami in de Verenigde Staten en de Argentijnse ...

50
50
‘Tresoldi wil weg bij Club Brugge: prijskaartje bekend’

Nicolo Tresoldi is in de tweede seizoenshelft volledig ontploft bij Club Brugge. De Duitse aanvaller ...

472
472
Échte reden voor clash tussen Lukaku en Napoli onthuld

Romelu Lukaku werd opgeroepen door bondscoach Rudi Garcia voor de oefenstage van de Rode Duivels in ...

219
219
Axel Witsel verbaast iedereen met toekomstplannen

Axel Witsel is inmiddels al 37, maar de verdediger annex middenvelder zit nog steeds bij de Rode ...

140
140
Flops kosten Genk duur: De Condé onder vuur

KRC Genk greep naast de top zes en mag, ondanks de geslaagde campagne in Europa, dus gerust spreken ...

472
472
België vs VS op tv: waar kijk je live naar de Rode Duivels?

De Rode Duivels trappen zaterdagavond hun oefencampagne richting het WK af. In Atlanta kruisen de ...

285
285
Alderweireld ontroert met stap die niemand verwacht

Toby Alderweireld was deze week nog te zien in het Play-programma Komen Eten, waar hij een zeer ...

114
114
VS en België sluiten deal: opvallende details oefenduel

De Rode Duivels werken zaterdagavond een oefenwedstrijd af tegen de Verenigde Staten. Die partij zal ...

183
183
Vertrekkansen stijgen: Tresoldi imponeert in Duitsland

Nicolo Tresoldi heeft zich de voorbije weken serieus in de kijker gespeeld bij Club Brugge. Het zal ...

215
215
Godts al gedumpt? Garcia kiest andere Duivel

Mika Godts is eindelijk Rode Duivel, maar dat voelt voorlopig meer als een test dan als een echte ...

263
263
'Atlético, Dortmund, ...: Club is eerste smaakmaker kwijt'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato verschillende sterkhouders zal verliezen, staat inmiddels ...

324
324
Verenigde Staten-België: Garcia kiest onuitgegeven basiself

De Rode Duivels beginnen zaterdagavond aan hun oefenvierluik in aanloop naar het ...

755
755
Duivels-fans worden gek: De Bruyne dropt toekomstbommetje

Kevin De Bruyne moet komende zomer één van dé Belgische speerpunten op het WK ...

208
208
Interlands: Oranje herpakt zich, Wirtz wervelt, Spaans statement

Vrijdagavond werden heel wat interessante oefenwedstrijden met oog op het WK afgewerkt. Zo wist ...

161
161
Enorme lof voor Anderlecht: "Grootste en beste van België"

RSC Anderlecht heeft niet zijn beste jaren achter de rug, maar blijft beschikken over een puike ...

541
541

Meer sportnieuws