'Manchester United verkoopt Chelsea dreun op transfermarkt'

door
'Manchester United verkoopt Chelsea dreun op transfermarkt'

Met een troosteloze twaalfde plaats in het klassement beleeft Chelsea een dramatisch seizoen in de Premier League. Om nog wat zout in de wonde te strooien dreigen de Londenaren nu ook nog eens een van hun absolute smaakmakers te verliezen. Hij heeft zijn zinnen zowaar gezet op een transfer naar concurrent Manchester United.


The Athletic meldt namelijk dat Mason Mount, bij tal van ploegen op de radar, zijn voorkeur heeft uitgesproken voor een verhuis naar Old Trafford. De 24-jarige middenvelder, die zich reeds op zesjarige leeftijd aansloot bij The Blue en daar intussen goed was voor 33 doelpunten en 37 assists in 195 optredens voor de hoofdmacht, gaat komende zomer zijn laatste contractjaar in bij zijn huidige werkgever.

Voorlopig lijkt een verlenging niet in de maak. Indien het nog iets wil vangen voor de 36-voudig international, die al een tijdje in de lappenmand ligt, is Chelsea dus genoodzaakt om mee te werken aan een transfer. Nog volgens het betrouwbare medium zouden beide clubs binnenkort met elkaar rond de tafel zitten om te onderhandelen over een eventuele deal. Al lijkt een akkoord nog niet voor meteen.

LEES OOK: 'Real dropt enorme transferbom met Bellingham'

WANHOOPSPOGING POCHETTINO

Tenslotte zou Mauricio Pochettino, die naar verluidt weldra zal worden aangesteld als de nieuwe manager in Stamford Bridge, Mount willen overtuigen om alsnog gewoon op post te blijven. Mocht hij in zijn opzet falen zou Manchester United ondanks de interesse van onder meer Liverpool, Arsenal en Bayern München momenteel dus echter over de beste papieren beschikken om hem straks in te lijven.

Gelooft u dat Mount zal vertrekken bij Chelsea?

Meest recent

'Barça krijgt dikke 'njet': toptransfer van tafel geveegd'

De komende interland-periode komt voor een aantal clubs als een ideaal moment om hun transferplannen ...

1
1
Garcia genadeloos: de grootste afwezigen in selectie Duivels

Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke Rode Duivels volgende week mee op het vliegtuig ...

65
65
Merckx met verborgen strijd: RSCA fans diep geraakt

De naam van Eddy Merckx klinkt nog altijd als een klok in de wielerwereld. De grootste Belgische ...

28
28
Noodmiddenveld bij Anderlecht: verbazende naam op tafel

RSC Anderlecht wil zich zondagavond tegen Cercle Brugge verzekeren van zijn ticket voor de ...

113
113
'Zomertransfer bepaald: Club speelt steunpilaar kwijt' '

Club Brugge lijkt na amper één seizoen al afscheid te moeten nemen van Aleksandar ...

236
236
De Bruyne maakt 90 minuten vol: Conte geeft mooi compliment

Kevin De Bruyne heeft voor het eerst sinds zijn zware blessure opnieuw een volledige wedstrijd ...

80
80
Drie debutanten bij Duivels: "Hij is de meest verrassende"

Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke spelers hij meepakt op de WK-stage in de ...

66
66
Maguire antiheld United, Leipzig en Lens halen stevig uit

Geen vrijdagavond voetbal in de Jupiler Pro League, maar elders in Europa ging de bal wel aan het ...

31
31
'Made in Neerpede' : Anderlecht eist selectie Duivels op

Bij RSC Anderlecht zal ongetwijfeld tevreden zijn geweest met de selectie van de Rode Duivels. Met ...

164
164
'Monstertransfer Kompany: titanengevecht met City en United'

Bayern München is onder leiding van Vincent Kompany bezig aan een fenomenaal seizoen. Maar ook ...

126
126
Beerschot haalt Patro door gehaktmolen, Eupen mist kansen

In de Challenger Pro League heeft een efficiënt Beerschot vanavond Patro door de gehaktmolen ...

119
119
Publieke opinie tegen Garcia: één naam zorgt voor storm

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke 28 spelers volgende week mee op het ...

115
115
Lammens of Sels? 'Doublure voor Courtois staat al vast'

De Rode Duivels zullen het tijdens de oefenstage in de Verenigde Staten zonder Thibaut Courtois ...

152
152
Klaar voor Duivels! De Bruyne speelt volle match in zege Napoli

Kevin De Bruyne lijkt volledig hersteld van de blessure die hem maandenlang aan de kant hield. ...

54
54
Genk likt zijn wonden: "Iedereen had hiervoor getekend"

Het heeft dan toch niet mogen zijn voor KRC Genk. Na een 1-0-zege in de heenmatch tegen SC Freiburg ...

232
232
Club Brugge houdt de adem in: Leko werkt aan ‘comebackbom’

Ivan Leko lijkt bij Club Brugge aan een opvallende comeback te werken. De trainer wil een ...

534
534
Garcia negeert JPL-smaakmaker: "Als je mijn mening vraagt ..."

Bondscoach Rudi Garcia maakte vrijdagmiddag zijn selectie bekend voor het komende oefenkamp van de ...

183
183
Gevecht om Play-Off I: doemscenario voor één kandidaat?

Aanstaande zondag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie integraal op hetzelfde tijdstip ...

399
399
Taravel reageert op selectie Rode Duivels: "Hazard?"

RSC Anderlecht heeft met Nathan De Cat eindelijk weer een Rode Duivel in de rangen. Al hadden dat er ...

95
95
Geel gevaar in JPL: wie riskeert een schorsing in PO's?

Zondag staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Nadien gaat het pas ...

140
140
'Anderlecht bindt transferstrijd aan met Atlético'

RSC Anderlecht heeft voorlopig nog altijd geen technisch directeur aangeworven, maar dat belet de ...

151
151
Alarm bij AA Gent: bemoedigend signaal voor KRC Genk

Mathematisch kan het nog. De vier woorden die de Rode Duivels jarenlang moed inpeperden, vaak ...

392
392
Donkere wolken pakken zich samen boven Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht kende een jaar met hoge pieken en stevige dalen. De VRT-man dook recent op in tal ...

70
70
Taravel wanhoop nabij: Anderlecht slikt bittere pil

Om nog naast de top zes te vallen moet het zondag al serieus mislopen voor RSC Anderlecht, dat op de ...

266
266
Garcia houdt adem in: Leko geeft update over Vanaken

Op de slotspeeldag van de reguliere competitie hoopt Club Brugge nog over Union naar de koppositie ...

188
188

Meer sportnieuws