'Manchester United verkoopt Chelsea dreun op transfermarkt'

door
'Manchester United verkoopt Chelsea dreun op transfermarkt'

Met een troosteloze twaalfde plaats in het klassement beleeft Chelsea een dramatisch seizoen in de Premier League. Om nog wat zout in de wonde te strooien dreigen de Londenaren nu ook nog eens een van hun absolute smaakmakers te verliezen. Hij heeft zijn zinnen zowaar gezet op een transfer naar concurrent Manchester United.


The Athletic meldt namelijk dat Mason Mount, bij tal van ploegen op de radar, zijn voorkeur heeft uitgesproken voor een verhuis naar Old Trafford. De 24-jarige middenvelder, die zich reeds op zesjarige leeftijd aansloot bij The Blue en daar intussen goed was voor 33 doelpunten en 37 assists in 195 optredens voor de hoofdmacht, gaat komende zomer zijn laatste contractjaar in bij zijn huidige werkgever.

Voorlopig lijkt een verlenging niet in de maak. Indien het nog iets wil vangen voor de 36-voudig international, die al een tijdje in de lappenmand ligt, is Chelsea dus genoodzaakt om mee te werken aan een transfer. Nog volgens het betrouwbare medium zouden beide clubs binnenkort met elkaar rond de tafel zitten om te onderhandelen over een eventuele deal. Al lijkt een akkoord nog niet voor meteen.

LEES OOK: 'Comeback Lavia: plan van Chelsea is bekend'

WANHOOPSPOGING POCHETTINO

Tenslotte zou Mauricio Pochettino, die naar verluidt weldra zal worden aangesteld als de nieuwe manager in Stamford Bridge, Mount willen overtuigen om alsnog gewoon op post te blijven. Mocht hij in zijn opzet falen zou Manchester United ondanks de interesse van onder meer Liverpool, Arsenal en Bayern München momenteel dus echter over de beste papieren beschikken om hem straks in te lijven.

Gelooft u dat Mount zal vertrekken bij Chelsea?

Meest recent

Nieuwe twist in Vinicius-rel: dít zegt Prestianni tegen UEFA

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid werd deze week overschaduwd door de ...

55
55
TRANSFERUURTJE: 'Barça vol voor Duivel, bliksemexit bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

129
129
Stankovic wijst naar woorden Leko: “Mooiste compliment”

Bij Club Brugge is Aleksandar Stankovic compleet losgebarsten. De zoon van Inter-legende Dejan is ...

77
77
Turkse fans pakken Tedesco genadeloos aan: “Parasiet!”

Domenico Tedesco was in het verleden de bondscoach van de Rode Duivels, maar dat draaide uit op een ...

64
64
Engeland wild van Lammens: “In voetsporen van legende”

Senne Lammens speelde in het verleden bij Club Brugge en Royal Antwerp FC, maar de Belgische doelman ...

125
125
Antwerp pakt uit met glorieus nieuw shirt: 145 jaar

Royal Antwerp FC bestaat al sinds 1880 en voor het 145-jarige bestaan heeft de club uitgepakt met ...

46
46
Dejan Stankovic dropt grote hint over toekomst zoonlief

Aleksandar Stankovic is niet meer weg te denken uit de basisopstelling van Club Brugge. Op korte ...

297
297
Scherpe De Mil vreest voor Play-Off 1: “Op deze manier…”

KAA Gent kreeg een ferme mokerslag vrijdagavond. In eigen huis werd verloren van laagvlieger Cercle ...

96
96
Renard bijzonder scherp voor twee RSCA'ers: "Schokte me"

Olivier Renard gaf een zeer pittig interview aan La Capitale. Daar haalde hij heel hard uit naar het ...

331
331
Vanzeir neemt wraak: "Toon me dat ik blind ben, zei hij"

Rik De Mil blijft het moeilijk hebben om standvastige resultaten te boeken. Met een 13 op 27 zijn ...

147
147
Taravel zet RSCA-speler op zijn plaats: "Hij gaf mij gelijk"

Bij RSC Anderlecht hebben ze heel wat problemen. Sportief kent het een zeer matig seizoen. Alleen ...

240
240
Verschaeren verlaat Anderlecht: 'ideale nieuwe club' bekend

Yari Verschaeren kan dit weekend zijn 250ste match voor de hoofdmacht van RSC Anderlecht spelen. De ...

497
497
Vermeeren kopje onder: Franse pers haalt botte bijl boven

Habib Beye heeft zijn debuut als hoofdcoach van Olympique Marseille helemaal gemist. Vrijdagavond ...

191
191
‘Code rood Anderlecht: basisspeler stoomt naar uitgang’

Anderlecht is bereid mee te werken aan een vertrek van een basisspeler, als de juiste voorwaarden op ...

322
322
Muilpeer voor pover Gent: "Ligt me zwaar op de maag"

In de strijd om de Champions' Play-Offs heeft AA Gent vrijdagavond een bijzonder slechte zaak ...

150
150
'Alarm Club Brugge: bliksemvertrek Tresoldi krijgt vorm'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders te verliezen. Daarbij jongens die al een ...

393
393
'Trainersdossier Anderlecht: grandioze wending in de maak'

Ondertussen is het alweer een drietal weken geleden dat Besnik Hasi ontslagen werd en van een nieuwe ...

798
798
'Simonis zeker niet Anderlecht: volgende club bekend'

Paul Simonis werd gelinkt aan RSC Anderlecht, maar de Nederlander zal zeker niet de nieuwe trainer ...

112
112
Presidentskandidaat FC Barcelona gaat voor megatransfer

Bij FC Barcelona gaat er weer een strijd losbarsten voor het presidentsschap van de club. Uiteraard ...

116
116
Uitgerekend Vanzeir deelt AA Gent gigantische mokerslag uit

In de Jupiler Pro League stond er met AA Gent tegen Cercle Brugge een heel belangrijk duel op het ...

152
152
Blijft Vrancken bij STVV? Coach geeft belangrijke update

Wouter Vrancken is bezig aan een fantastisch seizoen bij STVV. De Truienaars staan tweede en doen op ...

244
244
'Anderlecht baalt: Club Brugge deelde transferslag uit'

Club Brugge en RSC Anderlecht zijn de twee ploegen die dit seizoen het meest spendeerden aan ...

816
816
RSCA Futures pakt scalp Jong Genk, Club NXT onderuit

In de Challenger Pro League stonden er om 20u matchen op het programma. RSCA Futures ontving Jong ...

109
109
Renard verklaart met straffe verhalen mislukte wintermercato

RSC Anderlecht is verzwakt, en niet versterkt zoals CEO Kenneth Bornauw aanhaalde, uit de mercato ...

307
307
Zware domper Union SG: wéér speler wekenlang out

Zorgen bij Union SG. Daar krijgt trainer David Hubert de laatste tijd met de nodige blessures af te ...

108
108

Meer sportnieuws