'Manchester United verkoopt Chelsea dreun op transfermarkt'

381 stemmen
'Manchester United verkoopt Chelsea dreun op transfermarkt'

Met een troosteloze twaalfde plaats in het klassement beleeft Chelsea een dramatisch seizoen in de Premier League. Om nog wat zout in de wonde te strooien dreigen de Londenaren nu ook nog eens een van hun absolute smaakmakers te verliezen. Hij heeft zijn zinnen zowaar gezet op een transfer naar concurrent Manchester United.


The Athletic meldt namelijk dat Mason Mount, bij tal van ploegen op de radar, zijn voorkeur heeft uitgesproken voor een verhuis naar Old Trafford. De 24-jarige middenvelder, die zich reeds op zesjarige leeftijd aansloot bij The Blue en daar intussen goed was voor 33 doelpunten en 37 assists in 195 optredens voor de hoofdmacht, gaat komende zomer zijn laatste contractjaar in bij zijn huidige werkgever.

Voorlopig lijkt een verlenging niet in de maak. Indien het nog iets wil vangen voor de 36-voudig international, die al een tijdje in de lappenmand ligt, is Chelsea dus genoodzaakt om mee te werken aan een transfer. Nog volgens het betrouwbare medium zouden beide clubs binnenkort met elkaar rond de tafel zitten om te onderhandelen over een eventuele deal. Al lijkt een akkoord nog niet voor meteen.

LEES OOK: 'Alonso eist ophefmakende reünie: schoktransfer Chelsea'

WANHOOPSPOGING POCHETTINO

Tenslotte zou Mauricio Pochettino, die naar verluidt weldra zal worden aangesteld als de nieuwe manager in Stamford Bridge, Mount willen overtuigen om alsnog gewoon op post te blijven. Mocht hij in zijn opzet falen zou Manchester United ondanks de interesse van onder meer Liverpool, Arsenal en Bayern München momenteel dus echter over de beste papieren beschikken om hem straks in te lijven.

Gelooft u dat Mount zal vertrekken bij Chelsea?

Meest recent

'Vandenhaute & Alderweireld willen Antwerp kopen'

Dinsdag is het D-Day voor Antwerp, waar voorzitter Paul Gheysens kleur moet bekennen over zijn ...

19
19
'Club Brugge op hete kolen: topaanwinst in aantocht'

Club Brugge moet deze zomer allicht weer heel wat sterkhouders zien te vervangen, want na Aleksandar ...

82
82
Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Straks om 19 uur verschijnt er in verschillende kranten een uitgebreid interview met Rudi Garcia, ...

164
164
Baro maakt brokken: opvallend ontslag bij AA Gent

Bijna drie jaar nadat hij de touwtjes in handen kreeg bij AA Gent is Sam Baro nog steeds naarstig op ...

57
57
Laatste twijfels weg over toekomst Witsel

De Rode Duivels staan woensdag voor hun volgende opdracht op het WK, waarin ze het zullen moeten ...

60
60
Khalaili en Stankovic: TD Inter spreekt klare taal

Het lijkt erop dat Inter sterk van plan is om zich deze zomer op de Belgische markt te begeven. De ...

37
37
'Sibierski moet zich haasten: bod op Anderlecht-target'

Er ligt deze zomer nog véél werk op de plank voor Antoine Sibierski. De nieuwe ...

120
120
Onder niveau op WK? De Bruyne velt duidelijk oordeel

De Rode Duivels zijn woensdagavond aan zet in de zestiende finales van het WK. Na de verrassende ...

63
63
'Knaltransfer Keita nadert: 2 clubs zijn concreet'

Doordat het WK nog volop aan de gang is, blijven vele toptransfers nog even in de koelkast zitten. ...

47
47
'Zeer verrassende transfer voor Vincent Janssen'

Bij Antwerp zijn ze aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen met alweer een stevig ...

296
296
Lukaku vreest Senegal: zes pionnen springen eruit

De Rode Duivels nemen het in de 1/16e finale op tegen Senegal. Geen hapklare brok want het ...

175
175
Filip Joos maakt Nederland compleet af: “Karma!”

Nederland is uitgeschakeld op het WK. In de 1/16e finales ging Oranje na penalty’s kopje onder ...

197
197
Straffe comeback Jordan Lukaku in de maak?

Jordan Lukaku (31) staat nu vooral bekend als het ‘broertje van Romelu’, maar de ...

387
387
Cercle Brugge rondt absolute knaltransfer af

Cercle Brugge kende een minder seizoen, maar Groen-Zwart is ook volgend seizoen nog in de Jupiler ...

98
98
Plan van Senegal bloot: gouden raad voor Garcia

Tom Saintfiet heeft heel wat ervaring met het Afrikaanse voetbal. De Belgische coach stond in de ...

230
230
Lukaku maakt korte metten met criticasters op WK

De groepsfase zit erop en de Rode Duivels kregen al heel wat kritiek. Na het gelijkspel tegen Egypte ...

76
76
TRANSFERUURTJE: ‘Club en Anderlecht botsen, Union pakt uit’

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

409
409
Sporza-man de grond ingeboord: "Tenenkrullend schouwspel"

Hij moest voor wat luchtigheid zorgen tijdens de lange WK-avonden, maar intussen lijkt hij zelf het ...

191
191
Woedende Nagelsmann slaat keihard terug na uitschakeling

Duitsland ligt uit het WK. Na penalty’s ging het mis tegen Paraguay en uiteraard is er in de ...

179
179
Union stelt nieuw thuisshirt voor: unieke samenwerking

Union SG is de afgelopen jaren uitgegroeid tot een Belgische topclub. Na de promotie schoot de ...

75
75
‘KV Mechelen duwt Lierse in de put: buitenland afgetroefd’

KV Mechelen is druk in de weer op de zomermercato. Malinwa kijkt daarvoor vooral rond op de ...

301
301
‘Anderlecht gaat strijd aan: gewilde verdediger in vizier’

RSC Anderlecht is de transfermarkt aan het afspeuren. Antoine Sibierski en consorten willen ook de ...

297
297
Westerlo bevestigt miljoenentransfer: kassa ontploft

Westerlo is de afgelopen jaren aan een ferme opmars bezig. De Kemphanen wisten al enkele straffe ...

102
102
Nederland in diepe rouw: zondebok keihard neergesabeld

Het wereldkampioenschap is nog maar twee rondes ver, of het toernooi zit er alweer op voor ...

353
353
Harde keuze Garcia: ijskoude douche Vanaken op komst

Woensdagavond is het zover, dan kruisen de Rode Duivels de degens met Senegal in de 1/16de finales ...

1095
1095

Meer sportnieuws