Henry onthult sappige details 'Anderlecht-deal'

341 stemmen
Henry onthult sappige details 'Anderlecht-deal'

Tijdens zijn opgemerkte passage in Extra Time maakte Hein Vanhaezebrouck onder andere Thomas Henry met de grond gelijk. In tegenstelling tot de coach van AA Gent waren Club Brugge en vooral Anderlecht in januari wél geïnteresseerd in de ex-spits van OH Leuven, die net dan zijn kruisbanden scheurde. In gesprek met Het Nieuwsblad blikt hij nog eens terug op die periode.


Henry verhuisde twee jaar geleden voor een vijftal miljoen van Den Dreef naar Venezia, dat hij na negen goals in 34 wedstrijden vervolgens inruilde voor Hellas Verona. Met twee doelpunten in 17 matchen ging het de 28-jarige Fransman daar ook voor zijn blessure evenwel minder voor de wind. Nadat eerder Club al informeerde wou Anderlecht daarom een uitweg bieden, tot dus het noodlot toesloeg.

Zelf benadrukt Henry, die momenteel nog altijd revalideert van zijn blessure, dat de deal nog niet helemaal rond was. Al bevestigt de goalgetter wel dat hij goede gesprekken voerde met Paars-Wit. Toch waren zij op dat moment niet de enige gegadigde, want volgens Henry toonden behalve de Brusselaars nog twee andere Belgische teams belangstelling. Om wie het dan precies gaat wordt niet verduidelijkt.

LEES OOK: 'Leko gerustgesteld: Club Brugge plant twee extra transfers'

BACK TO BELGIUM?

Wel geeft de Fransman, goed voor 45 treffers in 79 optredens voor de Leuvenaars en daarvoor ook goed bij schot in Tubeke, aan dat hij nog steeds een boontje heeft voor ons land. Misschien waagt Anderlecht of een van de andere geïnteresseerden straks dus een nieuwe poging. Zelf laat Henry, die in Verona nog vastligt tot medio 2026, alvast niet in zijn kaarten kijken wat zijn toekomstplannen betreft.

Henry zou passen bij een Belgische topclub

Meest recent

Dé wissel van het WK: Courtois doet eindelijk boekje open

Ondanks een geslaagd WK, besloot de KBVB om het aflopende contract van Rudi Garcia als bondscoach ...

40
40
'Karetsas-climax in zicht: derde club komt zich moeien'

De transfersoap rond Konstantinos Karetsas blijft maar aanslepen. Borussia Dortmund drukt al een ...

44
44
'Man City breekt de bank: grote WK-smaakmaker onderweg'

Aan de top van de Europese voetbalpiramide lijkt nog heel wat transfervuurwerk op komst. Zo drukt ...

155
155
‘Club slaat toe: Leko krijgt zijn droomaanvaller van 9M’

Club Brugge drukt door voor de droomaanvaller van Ivan Leko. Blauw-zwart heeft negen miljoen euro ...

573
573
Uittocht bij Anderlecht: nieuwste vertrekker al genoemd

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor op de Europese terugwedstrijd tegen Hammarby IF. ...

199
199
Volgende Rode Duivel transfereert: deal van 3 miljoen

Leandro Trossard, Youri Tielemans, Thomas Meunier, ... verschillende Rode Duivels veranderden de ...

97
97
'Leko gerustgesteld: Club Brugge plant twee extra transfers'

De start van het nieuwe seizoen is in zicht bij Club Brugge. Aanstaande vrijdag begint de ...

381
381
'Union ziet kassa rinkelen: transfersom Scherpen bekend'

Union maakte zich op voor een leegloop, maar de grote uitgaande transfers bleven tot dusver nog uit. ...

113
113
Charaï legt verdere transferplannen Westerlo op tafel

Het is bij Westerlo al een zeer drukke transferzomer geweest. In totaal staat de teller in 't Kuipje ...

37
37
Wat een soap: toch geen Real-akkoord, vlammend statement PSG

Sinds het einde van het WK zijn ook de allergrootste clubs in actie geschoten op de transfermarkt. ...

152
152
'Anderlecht krijgt boodschap: speler kiest bestemming'

Anderlecht is nog volop bezig met zijn transferhuiswerk, ook al is de Europese campagne enkele dagen ...

322
322
Simons stuurt boodschap naar mogelijke vertrekkers OHL

We zijn amper twee weken verwijderd van de start van het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League. De ...

142
142
'Dortmund legt nieuw plan voor Karetsas op tafel'

Het is voor KRC Genk niet de makkelijkste zomermercato. De Limburgers zien vooral aan uitgaande ...

428
428
'Here we go: Real heeft topaanwinst van 100 miljoen beet'

Real Madrid haalt deze zomer fors uit op de transfermarkt, want na een tegenvallend seizoen wil het ...

135
135
'Anderlecht en Club Brugge grijpen naast target'

RSC Anderlecht en Club Brugge zijn op zoek naar versterking. Beide teams zijn voorlopig verzwakt uit ...

273
273
Club Brugge zorgt voor magisch moment bij supporters

Club Brugge begint met grote ambities aan het nieuwe seizoen. Na de landstitel van vorig jaar is de ...

426
426
Lommel SK is absolute sterkhouder kwijt aan AZ

Lommel SK heeft dingend nood aan versterking, maar de promovendus heeft nog een smaakmaker verloren. ...

47
47
‘Anderlecht op z’n kop: sterkhouder out, toptransfer in’

Bij Anderlecht komt de transfercarrousel plots op gang. Een sterkhouder kan het Lotto Park verlaten ...

620
620
'STVV beslist over terugkeer Bertaccini'

Bij STVV kende Adriano Bertaccini een geweldige periode. Hij versierde een toptransfer naar RSC ...

692
692
Jbari zet Club Brugge onder druk: tijd dringt

Club Brugge lijkt tot op heden toch wel stevig verzwakt te zijn. Het bestuur moet nog aan de bak. ...

710
710
'Anderlecht wil uitpakken met absolute toptransfer'

Dat RSC Anderlecht nog héél wat versterking nodig heeft, dat is duidelijk. Antoine ...

501
501
'Arsenal stuift door: Premier League-bom vlak na Tzolis'

Arsenal FC won afgelopen seizoen de Engelse titel en haalde de finale van de Champions League. Om ...

93
93
Drama treft Ordoñez: gedroomde transfer in acuut gevaar

Na de recordverkoop van Christos Tzolis aan Arsenal FC, is het bij Club Brugge ook de bedoeling om ...

435
435
Ex van Karl Vannieuwkerke komt met straffe bekentenis

Jarenlang bleef het stil na de pijnlijke breuk met Karl Vannieuwkerke, maar nu opent Caroline ...

103
103
Peeters in de wolken: Beveren strikt Arsenal-product

SK Beveren kroonde zich op fenomenale wijze tot kampioen in de Challenger Pro League en mag komend ...

131
131

Meer sportnieuws