'Volgende gegadigde klopt aan bij Orban, AA Gent wil record'

door
'Volgende gegadigde klopt aan bij Orban, AA Gent wil record'

Met een Europees ticket op zak staat er voor AA Gent in de laatste twee wedstrijden van de Europe Play-Offs niks meer op het spel. Stilaan kan het vizier in de Ghelamco Arena dus op komende zomer wordt gericht, wanneer er volgens Hein Vanhaezebrouck heel wat werk voor de boeg ligt. Bovendien zijn de middelen beperkt, al kan een uitgaande recordtransfer natuurlijk een handje helpen.


We hebben het dan uiteraard over Gift Orban, sinds zijn aankomst in januari goed voor maar liefst 20 goals in evenveel optredens voor de Buffalo's. Op mum van tijd kunnen de Gentenaren, die amper een drietal miljoen neertelden voor het goudhaantje, hun investering dus flink verveelvoudigen. Al gaven beide partijen al aan liefst nog even een vervolg te breien aan de samenwerking.

Niettemin neemt de interesse in Orban alsmaar toe. Zo melden Nigeriaanse media, weliswaar niet altijd de meest betrouwbare bronnen, dat hun 20-jarige landgenoot op de verlanglijst staat van Eintracht Frankfurt. De regerend Europa League-winnaar vervoegt zo een lange rij gegadigden uit de Premier League en Bundesliga, twee competities waar Orban reeds zijn voorkeur voor uitsprak.

LEES OOK: Rik De Mil zet klagende KAA Gent-fans op hun plaats

BELGISCH RECORD

Om na amper zes maanden al afscheid te nemen van de gegeerde spits verlangt Gent dan wel een absolute recordsom. Volgens dezelfde bronnen plakt er tenslotte een prijskaartje van maar liefst 40 miljoen op Orban. Indien die wens wordt ingewilligd slaat hij niet alleen het clubrecord van Jonathan David maar in één klap ook het Belgische record van Charles De Ketelaere aan diggelen.

Orban is 40 miljoen waard

Meest recent

'Openda heeft transfer helemaal beet'

Het is intussen al meer dan een maand geleden dat Loïs Openda nog eens op het veld verschenen ...

14
14
TRANSFERUURTJE: 'Duivel voor Inter, topaankoop Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

46
46
Groot risico Leko loont: “Hij scoort punten bij spelers”

Club Brugge verwezenlijkte afgelopen speeldag een straffe comeback tegen Sint-Truiden VV. ...

47
47
Rik De Mil zet klagende KAA Gent-fans op hun plaats

KAA Gent ging tegen RSC Anderlecht pijnlijk onderuit. De Buffalo’s kwamen op voorsprong, maar ...

99
99
Onana gaat viraal: geweldige reactie op scheldende fan

Amadou Onana begint meer en meer harten te veroveren in Engeland. De middenvelder is een sterkhouder ...

46
46
Vandenbempt ziet gigantisch probleem voor Club Brugge

Club Brugge won afgelopen weekend onverdiend met 1-2 van STVV. Op verplaatsing blijft Blauw-Zwart ...

241
241
Degryse scherp voor topclub: "Ik verwacht meer"

STVV-Club Brugge was een goede partij, met vooral een sterke thuisploeg. KV Mechelen-Union SG was ...

55
55
Verschaeren niet eens met Taravel: "Mogen van geluk spreken"

Yari Verschaeren vertrek na dit seizoen bij RSC Anderlecht. De middenvelder viel alweer goed in bij ...

177
177
'Drama in voetbalwereld: speler sterft na gewapende overval'

Zopas kwam er bijzonder droevig nieuws vanuit Ghana naar buiten. Daar maken ze melding van het ...

0
0
Jubilaris bij Club Brugge: te goed voor Jupiler Pro League

Club Brugge moét kampioen worden. Blauw-Zwart kan het zich niet veroorloven om ...

260
260
Taravel leert wéér dure les na gevleide zege tegen AA Gent

RSC Anderlecht won met 3-1 van AA Gent, maar hoe ze dat gedaan hebben... Dat weten ze nog niet in ...

117
117
Anderlecht houdt hart vast: Taravel geeft eerste verdict De Cat

RSC Anderlecht speelde zondagavond geen grootse wedstrijd tegen AA Gent en kwam zelfs meermaals goed ...

298
298
Van Aert-mania: mooie boodschap Courtois, uitnodiging KVM

Hoewel de Play-Offs in de Jupiler Pro League op volle toeren draaien, is het maandagochtend ...

175
175
Low-cost penalty voor Club? Ex-scheidsrechter velt oordeel

Club Brugge heeft op de tweede speeldag van de Champions' Play-Offs gedaan wat moest. Zo pakte ...

592
592
Play-Downs: volgend weekend beslissing in degradatiestrijd?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

119
119
City beukt titelstrijd open: Engelse pers plakt cijfer op Doku

Manchester City heeft afgelopen weekend opnieuw gouden zaken gedaan in de Engelse titelstrijd. ...

107
107
Club Brugge in paniek: drama rond Vanaken‑verlenging

Club Brugge werkt aan een nieuwe verlenging voor Hans Vanaken. Achter de gesprekken schuilt niet ...

396
396
KV Mechelen plots laatste in PO I: "Burgess en Sykes ..."

KV Mechelen was bezig aan een straffe reeks tegen Union SG. Sinds 2019 had Malinwa niet meer op ...

148
148
"Slow motion" - kranten geven Anderlecht-dissonant 3 op 10

Na drie opeenvolgende nederlagen heeft RSC Anderlecht opnieuw kunnen aanknopen met een overwinning. ...

277
277
Gent-spelers om uitleg gevraagd: "Komt binnen in kleedkamer"

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

198
198
‘Oude bekende 1B helpt Inter aan Rode Duivel’

Met nog zeven speeldagen voor de boeg lijkt Inter op weg naar de titel in de Serie A. Desondanks ...

47
47
‘Standard vult dringende vacature met koopje in’

Standard ging zaterdag met 1-2 onderuit tegen Westerlo en lijkt daardoor voorlopig de rol in de ...

116
116
Enorme verrassing in PO2? “We mogen nog hopen”

De Europe Play-Off kende zondag een verrassende wending. KRC Genk raakte in eigen stadion verrassend ...

117
117
Doku stuurt Arsenal flinke waarschuwing

De titelstrijd in de Premier League is dit weekend weer een pak spannender geworden. Leider Arsenal ...

62
62
Anderlecht bibbert na uitvallen De Cat en Coosemans

Anderlecht leek zondagavond lange tijd alweer tegen een domper aan te lopen. Na een nul op negen ...

326
326

Meer sportnieuws