'Volgende gegadigde klopt aan bij Orban, AA Gent wil record'

door
'Volgende gegadigde klopt aan bij Orban, AA Gent wil record'

Met een Europees ticket op zak staat er voor AA Gent in de laatste twee wedstrijden van de Europe Play-Offs niks meer op het spel. Stilaan kan het vizier in de Ghelamco Arena dus op komende zomer wordt gericht, wanneer er volgens Hein Vanhaezebrouck heel wat werk voor de boeg ligt. Bovendien zijn de middelen beperkt, al kan een uitgaande recordtransfer natuurlijk een handje helpen.


We hebben het dan uiteraard over Gift Orban, sinds zijn aankomst in januari goed voor maar liefst 20 goals in evenveel optredens voor de Buffalo's. Op mum van tijd kunnen de Gentenaren, die amper een drietal miljoen neertelden voor het goudhaantje, hun investering dus flink verveelvoudigen. Al gaven beide partijen al aan liefst nog even een vervolg te breien aan de samenwerking.

Niettemin neemt de interesse in Orban alsmaar toe. Zo melden Nigeriaanse media, weliswaar niet altijd de meest betrouwbare bronnen, dat hun 20-jarige landgenoot op de verlanglijst staat van Eintracht Frankfurt. De regerend Europa League-winnaar vervoegt zo een lange rij gegadigden uit de Premier League en Bundesliga, twee competities waar Orban reeds zijn voorkeur voor uitsprak.

BELGISCH RECORD

Om na amper zes maanden al afscheid te nemen van de gegeerde spits verlangt Gent dan wel een absolute recordsom. Volgens dezelfde bronnen plakt er tenslotte een prijskaartje van maar liefst 40 miljoen op Orban. Indien die wens wordt ingewilligd slaat hij niet alleen het clubrecord van Jonathan David maar in één klap ook het Belgische record van Charles De Ketelaere aan diggelen.

POLL: Orban is 40 miljoen waard

Meest recent

‘Slapende reus in België: “Zelfde potentieel als Liverpool”

Club Brugge is al een tijdje de alleenheerser in België, maar Union SG en KRC Genk kloppen op ...

17
17
‘Bestemming KDB: Michèle Lacroix gespot op huizenjacht’

Waar ligt de toekomst van Kevin De Bruyne? De afgelopen weken werden verschillende opties naar voren ...

54
54
Knaltransfer? Mokio geeft interesse grootmacht toe

Jorthy Mokio kon in het verleden al naar FC Barcelona en na zijn topseizoen bij Ajax is de interesse ...

29
29
'Bizar: club verneemt deal met AA Gent via sociale media'

Bij AA Gent maken ze zich op voor het nieuwe seizoen. Voor de A-ploeg wordt het nog afwachten of ze ...

82
82
'Kogel door de kerk: datum intrede Alonso bij Real bekend'

Bij Real Madrid rommelde het de voorbije weken. De uitschakeling in de kwartfinales van de Champions ...

43
43
Goudhaantje stuurt aan op vertrek bij Westerlo

Westerlo maakt nog een waterkansje op een Europees ticket, maar dan moet het vrijdagavond wel winnen ...

44
44
Vanhaezebrouck onthult aanbiedingen Duivels en buitenland

Zien we Hein Vanhaezebrouck volgend seizoen terug in een dugout? Na zijn vertrek bij AA Gent nam de ...

70
70
De Mil komt met onheilspellende boodschap voor Charleroi

Charleroi is goed op weg om de Europe Play-Off naar zich toe te trekken. Op drie speeldagen voor het ...

44
44
Coucke poseert in Parijs, fan reageert met scherpe oproep

Marc Coucke heeft een weekend met twee gezichten achter de rug. Zondag zag de grote baas van ...

404
404
'Napoli of MLS? Dit is de prioriteit van De Bruyne'

De toekomst van Kevin De Bruyne blijft voor heel wat beroering zorgen. Zolang de Rode Duivel nergens ...

86
86
'Atletico wil verbazen: pikante transfer bij Barça'

FC Barcelona kreeg deze week een mokerslag met de uitschakeling door Inter in de halve finale van de ...

81
81
Transferplan onthuld: deze verdediger moet RSCA redden

Anderlecht staat voor een defensieve heropbouw nu Jan Vertonghen stopt en Adryelson vertrekt. ...

244
244
Keert ex-Rode Duivel terug naar Jupiler Pro League?

Het einde van het seizoen in de Jupiler Pro League nadert met rasse schreden. Achter de schermen ...

108
108
Standard verrast: dit ‘vergeten’ talent blijft tot 2028

Bij Standard blijft er heel wat onzekerheid heersen naar volgend seizoen toe. Het blijft wachten op ...

86
86
Kuyt doet boekje open: schrijnende situatie Beerschot

Zaterdag krijgt Beerschot het bezoek van Cercle Brugge. Met die wedstrijd zet het een punt achter ...

236
236
'AA Gent verrast: doelpuntenmachine moet vertrekken'

Bij AA Gent bleek de voorbije weken en maanden dat er nog veel werk aan de winkel is. De prestaties ...

623
623
'Club wrijft zich in de handen: goudhaantje blijft'

Er lijkt Club Brugge een zeer drukke transferzomer te wachten te staan. Door de sterke prestaties in ...

893
893
'Peperdure transfer Barça: ideale aanvulling op Yamal'

FC Barcelona sneuvelde dinsdagavond uit de Champions League na een sensationeel tweeluik tegen ...

229
229
Tóch vertrek bij Genk? Vader Karetsas doet boekje open

KRC Genk lijkt dan toch naast de landstitel te grijpen, maar legde in de voorbije maanden wel een ...

847
847
'Arsenal richt zicht na CL-uitschakeling op sterkhouder Club'

Arsenal FC sneuvelde woensdagavond in de halve finales van de Champions League. Om volgend seizoen ...

492
492

Meer sportnieuws