'Volgende gegadigde klopt aan bij Orban, AA Gent wil record'

1275 stemmen
'Volgende gegadigde klopt aan bij Orban, AA Gent wil record'

Met een Europees ticket op zak staat er voor AA Gent in de laatste twee wedstrijden van de Europe Play-Offs niks meer op het spel. Stilaan kan het vizier in de Ghelamco Arena dus op komende zomer wordt gericht, wanneer er volgens Hein Vanhaezebrouck heel wat werk voor de boeg ligt. Bovendien zijn de middelen beperkt, al kan een uitgaande recordtransfer natuurlijk een handje helpen.


We hebben het dan uiteraard over Gift Orban, sinds zijn aankomst in januari goed voor maar liefst 20 goals in evenveel optredens voor de Buffalo's. Op mum van tijd kunnen de Gentenaren, die amper een drietal miljoen neertelden voor het goudhaantje, hun investering dus flink verveelvoudigen. Al gaven beide partijen al aan liefst nog even een vervolg te breien aan de samenwerking.

Niettemin neemt de interesse in Orban alsmaar toe. Zo melden Nigeriaanse media, weliswaar niet altijd de meest betrouwbare bronnen, dat hun 20-jarige landgenoot op de verlanglijst staat van Eintracht Frankfurt. De regerend Europa League-winnaar vervoegt zo een lange rij gegadigden uit de Premier League en Bundesliga, twee competities waar Orban reeds zijn voorkeur voor uitsprak.

LEES OOK: Megaverrassing: 'Belgische topclub gaat vol voor Burgess'

BELGISCH RECORD

Om na amper zes maanden al afscheid te nemen van de gegeerde spits verlangt Gent dan wel een absolute recordsom. Volgens dezelfde bronnen plakt er tenslotte een prijskaartje van maar liefst 40 miljoen op Orban. Indien die wens wordt ingewilligd slaat hij niet alleen het clubrecord van Jonathan David maar in één klap ook het Belgische record van Charles De Ketelaere aan diggelen.

Orban is 40 miljoen waard

Meest recent

Klaar voor Egypte: De Ketelaere maakt indruk op training

De Rode Duivels kruisen maandag de degens met Egypte tijdens hun eerste WK-match. In afwachting van ...

11
11
Opvolger Courtois bij Duivels: "Hij heeft beste papieren"

"Op een bepaald moment moet je de fakkel doorgeven" en "kans is groter dat ik niet doorga dan wel". ...

121
121
Mysterieuze boodschap voor Coucke doet emoties oplaaien

Marc Coucke staat wel vaker in het middelpunt van de belangstelling, maar deze keer is het niet een ...

57
57
"Een dictatuur" - 'VAR-schandaal' zorgt voor commotie op WK

Op het wereldkampioenschap heeft Qatar zaterdagnacht een grote stunt geboekt. De Qatari's wisten op ...

79
79
'Kassa Anderlecht rinkelt: Huerta-doorbraak in zicht'

RSC Anderlecht is momenteel in afwachting van een nieuwe trainer, maar toont zich terwijl ook actief ...

329
329
Miljoenentransfer Tzolis: Romano geeft belangrijke update

Dat Christos Tzolis tijdens de zomermercato een nieuwe stap zal zetten, is inmiddels zo goed als ...

285
285
Geen Kane, Mbappé of Yamal: 'Dit is de beste speler op WK'

Het wereldkampioenschap 2026 is donderdagavond officieel op gang getrapt. In de komende weken wordt ...

290
290
Engelsen vervloekt: nieuw incident in WK-voorbereiding

Engeland wordt over het algemeen beschouwd als één van de (schaduw)favorieten voor de ...

79
79
Mulder gaat los op Nederlandse TV: "Hij kan België wereldkampioen maken"

Het wachten is eindelijk voorbij: maandagavond beginnen de Rode Duivels aan hun WK-campagne. Maar ...

521
521
Vandenbempt haalt uit op WK: "Het is een schande!"

Op een wereldkampioenschap draait het meestal om doelpunten, tactiek en verrassende resultaten. Maar ...

105
105
'Kompany wordt geplezierd: Bayern op zucht van WK-starter'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

126
126
TRANSFERUURTJE: 'Union slaat wéér toe, JPL-transfer van 45 miljoen'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

344
344
Schotse fans veroveren nu al het WK: bier en kilts

Schotland wist zich te kwalificeren voor het WK en dat zal iedereen geweten hebben. De Schotse ...

48
48
Snoeiharde meningen over WK-shirts Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het maandag op tegen Egypte in de eerste groepswedstrijd van het WK. ...

86
86
Zlatan roemt nieuwe opvallende ‘outsider’ voor WK

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada is losgebarsten. De eerst resultaten zijn binnen en ...

134
134
Infantino maakt Italië compleet belachelijk: fans in alle staten

Infantino krijgt een storm over zich heen na gevoelige uitspraken. De FIFA-baas liet zich ...

274
274
Japan wil schitteren met ex-STVV'er die grof wild is

Japan is al jaren een voetballand dat in de lift zit. Ze hebben heel wat goede spelers in de rangen ...

79
79
Verhaeghe sleurt Club Brugge zwaar de miserie in

Een gedurfde ingreep van Bart Verhaeghe zet de verhoudingen in de kleedkamer op scherp. De vraag is ...

853
853
'Stunt in de maak? PL-club wil Arsenal van Trossard beroven'

Leandro Trossard start maandag met België aan het WK. De Rode Duivel kan zich daar in de kijker ...

230
230
KRC Genk zet ambities kracht bij: nieuwe tendens merkbaar

KRC Genk haalde Jeppe Erenbjerg voor 5,5 miljoen euro weg bij Zulte Waregem. Het geeft de ambities ...

336
336
'Club Brugge verrast: miskoop krijgt nieuwe kans'

Club Brugge gaat best een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen hebben ook de knopen ...

467
467
Grote vrees bij Nederland: Oranje dé WK-flop?

Nederland start zijn WK met een partij tegen Japan, zeker geen land dat ze mogen onderschatten. ...

94
94
‘Dit kan niet’: Anderlecht-fans kijken op van spitsenbom

Anderlecht heeft een nieuw spitsendossier op tafel liggen. De spits op zich lijkt heel interessant, ...

571
571
Australië bezorgt Turkije meteen fikse WK-kater

Om 6u begonnen Australië en Turkije aan hun eerste match op het WK. Konden de Turken de ...

113
113
Garcia slaagt waar Tedesco grandioos in faalde

Rudi Garcia maakt zich op voor de start van het WK. De ervaren Franse trainer hoopt België ...

333
333

Meer sportnieuws