'Anderlecht zet zijn zinnen op sensatie uit Frankrijk'

592 stemmen
'Anderlecht zet zijn zinnen op sensatie uit Frankrijk'

Er ligt bij Anderlecht nog heel wat werk op de plank voor de zomermercato. Het is de bedoeling dat er op heel wat posities versterking neerstrijkt in het Lotto Park. Er zouden twee rechtsachters, een linksachter, een flankaanvaller, een middenvelder, een flankaanvaller, een nummer tien en minstens één spits bij. Er zullen de komende maanden dus nog veel spelers genoemd worden in het Lotto Park.


Voor het middenveld zou Jesper Fredberg alvast een piste in Frankrijk bewandelen. Volgens Foot Mercato is Anderlecht immers één van de clubs die aan de mouw trekken van Rassoul Ndiaye. De 21-jarige Senegalees speelde zich de voorbije seizoenen in de kijker bij FC Sochaux, waar hij indruk maakte met zijn techniek, volume en atletisch vermogen. En dat is net het profiel waarnaar ze bij Anderlecht zoeken.

Het zal echter niet evident worden om Ndiaye naar Anderlecht te lokken, want de speler is zeer gegeerd. In Frankrijk is er interesse van Toulouse, dat vorige zomer al nadrukkelijk probeerde om het talent binnen te halen, Lille, Auxerre en Girondins Bordeaux. Daarnaast zouden ook Udinese en Watford zijn situatie van nabij opvolgen. Er is dus zware concurrentie.

LEES OOK: JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Ndiaye wordt een dure vogel

Een ander obstakel is dat Ndiaye, die dit seizoen één goal en één assist liet optekenen in 30 matchen, geen goedkope piste zal worden. In maart tekende hij nog een nieuw contract tot 2026 bij Sochaux, dat dus in een zeer sterke onderhandelingspositie zit. Transfermarkt schat zijn waarde nu al op 3 miljoen euro en voor minder lijkt Anderlecht er dus niet vanaf te zullen komen.

Moet Anderlecht hem halen, ook als hij een paar miljoen kost?

Meest recent

37-jarige Witsel heeft opvallend plan met Duivels

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

5
5
Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

113
113
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

141
141
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

31
31
Onrust voor WK-opener: Duivels kennen scheidsrechter

Donderdagavond werd officieel het startschot gegeven voor het WK, maar de Rode Duivels moeten ...

101
101
'Leegloop bij KV Mechelen: viertal laat kassa rinkelen'

Meedingen naar een Europees ticket bleek net iets te hoog gegrepen, maar KV Mechelen mag toch ...

181
181
‘Dit wordt de zomerstunt': Anderlecht jaagt op droomtransfer

Anderlecht wil deze zomer uitpakken met een aanvaller die voor actie en goals moet zorgen. Paars-wit ...

647
647
Witte rook in Leuven: OHL shopt bij Club Brugge

Officieel moet de zomermercato zijn deuren nog openen, maar heel wat ploegen zijn uiteraard al druk ...

94
94
'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Nog voor het transfergeweld goed en wel is losgebarsten, lijkt de eerste spraakmakende overstap van ...

229
229
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

144
144
'Alle remmen los: 3 (!) recordtransfers bij Club Brugge'

Charles De Ketelaere, Igor Thiago en Ardon Jashari legden de lat de afgelopen jaren stelselmatig ...

520
520
'De Cat hakt knoop door: jackpot voor Anderlecht'

In het ideale scenario blijft hij nog een jaartje langer aan boord, maar de kans oogt alsmaar groter ...

468
468
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

17
17
‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

Dévy Rigaux koos ervoor om Club Brugge te verlaten en een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

148
148
‘Club Brugge krijgt genadeloos antwoord voor toptarget’

Club Brugge is de zomermercato naarstig aan het afspeuren om de kern van volgend seizoen te ...

318
318
Will Still verbaast iedereen met nieuwe uitdaging

Will Still was in België onder meer trainer van Beerschot en T2 bij Standard Luik, maar de ...

45
45
‘KV Mechelen hakt knoop door over Fred Vanderbiest’

KV Mechelen kende een sterk seizoen in de Jupiler Pro League. Onder Fred Vanderbiest haalde Malinwa ...

203
203
‘Van den Heuvel verlaat Club Brugge: akkoord met JPL-club'

Dani van den Heuvel maakte afgelopen seizoen indruk bij Club Brugge. Telkens de jonge Nederlander in ...

482
482
Megaverrassing: 'Belgische topclub gaat vol voor Burgess'

Christian Burgess is een boegbeeld van Union SG, maar de centrale verdediger neemt afscheid van de ...

640
640
La Louvière kondigt in één ruk vijf vertrekkers aan

La Louvière was afgelopen seizoen de meest verrassende nieuwkomer in de Jupiler Pro League. ...

61
61
Niemand praat over hem: “Hij is stille joker van Rode Duivels”

De Rode Duivels stomen zich volop klaar voor maandag, wanneer ze tegen Egypte aan hun WK beginnen. ...

146
146
'Jackpottransfer Trossard? Netto maandloon onthuld'

Leandro Trossard begint straks wellicht als titularis aan het WK bij de Rode Duivels, nadat hij een ...

389
389
Zwaait Courtois te vroeg af? Opmerking doet twijfelen

De kans lijkt groot dat dit WK het laatste kunstje van Thibaut Courtois als Rode Duivel zal worden. ...

58
58
Liverpool stuurt nu ook Belg de laan uit

Van Liverpool werd dit seizoen enorm veel verwacht, nadat het een jaar geleden kampioen werd en maar ...

55
55
'Club drukt door: verrassende miljoenenaanwinst op komst'

Club Brugge is er doorgaans vroeg bij om zijn transferhuiswerk af te ronden, maar voorlopig bleef ...

436
436

Meer sportnieuws