'Anderlecht zet zijn zinnen op sensatie uit Frankrijk'

door
'Anderlecht zet zijn zinnen op sensatie uit Frankrijk'

Er ligt bij Anderlecht nog heel wat werk op de plank voor de zomermercato. Het is de bedoeling dat er op heel wat posities versterking neerstrijkt in het Lotto Park. Er zouden twee rechtsachters, een linksachter, een flankaanvaller, een middenvelder, een flankaanvaller, een nummer tien en minstens één spits bij. Er zullen de komende maanden dus nog veel spelers genoemd worden in het Lotto Park.


Voor het middenveld zou Jesper Fredberg alvast een piste in Frankrijk bewandelen. Volgens Foot Mercato is Anderlecht immers één van de clubs die aan de mouw trekken van Rassoul Ndiaye. De 21-jarige Senegalees speelde zich de voorbije seizoenen in de kijker bij FC Sochaux, waar hij indruk maakte met zijn techniek, volume en atletisch vermogen. En dat is net het profiel waarnaar ze bij Anderlecht zoeken.

Het zal echter niet evident worden om Ndiaye naar Anderlecht te lokken, want de speler is zeer gegeerd. In Frankrijk is er interesse van Toulouse, dat vorige zomer al nadrukkelijk probeerde om het talent binnen te halen, Lille, Auxerre en Girondins Bordeaux. Daarnaast zouden ook Udinese en Watford zijn situatie van nabij opvolgen. Er is dus zware concurrentie.

LEES OOK: Gert Verheyen achterna: Defour verrast vriend en vijand

Ndiaye wordt een dure vogel

Een ander obstakel is dat Ndiaye, die dit seizoen één goal en één assist liet optekenen in 30 matchen, geen goedkope piste zal worden. In maart tekende hij nog een nieuw contract tot 2026 bij Sochaux, dat dus in een zeer sterke onderhandelingspositie zit. Transfermarkt schat zijn waarde nu al op 3 miljoen euro en voor minder lijkt Anderlecht er dus niet vanaf te zullen komen.

Moet Anderlecht hem halen, ook als hij een paar miljoen kost?

Meest recent

'Westerlo sluit nog deals met Rangers en OH Leuven'

Westerlo deed vorig weekend een uitstekende zaak, want met een zege op het veld van Zulte Waregem ...

5
5
'Anderlecht slikt blessure- en transferdomper'

Het werd voor Anderlecht alweer een tegenvallend weekend, met een pijnlijke nederlaag op Standard. ...

93
93
Standard bevestigt vertrek, zomeraanwinst weg bij Antwerp?

Voor Belgische clubs sluit de transfermarkt maandagavond en wellicht zullen er daarvoor nog de ...

78
78
'Club Brugge slaat toch nog toe: aanwinst medisch gekeurd'

Bij Club Brugge gingen er de voorbije weken heel wat geruchten over mogelijke wintertransfers, maar ...

225
225
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk bij Club, Hasi out bij Anderlecht'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

156
156
‘KAA Gent slaat op de valreep toe: toptalent binnen’

KAA Gent zal op het slot van de wintermercato nog toeslaan. Journalist Rudy Galetti laat weten dat ...

129
129
Gert Verheyen achterna: Defour verrast vriend en vijand

Hij was jarenlang een vaste waarde op voetbalvelden en in TV-studio's, scherp van tong en ...

52
52
Club Brugge vreest: last minute-vertrek Ordonez?

Joel Ordonez wordt al een tijdje in verband gebracht met een toptransfer. Verschillende Europese ...

235
235
‘Hasi neemt afscheid: Anderlecht-profiel onthuld’

Besnik Hasi is de laan uitgestuurd bij RSC Anderlecht. Na de nederlaag tegen grote rivaal Standard ...

285
285
'Transfervuurwerk bij Anderlecht: Ndiaye weg, winger in'

RSC Anderlecht gaat dan mogelijk toch nog een drukke transferdag kennen. Plots duiken er geruchten ...

315
315
AA Gent slaat toe met twee transfers bij KRC Genk

AA Gent heeft op de laatste dag van de transfermarkt nog twee spelers weggehaald. Ze gingen shoppen ...

78
78
Zorgen bij Club Brugge: Vandenbempt ziet groot probleem

De fans van Club Brugge zijn niet bepaald gelukkig. Ze zijn boos dat het bestuur geen nieuwe ...

419
419
'Pure waanzin: KRC Genk weigert astronomisch aanbod'

KRC Genk staat voor een héél pittige laatste dag op de transfermarkt. Dimitri De ...

364
364
Anderlecht zoekt opvolger Hasi: fans kiezen topkandidaat

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Besnik Hasi. Een zeer logisch ontslag, want de coach bakte er ...

447
447
Mignolet en Vanaken balen: dit liep er mis bij Club

Club Brugge verloor terecht met 1-0 van Union SG. Blauw-Zwart blijft te matig voor de dag komen in ...

216
216
Jan Boskamp laat iedereen slikken: "Het is allemaal weg"

Jan Boskamp blijft ook op zijn 77ste een fenomeen dat tot de verbeelding spreekt. Het Nederlandse ...

104
104
Het brokkenparcours van Renard: positie onhoudbaar?

RSC Anderlecht likt zijn wonden. Het nieuwe bestuur heeft (weer) bergen werk te verzetten. Besnik ...

205
205
STVV met straffe transfer: Champions League-clubs afgetroefd

STVV kende al een zeer opvallende mercato. De Truienaars lijken versterkt te zijn, maar dat moet nog ...

77
77
'Club Brugge speelt met vuur na ongezien monsterbod'

Club Brugge KV vatte de huidige transferperiode aan met de intentie om zijn sterkhouders aan boord ...

418
418
Crisis Anderlecht compleet: ook Renard op straat gezet?

RSC Anderlecht heeft zondagavond zoals verwacht afscheid genomen van Besnik Hasi als hoofdcoach. ...

638
638
Atlético pakt uit met knaltransfer, Liverpool dokt 70 miljoen

Het einde van de winterse transferperiode is in zicht, dinsdagnacht sluit de mercato in ...

92
92
'Deadline-drukte bij Genk: dríé grote transferdossiers'

KRC Genk maakte zondag een einde aan zijn maandenlange reeks zonder competitiezege. Hierdoor kan het ...

307
307
2 op 10 - Kranten maken brandhout van Anderlecht-schlemiel

De 2-0-nederlaag op het veld van Standard heeft Besnik Hasi uiteindelijk de kop gekost als trainer ...

257
257
‘Anderlecht ruikt coachwissel: topkandidaat ligt open’

Het is weer crisis in Anderlecht. De positie van Besnik Hasi wankelt, want paars-wit ruikt een ...

557
557
Bom ontploft bij L'OM: Vermeeren betrokken in heftig incident

Olympique Marseille heeft een absolute rotweek achter de rug. De tegenvallende prestaties leidden ...

486
486

Meer sportnieuws