'Anderlecht zet zijn zinnen op sensatie uit Frankrijk'

door
'Anderlecht zet zijn zinnen op sensatie uit Frankrijk'

Er ligt bij Anderlecht nog heel wat werk op de plank voor de zomermercato. Het is de bedoeling dat er op heel wat posities versterking neerstrijkt in het Lotto Park. Er zouden twee rechtsachters, een linksachter, een flankaanvaller, een middenvelder, een flankaanvaller, een nummer tien en minstens één spits bij. Er zullen de komende maanden dus nog veel spelers genoemd worden in het Lotto Park.


Voor het middenveld zou Jesper Fredberg alvast een piste in Frankrijk bewandelen. Volgens Foot Mercato is Anderlecht immers één van de clubs die aan de mouw trekken van Rassoul Ndiaye. De 21-jarige Senegalees speelde zich de voorbije seizoenen in de kijker bij FC Sochaux, waar hij indruk maakte met zijn techniek, volume en atletisch vermogen. En dat is net het profiel waarnaar ze bij Anderlecht zoeken.

Het zal echter niet evident worden om Ndiaye naar Anderlecht te lokken, want de speler is zeer gegeerd. In Frankrijk is er interesse van Toulouse, dat vorige zomer al nadrukkelijk probeerde om het talent binnen te halen, Lille, Auxerre en Girondins Bordeaux. Daarnaast zouden ook Udinese en Watford zijn situatie van nabij opvolgen. Er is dus zware concurrentie.

LEES OOK: Neerpede-talent geeft héél duidelijk signaal aan Hasi

Ndiaye wordt een dure vogel

Een ander obstakel is dat Ndiaye, die dit seizoen één goal en één assist liet optekenen in 30 matchen, geen goedkope piste zal worden. In maart tekende hij nog een nieuw contract tot 2026 bij Sochaux, dat dus in een zeer sterke onderhandelingspositie zit. Transfermarkt schat zijn waarde nu al op 3 miljoen euro en voor minder lijkt Anderlecht er dus niet vanaf te zullen komen.

Moet Anderlecht hem halen, ook als hij een paar miljoen kost?

Meest recent

Groot mysterie rond Doku: Guardiola voedt geruchten

Jérémy Doku is dit seizoen onmisbaar voor Manchester City. De buitenspeler is een ...

16
16
Zware uithaal: emotionele Roef maakt korte metten met Leko

Het zijn harde tijden voor KAA Gent. Ivan Leko verliet de club plots voor Club Brugge en ook onder ...

49
49
Volgend JPL-ontslag aanstaande? Vandenbempt legt uit

Union SG, Club Brugge, AA Gent, Standard en Royal Antwerp FC wisselden allemaal al van trainer. ...

111
111
Tranen en gif: WK-darts breekt Antwerp-fan Van den Bergh

Het is voorlopig een absoluut horror-WK voor de Belgen in Ally Pally. Gisteren ging met Antwerp-fan ...

38
38
Neerpede-talent geeft héél duidelijk signaal aan Hasi

RSC Anderlecht won verdiend met 2-1 van STVV. Een verdiende zege, maar voetballend was het niet ...

147
147
Vandenbempt waarschuwt topclub: "Voetbal moet beter"

Het niveau in de Belgische eerste klasse is niet bepaald indrukwekkend te noemen dit jaar. Royal ...

126
126
Van Crombrugge velt oordeel over positie van Fink

KRC Genk speelde alweer geen goede match tegen KVC Westerlo. De Kemphanen pakten een punt tegen een ...

110
110
Bornauw speelt open kaart over investeerders bij Anderlecht

RSC Anderlecht maakt al twee jaar op rij nipt winst, maar de Brusselaars moeten financieel een ...

257
257
Legt Antwerp miljoenen op tafel? Hein oordeelt

Royal Antwerp FC is plots zeer goed bezig en de Great Old droomt meer dan ooit van de top zes. ...

235
235
Eén dissonant bij overtuigend Anderlecht: "Uitbrander Hasi"

RSC Anderlecht heeft opnieuw beslag gelegd op de tweede plaats in het klassement. De Brusselaars ...

200
200
Slag om Vlaanderen: Degryse doet drastische voorspelling

De 18de speeldag van de Jupiler Pro League zit erop, maar het is nu al reikhalzend uitkijken naar de ...

623
623
Actie Courtois gaat Europa rond: Spaanse pers gaat los

Real Madrid heeft zijn sluimerende crisis ietwat kunnen bezweren. De Koninklijke moest zondag tegen ...

264
264
‘Club Brugge flirt met ramp: Tzolis-bom op ontploffen’

Club Brugge staat voor een gevaarljike keuze rond Christos Tzolis: nu, of komende zomer, cashen, of ...

528
528
Antwerp zet Jupiler Pro League op stelten: "Onwaarschijnlijk!"

Vlak na de heenronde van de reguliere competitie, was Antwerp FC nog op sterven na dood. Maar ...

557
557
'Supporters keren zich tegen Fink, meeting bestuur gepland'

KRC Genk sleepte zondagavond weliswaar op het nippertje nog een punt uit de brand op eigen veld ...

523
523
Anderlecht aan VAR-fiasco ontsnapt? Oud-ref gaat tekeer

RSC Anderlecht herpakte zich zaterdagavond met een verdiende 2-1-overwinning tegen STVV. Desondanks ...

497
497
Leko drukt stempel: pittige details Brugse ommekeer

Ivan Leko heeft zijn competitierentree als hoofdcoach van Club Brugge niet gemist. Zijn ploeg ...

406
406
Analist pakt Bounida aan: "Hij vergooit zijn eigen kansen"

Lange tijd was het crisis bij Ajax, maar nu kan de Nederlandse topclub terugblikken op een geweldige ...

139
139
Westerlo te zwaar gestraft? "Geel was genoeg"

Westerlo verbaasde vorige week door Anderlecht met 4-0 te kloppen en kwam zondag dicht bij een ...

136
136
Volgend ontslag in 1B: RWDM zet Frans op straat

In de Jupiler Pro League blijft het dit seizoen opvallend rustig qua ontslagen trainers. Nicky Hayen ...

80
80
Alonso voorlopig veilig: Real pakt zeer moeizame zege

De voorbije dagen speculeerde de Spaanse media druk over een mogelijk ontslag van Xabi Alonso bij ...

29
29
Wéér een ontgoocheling: Fink reageert op ontslaggeruchten

KRC Genk blijft op de sukkel. Zondag werd er tegen Westerlo wel een einde gemaakt aan de reeks van ...

399
399
Union struikelt weer: harde woorden bij Hubert

Union lijkt even in een dipje te zitten. De landskampioen denderde aanvankelijk door de competitie ...

225
225
'Stevige blessuredomper voor Club Brugge'

Club Brugge liet zondag na een zeer woelige week de rust weer wat terugkeren met een ruime zege. Op ...

525
525
Net geen droomdebuut voor Cornelis: "Natuurlijk ontgoocheld"

Bij Charleroi beleefden ze een woelige week met het plotse vertrek van Rik De Mil naar AA Gent. ...

43
43

Meer sportnieuws