'Anderlecht zet zijn zinnen op sensatie uit Frankrijk'

door
'Anderlecht zet zijn zinnen op sensatie uit Frankrijk'

Er ligt bij Anderlecht nog heel wat werk op de plank voor de zomermercato. Het is de bedoeling dat er op heel wat posities versterking neerstrijkt in het Lotto Park. Er zouden twee rechtsachters, een linksachter, een flankaanvaller, een middenvelder, een flankaanvaller, een nummer tien en minstens één spits bij. Er zullen de komende maanden dus nog veel spelers genoemd worden in het Lotto Park.


Voor het middenveld zou Jesper Fredberg alvast een piste in Frankrijk bewandelen. Volgens Foot Mercato is Anderlecht immers één van de clubs die aan de mouw trekken van Rassoul Ndiaye. De 21-jarige Senegalees speelde zich de voorbije seizoenen in de kijker bij FC Sochaux, waar hij indruk maakte met zijn techniek, volume en atletisch vermogen. En dat is net het profiel waarnaar ze bij Anderlecht zoeken.

Het zal echter niet evident worden om Ndiaye naar Anderlecht te lokken, want de speler is zeer gegeerd. In Frankrijk is er interesse van Toulouse, dat vorige zomer al nadrukkelijk probeerde om het talent binnen te halen, Lille, Auxerre en Girondins Bordeaux. Daarnaast zouden ook Udinese en Watford zijn situatie van nabij opvolgen. Er is dus zware concurrentie.

LEES OOK: Haalt Anderlecht talent terug? ‘Zware onderhandelingen’

Ndiaye wordt een dure vogel

Een ander obstakel is dat Ndiaye, die dit seizoen één goal en één assist liet optekenen in 30 matchen, geen goedkope piste zal worden. In maart tekende hij nog een nieuw contract tot 2026 bij Sochaux, dat dus in een zeer sterke onderhandelingspositie zit. Transfermarkt schat zijn waarde nu al op 3 miljoen euro en voor minder lijkt Anderlecht er dus niet vanaf te zullen komen.

Moet Anderlecht hem halen, ook als hij een paar miljoen kost?

Meest recent

Ex-smaakmaker wil terug naar Union SG: "Waarom niet?"

Bij Union SG verkochten ze de afgelopen jaren héél veel spelers voor tientallen ...

3
3
Club Brugge-bestuur verdedigt ontslag Hayen: "Het was op"

Het tweede tijdperk van Ivan Leko als hoofdcoach van Club Brugge is officieel begonnen. Dinsdag ...

31
31
'Baro loopt blauwtje: AA Gent mag 2 coaches schrappen'

 Terwijl ex-coach Ivan Leko voor het eerst de pers te woord stond als trainer van Club Brugge ...

237
237
Leko speelt open kaart over verhuis van Gent naar Club

Na een hectische dag stond Ivan Leko dinsdag voor het eerst opnieuw op het oefenveld bij Club ...

177
177
Vanaken doet boekje open over trainerswissel Club Brugge

Club Brugge dropte maandag een bom van formaat door Nicky Hayen in te wisselen voor Ivan Leko. Diens ...

553
553
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 18 bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Via de officiële ...

78
78
'AA Gent vindt opvolger Leko: topkandidaat al bekend'

Als een donderslag bij heldere hemel nam KAA Gent maandag afscheid van Ivan Leko, die door Club ...

509
509
Vuurwerk bij Club Brugge: solo slim van Verhaeghe?

Ivan Leko leidde zopas zijn eerste training als hoofdcoach van Club Brugge, straks verschaft hij ...

388
388
Familie betreurde De Boeck komt met hartverwarmende actie

Het onverwachte overlijden van voormalig profvoetballer en trainer Glen De Boeck, gisteren, laat een ...

122
122
‘Leko grijpt genadeloos in: Club-smaakmaker afgedankt?'

Nicky Hayen out, Ivan Leko in. Club Brugge verraste vriend en vijand door de Kroaat weg te plukken ...

823
823
Ferme opsteker Lukaku: Rode Duivel roept boodschap

Romelu Lukaku ligt al maanden in de lappenmand, maar de Rode Duivel kan bijna zijn comeback vieren. ...

38
38
‘Grote kuis Anderlecht: 10 (!) transferdossiers Renard’

De wintermercato staat voor de deur en RSC Anderlecht is van plan om de selectie flink te ...

343
343
‘Leko slikt direct dubbele opdoffer, uitsluitsel Mignolet’

Ivan Leko heeft zijn eerste training bij Club Brugge afgewerkt. De Kroatische oefenmeester werd ...

783
783
‘Antwerp gaat los: Gheysens reserveert monstersom’

Royal Antwerp FC is een nieuw verhaal aan het schrijven onder T1 Joseph Oosting en het ziet er ...

775
775
‘Anderlecht slaat grote slag: Europese clubs afgetroefd’

RSC Anderlecht is al druk bezig met de komende wintertransferperiode. Olivier Renard hoopt de ...

308
308
‘Club Brugge hakt transferknopen door: Leko drukt stempel'

Club Brugge is na het ontslag van Nicky Hayen en de aanstelling van Ivan Leko volop bezig met de ...

496
496
‘Bliksemovername Belgische club: rijke Qatari breiden uit’

De Belgische clubs reiken vaker de hand uit naar buitenlandse overnemers of investeerders. Om ...

203
203
‘Crisisvergadering KAA Gent: Baro KO geslagen na naïviteit’

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Club Brugge stuurde ...

360
360
Bewogen dag bij Club Brugge: Tzolis steunt Hayen

Club Brugge koos ervoor om Nicky Hayen de laan uit te sturen en Ivan Leko over te nemen van KAA ...

823
823
Haalt Anderlecht talent terug? ‘Zware onderhandelingen’

RSC Anderlecht is al naarstig bezig met de komende wintertransferperiode. Het Nieuwsblad gaf de ...

542
542
TRANSFERUURTJE: ‘Club en Anderlecht dumpen, verrassing Benteke’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

564
564
Meteen grote rel in WK-groep Duivels: protest aangetekend

De Rode Duivels kennen hun tegenstanders in de groepsfase van het WK 2026 in de Verenigde Staten, ...

221
221
‘Échte reden vertrek Leko bekend: KAA Gent-clash onthuld’

Ivan Leko is de nieuwe hoofdtrainer van Club Brugge. De Kroaat werd weggeplukt bij KAA Gent na het ...

919
919
Opvallende knaltransfer Union: datasysteem slaat weer toe

Union SG heeft een duidelijk transferbeleid. De Brusselse club maakt gebruik van een datasysteem en ...

137
137
Club Brugge berooft KAA Gent: Leko draait mes in wonde

Club Brugge heeft Nicky Hayen ontslagen en Ivan Leko weggeplukt bij KAA Gent. Er sijpelen meer en ...

609
609

Meer sportnieuws