'Club Brugge komt te laat voor smaakmaker JPL'

door
'Club Brugge komt te laat voor smaakmaker JPL'

Club Brugge wil zich komende zomer stevig versterken na een wisselvallig seizoen en daarvoor kijkt het nadrukkelijk in eigen land. Met Ronny Deila lijkt het zijn nieuwe trainer bij Standard weg te halen en er staan ook enkele spelers op het verlanglijstje die dit seizoen in de Jupiler Pro League hoge ogen wisten te gooien. Niet al die doelwitten zullen echter even haalbaar blijken.


De voorbije weken werd Club al gelinkt aan Abdelkahar Kadri, Tsuyoshi Watanabe (beiden KV Kortrijk), Alieu Fadera (Zulte Waregem) en Adem Zorgane (Charleroi). Voor die laatste lijkt Club echter te laat te komen. Fennec Football bevestigt nog eens de eerder gemelde interesse van Club, maar voegt er meteen ook aan toe dat Zorgane niet van plan is om in België te blijven.

De 23-jarige middenvelder wil na twee jaar bij Charleroi de stap zetten naar een grote competitie en vooral vanuit de Engelse Premier League en de Franse Ligue 1 is er veel interesse. Vooral Lille, RC Lens en Wolverhampton zouden concreet zijn. Dat hoeft geen verrassing te zijn, want het zijn drie clubs die de Belgische markt goed in de gaten houden. Ook Brighton, Olympique Lyon en Olympique Marseille werden de voorbije weken genoemd, maar zij bekijken het voorlopig vanop een afstandje.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: talent toont zijn enorme potentieel

Miljoenen voor Charleroi

Op Mambourg zullen ze zich in de handen wrijven, want daar lonkt een nieuwe lucratieve uitgaande transfer. Charleroi betaalde destijds 2 miljoen euro om Zorgane weg te halen bij AC Paradou, maar zal straks een veelvoud van dat bedrag kunnen vangen. Bedragen van 8 tot 10 miljoen euro werden de voorbije weken vlotjes genoemd. 

Is Zorgane al klaar voor een Europese topcompetitie?

Meest recent

Pijnlijke conclusie voor Club: "Is er een probleem?"

Club Brugge likt zijn wonden na de pijnlijke zeperd van woensdagavond in Lissabon. De 3-0-nederlaag ...

15
15
'Eindelijk witte rook: Antwerp heeft nieuwe coach beet'

Vorig weekend noteerden we het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League. ...

97
97
'Nieuwe domper Belgische fans: traditie eindigt na 50 jaar'

Het is voorlopig nog geen al te fijn seizoen voor de Belgische voetbalsupporter. Die kon de Jupiler ...

47
47
TRANSFERUURTJE: 'West Ham berooft JPL, cruciaal nieuws Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

155
155
'Rentree in zicht: Lukaku maakt comeback in topper'

Napoli pakte deze week een cruciale zege in de Champions League tegen Qarabag, waarmee het opnieuw ...

49
49
'Financiële mokerslag: dit zal nieuw tv-contract nog opleveren'

Het Belgische voetbal verkeert momenteel in grote onzekerheid. DAZN besloot deze week dat ze het ...

256
256
Paniekmodus bij Club: cruciale beslissing hangt

Club Brugge kende woensdag een off-day in de Champions League. Het botste in Lissabon op zijn ...

249
249
'AA Gent wil cashen op verrassende naam'

AA Gent hoopte dit seizoen na een tegenvallend jaar weer stappen vooruit te zetten. Dat gaat ...

145
145
Club Brugge bevestigt keihard verdict voor Jackers

Voor Club Brugge is de trip naar Lissabon uiteindelijk toch een ramp geworden. De afreis werd ...

459
459
Bounida schittert bij Ajax: wat met Rode Duivels?

De crisis bij Ajax blijft verdergaan, met deze week een nieuwe nederlaag in de Champions League. Ze ...

151
151
'Union greep naast pikante transfer bij Anderlecht'

Er staan dit weekend enkele interessante affiches op het programma in de Jupiler Pro League. Zondag ...

180
180
Ruben Van Gucht slaat VRT met absolute verstomming

Ruben Van Gucht nam gisteren afscheid van De Slimste Mens tijdens zijn vijfde passage in het ...

130
130
Hayen helemaal de mist in: Boeckx en Degryse zijn keihard

Club Brugge heeft woensdagavond een mokerslag gekregen in de Champions League. Het droomde van ...

221
221
'DAZN vs Pro League: minister eist meteen antwoord'

Het blijft hoogst onduidelijk hoe het nu verder moet met het Belgische voetbal, nadat DAZN dinsdag ...

253
253
KRC Genk mag hopen: van de top naar de krochten van Europa

KRC Genk ontvangt FC Basel in de Cegeka Arena. De Zwitsers waren in het verleden nog ...

117
117
'Masterplan Anderlecht met De Cat: dit ligt op tafel'

Er doen heel veel geruchten de ronde over Nathan De Cat. De 17-jarige middenvelder is dé ...

407
407
Kane verklapt: Bayern München of FC Barcelona?

De afgelopen weken was er heel veel te doen over de toekomst van Harry Kane. De Britse aanvaller ...

102
102
Seys scherp voor zichzelf en team: "Dramatisch!"

Net als heel Club Brugge speelde ook Joaquin Seys geen goede partij. De blonde linksachter was na de ...

91
91
'DAZN-crash: legt Club Brugge een bom onder de JPL?'

De DAZN-crash heeft het Belgische voetbal volledig in de war gestuurd: het tv-contract ligt aan ...

750
750
Ferdinand lyrisch over Rode Duivel: "Belachelijk goed"

Er spelen heel veel Rode Duivels in topcompetities. Eén van hen is Leandro Trossard. Die kent ...

149
149
Vanaken geeft dé reden voor mindere Champions League-reeks

Club Brugge bakte er niets van tegen Sporting CP. Een terechte 3-0 was een feit. Bij Blauw-Zwart ...

266
266
Club Brugge met de grond gelijk gemaakt: "Zoals in jaren '80"

Club Brugge speelde een povere partij op het veld van Sporting CP. Het ging terecht met 3-0 onderuit ...

311
311
‘Slimste clubs in Europa’: één JPL-topclub in top tien

Union SG is een waanzinnig goed geleide club. De Brusselaars verdienen niets dan lof voor hun ...

178
178
Hayen geeft update over blessure van Jackers

Club Brugge verloor kansloos met 3-0 van Sporting CP. Een verdiende nederlaag voor een matig ...

462
462
Club-ster valt zwáár door de mand: kranten geven 3 op 10

Na de vorige speeldag in de League Phase van de Champions League vertoefde Club Brugge nog in de ...

377
377

Meer sportnieuws