'Bayern München zet Engelse grootmachten een hak'

126 stemmen
'Bayern München zet Engelse grootmachten een hak'

Zaterdagnamiddag valt de beslissing in de titelstrijd in de Bundesliga. Na tien jaar hegemonie dreigt Bayern München nog eens naast de titel te grijpen, want ze moeten al hopen dat leider Borussia Dortmund in eigen stadion verliest van Mainz om nog kampioen te kunnen worden. Dat zal Bayern echter niet blauwblauw laten, want na een woelig seizoen zijn ze van plan om flink tekeer te gaan op de transfermarkt.


De grootste prioriteit wordt om een nieuwe topspits te vinden die de leemte na het vertrek van Robert Lewandowski moet opvullen. Maar daarnaast wil Thomas Tuchel er ook een nieuwe nummer zes bij en daarvoor is Bayern ook bereid om ver te gaan. Volgens Sky-journalist Florian Plettenberg staat Declan Rice voor die positie helemaal bovenaan het verlanglijstje.

De Engelse international van West Ham is gegeerd door zowat de volledige Engelse top. Zijn naam viel al bij Chelsea, Manchester City en Manchester United, maar vooral Arsenal lijkt door te willen duwen. De Gunners zouden zelfs al een eerste bod uitgebracht hebben, maar zagen dat geweigerd worden. West Ham wil immers meer dan 120 miljoen euro voor zijn aanvoerder.

LEES OOK: 'Bayern haalt uit op mercato: medische proeven op WK'

Bayern zegt ja

Bayern hoopt de transfer te kapen door gewoon 'ja' te zeggen tegen de astronomische eisen van de finalist in de Conference League. Het blijft echter afwachten, want concreet zijn de Duitsers nog niet. Bovendien is het ook nog niet duidelijk waar de voorkeur van Rice zelf ligt en of hij überhaupt wel trek heeft in een verhuis naar Duitsland.


Zou Bayern een goede stap zijn voor Rice?

Meest recent

'Club wil wéér shoppen bij ex-team Jashari en Stankovic'

Club Brugge maakte de voorbije jaren grote indruk met zijn transferbeleid. Daarbij valt op dat het ...

4
4
Straf nieuws voor Rode Duivels: verlenging tot 2034

De Rode Duivels hopen op dit WK hoge ogen te gooien, maar met een gelijkspel tegen Egypte namen ze ...

9
9
Rode Duivels krijgen belangrijk nieuws over rentree Debast

De Rode Duivels stomen zich volop klaar voor hun tweede wedstrijd op dit WK, waarin ze zondag de ...

49
49
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

23
23
'Club Brugge ziet belangrijk dossier plots kantelen'

Het is voorlopig nog wachten tot de zomermercato van Club Brugge echt losbarst. Achter de schermen ...

125
125
Politie grijpt in na aanhoudende protesten tegen Coucke

Bij Anderlecht werd er in de voorbije maanden nog maar eens tabula rasa gemaakt, want in ...

111
111
Club Brugge wil stunten met transfer van 15 miljoen

Club Brugge meent het serieus op de transfermarkt. Blauw-zwart kijkt naar een transfer die richting ...

459
459
'Garcia krijgt enorme opsteker te horen uit spelersgroep'

Nadat ze in hun openingswedstrijd verrassend niet voorbij Egypte raakten, kunnen de Rode Duivels ...

125
125
Horrorblessure bij Canada, Saliba brengt mooi eerbetoon

Bij Anderlecht zullen ze de twee WK-wedstrijden van vrijdagochtend aandachtig gevolgd hebben. Hun ...

52
52
'Liverpool richt pijlen op Rode Duivel na monsterbod'

Een jaar geleden gaf Liverpool nog 500 miljoen euro uit op de transfermarkt en ook nu staat het weer ...

51
51
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

328
328
'Sibierski heeft eerste aanwinst beet: miljoenendeal rond'

Er worden deze zomer heel wat transfers verwacht bij Anderlecht, maar tot dusver bleef het vrij ...

536
536
Mexico als eerste naar zestiende finales, monsterzege Canada

In de nacht van donderdag op vrijdag kwamen op het WK opnieuw twee gastlanden in actie. In groep A ...

45
45
'Wending Tzolis: waanzinnige vraagprijs laat topclub kansloos'

Dat Christos Tzolis deze zomer zal vertrekken bij Club Brugge lijkt een uitgemaakte zaak. En dus ...

431
431
Kwartfinale binnen bereik? Data voorspellen WK-route Duivels

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

123
123
Zwitserland wint: 20-jarige sensatie sloopt Bosnische muur

Zwitserland heeft niet zonder enige moeite zijn eerste zege van het WK geboekt: 4-1. Tegen ...

51
51
'Club Brugge moet hoofd buigen in pittig transfergevecht'

Club Brugge wist de voorbije seizoenen heel wat jonge talenten voor een prikje te strikken, om ze na ...

246
246
Feest in Oranje-kamp: transfer van 60 miljoen beklonken

Nederland bereidt zich momenteel voor op zijn tweede WK-wedstrijd van aanstaande zaterdag tegen ...

40
40
'Transferbom Liverpool: bod van 100 miljoen op WK-sensatie'

Een aantal nieuwe namen binnen het mondiale voetbal maakte de voorbije dagen al flink indruk op het ...

48
48
Vanaken titularis tegen Iran? Ferrera spreekt duidelijke taal

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

230
230
'Anderlecht drukt door: miljoenenbod op bekend gezicht'

Bij RSC Anderlecht staan vrijdag al de eerste fysieke proeven in aanloop naar volgend seizoen op het ...

647
647
Beveren presenteert hoofdcoach; nieuwe Belgische club Mazzu

In de schaduw van het wereldkampioenschap, beginnen de Belgische profclubs stilaan aan het ...

204
204
'Bayern haalt uit op mercato: medische proeven op WK'

Dat het wereldkampioenschap momenteel wordt afgewerkt aan de andere kant van de Atlatische Oceaan, ...

78
78
Duivel imponeert Nederlanders: "Je schrikt je de pleuris"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

459
459
Feest voor Broos: Tsjechië geeft gedroomde start uit handen

Het Zuid-Afrika van bondscoach Hugo Broos op het WK 2026 een knap punt gepakt tegen Tsjechië. ...

78
78

Meer sportnieuws