'Bayern München zet Engelse grootmachten een hak'

door
'Bayern München zet Engelse grootmachten een hak'

Zaterdagnamiddag valt de beslissing in de titelstrijd in de Bundesliga. Na tien jaar hegemonie dreigt Bayern München nog eens naast de titel te grijpen, want ze moeten al hopen dat leider Borussia Dortmund in eigen stadion verliest van Mainz om nog kampioen te kunnen worden. Dat zal Bayern echter niet blauwblauw laten, want na een woelig seizoen zijn ze van plan om flink tekeer te gaan op de transfermarkt.


De grootste prioriteit wordt om een nieuwe topspits te vinden die de leemte na het vertrek van Robert Lewandowski moet opvullen. Maar daarnaast wil Thomas Tuchel er ook een nieuwe nummer zes bij en daarvoor is Bayern ook bereid om ver te gaan. Volgens Sky-journalist Florian Plettenberg staat Declan Rice voor die positie helemaal bovenaan het verlanglijstje.

De Engelse international van West Ham is gegeerd door zowat de volledige Engelse top. Zijn naam viel al bij Chelsea, Manchester City en Manchester United, maar vooral Arsenal lijkt door te willen duwen. De Gunners zouden zelfs al een eerste bod uitgebracht hebben, maar zagen dat geweigerd worden. West Ham wil immers meer dan 120 miljoen euro voor zijn aanvoerder.

LEES OOK: Kompany schittert bij Bayern: 'Leerde ik bij Anderlecht"

Bayern zegt ja

Bayern hoopt de transfer te kapen door gewoon 'ja' te zeggen tegen de astronomische eisen van de finalist in de Conference League. Het blijft echter afwachten, want concreet zijn de Duitsers nog niet. Bovendien is het ook nog niet duidelijk waar de voorkeur van Rice zelf ligt en of hij überhaupt wel trek heeft in een verhuis naar Duitsland.


Zou Bayern een goede stap zijn voor Rice?

Meest recent

Hasi haalt opgelucht adem: "Hopelijk is hij nu vertrokken"

RSC Anderlecht juichte, zonder uitfans, toch heel hard na 93 minuten voetballen. De Brusselaars ...

24
24
Pover Anderlecht viert in extra tijd alsnog feest

RSC Anderlecht speelde om 18u30 op het veld van La Louvière. De Brusselaars hadden een ...

115
115
Antwerp zet Stef Wils op straat

Royal Antwerp FC heeft zopas Stef Wils ontslagen. Dat volgt na de zwakke prestatie tegen FCV Dender, ...

191
191
KV Mechelen stunt: Vanderbiest ziet grote kwaliteit

KV Mechelen zorgde voor een geweldige stunt door te winnen op het veld van KRC Genk. Voor de eerste ...

83
83
Scorende Trossard geeft met Arsenal Tottenham pak slaag

In de Premier League stond om 17u30 de topper tussen Arsenal en Tottenham op het programma. Wat ...

29
29
Anderlecht bevestigt niet: "Wat staan we te doen?"

RSC Anderlecht is om 18u30 begonnen aan zijn partij tegen La Louvière. De eerste 45 minuten ...

108
108
C4 onvermijdelijk? Wils spreekt zich uit over ontslag

Antwerp FC heeft zondagnamiddag gezichtsverlies geleden op eigen veld. De Great Old ging immers met ...

142
142
Alwéér goud waard: Trossard beukt Londense derby open

In de Premier League waren de ogen zondagavond op het noorden van Londen gericht. Daar stond ...

40
40
CPL razend spannend: Beerschot weer volop in titelstrijd

In de Challenger Pro League heeft ook Beerschot VA optimaal geprofiteerd van het puntenverlies bij ...

112
112
Totale afgang Antwerp: Dender pakte eerste zege op Bosuil

Antwerp FC heeft zondagnamiddag een zoveelste dieptepunt bereikt. De Great Old verloor op eigen veld ...

228
228
La Louvière-Anderlecht: Hasi voert bijzondere wissel door

Na twee verdiende thuiszeges wil RSC Anderlecht zondagavond ook bevestigen op verplaatsing. Maar dat ...

211
211
Bedroevende 8 op 21 in eigen huis: Fink maakt balans op

KRC Genk verloor zondagnamiddag met 0-1 van KV Mechelen. Hierdoor moeten de Limburgers de heenronde ...

174
174
PSV lacht tanden bloot: ook Feyenoord blameert zich thuis

In de Nederlandse Eredivisie heeft leider PSV dit weekend gouden zaken gedaan. Terwijl het zelf won ...

42
42
Arbitrage velt helder verdict na VAR-relletje Westerlo-Gent

KVC Westerlo speelde zaterdag een meer dan degelijke wedstrijd, maar bleef uiteindelijk op 0-0 ...

245
245
Sporting-coach dropt groot nieuws voor clash met Club

Volgende week wordt de League Phase van de Champions League hervat. Club Brugge staat voor een ...

305
305
Antwerp slikt dubbele opdoffer vlak voor kelderkraker

Antwerp FC wil zondagnamiddag koste wat kost de volle buit pakken in de thuiswedstrijd tegen FCV ...

53
53
Genk blijft sputteren: KVM boekt fraaie stunt in Cegeka Arena

KRC Genk is er niet in geslaagd om op de slotspeeldag van de heenronde in de reguliere een plekje in ...

190
190
Dé surprise in WK-selectie? 'Vermeeren steekt Duivel voorbij'

Nu het WK-ticket definitief op zak is, kan bondscoach Rudi Garcia zich stilaan buigen over het ...

196
196
'Winters vertrek Tzolis: Club stelt keiharde voorwaarde'

In de Champions League kruist Club Brugge volgende week de degens met Sporting CP. Om het verschil ...

309
309
Renard bijt terug: "Als Bart Verhaeghe dat doet ..."

Ongeveer een jaar geleden werd Olivier Renard aangesteld als sportief directeur bij RSC Anderlecht. ...

370
370
Crisis bij Club Nxt compleet: "Dit valt ons zwaar"

De jeugdwerking van Club Brugge heeft de voorbije jaren enorme stappen gezet met Club Nxt als het ...

399
399
"Het zijn leeuwen" - La Lou-coach noemt vijf RSCA'ers bij naam

RSC Anderlecht legde vlak voor de interland-break twee overtuigende prestaties neer tegen KV ...

197
197
Reactie Lukaku zegt alles: Noa Lang krijgt Italianen stil

Hoewel het nog steeds Rode Duivels Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne moet missen, boekte SSC Napoli ...

141
141
'Hoogspanning bij Duivels: bondstop moet actie ondernemen'

De Rode Duivels hebben zich tijdens de voorbije interland-periode geplaatst voor het WK van komende ...

291
291
Hoog bezoek in Cegeka Arena, opstellingen Genk-KVM bekend

KRC Genk krijgt zondag de kans om de heenronde van de reguliere competitie af te sluiten op de ...

76
76

Meer sportnieuws