'Bayern München zet Engelse grootmachten een hak'

door
'Bayern München zet Engelse grootmachten een hak'

Zaterdagnamiddag valt de beslissing in de titelstrijd in de Bundesliga. Na tien jaar hegemonie dreigt Bayern München nog eens naast de titel te grijpen, want ze moeten al hopen dat leider Borussia Dortmund in eigen stadion verliest van Mainz om nog kampioen te kunnen worden. Dat zal Bayern echter niet blauwblauw laten, want na een woelig seizoen zijn ze van plan om flink tekeer te gaan op de transfermarkt.


De grootste prioriteit wordt om een nieuwe topspits te vinden die de leemte na het vertrek van Robert Lewandowski moet opvullen. Maar daarnaast wil Thomas Tuchel er ook een nieuwe nummer zes bij en daarvoor is Bayern ook bereid om ver te gaan. Volgens Sky-journalist Florian Plettenberg staat Declan Rice voor die positie helemaal bovenaan het verlanglijstje.

De Engelse international van West Ham is gegeerd door zowat de volledige Engelse top. Zijn naam viel al bij Chelsea, Manchester City en Manchester United, maar vooral Arsenal lijkt door te willen duwen. De Gunners zouden zelfs al een eerste bod uitgebracht hebben, maar zagen dat geweigerd worden. West Ham wil immers meer dan 120 miljoen euro voor zijn aanvoerder.

LEES OOK: Kompany met grote zorgen: Bayern sleept zich naar einde

Bayern zegt ja

Bayern hoopt de transfer te kapen door gewoon 'ja' te zeggen tegen de astronomische eisen van de finalist in de Conference League. Het blijft echter afwachten, want concreet zijn de Duitsers nog niet. Bovendien is het ook nog niet duidelijk waar de voorkeur van Rice zelf ligt en of hij überhaupt wel trek heeft in een verhuis naar Duitsland.


Zou Bayern een goede stap zijn voor Rice?

Meest recent

Kompany met grote zorgen: Bayern sleept zich naar einde

Bayern München pakt dit jaar de titel in de Bundesliga, dat staat nu al vast. Vincent Kompany ...

2
2
Genk-fan Luca Brecel reageert héél emotioneel na haatstorm

Nog geen tweeënhalf jaar geleden schreef Genk-fan Luca Brecel Belgische sportgeschiedenis. Als ...

6
6
STVV voor cruciaal tweeluik: Vrancken zet boel op scherp

STVV is bezig aan een geweldig seizoen. De Kanaries hopen tegen KV Mechelen en Standard nog twee ...

18
18
Euvrard slaat en zalft met héél scherpe boodschap

Standard doet mee voor de top zes, maar de Rouches spelen echt niet goed. Tegen OH Leuven deed het ...

38
38
'Game over: Anderlecht zoekt oplossing in januari'

Bij RSC Anderlecht heeft Olivier Renard héél veel werk in januari. De sportief ...

94
94
Herman Brusselmans shockeert iedereen: "Ik stop ermee"

Herman Brusselmans zorgde zopas voor een héél grote verrassing door op Radio 2 te ...

51
51
Leekens: "Hij is de ideale coach voor Racing Genk"

Georges Leekens is al jaren op pensioen, maar de voormalige Belgische trainer volgt het voetbal nog ...

249
249
TRANSFERUURTJE: Drukte bij Club, RSCA maakt lijstje bekend

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

133
133
‘Anderlecht incasseert transferklap: PSV stuurt scouts’

RSC Anderlecht is altijd op zoek naar nieuwe spelers, zeker met de wintermercato voor de deur. ...

80
80
‘Club Brugge strijdt met Europese top om supertalent’

Club Brugge is al volop bezig met de wintermercato. Blauw-Zwart kijkt daarbij niet enkel naar ...

106
106
Janssen in de maag met Wils: “Verantwoordelijk voor vertrek”

Royal Antwerp FC heeft een tijdje geleden afscheid genomen van Stef Wils na rampzalige resultaten in ...

128
128
'Verweesde' Louwagie maakt Leko met de grond gelijk

Het vertrek van Ivan Leko van KAA Gent naar Club Brugge wordt nog steeds fel besproken. Deze keer ...

233
233
El Ouahdi spreekt duidelijke taal over ontslag Fink

KRC Genk heeft Thorsten Fink ontslagen na een desastreuze reeks. De Limburgers zijn nog op zoek naar ...

245
245
Fans jubelen: Coosemans roept straffe taal bij Anderlecht

RSC Anderlecht zit al acht jaar zonder prijs en de supporters snakken naar nieuw succes. Dat is ...

190
190
De Mil wil nog versterking: "Misschien voor de winterstop"

Bij AA Gent wordt Mogi Bayat weer meer en meer ingeschakeld. Het is geen geheim dat hij de deal van ...

169
169
'Coosemans gedumpt? Anderlecht gaat voor nieuwe nummer één'

Bij Colin Coosemans groeit de onrust. Hij wacht al maanden op duidelijkheid over zijn nieuwe ...

339
339
Hasi ziet grote verandering sinds trainerswissel bij Antwerp

RSC Anderlecht sleept zich naar de winterstop. De Brusselaars missen een pak spelers tegen Royal ...

136
136
Heynen ziet nu al een verandering na tijdperk van Fink

KRC Genk speelde 2-2 op het veld van Sporting Charleroi. Alweer geen zege voor de Limburgers. Bryan ...

134
134
Vertrekken of verlengen op Bosuil: Janssen doet boekje open

Nu de rust binnen de club is teruggekeerd, kan de sportieve leiding van Antwerp FC zich weer ...

204
204
Nieuwe details op tafel: Garcia slachtoffer 'blauw-zwarte' bond?

Rudi Garcia werd donderdag op de vingers getikt door de KBVB. Na zijn kritische uitspraken over het ...

698
698
'Bayern perplex: sensationeel vertrek Kompany wordt reëel'

Bayern München wil zondag nog FC Heidenheim over de knie leggen, vervolgens kan de Duitse ...

1018
1018
'Genk in shock: pikante kleedkamer-bom duikt op bij Hoefkens'

Carl Hoefkens is géén kandidaat meer bij Genk. Hij zet zelf de deur dicht en kiest ...

249
249
Ophefmakende exit bij Anderlecht? Coosemans voert druk op

RSC Anderlecht is bezig aan een degelijk seizoen tot dusver en mag daar verschillende spelers voor ...

377
377
Hoogspanning Club-Gent: Louwagie duidt schuldige aan in Leko-soap

In de Jupiler Pro League is het reikhalzend uitkijken naar de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen ...

707
707
Cornelis spreekt zich uit over toekomst bij Charleroi

Charleroi werd vorige week met verstomming geslagen door het plotse vertrek van Rik De Mil. De ...

65
65

Meer sportnieuws