'Bayern München zet Engelse grootmachten een hak'

door
'Bayern München zet Engelse grootmachten een hak'

Zaterdagnamiddag valt de beslissing in de titelstrijd in de Bundesliga. Na tien jaar hegemonie dreigt Bayern München nog eens naast de titel te grijpen, want ze moeten al hopen dat leider Borussia Dortmund in eigen stadion verliest van Mainz om nog kampioen te kunnen worden. Dat zal Bayern echter niet blauwblauw laten, want na een woelig seizoen zijn ze van plan om flink tekeer te gaan op de transfermarkt.


De grootste prioriteit wordt om een nieuwe topspits te vinden die de leemte na het vertrek van Robert Lewandowski moet opvullen. Maar daarnaast wil Thomas Tuchel er ook een nieuwe nummer zes bij en daarvoor is Bayern ook bereid om ver te gaan. Volgens Sky-journalist Florian Plettenberg staat Declan Rice voor die positie helemaal bovenaan het verlanglijstje.

De Engelse international van West Ham is gegeerd door zowat de volledige Engelse top. Zijn naam viel al bij Chelsea, Manchester City en Manchester United, maar vooral Arsenal lijkt door te willen duwen. De Gunners zouden zelfs al een eerste bod uitgebracht hebben, maar zagen dat geweigerd worden. West Ham wil immers meer dan 120 miljoen euro voor zijn aanvoerder.

LEES OOK: Kompany huivert: enorme Neuer-domper bij Bayern

Bayern zegt ja

Bayern hoopt de transfer te kapen door gewoon 'ja' te zeggen tegen de astronomische eisen van de finalist in de Conference League. Het blijft echter afwachten, want concreet zijn de Duitsers nog niet. Bovendien is het ook nog niet duidelijk waar de voorkeur van Rice zelf ligt en of hij überhaupt wel trek heeft in een verhuis naar Duitsland.


Zou Bayern een goede stap zijn voor Rice?

Meest recent

Nieuwe trainer Anderlecht: Llansana velt oordeel

Anderlecht blijft zeer wisselvallig presteren. De knalprestatie in de beker op Antwerp werd zondag ...

89
89
Vrancken niet te spreken: "Hier kon niet gevoetbald worden"

In de slotwedstrijd van de 25ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft STVV een spectaculaire zege ...

56
56
Lukaku ziet vanaf bank titeldroom Napoli verder wegglippen

Nadat er eerder dit weekend in de Serie A al spektakel te zien was tussen Inter en Juventus, heeft ...

18
18
Vandenbroeck bijt op de lip: "Stil in het hoofd van de ref"

Zulte Waregem heeft zondag op Stayen een pijnlijke avond beleefd. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

97
97
Straffe transfer brengt Raheem Sterling naar... België

Raheem Sterling maakte onlangs een zeer verrassende transfer. De Engelse flankaanvaller met een ...

94
94
Fans Anderlecht uiten onvrede: "Het valt te begrijpen"

Anderlecht verkeerde de voorbije dagen in de zevende hemel nadat het op fraaie wijze de bekerfinale ...

278
278
STVV mengt zich na straffe comeback helemaal in titelstrijd

STVV lijkt zich stilaan helemaal te ontpoppen tot een titelkandidaat. Op vijf speeldagen van het ...

132
132
Leko geeft aan waarom Club vertrouwen put uit matige pot

Club Brugge heeft zondag de Brugse derby naar zich toe getrokken, maar evident bleek dat allerminst. ...

85
85
Euforie helemaal weg: pover Anderlecht niet voorbij La Louvière

Nog geen vier dagen na de indrukwekkende bekerzege op Antwerp FC, staat RSC Anderlecht weer stevig ...

259
259
CPL: Beveren overwint sneeuwstorm, duel Jong Gent gestaakt

De wedstrijden in de Jupiler Pro League konden uiteindelijk afgewerkt worden, in de Challenger Pro ...

57
57
‘Clash bij Anderlecht: bestbetaalde ster naar de exit?’

Bij Anderlecht schuift een belangrijk contractdossier stilaan richting breekpunt. RSCA wil de ...

564
564
Antwerp in zak en as: "Dit was géén voetbalwedstrijd"

Antwerp FC heeft een absolute horror-week achter de rug. De Great Old gaf zijn ticket voor de ...

147
147
Kijkers Anderlecht-La Louvière niet te spreken: "Wie kan dít uitleggen?!"

RSC Anderlecht kruiste zondagavond de degens met La Louvière. Door het harde werk van heel ...

200
200
Leko geeft eerste reactie op 'duw-incident' met Campbell

Het is Club Brugge zondagmiddag gelukt om de Brugse derby tegen Cercle naar zich toe te trekken. ...

360
360
Afgang Atlético vlak voor Club, sneeuw teistert Eredivisie

Als Club Brugge aanstaande woensdag wil winnen van Atlético Madrid, kan het beste ten rade ...

130
130
Anderlecht-La Louvière tóch gespeeld: aftrap uitgesteld

RSC Anderlecht boekte donderdag zijn ticket voor de bekerfinale met een 0-4-zege op Antwerp. Die ...

382
382
Mechele geeft verklaring voor corner-fiasco bij Club

Club Brugge heeft zondagmiddag de derby tegen Cercle Brugge naar zich toe kunnen trekken: 1-2. ...

175
175
Antwerp krijgt klappen: Westerlo wint enorm sneeuwgevecht

Daags na het drama in de halve finales van de beker, heeft Antwerp FC weer een mokerslag ...

153
153
Cercle genadig voor Club: "Dát stoort me enorm"

Cercle Brugge heeft het zondagmiddag nagelaten om gouden punten te pakken in de strijd om het ...

243
243
Komst Schreuder in gevaar? Anderlecht krijgt belangrijk nieuws

RSC Anderlecht kruist zondagavond de degens met La Louvière. Die wedstrijd zal nog steeds ...

366
366
'Liverpool zet zich schrap: opzienbarende transfer Salah'

Liverpool FC plaatste zich zaterdag ten koste van Brighton voor de volgende ronde van de FA Cup en ...

131
131
Heftig beeld: Leko pakt speler in volle match bruut aan

Club Brugge heeft zondagmiddag de drie punten gepakt in de derby tegen Cercle Brugge. Maar van ...

473
473
Anderlecht speelt met vuur: "Niets geleerd uit eigen fouten"

RSC Anderlecht is naarstig aan het werk om zo snel mogelijk een nieuwe hoofdtrainer te presenteren. ...

558
558
Club overtuigt niet maar wint nipt in uitgesneeuwde derby

Club Brugge heeft zondagmiddag optimaal geprofiteerd van het puntenverlies bij leider Union SG. ...

114
114
Kompany huivert: enorme Neuer-domper bij Bayern

Bayern München heeft zaterdag geen steken laten vallen in de Bundesliga en klopte Werder Bremen ...

88
88

Meer sportnieuws